Автор Тема: Истинное лицо еврогеев  (Прочитано 1502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Истинное лицо еврогеев
« : Листопада 24, 2014, 07:47:36 19:47 »
Моґеріні хоче від Києва «автономії для сходу»

24 листопада 2014, Київ 20:40

Європейський союз очікує від Києва «поваги до культури і мови людей» і «автономного статусу для сходу», заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні. Вона не уточнила, що саме має на увазі.

Крім того, сказала Моґеріні австрійському виданню Kurier, Україні потрібні інституційні реформи, необхідно щось зробити з корупцією і знову привести економіку до працездатного стану, й відповідальна за ці перетворення сама Україна.

Росія ж, за словами чільного політика ЄС, несе відповідальність за безпеку на сході України. Росія є нині для Європейського союзу «стратегічною країною, але не стратегічним партнером» – «поведінка Росії щодо України не є поведінкою партнера ЄС», сказала вона.

Федеріка Моґеріні донедавна була міністром закордонних справ Італії – країни, що є однією з найбільш проросійських у ЄС. Чимало італійських політиків підтримують позиції Кремля в конфлікті навколо України, зокрема, вимогу до Києва щодо «федералізації України».

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26707871.html
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #1 : Листопада 24, 2014, 07:49:06 19:49 »
це гандони, після секАсу хуйла с кабаевой....

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #2 : Листопада 24, 2014, 07:49:58 19:49 »
в общем, я за третью термоядерную войну. европку нужно погасить равно так же как и русляндию.

пытался что-то толковое донести дедушка Адик до еврогеев. но его не послушали, затравили дедушку. вот и имеем еврогейщину, то есть пидара на пидаре :weep: :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #3 : Листопада 24, 2014, 07:51:09 19:51 »
Федеріка Моґеріні одружена з лобістом "Газпрому" ...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #4 : Листопада 24, 2014, 07:51:39 19:51 »
Культура? У дамбасовцев есть культура?  :gigi:
Автономный статус дамбас почти получил. Ненавистные жидобандеровские банки скоро должны прекратить операции, налоги в бюджет карательной хунты платить не надо. Да, еще московское время ввели.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #5 : Листопада 24, 2014, 07:52:17 19:52 »
З сусідньої гілочки;

Myroslava Gongadze
Довго говорила з Байденом про Україну на літаку додому. Друзі, украінці, урядовці і всі разом взяті, потрібен уряд і реформи. Терміново. Повірте мені, кажу вам це з перших уст, американці роблять неможливе щоб втримати міжнародну коаліцію проти Росії. Тепер я знаю багато з деталями, нажаль не для публікації. Буде уряд - будуть додаткові гроші і решти допомоги. Ви навіть не уявляєте , що роблять наші "європейські друзі" лише щоб нічого не робити.
Батя, мы стараемся ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #6 : Листопада 24, 2014, 07:56:06 19:56 »
З сусідньої гілочки;

Myroslava Gongadze
Довго говорила з Байденом про Україну на літаку додому. Друзі, украінці, урядовці і всі разом взяті, потрібен уряд і реформи. Терміново. Повірте мені, кажу вам це з перших уст, американці роблять неможливе щоб втримати міжнародну коаліцію проти Росії. Тепер я знаю багато з деталями, нажаль не для публікації. Буде уряд - будуть додаткові гроші і решти допомоги. Ви навіть не уявляєте , що роблять наші "європейські друзі" лише щоб нічого не робити.
амеры - это сверхчеловеки. уберменши, рептилоиды, высшая кацмичиская раса. вся надежда на них :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33077
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #7 : Листопада 24, 2014, 07:56:57 19:56 »
Похер на єврогеїв.  :smilie7:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #8 : Листопада 24, 2014, 07:59:51 19:59 »
З сусідньої гілочки;

Myroslava Gongadze
Довго говорила з Байденом про Україну на літаку додому. Друзі, украінці, урядовці і всі разом взяті, потрібен уряд і реформи. Терміново. Повірте мені, кажу вам це з перших уст, американці роблять неможливе щоб втримати міжнародну коаліцію проти Росії. Тепер я знаю багато з деталями, нажаль не для публікації. Буде уряд - будуть додаткові гроші і решти допомоги. Ви навіть не уявляєте , що роблять наші "європейські друзі" лише щоб нічого не робити.
амеры - это сверхчеловеки. уберменши, рептилоиды, высшая кацмичиская раса. вся надежда на них :weep:

Ще би японців долучити.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #9 : Листопада 24, 2014, 08:03:06 20:03 »
З сусідньої гілочки;

Myroslava Gongadze
Довго говорила з Байденом про Україну на літаку додому. Друзі, украінці, урядовці і всі разом взяті, потрібен уряд і реформи. Терміново. Повірте мені, кажу вам це з перших уст, американці роблять неможливе щоб втримати міжнародну коаліцію проти Росії. Тепер я знаю багато з деталями, нажаль не для публікації. Буде уряд - будуть додаткові гроші і решти допомоги. Ви навіть не уявляєте , що роблять наші "європейські друзі" лише щоб нічого не робити.
амеры - это сверхчеловеки. уберменши, рептилоиды, высшая кацмичиская раса. вся надежда на них :weep:

Ще би японців долучити.
тоже пацанов уважаю. реальные челы :smiley24:
особенно когда с ними пообщался. я понял что круче япов нации нет по сути :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #10 : Листопада 24, 2014, 08:06:43 20:06 »
Та пішла вона в жопу.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #11 : Листопада 24, 2014, 08:11:05 20:11 »
З сусідньої гілочки;

Myroslava Gongadze
Довго говорила з Байденом про Україну на літаку додому. Друзі, украінці, урядовці і всі разом взяті, потрібен уряд і реформи. Терміново. Повірте мені, кажу вам це з перших уст, американці роблять неможливе щоб втримати міжнародну коаліцію проти Росії. Тепер я знаю багато з деталями, нажаль не для публікації. Буде уряд - будуть додаткові гроші і решти допомоги. Ви навіть не уявляєте , що роблять наші "європейські друзі" лише щоб нічого не робити.
амеры - это сверхчеловеки. уберменши, рептилоиды, высшая кацмичиская раса. вся надежда на них :weep:

Ще би японців долучити.

да, японци - раса, яка поставіла на калєні міліардний кєтай
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #12 : Листопада 24, 2014, 08:24:25 20:24 »
 и как нам Украину перенести в другое место ?
совершить  тызять обмен по-договоренности (с)
ігнор Квант

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #13 : Листопада 24, 2014, 10:26:42 22:26 »
Європейський союз очікує від Києва «поваги до культури і мови людей»


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #14 : Листопада 24, 2014, 10:27:52 22:27 »
У Могеріні запевняють, що автономного статусу Донбасу не просили
Понеділок, 24 листопада 2014, 21:59

Версія для друкуКоментарі1
Інтерв’ю високого представника ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріки Могеріні австрійській газеті Kurier містить викривлені цитати політика.
Про це у відповіді на запит Європейської правди повідомила речниця Могеріні Майя Косьянчич.
Як повідомлялося, Kurier опублікувала інтерв’ю глави європейської дипломатії, в якому та нібито заявила про потребу "надати автономію для Сходу України", хоча досі від європейських дипломатів не звучало таких вимог.
"Це інтерв’ю було зроблене ще до того, як Могеріні очолила європейську дипломатичну службу, і нам не зрозуміло, чому воно вийшло друком тільки тепер", - заявила Косьянчич. Як відомо, Федеріка Могеріні розпочала виконання обов’язків з 1 листопада, до цього вона очолювала МЗС Італії.
У прес-службі Могеріні стверджують також, що її цитати щодо статусу України були викривлені.
"Спілкування з журналістом було англійською, її висловлювання були значно довшими. Тому, можливо, помилки з’явилися під час перекладу", - стверджує Майя Косьянчич.
"(Насправді) вона говорила про очікування щодо виконання Мінського протоколу та про реформи, у тому числі децентралізацію", - заявила речниця Високого представника ЄС.
Необхідно зазначити, що публікація інтерв’ю в Kurier призвела до того, що низка ЗМІ заявили про нібито зміну позиції ЄС щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #15 : Листопада 24, 2014, 10:51:11 22:51 »
А как госпожа Федеріка Моґеріні может быть геем? :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #16 : Листопада 24, 2014, 10:52:34 22:52 »
А как госпожа Федеріка Моґеріні может быть геем? :)
это не секс-ориентация, это состояние души.  :gigi: Так шо может.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #17 : Листопада 25, 2014, 07:34:23 07:34 »
Уже это отрицают, мол интервю было на английском, правда потерялась в переводе. Он за минские договори.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Чупс

  • Гість
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #18 : Листопада 25, 2014, 07:52:48 07:52 »
В ЕС слова об автономии для Донбасса назвали ошибкой перевода

Пресс-секретарь верховного представителя Евросоюза (ЕС) по иностранным делам Федерики Могерини опровергла ее слова о том, что Брюссель ожидает от Киева предоставления статуса автономии Донбассу. Об этом сообщает украинский портал «Европейская правда» со ссылкой на представителя внешнеполитической службы ЕС Майю Косьянчич.

По ее словам, высказывание Могерини содержит искаженные цитаты. «Это интервью было сделано еще до того, как Могерини возглавила европейскую дипломатическую службу», — отметила Косьянчич. Она пояснила, что интервью проходило на английском языке. «Возможно, ошибки появились при переводе», — предположила она.

Косьянчич уточнила, что говоря о позиции ЕС по украинскому кризису, Могерини имела в виду «выполнение минских договоренностей, а также проведение Киевом ряда реформ, включая децентрализацию».

24 ноября австрийская газета Kurier опубликовала интервью, в котором Могерини рассказала о надеждах ЕС то, что Украина предоставит восточным регионам статус автономии. Она также отметила, что в отношениях с Россией необходима перезагрузка. По ее словам, диалог между ЕС, Украиной и Россией следовало начать раньше.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #19 : Листопада 25, 2014, 12:39:53 12:39 »
Подброшу угольку  :smilie7:

Заявления украинского правительства о необходимости вступления в НАТО создают серьезные проблемы.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду", об этом заявил во вторник глава МИД Франции Лоран Фабиус, пишет Bloomberg.

Он отметил, что "есть вопросы к обеим сторонам", то есть и к России, и к Украине.

"Со стороны России мы видим либо прямое присутствие (на востоке Украины), либо опосредованное - через сепаратистов. Это недопустимо. Однако не знаю, обратили ли вы внимание в последние дни на заявления украинской стороны, которые очень проблематичны", - пояснил в эфире радиостанции France Enter Лоран Фабиус, которого цитирует Интерфакс.

"Когда украинская сторона говорит, что не будет платить пенсии людям, живущим на востоке, или когда новое правительство говорит, что его нынешняя цель - это вступление в НАТО, то это представляет собой серьезные проблемы", - сказал он.

http://censor.net.ua/news/313478/jelanie_ukrainy_vstupit_v_nato_predstavlyaet_problemu_glava_mid_frantsii

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #20 : Листопада 25, 2014, 01:05:41 13:05 »
проблеми франції нас не їбуть

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Истинное лицо еврогеев
« Reply #21 : Листопада 25, 2014, 01:10:08 13:10 »
Какой-то европейский пидорас кремлёвский прикормыш.

Есть смысл ему втолковывать, что за русский язык никого не прессовали даже в Закарпатье, что фашистохунта - выдумка кремлёвских блядей? Что рашидлы готовили плебс к интервенции, кормя его царской водкой лжи?

Нет смысла.

Будем оправдываться - значит априори неправы.

Еурапейским хуйловским подстилкам - ПНХ.
Пускай их серебрянники станут им комом в горле.