Автор Тема: Асоціація з Україною, з нами  (Прочитано 285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Асоціація з Україною, з нами
« : Лютого 04, 2019, 11:10:43 23:10 »
Мені наша ситуація чимсь нагадує фільм напівфантастичний "Степфордські дружини".
Хто дивився, пригадає сюжет. Успішним жінкам вживили у голову чіп і перетворили їх на "куколок Барбі".
Потім головна героїня (Ніколь Кідман) спромоглася вимкнути ту програму. І всі жінки, струсивши з себе отой хлам, дивилися у люстро й наче прозрівали й питали самих себе "боже що то було??? невже оця рожеві вівця у люстрі - то я????"

Так само ми струшуємо павутиння "рюськава міра". Липке, гливке, приставуче, нікчемне, але розпіарене під дах. Так і думаємо - "і ми поряд з ними жили кількасот років? і ця маячня то "вєлікая культура"????.... маммо, що я тут роблю????"

Не можу позбавитися цієї асоціації. Ми неначе вириваємося з гливкої слини слимаків
« Останнє редагування: Лютого 05, 2019, 12:10:39 12:10 від Françoise »
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Асоціація з Україною, з нами
« Reply #1 : Лютого 05, 2019, 10:37:54 10:37 »
Мені наша ситуація чимсь нагадує фільм напівфантастичний "Степфордські дружини".
Хто дивився, пригадає сюжет. Успішним жінкам вживили у голову чіп і перетворили їх на "куколок Барбі".
Потім головна героїня (Ніколь Кідман) спромоглася вимкнути ту програму. І всі жінки, струсивши з себе отой хлам, дивилися у люстро й наче прохрівали й питали самих себе "боже що то було??? невже оця рожеві вівця у люстрі - то я????"

Так само ми струшуємо павутиння "рюськава міра". Липке, ивке,гл приставуче, нікчемне, але розпіарене під дах. Так і думаємо - "і ми поряд з ними жили кількасот років? і ця маячня то "вєлікая культура"????.... маммо, що я тут роблю????"

Не можу плозбавитися цієї асоціації. Ми неначе вириваємося з гливкої слини слимаків
:smiley24: :smiley24: :smiley24: 100%

только у нас, к сожалению, не один чип и он так просто не отключается... и болото у нас самогенирирующееся, насажал совок...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Асоціація з Україною, з нами
« Reply #2 : Лютого 05, 2019, 11:00:16 11:00 »
Браво, Франсуазо! :hot:
Mocsia delenda est

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Асоціація з Україною, з нами
« Reply #3 : Лютого 05, 2019, 12:15:02 12:15 »
Фільм насправді звичайна фігня, подивився й забув але оця сцена з 'вимкненим алгоритмом гламуру' мені постійно згадується, коли читаю якісь новини з залісся чи лугандона.
Там, де засилля отого липучого лайна
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк