Автор Тема: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!  (Прочитано 5556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #90 : Грудня 03, 2014, 05:33:08 17:33 »
Я не поняв, що ніхто на захист лінуха не стане? Прийдеться мені.

Лінух, тому що коли Компанія Розробник МакОС чи ФріБСД вирішить змінити дизайн, то все торба. У тебе нема вибору при наступному упдейті в тебе все обновиться і ти муситимеш слідувати прогресивному людству. І якщо компанія розробник вирішує що щось не заслуговує уваги, то все торба, його в офіційних репах нема і користуйся тим що тобі пропонує.
А в Лінуху повна анархія. Змінилась Убунта на Юніті чи третій Гном, половина юзерів взбунтувалась і форкнула гном в мейт. І всі довольні, звичайно що при таких перманентних юзерських революціях система буде не стабільна, але люди роблять те що їм подобається, а не прогинаються під більшість.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #91 : Грудня 03, 2014, 05:34:44 17:34 »
вступати тільки на стаціонар
бажано мехмат чи прикладна математика
перші 3 курси тільки стаціонар, там закладають базу
дуже непоганий факультет у Чернівецькому університеті (принаймі був років 15 тому)
далі можна перейти на заочне
паралельно можна вчитись дистанційно програмуванню, можна за кордоном

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #92 : Грудня 03, 2014, 05:40:20 17:40 »
Я не поняв, що ніхто на захист лінуха не стане? Прийдеться мені.
(click to show/hide)

Це вже оффтопік, звичайно, але всі ваші Лінукси нагадують мені саморобні авто: "от виробник (з купою досвічених інженерів) щось там намудрував, а мені ця херня не подобається, то я її відключу". А краще сам складу собі драндулєта із запчастин і перед кожною подорожжю буду його перебирати по гвинтиках. Я роками вже спокійно натискаю кнопку "проапдейтити систему" і йду курити. Приходжу - і все працює :smiley25:
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 05:45:01 17:45 від Astronaut »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #93 : Грудня 03, 2014, 05:45:37 17:45 »
Загалом кажучи вища освіта для програмістів особливо в Україні не потрібна.
Не переоцінюйте програмістів. Люди, що не належать до цієї сфери, як правило вважають їх значно розумнішими, ніж вони є насправді.
Рядовий програміст в українських фірмах - досить малокваліфікована професія, яка вимагає значно більше здатності до рутинної одноманітної роботи, ніж якогось інтелекту.

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #94 : Грудня 03, 2014, 05:49:20 17:49 »
Загалом кажучи вища освіта для програмістів особливо в Україні не потрібна.
Не переоцінюйте програмістів. Люди, що не належать до цієї сфери, як правило вважають їх значно розумнішими, ніж вони є насправді.
Рядовий програміст в українських фірмах - досить малокваліфікована професія, яка вимагає значно більше здатності до рутинної одноманітної роботи, ніж якогось інтелекту.
А ви належите?

Offline Ромашка

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #95 : Грудня 03, 2014, 05:51:05 17:51 »
Сам програміст.
І категорично раджу поступати. 5 років не втрачається, оскільки зараз багато програмерських контор набирають інтернів - толкових студентів технічних вишів, з 3-4 курсу. В результаті по закінченню навчання вже є пара-тройка років реального стажу :)
У нас багато працюють\стажуються студентів з НАУ і КПІ.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #96 : Грудня 03, 2014, 05:54:29 17:54 »
Загалом кажучи вища освіта для програмістів особливо в Україні не потрібна.
Не переоцінюйте програмістів. Люди, що не належать до цієї сфери, як правило вважають їх значно розумнішими, ніж вони є насправді.
Рядовий програміст в українських фірмах - досить малокваліфікована професія, яка вимагає значно більше здатності до рутинної одноманітної роботи, ніж якогось інтелекту.
А ви належите?

Я на грані, так би мовити. В своїй роботі використовую програмування, маю багатьох знайомих програмістів, закінчив факультет прикладної математики де половина випускників програмісти. Але сам програмістом не є.

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #97 : Грудня 03, 2014, 05:59:33 17:59 »
Я не поняв, що ніхто на захист лінуха не стане? Прийдеться мені.

Лінух, тому що коли Компанія Розробник МакОС чи ФріБСД вирішить змінити дизайн, то все торба. У тебе нема вибору при наступному упдейті в тебе все обновиться і ти муситимеш слідувати прогресивному людству. І якщо компанія розробник вирішує що щось не заслуговує уваги, то все торба, його в офіційних репах нема і користуйся тим що тобі пропонує.
А в Лінуху повна анархія. Змінилась Убунта на Юніті чи третій Гном, половина юзерів взбунтувалась і форкнула гном в мейт. І всі довольні, звичайно що при таких перманентних юзерських революціях система буде не стабільна, але люди роблять те що їм подобається, а не прогинаються під більшість.

ваша тупа анархія призвела до:

Lindows - провал

KDE - провал

BlueEyedOS - провал

LXDE - провал

ZevenOS - провал

Corel Linux - провал

А BSD - от вона, ви зараз пишите на СУП, який працює під FreeBSD

Гном - то ваще пісец, вони поховали GTK бо Qt.

І так далі... не буде діла з системи, яка вирішила стати аналогом Вєнди. Ну не буде.
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 06:01:28 18:01 від Чупс »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #98 : Грудня 03, 2014, 06:01:48 18:01 »
Что дает вышка:
1.Навык решать не интересные задачи (90% работы состоит именно из них)
2.Навык решать задачу в заданное время ( умение находить баланс между качеством работы и скоростью выполнения)
3.Нывык общения с идиотами (если в инете их можно банально затролить, то на работе нужно сделать так, чтобы они остались довольны и при этом сделали то, что тебе надо)
4.Навык работы с бюджетом ( время это теже деньги)
5.Навык быстро вникать в новые области, которые для тебя не профильные
6.Навык оценки рисков
7.Список можно продолжить.

 :smiley24: +1

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #99 : Грудня 03, 2014, 06:02:47 18:02 »
Я на грані, так би мовити. В своїй роботі використовую програмування, маю багатьох знайомих програмістів, закінчив факультет прикладної математики де половина випускників програмісти. Але сам програмістом не є.
Отже ви не в темі.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #100 : Грудня 03, 2014, 06:08:09 18:08 »
Я на грані, так би мовити. В своїй роботі використовую програмування, маю багатьох знайомих програмістів, закінчив факультет прикладної математики де половина випускників програмісти. Але сам програмістом не є.
Отже ви не в темі.

Більше в темі, ніж багато хто інший.

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #101 : Грудня 03, 2014, 06:10:55 18:10 »
Я на грані, так би мовити. В своїй роботі використовую програмування, маю багатьох знайомих програмістів, закінчив факультет прикладної математики де половина випускників програмісти. Але сам програмістом не є.
Отже ви не в темі.

Більше в темі, ніж багато хто інший.
Вам не пощастило. Я більше. Тому не пишіть дурниць про некваліфіковану працю  :smilie7:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #102 : Грудня 03, 2014, 06:23:16 18:23 »
Чупс, я не хочу холіварити. Це все поняття смаку. Ну не пересядуть ті що сидять за Дебіаном на Маки чи Фріху і навпаки. Працювати по роботі можуть і на тому і на тому, в залежності від вимог, а от для власного користування завжди будуть варіації, і це не залежить від того наскільки система стабільна.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #103 : Грудня 03, 2014, 06:28:10 18:28 »
Як цікаво.... :shuffle:
Стільки нових слів...і хіба це реально людині в тому всьому розбиратись?... :smilie11:
Таки програмісти - окрема раса, хто б що не говорив.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #104 : Грудня 03, 2014, 08:10:30 20:10 »
Як цікаво.... :shuffle:
Стільки нових слів...і хіба це реально людині в тому всьому розбиратись?... :smilie11:
Таки програмісти - окрема раса, хто б що не говорив.

це не програмісти, це адміни, програмісти  часто навіть не здогадуються що там за операційна система
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #105 : Грудня 03, 2014, 08:16:12 20:16 »
це не програмісти, це адміни, програмісти  часто навіть не здогадуються що там за операційна система
Зі всіх програмістів тільки джава програмісти процентів на 90% можуть не задумуватись під яку оську пишуть.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #106 : Грудня 03, 2014, 08:17:00 20:17 »
Загалом кажучи вища освіта для програмістів особливо в Україні не потрібна.
Не переоцінюйте програмістів. Люди, що не належать до цієї сфери, як правило вважають їх значно розумнішими, ніж вони є насправді.
Рядовий програміст в українських фірмах - досить малокваліфікована професія, яка вимагає значно більше здатності до рутинної одноманітної роботи, ніж якогось інтелекту.

 :fp :fp :fp :fp :fp

здається, цей мудило писав ще щось в автомобільних темах
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #107 : Грудня 03, 2014, 08:18:44 20:18 »
це не програмісти, це адміни, програмісти  часто навіть не здогадуються що там за операційна система
Зі всіх програмістів тільки джава програмісти процентів на 90% можуть не задумуватись під яку оську пишуть.


за слова "оська", "ось"  я завжди бью їх з носака в грязні з коричневими пятнами джінси
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #108 : Грудня 03, 2014, 08:23:36 20:23 »
medved, тут між іншим дитина цю тему читає.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #109 : Грудня 03, 2014, 08:24:55 20:24 »
це не програмісти, це адміни, програмісти  часто навіть не здогадуються що там за операційна система
Зі всіх програмістів тільки джава програмісти процентів на 90% можуть не задумуватись під яку оську пишуть.


чьо :smilie10:?  SQL, PL/SQL, PHP, Perl, Python, и тд
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #110 : Грудня 03, 2014, 08:28:30 20:28 »
medved, тут між іншим дитина цю тему читає.

Насправді це був один з найбільш культурних і ввічливих постів  medvedа.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #111 : Грудня 03, 2014, 08:30:47 20:30 »
medved, тут між іншим дитина цю тему читає.


дитина повинна послать всіх цих ламєрів з копіпастами з вікіпєдії про бсд і лінухи і звернуть увагу на настоящі взрослі Operating Systems (а не оськи)  з лінії System V, такі як IBM AIX, SUN Solaris, HP-UX,    про існування яких різноманітні чупєрки навіть не здогадувались.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #112 : Грудня 03, 2014, 08:33:44 20:33 »
MySQL, знаю купу прикладів коли писали під вінду, а потім на продакшині не працювало, бо вони виявляється не знали що для лінухового сервака регіст в назві таблиць має значення.
PHP - ха, модуль не підключений і все, так це не має відношення безпосередньо до операційки, але конфігурації сервера пряме.
Теж саме з Перлом і Пітончиком.
PL/SQL - залежить від версії оракла на серваку

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #113 : Грудня 03, 2014, 08:34:02 20:34 »
Господа, ну прекращайте холивар и фетишизм. Оси разные нужны оси разные важны. Это всего лишь инструмент и все зависит от задачи. Чем больше человек знает тем больше шансов найти работу или подобрать оптимальную ось для своих задач.
Ник зарезервирован

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #114 : Грудня 03, 2014, 08:37:44 20:37 »
MySQL, знаю купу прикладів коли писали під вінду, а потім на продакшині не працювало, бо вони виявляється не знали що для лінухового сервака регіст в назві таблиць має значення.
PHP - ха, модуль не підключений і все, так це не має відношення безпосередньо до операційки, але конфігурації сервера пряме.
Теж саме з Перлом і Пітончиком.
PL/SQL - залежить від версії оракла на серваку

дядя, круті пєдалі, нє отвлєкайся
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #115 : Грудня 03, 2014, 08:38:20 20:38 »
Адмінство - нафіг відразу. Тупо в рази менше грошей та перспектив. Під якимось юніксом (тільки якщо мак, то не тільки мак) - посидити корисно, але це не тільки і не стільки адмінський скілл.
Диплом потрібен, але з заочним є варіанти. Бо насправді програми не дуже, м'яко кажучи. Тільки от самому треба вчити не гірше, ніж у вузі. І я багато чого системного там вузівського вивчив вже після, а от усілякі "системно думать навчать" - шкільного вистачило (хоч школа була гарна). Але вміння вчити самому не гірше ніж у вузі по книжках/інету - потрібно у будь-якому разі, зараз це ще й набагато легше, ніж раніше. Зараз є програми дійсно провідних вузів - можна просто йти по ним.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #116 : Грудня 03, 2014, 08:40:18 20:40 »
Адмінство - нафіг відразу. Тупо в рази менше грошей та перспектив. Під якимось юніксом (тільки якщо мак, то не тільки мак) - посидити корисно, але це не тільки і не стільки адмінський скілл.
Диплом потрібен, але з заочним є варіанти. Бо насправді програми не дуже, м'яко кажучи. Тільки от самому треба вчити не гірше, ніж у вузі. І я багато чого системного там вузівського вивчив вже після, а от усілякі "системно думать навчать" - шкільного вистачило (хоч школа була гарна). Але вміння вчити самому не гірше ніж у вузі по книжках/інету - потрібно у будь-якому разі, зараз це ще й набагато легше, ніж раніше. Зараз є програми дійсно провідних вузів - можна просто йти по ним.

я ужє пісал здєсь - рейт зарплат Оракл ДБА і Юнікс адмінов просто тупо срьот на твой висєр
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #117 : Грудня 03, 2014, 08:48:03 20:48 »
medved, тут між іншим дитина цю тему читає.
Та нормально...там вже Чупс картинки викладав з еротики для програмістів... :shuffle:
Бачу, синові подобається вас читати. Не знаю, чи багато розуміє, але в гілці сидить.

Ще раз всім дякую! :Razom:

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #118 : Грудня 03, 2014, 08:51:42 20:51 »
я ужє пісал здєсь - рейт зарплат Оракл ДБА і Юнікс адмінов просто тупо срьот на твой висєр
Дуже цікаво подивитись на порівняння з відповідними програмерами і кількість вакансій. Поки що цього нема. "Юнікс адмін" - це дуже розмитий термін, інколи взагалі копійки. Я знав одного толкового - він пішов у розраби через платню.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #119 : Грудня 03, 2014, 08:52:45 20:52 »
Так це поки нормально, поки він не розійшовся) оце думаю як писати, щоб його не дуже розносило)