Автор Тема: Закордонні українці  (Прочитано 990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Закордонні українці
« : Листопада 28, 2014, 10:56:56 10:56 »
Коли закордонні українці шлють гроші в Україну і підтримують цим українську економіку, то це нормально, і ніхто не проти.
Коли закордонні українці перераховують на допомогу армії і волонтерам, це теж всі вітають.
Коли закордонні українці влаштовують демонстрації в підтримку України, пікети біля посольства Рашки, "гостинно" зустрічають Хуйла, коли він приїзжає на самміти, то ви задоволені, чи не так?
А от коли закордонний українець критикує владу чи висловлює свою думку про певну частину народу, то піднімається праведний гнів, ібо він же "с'їбався за океан". Що це за аргумент в суперечці? :Sho_za:
Звідси випливає питання:
Чи мають закордонні українці рівне право на цьому форумі висловлювати свою думку, чи вони мають право тільки слати гроші і мовчати в тряпочку?
Як ви вважаєте?

Offline ser)I(

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Re: Закордонні українці
« Reply #1 : Листопада 28, 2014, 11:06:36 11:06 »
Я один з них і Що ? Ми всі хочемо бачити Україну вільною країною. У вільній країні право голосу мають всі ,свобода слова це є фундаментальна ціність, херню ти якусь пишеш

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Закордонні українці
« Reply #2 : Листопада 28, 2014, 11:24:09 11:24 »
Я один з них і Що ? Ми всі хочемо бачити Україну вільною країною. У вільній країні право голосу мають всі ,свобода слова це є фундаментальна ціність, херню ти якусь пишеш
Не пише вона "х..ю", так воно і є. Ви новачок, мабуть, і не тільки на цьому форумі.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Закордонні українці
« Reply #3 : Листопада 28, 2014, 11:58:03 11:58 »
Я один з них і Що ? Ми всі хочемо бачити Україну вільною країною. У вільній країні право голосу мають всі ,свобода слова це є фундаментальна ціність, херню ти якусь пишеш

Ось тема:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=26842.0

І цитата з теми:
Цитувати
А ТС ще й наш народ не вгодив. Вкотре. Воно с'єбалося за океан і тепер звідти  ходить і сере на українському форумі, що народ в Україні не такий, Лорак не така, мусора не такі і т.п.

Feral Cat, іди, нахуй, збирати поміч нашим бійцям і відправляти її в Украіну. А то я шось не пригадую жодного твого поста на цю тему. Імбецил вишиватний.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Закордонні українці
« Reply #4 : Листопада 28, 2014, 12:41:34 12:41 »

А от коли закордонний українець критикує владу чи висловлює свою думку про певну частину народу, то піднімається праведний гнів, ібо він же "с'їбався за океан". Що це за аргумент в суперечці? :Sho_za:
Звідси випливає питання:
Чи мають закордонні українці рівне право на цьому форумі висловлювати свою думку, чи вони мають право тільки слати гроші і мовчати в тряпочку?
Як ви вважаєте?

Я особисто вважаю, що на цьому форумі ВСІ мають рівне право "висловлювати свою думку". І закордонні українці, і не закордонні. І представники ВСІХ інших націй. Але висловлювання своєї думки (адекватної чи не адекватної) відрізняється від нав'язливого зайобування всіх свїми неадекватними думками.

І коли, якийсь імбецил із-за океану, вибачте, вкотре зайобує своїми дурнуватими повчаннями, як нам тут жити і що робити та не робити, я вважаю, що також маю право висловити йому свою думку і про нього, і про його повчання.

А наголос на тому, що "воно с'єбалося за океан" я зробив не тому, що це позбавляє цього індивудуума якихось прав (чи на цьому форумі, чи взагалі), а тому, що дурень по життю, помножений на відірваність від тутешніх реалій дає в результаті приклад якихось фантастичних  уявленнь про те, як воно ТУТ має бути. І на підставі цих уявлень воно нас повчає. Та ще й як.

І чомусь я від цього гіперпатріота ніколи не чув про те, чи він хоч якось допоміг Україні в її важку годину, крім як своїми "гіперпатріотичними" дописами на цьому форумі. 

Сподіваюсь ви мене дещо зрозуміли? Заздалегідь вам вдячний.

_________
ПС
Ну і виходячи із змісту вашого останнього допису, варто було перейменувати гілку. Хоча б так: "Один всім нам відомий закордонний українець".

Чи ви пригадуєте, що тут я чи хтось інший "гнобили" іще якогось закордонного українця???  :smilie1:

« Останнє редагування: Листопада 28, 2014, 12:46:06 12:46 від Мирон »

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Закордонні українці
« Reply #5 : Листопада 28, 2014, 12:45:52 12:45 »
Коли закордонні українці шлють гроші в Україну і підтримують цим українську економіку, то це нормально, і ніхто не проти.
Коли закордонні українці перераховують на допомогу армії і волонтерам, це теж всі вітають.
Коли закордонні українці влаштовують демонстрації в підтримку України, пікети біля посольства Рашки, "гостинно" зустрічають Хуйла, коли він приїзжає на самміти, то ви задоволені, чи не так?
А от коли закордонний українець критикує владу чи висловлює свою думку про певну частину народу, то піднімається праведний гнів, ібо він же "с'їбався за океан". Що це за аргумент в суперечці? :Sho_za:
Звідси випливає питання:
Чи мають закордонні українці рівне право на цьому форумі висловлювати свою думку, чи вони мають право тільки слати гроші і мовчати в тряпочку?
Як ви вважаєте?
Як по мені то мені всеодно хто звідки пише. Українці навколо світу повинні єднатись, а не цуратись.

 Хоча українці з ватним менталітетом також живуть за кордоном, вони тут довго не затримуються.

Дуже часто ті які в дійсності чимось допомогають нашим військовим не розголошують про це на весь світ. 



Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Закордонні українці
« Reply #6 : Листопада 28, 2014, 12:54:09 12:54 »
Дуже часто ті які в дійсності чимось допомогають нашим військовим не розголошують про це на весь світ.

Угу. Оно ж не для обсуждения на форумах делается.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Закордонні українці
« Reply #7 : Листопада 28, 2014, 12:56:58 12:56 »
ИМХО "закордонний українець критикує владу чи висловлює свою думку про певну частину народу" о котором говорит ТС - просто бригада ботов, гадящая на форуме - сейчас похоже на дежурство з0аступил кто-то тновый - резко поменялось "оформление" да стиль тоже - больше истерики
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Re: Закордонні українці
« Reply #8 : Листопада 28, 2014, 06:18:50 18:18 »
Не подобається ось це---- "воно с'єбалося за океан" . Яка дурість,хто де живе. УЛугандоні всі мешканці України,а щось не видно патріотизму у більшості.

Чупс

  • Гість
Re: Закордонні українці
« Reply #9 : Листопада 28, 2014, 06:20:17 18:20 »
А я тему, перепрошую, не зрозумів взагалі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Закордонні українці
« Reply #10 : Листопада 28, 2014, 06:30:21 18:30 »
Моїм критикам - “ґдє ВИ билі в 17-ом году?!“ :gigi: :gigi: :gigi:

Щодо допомоги родінє, кожен допомагає у свій спосіб,  і тіко марнославні мудаки описують свою допомогу на хворумах.
Get real, folks!!! :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Закордонні українці
« Reply #11 : Листопада 28, 2014, 09:54:44 21:54 »
А взагалi то ...
Хто вони насправдi - закордоннi українцi?
 :smilie3:
Маленький тест для кожного з тих хто в Українi:

Уявiть , будь ласка себе, або когось з ваших рiдних чи друзiв в ролi "закордонного українця"

- Ви живете за кордоном не рiк-два, а 5-10-20 +...  :smilie9:рокiв.
(не беремо до уваги тих хто народився за кордоном i емiгрантами були їхнi батьки, дiди чи прадiди, хоч таких є багато)

Отже:
- Ваша робота, ваша сiмя, всi вашi клопоти щоденнi- поза Україною.
- Ви iнтегрованi в неукраїнське суспiльство яке мало знає а можливо i не хоче знати про iснування України.
- Можливо ви маєте якихось родичiв в Українi, а може i немає нiкого.

А тепер питання:
- Для чого вам цей клопiт, переживати за Україну?
- Чи будете ви вiдчувати себе Українцем i для чого? 
- Чи будете ви у вiльну вiд роботи суботу возити своїх дiток до української школи,
хоч українська мова  не має примiнення в цiй країнi?
І найважливiше,
- Чи будете ви тратити свiй час, енергiю i кошти на те що б допомогти Українi
i тим"незнаним" українцям в Українi в той час коли ви назавжди вiдiрванi вiд цiєї землi?

Ну, поскiльки ви читаєте цей текст на проукраїнському форумi
то мабуть бiльшiсть з вас вiдповiсть ствердно на цi питання.

До речi, з тих декiлькох тисяч українцiв якi щороку емiгрують до Канади,
лише маленька, мiзерна частина приймає участь в життi української громади
i в акцiях на пiдтримку України.
Де решта? Немає! Розчинилися!
Якщо вони не були українцями проживаючи в Українi,
то не стануть ними i емiгрувавши в iншу країну.

Висновок:
Географiя важливий, але не вирiшальний фактор-
Україна має бути в серцi кожного хто називає себе Українцем
 :Prapor2:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Закордонні українці
« Reply #12 : Листопада 28, 2014, 11:38:06 23:38 »
От мені цікаво, а "Франко" з "Донбасу", він теж не мав права щось радити українцям?