Автор Тема: Троєфуп'є  (Прочитано 1708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Троєфуп'є
« : Листопада 27, 2014, 04:09:41 16:09 »
Тільки мене одного задовбало?  :gigi:

Astronaut

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #1 : Листопада 27, 2014, 04:10:49 16:10 »
Тільки мене одного задовбало?  :gigi:
Поясніть  :shuffle:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #2 : Листопада 27, 2014, 04:10:54 16:10 »
а шо поробиш?
більше форумів гарних і різних...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Троєфуп'є
« Reply #3 : Листопада 27, 2014, 04:13:09 16:13 »
 :smilie5: :weep:
ігнор Квант

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #4 : Листопада 27, 2014, 04:13:37 16:13 »
Тільки мене одного задовбало?  :gigi:
Поясніть  :shuffle:

Зараз є три уламки колишнього ФУПу:
Сам ФУП (я так зрозумів, там зараз заправляють йожик і растаман)
СУП (Чупс)
УПФ (Фома)

Всі старі цікаві дописувачі приблизно рівномірно розбрелися по цим форумам  :smilie8:

Astronaut

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #5 : Листопада 27, 2014, 04:13:43 16:13 »
а шо поробиш?
більше форумів гарних і різних...
А третій який?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #6 : Листопада 27, 2014, 04:14:23 16:14 »
Я тепер як той скажений пес, якому сорок верст не гак, бігаю по цим трьом форумам  :gigi:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Троєфуп'є
« Reply #7 : Листопада 27, 2014, 04:15:00 16:15 »
Гм, для мене є тільки СУП. Відсутність тут Штабс-Капітана і Олд Вуда тільки на користь форуму.

Astronaut

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #8 : Листопада 27, 2014, 04:17:03 16:17 »
Тільки мене одного задовбало?  :gigi:
Поясніть  :shuffle:

Зараз є три уламки колишнього ФУПу:
Сам ФУП (я так зрозумів, там зараз заправляють йожик і растаман)
СУП (Чупс)
УПФ (Фома)
Всі старі цікаві дописувачі приблизно рівномірно розбрелися по цим форумам  :smilie8:
:) на УПФ не бував. Мені й тут добре після ФУПу. :Razom:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #9 : Листопада 27, 2014, 04:17:23 16:17 »
Гм, для мене є тільки СУП. Відсутність тут Штабс-Капітана і Олд Вуда тільки на користь форуму.

Та я теж в основному на СУПі тусуюсь. Але іноді хочеться почитать фупчиків, яких тут немає.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #10 : Листопада 27, 2014, 04:30:03 16:30 »
Меня не задолбало. Читаю и...снова...пишу (после "прикола" с модерацией)...только тут. Я однолюб.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Троєфуп'є
« Reply #11 : Листопада 27, 2014, 04:30:15 16:30 »
Гм, для мене є тільки СУП. Відсутність тут Штабс-Капітана і Олд Вуда тільки на користь форуму.

 Але іноді хочеться почитать фупчиків, яких тут немає.
Це правда. Якби на одному форумі зібрались усі цікаві мені дописувачі - на інші форуми й не заглядував би.
На жаль на Супі ці люди з"являються все рідше й рідше, щоправда й на інших форумах те саме. Може вони в фейсбук перебираються? Не хотів я в ту мордокнигу лізти, а видно доведеться.

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #12 : Листопада 27, 2014, 04:57:03 16:57 »
Та я теж в основному на СУПі тусуюсь. Але іноді хочеться почитать фупчиків, яких тут немає.

Коли мені хочеться, я беру та читаю, іноді навіть пишу. Але швидкість обертання тем вбиває будь-який сенс там відписуватися.
Там завжди була така шалена швидкість, але склад був більш-менш постійний, і читати було цікаво, були дуже цікаві думки. А зараз там кому шо на думку прийшло, те то й написав, а людей там багато, тому воно як якась брудна швидкоплинна річка, типу Ганга де лайно та трупи тварин плавають.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Троєфуп'є
« Reply #13 : Листопада 27, 2014, 04:59:45 16:59 »
От кого вам не вистачає? Бо я на фупі вже з півроку не був, не знаю хто там зараз промишляє

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Троєфуп'є
« Reply #14 : Листопада 27, 2014, 05:20:30 17:20 »
От кого вам не вистачає? Бо я на фупі вже з півроку не був, не знаю хто там зараз промишляє
На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки... Тому спілкуватись там важко, моментально засирають практично будь-яку тему, в яку залазять. Єдиний вихід - ігнор. Я заігнорив з півтора десятка найбільш плодовитих юльковатників, після чого теми стають читабельними.
З цікавих мені людей регулярно там знаходжу пости від Татьяни, Стіві Джі, Тираса... Напевно з десяток набереться.
Останнім часом позиція кількох людей, яких раніше з цікавістю читав, часом здається дивною. Це наприклад АК72 та Задармапродавши.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #15 : Листопада 27, 2014, 05:21:39 17:21 »
Меня не задолбало. Читаю и...снова...пишу (после "прикола" с модерацией)...только тут. Я однолюб.

а чьо за прікол?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #16 : Листопада 27, 2014, 05:25:46 17:25 »
От кого вам не вистачає? Бо я на фупі вже з півроку не був, не знаю хто там зараз промишляє

Та багатьох. От, наприклад, хто це такий:  :consul:

 :gigi:
« Останнє редагування: Листопада 27, 2014, 07:32:24 19:32 від svo1973 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #17 : Листопада 27, 2014, 05:42:25 17:42 »
Меня не задолбало. Читаю и...снова...пишу (после "прикола" с модерацией)...только тут. Я однолюб.

а чьо за прікол?

Та...было дело...я тут психанул на модераторство со стороны соседнего форума.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #18 : Листопада 27, 2014, 05:52:12 17:52 »
Меня не задолбало. Читаю и...снова...пишу (после "прикола" с модерацией)...только тут. Я однолюб.

а чьо за прікол?

Та...было дело...я тут психанул на модераторство со стороны соседнего форума.

та я помню))  нєпонятно - почєму она вобщє всунулась сюда, тєм болєє в ту тєму
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #19 : Листопада 27, 2014, 05:57:53 17:57 »
Я уже объяснял - Елсевере заболела, а жалобы на тему шли, вот она и решила помочь пока модеров супа нету. Ничего страшного не произошло паника ваще неуместна

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Троєфуп'є
« Reply #20 : Листопада 27, 2014, 05:58:07 17:58 »
От кого вам не вистачає? Бо я на фупі вже з півроку не був, не знаю хто там зараз промишляє
На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки... Тому спілкуватись там важко, моментально засирають практично будь-яку тему, в яку залазять. Єдиний вихід - ігнор. Я заігнорив з півтора десятка найбільш плодовитих юльковатників, після чого теми стають читабельними.
З цікавих мені людей регулярно там знаходжу пости від Татьяни, Стіві Джі, Тираса... Напевно з десяток набереться.
Останнім часом позиція кількох людей, яких раніше з цікавістю читав, часом здається дивною. Це наприклад АК72 та Задармапродавши.


Хотел сам написать то же самое... подпишусь под каждым словом

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Троєфуп'є
« Reply #21 : Листопада 27, 2014, 06:21:58 18:21 »
Гм, для мене є тільки СУП. Відсутність тут Штабс-Капітана і Олд Вуда тільки на користь форуму.

 Але іноді хочеться почитать фупчиків, яких тут немає.
Це правда. Якби на одному форумі зібрались усі цікаві мені дописувачі - на інші форуми й не заглядував би.
На жаль на Супі ці люди з"являються все рідше й рідше, щоправда й на інших форумах те саме. Може вони в фейсбук перебираються? Не хотів я в ту мордокнигу лізти, а видно доведеться.

События не так бурно развиваются
Темп новостей уменьшился - людей меньше заходит

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #22 : Листопада 27, 2014, 06:47:27 18:47 »

На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки...

Тырындец... Мавпа с черкасской начальницей ЖЕКа и бахнутый на всю голову костя... Миска В скоро прибудет?


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #23 : Листопада 27, 2014, 06:50:43 18:50 »

На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки...

Тырындец... Мавпа с черкасской начальницей ЖЕКа и бахнутый на всю голову костя... Миска В скоро прибудет?

да там і бєз нєйо полний паноптікум  -  асмєрдєй, дідас, ельф, юнік
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Троєфуп'є
« Reply #24 : Листопада 27, 2014, 06:55:43 18:55 »

На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки...

Тырындец... Мавпа с черкасской начальницей ЖЕКа и бахнутый на всю голову костя... Миска В скоро прибудет?

да там і бєз нєйо полний паноптікум  -  асмєрдєй, дідас, ельф, юнік

Бабусь с Йобдлом спасут Украину!

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Троєфуп'є
« Reply #25 : Листопада 27, 2014, 07:12:06 19:12 »

На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки...

Тырындец... Мавпа с черкасской начальницей ЖЕКа и бахнутый на всю голову костя... Миска В скоро прибудет?
Дабики там були, але останнім часо їх не помічаю. Здається злиняли після того, як хтось не полінувався і підняв їхні теми кількарічної давності. Де вони Путлєра хвалили та обсирали Ющенка та покійного президента Польщі за відвідини Грузії в 2008 році  :lol:.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Троєфуп'є
« Reply #26 : Листопада 27, 2014, 07:14:00 19:14 »

На ФУПі зараз розкошують усі юлькоботи, яких я коли-небуть зустрічав в мережі. Усі Олдбої, Ашнари, рєдіси, асмодеї, ельфи, зеро-суми, нати-діпі, мавки, ас"юми, Тетяни-діпі, косташі та каровки...

Тырындец... Мавпа с черкасской начальницей ЖЕКа и бахнутый на всю голову костя... Миска В скоро прибудет?

да там і бєз нєйо полний паноптікум  -  асмєрдєй, дідас, ельф, юнік
Здається майже всі юлеботи зараз там зібрались. Мабуть Растаманчік кинув клич, або навіть зі штабу поступила вказівка  :laugh:

Чупс

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #27 : Листопада 27, 2014, 07:16:26 19:16 »
Здається майже всі юлеботи зараз там зібрались. Мабуть Растаманчік кинув клич, або навіть зі штабу поступила вказівка  :laugh:

А я не так давно казав, що фуп заточується під бюторасів, і шо тепер маємо?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Троєфуп'є
« Reply #28 : Листопада 27, 2014, 07:16:50 19:16 »

Останнім часом позиція кількох людей, яких раніше з цікавістю читав, часом здається дивною. Це наприклад АК72 та Задармапродавши.

А что они такого там пишут?

Чупс

  • Гість
Re: Троєфуп'є
« Reply #29 : Листопада 27, 2014, 07:17:39 19:17 »
Задарма посинела как-то.