http://samopomich.ua/wp-content/uploads/2014/11/Koaliciyna_uhoda_parafovana_20.11.pdf
Читайте, там много ответов.
Эх....
"..
2.4. Здійснення переходу на фінансування на основі подушного нормативу виконання послуг та пролікованого випадку на засадах DRG (diagnosis-related group, клініко-споріднені групи) та заздалегідь встановлених тарифів у межах запланованих обсягів. Розробка національного класифікатора DRG;
.."
Интересно, много ли из тех депутатов, кто избран в этот парламент, вообще поймет о чем речь? А что тогда говорить о простый лудях?
Вы придираетесь. Решите для себя зачем. Вот на первой страницы поиска в Гугл:
Найбільш поширеним і затребуваним стандартом для оцінки медичної та економічної ефективності сьогодні в світі визнана система діагностично родинних груп (Diagnosis Related Groups - DRG). Ця система з'явилася в США, коли виникла проблема оплати медичної допомоги за програмою для літніх людей (MEDICARE) та програмі для незаможних (MEDICAID).
Група дослідників з Єльського університету під керівництвом проф. Роберта Фіттер створила систему класифікації пацієнтів по групах, однаковим за характером патологічного процесу і рівнем споживання лікарняних ресурсів, отже, і за вартістю лікування. Їм вдалося за допомогою оригінальної програми угруповання даних про госпіталізацію на ЕОМ (інтерактивна система «autogrup») реалізувати ідею формування однорідності DRG. Якщо на початку роботи реалізовувалася ідея оцінки термінів лікування та визначення стандартів у роботі організацій професійного контролю, то в подальшому формування груп проводилося за переважно медико-демографічними і, меншою мірою, за клінічними ознаками. Основний принцип угруповання базувався на тому, що терміни лікування розглядалися в якості залежної змінної від основного діагнозу, наявності / відсутності супутніх захворювань або ускладнень, віку, статі, проведення хірургічних операцій.
Система створена на основі аналізу декількох мільйонів медичних документів хворих, кожної DRG присвоєно ваговий коефіцієнт складності лікування пацієнтів, що дозволяє визначити рівень використання ресурсів і вартість лікування (Cost Weight).
Система DRG широко використовується в США, деяких країнах Європи, Азії та Австралії для порівняльного аналізу діяльності лікарень на регіональному, національному та міжнародному рівнях. У Європі кілька міжнародних організацій (Рада Європи, Організація економічного співробітництва і розвитку, Європейське бюро ВООЗ, Європейський союз, Європейський комітет з систем класифікації хворих і Європейський комітет з стандартизації) стимулюють дослідження з впровадження DRG в практичну діяльність лікарень, крім того, почали працювати два міжнародні проекту з вивчення впровадження системи DRG в Європі - проекти Case Mix and Severity і Case Mix and Resource Management. У Франції DRG отримали найменування однорідних груп пацієнтів (Groups Homogenes de malades). Міністерство соціального розвитку затвердило застосування власного класифікатора об'єднаних нозологій для формалізації епікризів і переходу за рахунок цього до автоматизованої обробки медичної інформації. За допомогою зіставлення потоків інформації про госпіталізацію в згрупованому вигляді і характеристик використання лікарняних ресурсів з'явилася реальна можливість ефективного використання останніх. Ця система носить назву PMSI (Le projet de medicalisation du systeme d `information).