Автор Тема: Парасюк - посланіє синякам у ВР  (Прочитано 14914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #90 : Грудня 05, 2014, 10:04:41 10:04 »

В нас не соціальна, а олігархічна економіка. І жодних дій щодо зміни цього поки нема.

соціальна-соціальна
подивись на питому вагу соціальних витрат в бюджеті

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #91 : Грудня 05, 2014, 10:05:22 10:05 »
Цитувати
він БУДЕ РОБИТИ те що йому скаже яценюк
Мені б твою впевненість.
відволічемся - є напрямок завжди знати котра година. Але якщо рухатись у цьому напрямку з дешевим китайським годинником, мета може бути не досягнута зовсім, якщо з японським зробленим в китаї можуть бути нечасті проблеми, якщо з швейцарським - мета буде 100% досягнута.
Батя, мы стараемся ...

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #92 : Грудня 05, 2014, 10:05:38 10:05 »

якщо людина хоче ПРАЦЮВАТИ на спільну справу - нехай іде в більшість якщо не йде в більшість - її думка дорівнює думці опозиційного блоку

Кто не с нами, тот против нас?  :smilie5:


Кто не с нами, тот против нас (спеціально для Вас матеріал з Lurkmore)

« Кто не со Мною, тот против Меня;
и кто не собирает со Мною, тот расточает. »
— Иисус, (Мф. 12:30)

« Несогласны — в тюрьмы!
Еретиков — на костёр!
Кто не с нами, тот против нас!
Люди, я даю вам последний шанс!
Слушайте! Всё во имя Веры! »
— Последнее Испытание

« Человек, предавший Команду, предает себя, теряет Честь, друзей, будущее — теряет все
 »
— Edelstar

Кто не с нами, тот против нас (чурбанистанск. кто не с нами, тот под нами) — одна из главных крылатых фраз: основа всей политики, орудие тролля, игла в мозгу обывателя.

http://lurkmore.to/%D0%9A%D1%82%D0%BE_%D0%BD%D0%B5_%D1%81_%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8,_%D1%82%D0%BE%D1%82_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2_%D0%BD%D0%B0%D1%81   

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #93 : Грудня 05, 2014, 10:07:45 10:07 »
borderlander  - процитую вчорашніх класиків - "відкриєте ще раз свій поганий рот тут, ми вас винесемо звідси "
Не можеш аргументовано захищати своїх кумирів іди вчись, тут розвішування ярликів ознака дебільності, не помітив?
Кремльовський гейчик, я вже бачив, як ти зі своєю зграєю виганяв з форуму людей.
Чому ти думаєш, що мене це лякає  :lol:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #94 : Грудня 05, 2014, 10:07:56 10:07 »

В нас не соціальна, а олігархічна економіка. І жодних дій щодо зміни цього поки нема.

соціальна-соціальна
подивись на питому вагу соціальних витрат в бюджеті

Я знаю, що в більшості країн Європи люди з найменшими доходами не платять взагалі жодних податків. А в нас платять де факто найбільшу частку доходів серед усіх груп населення. І що тут соціального?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #95 : Грудня 05, 2014, 10:10:09 10:10 »
borderlander  - процитую вчорашніх класиків - "відкриєте ще раз свій поганий рот тут, ми вас винесемо звідси "
Не можеш аргументовано захищати своїх кумирів іди вчись, тут розвішування ярликів ознака дебільності, не помітив?
Кремльовський гейчик, я вже бачив, як ти зі своєю зграєю виганяв з форуму людей.
Чому ти думаєш, що мене це лякає  :lol:
баче Бог я намагався. Тебе нічого не лякає бо ти тупий, тому з льоту - пішов нахуй.
Батя, мы стараемся ...

Astronaut

  • Гість
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #96 : Грудня 05, 2014, 10:11:21 10:11 »
(click to show/hide)
Я знаю, що в більшості країн Європи люди з найменшими доходами не платять взагалі жодних податків. А в нас платять де факто найбільшу частку доходів серед усіх груп населення. І що тут соціального?
Узагальнення - найперша ознака того, що текст - лажа  :smilie7:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #97 : Грудня 05, 2014, 10:11:52 10:11 »
Мои желания тут не при чем.
Речь о том, что странно проклинать хирурга, пытающегося зашить рану, за то что это слишком больно.

і хто хіруг?
як на мене навпаки рану намагаються РОЗІДРАТИ
:smiley24:


А як виправити кістку, що зрослася неправильно?

ПС 1: Мені здається, що Парасюк миттєво відчуває неспаведливість і миттєво на неї реагує. Підкреслюю: несправедливісь і миттєво. Думаю, що це добре, якщо в Раді є люди, здатні привернути увагу до всього, що викликає сумнів. Інакше Рада буде подібна ЦВК під орудою "славнозвісного" Ківалова - всі обурені, бачать брехню, а він гне своє.

Депутати більшості (і Гройсман зокрема) повинні поважати кожного депутата. Парасюка обрали люди. Не можна його саджати в куток і казати: сиди тихо!  І мова не (тільки) про нього - спостерігається бажання робити щось закулісно, не пояснюючи громаді! Бо ми не зрозуміємо? Вони розумні, а ми всі решта дурні?     

ПС 2: Єхануров сказав про нього "мустанг"...

П 3 Пять комитетов ВР возглавили фигуранты коррупционных скандалов - СМИ
Не треба поняття підміняти.
Парасюка обрали депутатом, то нехай і поводиться як депутат.

А з перших днів погрожувати розігнати новообраний Парламент ніхто йому права не давав. І не міг дати.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #98 : Грудня 05, 2014, 10:12:43 10:12 »
borderlander  - процитую вчорашніх класиків - "відкриєте ще раз свій поганий рот тут, ми вас винесемо звідси "
Не можеш аргументовано захищати своїх кумирів іди вчись, тут розвішування ярликів ознака дебільності, не помітив?
Кремльовський гейчик, я вже бачив, як ти зі своєю зграєю виганяв з форуму людей.
Чому ти думаєш, що мене це лякає  :lol:
баче Бог я намагався. Тебе нічого не лякає бо ти тупий, тому з льоту - пішов нахуй.
Та то твоє місце, гівнюче.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #99 : Грудня 05, 2014, 10:17:56 10:17 »
є дуже велика ймовірність приходу до влади справжньої військової хунти.

у нас немає ВІЙСЬКОВОЇ ЕЛІТИ
тобто ні про яку хунту мови бути не може

У нас немає НІЯКОЇ ЕЛІТИ. Тому потенційна влада військових апріорі за якостями не краща і не гірша за інші можливі. Сучасна влада проукраїнська порівняно з гопоблоком, але антиукраїнська порівняно з патріотами, бо шкурна і брехлива. Якщо для блага України більшість уряду+ВР треба було б розстріляти, мені б не було шкода ні на грам, шкода тільки міжнародних ускладнень і проблем з визріванням громадянського суспільства.

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #100 : Грудня 05, 2014, 10:23:05 10:23 »
є дуже велика ймовірність приходу до влади справжньої військової хунти.

у нас немає ВІЙСЬКОВОЇ ЕЛІТИ
тобто ні про яку хунту мови бути не може

У нас є пара десятків комбатів. Цього вистачить, щоб поставити раком весь Київ. А решта підтягнеться.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #101 : Грудня 05, 2014, 10:23:28 10:23 »
є дуже велика ймовірність приходу до влади справжньої військової хунти.

у нас немає ВІЙСЬКОВОЇ ЕЛІТИ
тобто ні про яку хунту мови бути не може

У нас немає НІЯКОЇ ЕЛІТИ. Тому потенційна влада військових апріорі за якостями не краща і не гірша за інші можливі. Сучасна влада проукраїнська порівняно з гопоблоком, але антиукраїнська порівняно з патріотами, бо шкурна і брехлива. Якщо для блага України більшість уряду+ВР треба було б розстріляти, мені б не було шкода ні на грам, шкода тільки міжнародних ускладнень і проблем з визріванням громадянського суспільства.
Є проста й очевидна річ. Військова хунта в Україні можлива лише прокремлівська.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #102 : Грудня 05, 2014, 10:23:38 10:23 »
:smiley24:
Не треба поняття підміняти.
Парасюка обрали депутатом, то нехай і поводиться як депутат.

А з перших днів погрожувати розігнати новообраний Парламент ніхто йому права не давав. І не міг дати.

А як треба поводитися депутату?

Як змінити систему, яка не хоче змінюватися і має сили, щоб протидіяти змінам?
Такі як Парасюк вперше в парламенті, системе вживе заходів, щоб такі як він більше ніколи туди не попали!
Він повинен діяти, щоб встигнути домогтися змін, а він прагне саме змін, а не власного добробуту (хоч з цим згодні?)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #103 : Грудня 05, 2014, 10:24:15 10:24 »
(click to show/hide)
Я знаю, що в більшості країн Європи люди з найменшими доходами не платять взагалі жодних податків. А в нас платять де факто найбільшу частку доходів серед усіх груп населення. І що тут соціального?
Узагальнення - найперша ознака того, що це лажа  :smilie7:

Ну прочитайте податкове законодавство країн Європи і переконайтесь.
Якщо не маєте часу то подивіться статтю.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tax_rates

Там Ви побачите, що абсолютна більшість країн Європи мають прогресивну систему оподаткування доходів людей,

а для Албанії, Андорри, Австрії, Бельгії,  Кіпру, Франції, Німеччини, Ісландії, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі,
 Португалії,  Іспанії, Швейцарії, Великобританії нижня ставка для людей з найменшими доходами рівна нулю.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #104 : Грудня 05, 2014, 10:25:35 10:25 »
У нас немає НІЯКОЇ ЕЛІТИ.

Є
бізнесова
адміністративна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #105 : Грудня 05, 2014, 10:29:11 10:29 »
А як треба поводитися депутату?

перш за все - ЗНАЙТИ однодумців в парламенті (якщо їх немає - тоді не тратьте куме сили)
друге - створити із однодумців СТРУКТУРУ
третє - вбудувати цю структуру в загальну структуру парламенту

Цитувати
а він прагне саме змін, а не власного добробуту (хоч з цим згодні?)

мені БАЙДУЖЕ чого він прагне
важливі не прагнення а РЕЗУЛЬТАТ

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #106 : Грудня 05, 2014, 10:30:06 10:30 »
У нас немає НІЯКОЇ ЕЛІТИ.

Є
бізнесова
адміністративна

 І де ж вони всі?  :smilie11: :smiley25:
Еліта  - це коли результати їхньої діяльності позитивні для суспільства, ане їх самих!

Astronaut

  • Гість
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #107 : Грудня 05, 2014, 10:35:20 10:35 »
(click to show/hide)
Я знаю, що в більшості країн Європи люди з найменшими доходами не платять взагалі жодних податків. А в нас платять де факто найбільшу частку доходів серед усіх груп населення. І що тут соціального?
Узагальнення - найперша ознака того, що це лажа  :smilie7:

Ну прочитайте податкове законодавство країн Європи і переконайтесь.
Якщо не маєте часу то подивіться статтю.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tax_rates

Там Ви побачите, що абсолютна більшість країн Європи мають прогресивну систему оподаткування доходів людей, а для Албанії, Андорри, Австрії, Бельгії,  Кіпру, Франції, Німеччини, Ісландії, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії,  Іспанії, Швейцарії, Великобританії нижня ставка для людей з найменшими доходами рівна нулю.
Знову узагальнення. Самі цифри без зв'язку з усім іншим нічого не варті. Котяра тут недавно порівнював зарплати програмістів з таким же успіхом :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #108 : Грудня 05, 2014, 10:35:56 10:35 »
Еліта  - це коли результати їхньої діяльності позитивні для суспільства, ане їх самих!

шо за дивне визначення еліти?? ?? ??

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #109 : Грудня 05, 2014, 10:42:45 10:42 »
Ну прочитайте податкове законодавство країн Європи і переконайтесь.
Якщо не маєте часу то подивіться статтю.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_tax_rates

Там Ви побачите, що абсолютна більшість країн Європи мають прогресивну систему оподаткування доходів людей, а для Албанії, Андорри, Австрії, Бельгії,  Кіпру, Франції, Німеччини, Ісландії, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії,  Іспанії, Швейцарії, Великобританії нижня ставка для людей з найменшими доходами рівна нулю.
Знову узагальнення. Самі цифри без зв'язку з усім іншим нічого не варті. Котяра тут недавно порівнював зарплати програмістів з таким же успіхом :smilie7:

Зв'язок з чим повинен бути щоб визначити чи є система оподаткування прогресивною чи ні? І відповідно визначити скільки європейських країн мають яку систему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #110 : Грудня 05, 2014, 10:43:25 10:43 »
Цитувати
Якщо для блага України більшість уряду+ВР треба було б розстріляти, мені б не було шкода ні на грам, шкода тільки міжнародних ускладнень і проблем з визріванням громадянського суспільства.
Останнє зауваження є ключовим. Бо ніколи в історії розстрілами громадянське суспільство не будувалось.
Якщо почати з розстрілів ради і уряду (хто буде визначати ступінь вини? трійки?), то закінчиться все розстрілами по будь-якому доносу.
Тоді встановиться повна і загальна справедливість. Нічого не нагадує?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #111 : Грудня 05, 2014, 10:45:14 10:45 »
Еліта  - це коли результати їхньої діяльності позитивні для суспільства, ане їх самих!

шо за дивне визначення еліти?? ?? ??

В обществе в отношении трактовки термина «элита» существует неоднозначность. Можно выделить два основных подхода:

Альтиметрический или элитарный подход оценивает принадлежность к элите по факту обладания индивидуумами реальной властью и влиянием без жёсткой привязки к их интеллекту и морально-этическим качествам. Этот подход восходит к основополагающим работам Моски.

Аксиологический (ценностный) или меритократический подход базируется на исходном смысле понятия «элита» (то есть «лучшее»). Подразумевается, что входящие в элиту индивидуумы, обладают более высокими интеллектом, талантом, способностями, компетентностью по сравнению со средними показателями конкретного социума. Этой позиции придерживался Парето.

... Термин «элита» в значительной степени используется в качестве самоназвания той части социума, которая обладает реальной властью и влиянием. Применительно к такому контексту представляется предпочтительным использовать термин «начальничество», «начальники»,...

(Википедия)

Astronaut

  • Гість
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #112 : Грудня 05, 2014, 10:45:25 10:45 »
(click to show/hide)
Зв'язок з чим повинен бути щоб визначити чи є система оподаткування прогресивною чи ні? І відповідно визначити скільки європейських країн мають яку систему.
:fp Питань нема, ваша честь  :smilie7:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #113 : Грудня 05, 2014, 10:46:16 10:46 »
Бутусов: У меня есть два больших замечания к Парасюку
Самый прекрасный момент начала работы Верховной Рады - это когда какой-то неадекватный человек из БПП посмел сказать Парасюку: "Здесь тебе не Майдан!" Мне не понравилось, что Володя стартанул в зале на невежу.
Порыв понимаю, и даже наверное, сам бы так поступил, но это я думаю об этом спустя несколько часов... Но очень понравилось - что как только кто-то из самой большой фракции толкнул Парасюка, на помощь ему рванул спецназ Рады - Ярош, Филатов, Денисенко, Березы и еще многие другие. Это было как на фронте - многообещающе. Дай Бог, чтобы парни не утратили это чувство локтя и взаимовыручку.
 
Но к Парасюку и всем другим патриотам у меня есть два больших замечания - новый порядок в новой Раде надо начинать наводить во-первых, с Оппозиционного блока.
И во-вторых, серьезные люди, а тем более спецназ демократии, не выносят выяснение отношений на люди. Для того, чтобы проучить невежу, существуют закрытые от граждан и прессы кулуары, заседания комитетов, туалет, в конце концов. Парни, несолидно превращать храм законодательства - сессионный зал, в ринг для сумо. В зале быстро разнимают, а съемки потасовок дискредитируют украинский парламентаризм. Это действительно некрасиво и не нужно. Демократия - это не показуха. АТО в Раде надо проводить как любую нормальную спецоперацию - скрытно, внезапно, и чтоб навсегда отбить желание нарываться у дурака. А Рада должна давать высокий результат при голосовании. У патриотов достаточно сил, чтобы этого сейчас добиться.
Поэтому большая просьба - когда какой-то невежа в следующий раз оскорбляет Майдан, пожалуйста, не деритесь прилюдно - а спокойно подойдите, с улыбкой, выясните фамилию и запомните в лицо. А воспитательные моменты решайте вне зала.
Украинский парламент - это не ринг. Мы, избиратели, оцениваем депутатов не по количеству схваток, а по количеству проголосованных законов. Воспитывать дураков необходимо - но всему есть свое место и время.
АПДЕЙТ: Неадекватный депутат, который толкнул Парасюка - это депутат Блока Порошенко Федор Негой. Он 1958 года рождения. Ему 56 лет. Конечно, он просто дурак, и заслуживает тумака. Но это явно не спарринг-партнер. В БПП надо бить дееспособных людей, а сумасшедший дедушка в противники не годится.
http://uainfo.org/blognews/452052-butusov-u-menya-est-dva-bolshih-zamechaniya-k-parasyuku.html
К Парасюку замечаний не имею,  но мысли конструктивные и требующие воплощения.
Батя, мы стараемся ...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #114 : Грудня 05, 2014, 10:46:26 10:46 »
(click to show/hide)
Зв'язок з чим повинен бути щоб визначити чи є система оподаткування прогресивною чи ні? І відповідно визначити скільки європейських країн мають яку систему.
:fp Питань нема, ваша честь  :smilie7:

В мене теж, відверто кажучи.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #115 : Грудня 05, 2014, 10:46:57 10:46 »
Я поддерживаю Парасюка. И вообще "Укроповцы" , в частности Береза, объяснили свою позицию по НЕголосованию за "пакетных министров" именно потому, что они ПАКЕТНЫЕ.

И тут тоже хотели протащить в комитеты главами комитетов рыгов, голосовавших тогда за "диктаторский закон". Короче, как "пес возвращается на блевотину свою" (Библия), так и Рада все равно возвращается "на блевотину свою".

Они Третий майдан хотят? Они понимают, чем это все закончится? Парасюка полностью поддерживаю. В конце-концов уж лучше сейчас морды кое-кому набить в ВР, чем молчать, улыбаться, при этом по кулуарам "шуршать"...получить третий Майдан и потерять страну.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #116 : Грудня 05, 2014, 10:47:18 10:47 »
В обществе в отношении трактовки термина «элита» существует неоднозначность. Можно выделить два основных подхода:

Альтиметрический или элитарный подход оценивает принадлежность к элите по факту обладания индивидуумами реальной властью и влиянием без жёсткой привязки к их интеллекту и морально-этическим качествам. Этот подход восходит к основополагающим работам Моски.

Аксиологический (ценностный) или меритократический подход базируется на исходном смысле понятия «элита» (то есть «лучшее»). Подразумевается, что входящие в элиту индивидуумы, обладают более высокими интеллектом, талантом, способностями, компетентностью по сравнению со средними показателями конкретного социума. Этой позиции придерживался Парето.

... Термин «элита» в значительной степени используется в качестве самоназвания той части социума, которая обладает реальной властью и влиянием. Применительно к такому контексту представляется предпочтительным использовать термин «начальничество», «начальники»,...

(Википедия)

спасібо дорогая...

Astronaut

  • Гість
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #117 : Грудня 05, 2014, 10:47:42 10:47 »
Я поддерживаю Парасюка. И вообще "Укроповцы" , в частности Береза, объяснили свою позицию по НЕголосованию за "пакетных министров" именно потому, что они ПАКЕТНЫЕ.

И тут тоже хотели протащить в комитеты главами комитетов рыгов, голосовавших тогда за "диктаторский закон". Короче, как "пес возвращается на блевотину свою" (Библия), так и Рада все равно возвращается "на блевотину свою".

Они Третий майдан хотят? Они понимают, чем это все закончится? Парасюка полностью поддерживаю. В конце-концов уж лучше сейчас морды кое-кому набить в ВР, чем молчать, улыбаться, при этом по кулуарам "шуршать"...получить третий Майдан и потерять страну.
:smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #118 : Грудня 05, 2014, 10:48:32 10:48 »
А те из БПП, которые кинули Парасюку "тут тебе не Майдан" - ГАНДОНЫ. Ган-до-ны.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Re: Парасюк - посланіє синякам у ВР
« Reply #119 : Грудня 05, 2014, 10:48:54 10:48 »
Юрий Бутусов
11 ч. · Киев · отредактировано ·
Потасовку в Раде спровоцировал какой-то идиот из Блока Порошенко, который посмел крикнуть Парасюку "Здесь тебе не Майдан!" Толкнул Володю другой депутат из Блока Порошенко - Федор Негой. Он 1958 года рождения. Ему 56 лет. Конечно, он просто дурак, и заслуживает тумака. Но это явно не спарринг-партнер. В БПП надо бить дееспособных людей, а сумасшедший дедушка в противники не годится. Но кто подскажет - как зовут провокатора? Вот его надо "прославить", и вот он тумаков явно заслуживает.
АПДЕЙТ: ага, кричал депутат БПП Валерий Пацкан. Он уже, правда, утверждает, что он такого не говорил, что его не расслышали. Что за политик Пацкан я вообще не слышал, на Майдане его было совсем незаметно. Парасюку, конечно, доверие больше. Что ж, хороший урок для Пацкана и всех других депутатов. В следующий раз когда его неправильно поймут сможет получить реальные неприятности.