Автор Тема: Провокатор  (Прочитано 2119 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Провокатор
« : Грудня 07, 2014, 08:26:56 20:26 »
Квіташвілі хоче перевіряти лікарів підставним хабарем. Каравул!!!! Всьопрапало!!! Медицина розвалиться!!!!
http://censor.net.ua/news/315309/glava_minzdrava_kvitashvili_hochet_proveryat_vracheyi_s_pomoschyu_podstavnoyi_vzyatki

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Провокатор
« Reply #1 : Грудня 07, 2014, 08:28:52 20:28 »
Де в біса реформи, я питаю!!! :smilie9:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Провокатор
« Reply #2 : Грудня 07, 2014, 08:29:38 20:29 »
наверное сейчас это будет эффективно
будут бояться  :smilie1:
ігнор Квант

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Провокатор
« Reply #3 : Грудня 07, 2014, 08:30:00 20:30 »
І якщо раптом виявиться що 99% перевірених лікарів візьмуть взятку, що він робитиме?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Провокатор
« Reply #4 : Грудня 07, 2014, 08:32:21 20:32 »
І якщо раптом виявиться що 99% перевірених лікарів візьмуть взятку, що він робитиме?

да тут другое сработает
представьте прокуратура откроет дело по одному врачу в лечебном учереждении
завтра все остальные сотрудники как тут пишут "кирпичами ***" :gigi:
ігнор Квант

Astronaut

  • Гість
Re: Провокатор
« Reply #5 : Грудня 07, 2014, 08:38:04 20:38 »
Про яких таких "лікарів" мова? Я як завжди вимагаю подробиць. Я чесно сплачую за страхову медицину :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #6 : Грудня 07, 2014, 08:38:34 20:38 »
І якщо раптом виявиться що 99% перевірених лікарів візьмуть взятку, що він робитиме?

ну в нього мабуть є план і на таку ситуацію
чи як гадаєш?

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #7 : Грудня 07, 2014, 08:38:55 20:38 »
Давно пора, і у всіх галузях.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Провокатор
« Reply #8 : Грудня 07, 2014, 08:40:09 20:40 »
Відносно лікарів.
В вересні місяці була прооперовна близька мені людина. Ніхто з хірургів не підходив і не вимагав грошей ні до операції ні після.
А от анастезіолог прибіг після операції і в присутності 6 людей у палаті сказав:"Завтра прийду, віддякуєтесь"
Старожили палати проінформували, що так він приходить до всіх, кому прводить обезболення. Таких в палаті було трьох.
До інших пацієнтів анастезіологи не приходили побиратись.
Цей ескулап приходив ще два рази з пропозицією віддякуватись до моїх близьких.
На третій раз таки видер гроші

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Провокатор
« Reply #9 : Грудня 07, 2014, 08:46:17 20:46 »
Відносно лікарів.
В вересні місяці була прооперовна близька мені людина. Ніхто з хірургів не підходив і не вимагав грошей ні до операції ні після.
А от анастезіолог прибіг після операції і в присутності 6 людей у палаті сказав:"Завтра прийду, віддякуєтесь"
Старожили палати проінформували, що так він приходить до всіх, кому прводить обезболення. Таких в палаті було трьох.
До інших пацієнтів анастезіологи не приходили побиратись.
Цей ескулап приходив ще два рази з пропозицією віддякуватись до моїх близьких.
На третій раз таки видер гроші
Анастезиолог до операции деньги не взял? :smilie10: Такого не бывает.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Re: Провокатор
« Reply #10 : Грудня 07, 2014, 08:53:24 20:53 »

Анастезиолог до операции деньги не взял? :smilie10: Такого не бывает.

2 роки тому в мене була операція
нікому нічого до операції не обіцяв
після операції віддячив кому і скільки вважав за потрібне

а взагалі хабар і подяка то різні речі по процедурі.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Провокатор
« Reply #11 : Грудня 07, 2014, 08:55:10 20:55 »
У моєї  колеги чоловік працює в МОЗі якимось керівником середньої ланки. Розказує, що спершу була паніка, а потім всі заспокоїлись і кажуть "міністри приходять і йдуть, а ми тут надовго". Орієнтуються на тихий саботаж...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Провокатор
« Reply #12 : Грудня 07, 2014, 08:55:21 20:55 »
Відносно лікарів.
В вересні місяці була прооперовна близька мені людина. Ніхто з хірургів не підходив і не вимагав грошей ні до операції ні після.
А от анастезіолог прибіг після операції і в присутності 6 людей у палаті сказав:"Завтра прийду, віддякуєтесь"
Старожили палати проінформували, що так він приходить до всіх, кому прводить обезболення. Таких в палаті було трьох.
До інших пацієнтів анастезіологи не приходили побиратись.
Цей ескулап приходив ще два рази з пропозицією віддякуватись до моїх близьких.
На третій раз таки видер гроші

Анастезиолог до операции деньги не взял? :smilie10: Такого не бывает.
За анастезію  вносилася офіційна плата 200 грн, але теж після операції. От так.
« Останнє редагування: Грудня 07, 2014, 08:57:45 20:57 від термаміл »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Re: Провокатор
« Reply #13 : Грудня 07, 2014, 08:58:37 20:58 »
Квіташвілі хоче перевіряти лікарів підставним хабарем. Каравул!!!! Всьопрапало!!! Медицина розвалиться!!!!
http://censor.net.ua/news/315309/glava_minzdrava_kvitashvili_hochet_proveryat_vracheyi_s_pomoschyu_podstavnoyi_vzyatki

не знаю як це подіє у медицині а от у миліції і ДАІ це точно потрібно

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Провокатор
« Reply #14 : Грудня 07, 2014, 08:59:56 20:59 »
Квіташвілі хоче перевіряти лікарів підставним хабарем. Каравул!!!! Всьопрапало!!! Медицина розвалиться!!!!
http://censor.net.ua/news/315309/glava_minzdrava_kvitashvili_hochet_proveryat_vracheyi_s_pomoschyu_podstavnoyi_vzyatki

не знаю як це подіє у медицині а от у миліції і ДАІ це точно потрібно
На 100 відсотків згодна

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Провокатор
« Reply #15 : Грудня 07, 2014, 09:12:28 21:12 »
І в районних поліклініках та лікарнях будуть "провокувати"7 Цікаво, як, там всі всіх знають, і ніхто у чужака, звісно, не візьме.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #16 : Грудня 07, 2014, 09:16:44 21:16 »
Не з того він починає. Буде як в Криму часів Януковича, що медсестра повішалася.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #17 : Грудня 07, 2014, 09:18:27 21:18 »
Відносно лікарів.
В вересні місяці була прооперовна близька мені людина. Ніхто з хірургів не підходив і не вимагав грошей ні до операції ні після.
А от анастезіолог прибіг після операції і в присутності 6 людей у палаті сказав:"Завтра прийду, віддякуєтесь"
Старожили палати проінформували, що так він приходить до всіх, кому прводить обезболення. Таких в палаті було трьох.
До інших пацієнтів анастезіологи не приходили побиратись.
Цей ескулап приходив ще два рази з пропозицією віддякуватись до моїх близьких.
На третій раз таки видер гроші

А ви не думали про те, що він збирав для всіх? В тому числі для хірургів?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Провокатор
« Reply #18 : Грудня 07, 2014, 09:25:13 21:25 »
Відносно лікарів.
В вересні місяці була прооперовна близька мені людина. Ніхто з хірургів не підходив і не вимагав грошей ні до операції ні після.
А от анастезіолог прибіг після операції і в присутності 6 людей у палаті сказав:"Завтра прийду, віддякуєтесь"
Старожили палати проінформували, що так він приходить до всіх, кому прводить обезболення. Таких в палаті було трьох.
До інших пацієнтів анастезіологи не приходили побиратись.
Цей ескулап приходив ще два рази з пропозицією віддякуватись до моїх близьких.
На третій раз таки видер гроші


А ви не думали про те, що він збирав для всіх? В тому числі для хірургів?
Ні, до пацієнтів, яких обезболював не він ніхто не підкатував.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Провокатор
« Reply #19 : Грудня 07, 2014, 09:28:16 21:28 »
Блін, от що за дурню завжди називають реформами?  :smilie9:
Невже не зрозуміло, що боротьбу з корупцією потрібно починати з верхів, тоді і низи будуть боятись.
Візьміть всіх найвищих чиновників по всіх галузях перевірте, наскільки їх витрати (будинки, машини, рахунки в банках) відповідають їх зарплатам. І більше нічого не потрібно. Навіщо винаходити велосипед?!.

Ті ж самі рядові лікарі, судді, мєнти та інші віддають час від часу "наверх". Так заберіть спершу той "верх"!..

Нє, потрібно лише імітувати реформи, тільки щоб головних корупціонерів не чіпати.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Провокатор
« Reply #20 : Грудня 07, 2014, 09:30:44 21:30 »
 І ще одне. У обласній клінічній лікарні таксу озвучують при поступлені на стаціонар. І беруть гроші за бігунок-направлення на ЛТЕК, тобто, не заплативши завідуючаму відділенням, ти нікуди не рипнешся, хоч без ноги, хоч без руки, хоч без щитовидки

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #21 : Грудня 07, 2014, 09:41:12 21:41 »
Не схвалюю взятки та подяки. Але з мізерними зарплатами всі ці "подяки" дозволили нам залишитися з більш-менш нормальними лікарями. Якщо мізерні зарплати залишаться, а будуть жорстко щемити по "подякам" - ми залишимося без лікарів. Тому реформа повинна бути комплексна, з врахуванням всього спектру проблем. Я дуже боюсь, що у нас зараз реформатори зруйнують те що є (нехай і неправильне, але працююче), а взамін нічого не побудують. Таких "реформаторів" треба гнати сцяними ганчірками при всій їх чесності.

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #22 : Грудня 07, 2014, 10:08:44 22:08 »
Не схвалюю взятки та подяки. Але з мізерними зарплатами всі ці "подяки" дозволили нам залишитися з більш-менш нормальними лікарями. Якщо мізерні зарплати залишаться, а будуть жорстко щемити по "подякам" - ми залишимося без лікарів. Тому реформа повинна бути комплексна, з врахуванням всього спектру проблем. Я дуже боюсь, що у нас зараз реформатори зруйнують те що є (нехай і неправильне, але працююче), а взамін нічого не побудують. Таких "реформаторів" треба гнати сцяними ганчірками при всій їх чесності.

В нас так виховані люди (і особливо, в тому числі і лікарі) що у випадку їм встановлення навіть мільонних зарплат, вони будуть дерти хабарі все одно !
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #23 : Грудня 07, 2014, 10:17:31 22:17 »
В нас так виховані люди (і особливо, в тому числі і лікарі) що у випадку їм встановлення навіть мільонних зарплат, вони будуть дерти хабарі все одно !

Деякі будуть. Більша частина не буде.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #24 : Грудня 08, 2014, 03:16:18 03:16 »
Взагалі-то як мені пам"ятається, там не тільки взятя хабара, але-й дача хабара і спонукання до отримання хабара карається по закону.
А спочатку зробити заробітні плати, і щоб безкоштовно як в Конституції записано було. Кхм. кхм. Та страхову медицину, коли зайшов карточку показав і тебе лічать, а не не знаєш як тому анастезіологу сотню всунуть, щоб після операції проснуться.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Провокатор
« Reply #25 : Грудня 08, 2014, 09:03:29 09:03 »
Взагалі-то як мені пам"ятається, там не тільки взятя хабара, але-й дача хабара і спонукання до отримання хабара карається по закону.
А спочатку зробити заробітні плати, і щоб безкоштовно як в Конституції записано було. Кхм. кхм. Та страхову медицину, коли зайшов карточку показав і тебе лічать, а не не знаєш як тому анастезіологу сотню всунуть, щоб після операції проснуться.
От мене теж напружує, коли потрібно дати хабаря.
Муки совісті - то одна справа, а ще ж потрібно залишитись сам на сам, і "дати " так, щоб типу не образити...
Через це часто так і не давала хабаря.  :smilie1: не могла відважитись.
Було б краще - заплатив офіційно, і лікуєшся.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Провокатор
« Reply #26 : Грудня 08, 2014, 09:11:51 09:11 »
Взагалі-то як мені пам"ятається, там не тільки взятя хабара, але-й дача хабара і спонукання до отримання хабара карається по закону.
А спочатку зробити заробітні плати, і щоб безкоштовно як в Конституції записано було. Кхм. кхм. Та страхову медицину, коли зайшов карточку показав і тебе лічать, а не не знаєш як тому анастезіологу сотню всунуть, щоб після операції проснуться.
От мене теж напружує, коли потрібно дати хабаря.
Муки совісті - то одна справа, а ще ж потрібно залишитись сам на сам, і "дати " так, щоб типу не образити...
Через це часто так і не давала хабаря.  :smilie1: не могла відважитись.
Було б краще - заплатив офіційно, і лікуєшся.
Ой, я Вас умоляю. Кладете в мед.карточку деньги, что бы кончик торчал в виде закладочки и просите прочитать непонятную запись, бо "сильно почерк у докторов непонятный" или назначения Вам не понятны.  :smilie5:
Ник зарезервирован

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Провокатор
« Reply #27 : Грудня 08, 2014, 09:16:44 09:16 »
[
От мене теж напружує, коли потрібно дати хабаря.
Муки совісті - то одна справа, а ще ж потрібно залишитись сам на сам, і "дати " так, щоб типу не образити...
Через це часто так і не давала хабаря.  :smilie1: не могла відважитись.
Було б краще - заплатив офіційно, і лікуєшся.
Ой, я Вас умоляю. Кладете в мед.карточку деньги, что бы кончик торчал в виде закладочки и просите прочитать непонятную запись, бо "сильно почерк у докторов непонятный" или назначения Вам не понятны.  :smilie5:
Та клала в карточку теж... :smilie5:
Але ж як дістало...

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Провокатор
« Reply #28 : Грудня 08, 2014, 09:22:30 09:22 »
[
От мене теж напружує, коли потрібно дати хабаря.
Муки совісті - то одна справа, а ще ж потрібно залишитись сам на сам, і "дати " так, щоб типу не образити...
Через це часто так і не давала хабаря.  :smilie1: не могла відважитись.
Було б краще - заплатив офіційно, і лікуєшся.
Ой, я Вас умоляю. Кладете в мед.карточку деньги, что бы кончик торчал в виде закладочки и просите прочитать непонятную запись, бо "сильно почерк у докторов непонятный" или назначения Вам не понятны.  :smilie5:
Та клала в карточку теж... :smilie5:
Але ж як дістало...
Самое обидное, что в случае ошибки денег они не возвращают. Я тут посетил четверых докторов и получил четыре диагноза, деньги взяли все. :gigi: Потом пришлось с этими диагнозами ещё к двум идти, чтобы выбрать правильный. И этих двух я уже не просил поставить диагноз, бо получил бы ещё два, а просто прокомментировать уже поставленное.
« Останнє редагування: Грудня 08, 2014, 09:24:11 09:24 від Некто_2 »
Ник зарезервирован

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Провокатор
« Reply #29 : Грудня 08, 2014, 09:29:18 09:29 »
Самое обидное, что в случае ошибки денег они не возвращают. Я тут посетил четверых докторов и получил четыре диагноза, деньги взяли все. :gigi: Потом пришлось с этими диагнозами ещё к двум идти, чтобы выбрать правильный. И этих двух я уже не просил поставить диагноз, бо получил бы ещё два, а просто прокомментировать уже поставленное.

так це специфіка лікарів і адвокатів
отримують не за РЕЗУЛЬТАТ