Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати)частина№13  (Прочитано 260865 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Вчора ввечері по Харкову зі сходу в напрямку військового госпіталя декілька швидких їздили, мабуть якісь бої були.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Вчора ввечері по Харкову зі сходу в напрямку військового госпіталя декілька швидких їздили, мабуть якісь бої були.

подтверждаю, в 21-00 машина скорой помощи подъехала к военному госпиталю на ул. Культуры

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Вчора ввечері по Харкову зі сходу в напрямку військового госпіталя декілька швидких їздили, мабуть якісь бої були.

подтверждаю, в 21-00 машина скорой помощи подъехала к военному госпиталю на ул. Культуры

я бачив 3-4

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Вчора ввечері по Харкову зі сходу в напрямку військового госпіталя декілька швидких їздили, мабуть якісь бої були.

подтверждаю, в 21-00 машина скорой помощи подъехала к военному госпиталю на ул. Культуры

я бачив 3-4
:smilie2:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052


Цитувати
Обыкновенная картонная коробка. "От компании ASUS для Юрия Касьянова". А внутри - пять новеньких ноутбуков-трансформеров для экипажей наших беспилотных летательных аппаратов. Спасибо!
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2759
IgorGirkin ‏@GirkinGirkin  36 мин.36 минут назад
Лисичанск
при выполнении спецзадачи исчезла группа специалистов в\ч 35690 (*Центр специального назначения ФСБ ) с зам.нач. штаба данной в\ч

Заблудились

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
[ Invalid YouTube link ]

У мережі активісти  опублікували “епічний” трейлер про події на Донбасі та українську армію, в якому  змонтовані кадри, відзняті різними телевізійними каналами, що вражають усвідомленням їх реальності, передають Патріоти України.
http://patrioty.org.ua/naygostrishi-kadri-z-ato-perevershili-spetsefekti-golivudu-video/
Quo Vadis

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Цитувати
Будет серьёзный замес.........
Уже второй месяц в Иловайск с Ростова приходят эшелоны.
После разгрузки колонны с боеприпасами идут в сторону Донецка.круглые сутки
( на развилке -на Мариуполь, на Авдеевку и тд)
это уже не военная тайна тк многие машины без тенов под верх с ящиками.
В скором времени границу не откроют.

http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?p=20708306#p20708306

Ппц уже совсем не стесняются падлы...  :smilie9:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Боевики обстреляли блокпост "Азова": один боец погиб
Погиб боец батальона "Азов", получивший тяжелое ранение во время обстрела террористами блокпоста.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает пресс-служба батальона в Facebook.

"Боец, охранявший блокпост, который сегодня вечером обстреляли боевики, в результате тяжелого ранения, погиб, не приходя в сознание", - говорится в сообщении.

Ранее пресс-служба "Азова" сообщала, что террористы обстреляли блокпост батальона. В ответ украинские военнослужащие открыли шквальный огонь по боевикам, после чего те отступили. Источник: http://censor.net.ua/n318390
-------------------------------------------------------------

 :smilie2:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Пишуть що Піски в оточенні ?

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Пишуть що Піски в оточенні ?

Президент каже, щоб не панікувати, там достатньо сил.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
у нас в частині гості - міністр оборони.
завтра чекаєм порошенка.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ответ "Ген. штаба" типа Новоросии...
- Крути баранку да помалкивай. :moskali: :smiley14:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
латі жаліються

Прибрехивают конечно, но радует сама тенденция

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тенденция в чем - что бы Россия срочно дала бабки на новую трёхлинейку?.. :moskali:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Батальйон «ОУН»
1 год. ·

Тільки що мені як комбату ОУН запропонували завести один з підрозділів батальйону на Аеропорт. Але, умови заходу на об`єкт дещо змінились... Раніше козаки заходили на Аеропорт з боєм під обстрілом, зараз же треба пройти через сепарський блок-пост - щоби сепари все "прошмонали" залишили по одному магазину на бійця і лише потім дозволяють проїхати за місцем призначення. Ви би бачили вираз обличчя офіцера ЗСУ який мені це пропонував, йому самому було незручно через теперешні ганебні правила війни, чесний, сміливий вояк. Я відповів ми готові з боєм пройти на Аеропорт але ніхто не примусить ні мене, ні ОУНівців, маючи зброю, принижуватись перед москалями. Офіцер мене зрозумів, бо така сама ситуація з більщістю бійців та офіцерів ЗСУ. Погодились на тому що ОУН ближчим часом зайде у ту частину Аеропорту якої не торкнулось "перемир`я".
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Батальйон «ОУН» поширює допис від Борис Гуменюк
9 год ·
Борис Гуменюк

Сьогодні вночі ворог напав на наші позиції в с.Піски.
Внаслідок запеклого бою смертю хоробрих загинули два бійці 93-ї бригади.
Ще один боєць 93-ї, а також боєць ДУКу та боєць Батальйону "ОУН" зазнали поранень.
Які втрати у ворога - наразі сказати важко.
Тікали, тварі. Залишили свого пораненого.
Одна підстрелена тварюка зараз у нас в полоні.

P.S. А київські шавки досі вам про мир тявкають? Так от: миру - не буде!
В могилах вони свій мир знайдуть.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
62-річний «Дєд» («Донбас») розповів, як був у полоні
Неділя, 28 грудня 2014

[ Invalid YouTube link ]


http://www.hromadske.tv/society/23richnii--dyed---donbas--rozpoviv-yak-buv-u-polon/
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Юрий Бутусов
1 год. · Kyiv · Змінено ·

Сегодня в Песках российские наемники продемонстрировали что начнется весной - когда в апреле снова появится "зеленка". Пока зима - и враг продолжает атаковать, хотя в полях Донбасса это и не легко. Война продолжается, и плевать Путину на все договоренности. А уровень боеспособности совершенно недостаточный. Служба на блок-постах - это не просто сидение в бункере. Это и выставление секретов, и разведпоиски. Трое воинов погибло, есть раненые. Полк МВД "Днепр" захватил пленного террориста, еще нескольких российских наемников уничтожили на месте. http://censor.net.ua/…/v_rayione_peskov_boyitsy_dnepr1_vzya… В бою отличились также добровольцы "Правого сектора", ОУН, 93-й бригады.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Вернись живым
2 год. ·

Й знову Піски. Немає слів..

Так виглядає, наче пуйлу вирішили зробити шикарний дарунок під йолку. Старі радянські традиції.

Перша хвиля. Були дуже влучно обстріляні наші позиції в Пісках. Працювала важка артилерія. Точність була така, що хлопці не могли підібратися до власних кулеметів та АГСів. Хоча в такій ситуації яка від них користь?!

Друга хвиля. За підтримки артвогню та танків сєпари пішли в лобову атаку. Найбільше їх цікавили наші блок-пости й Небо - спостережний пункт на шахтовій вежі. Ситуація була вкрай важка, запросили підтримки. Долучилась наша артилерія, потім вже танки. Гостра атака була відбита.

Результати. Три 200-х, шість 300-х. Частина території Пісок втрачена й контролюється сєпарами. Втратимо Піски - втратимо термінал.

Висновок. Це - результат ганебного перемир'я, результат рукостискання з моторолою. Тиша з нашого боку була використана для виявлення цілей для сєпарської арти. Теоретично врятовані життя тоді призвели до фактичних втрат зараз.

Не віримо у перемир'я! Працюємо!!

Сергій Савченко https://www.facebook.com/profile.php?id=100001783389284
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Yra Bereza додав 2 нові світлини
3 год. · Змінено ·

Сьогодні вранці, в районі Пісків, диверсійно-розвідувальна група терористів у кількості п'яти осіб намагалася спалити важку техніку 93- ї бригади. Вбито три бійця 93-ї, поранено бійців ОУН і ПС та 93.
Одного з терористів вдалося взяти. Його поранив боєць 5-ї роти полку Дніпро-1.
Бійці "Дніпра-1" доставили його у Дніпропетровськ. Після того, як терористу нададуть медичну допомогу, його буде передано до СБУ.
За словам бійця терористичної організації "Восток" з позивним "Шум", - він захищав Русь. А вбивати людей сьогодні йому довелось тому, що "укри планували наступ 29 грудня".
Ось так дотримуються перемир'я бойовики.
Але ми працюємо.
Quo Vadis

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Пишуть що Піски в оточенні ?

Президент каже, щоб не панікувати, там достатньо сил.

Как было про Иловайск и Саур Могилу...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Пески today. Пленный сепар-подранок, позывной Шум. Запорожская шлюха



Quo Vadis

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Після кількаденного відносного затишшя бойовики пішли в наступ. Під атакою опинився донецький аеропорт та сусіднє селище Піски, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Близько 10:00 ранку бойовики відкрили вогонь по позиціях українських військових у Пісках. Стріляли зі стрілецької зброї, а сам ворог практично зайшов у населений пункт. Захисники селища з числа 93-ї бригади та добровольчих батальйонів "Дніпра" та "Правого сектору" втратили трьох чоловіків загиблими і трьох пораненими. Втрати були і з протилежного боку, однак про їхню кількість говорити складно. Щонайменше одного з бойовиків захисникам селища вдалося захопити в полон. Атака на летовище сталася в обідню пору. Нападників було близько двох десятків. Вони першими відкрили вогонь. Відомо, що застосовувалася і важка артилерія. Читайте також: Українські військові під Маріуполем очікують збільшення провокацій бойовиків у новорічну ніч Українці стріляли вже у відповідь. 14 бойовиків вдалося ліквідувати. На жаль, з нашої сторони маємо трьох загиблих "кіборгів". Нападові передувала активна розвідка. Про активізацію бойовиків нині говорять і на інших стратегічних для наших військових позиціях. Зокрема, поблизу Мар'їнки.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/zuhvala-ataka-boyovikiv-pid-doneckom-zaginuli-shestero-ukrayinskih-viyskovih-400268.html
If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Taras Bilka

Аеропорт.
Біля "Байкала" лежить записник.
- Що це?, - питаю.
- Подивись, - каже мені Байкал. Але книгу мені дає не одразу. Перед тим, як простягнути її мені (він в цей час в повному бойовому і за мить вони відправляться в бій), він сам відкриває 5 сторінку і читає вголос вірш.
- Це залишили тут до нас. І непогано було б повернути це автору...
Виявляється, цей записник - щоденник "кіборга", що був тут раніше. Я ніколи не читав чужих щоденників. І не збирався. Але тут інше.
Ця книга - хроніка боїв за аеропорт! І не просто хроніка!! ХРОНІКА У ВІРШАХ!!!
Вів цей щоденник позивний " Дєд". І я теж думаю, що непогано було б повернути його автору. Скажу чесно - я ніколи нічого подібного в житті не читав і не зустрічався з таким. Просто знайте, що щоденник Дєда не загубився. Його береже Байкал. А Байкалу я вірю. Він сьогодні прикривав наш виїзд з льотовища зеніткою на "Уралі". І йому вірять його бійці. Як і я...


Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Юрий Бирюков added 8 new photos.

Но не все уж так и плохо в нашем Министерстве обороны. Завтра 64 семьи военных получат ключи от новых квартир. Весь дом будет заселен ТОЛЬКО военными, никакого винегрета.

32 квартиры - получат участники АТО (вне очереди), 30 квартир - военные пенсионеры, 2 квартиры - вдовы погибших в АТО. На фото - командир ЗРАДН 24й Железной бригады, участник АТО.

На очереди еще один дом, тоже на 64 квартиры, будет сдан в феврале.

Был архи-большой риск, что дом не сдадут вовремя. Пхнули полтора месяца назад, до сих пор шустро бегают под ускорением.

Такими бы темпами...
Quo Vadis