Автор Тема: У Порошенка хотят ввести ответственность за призыв к неповиновению  (Прочитано 18787 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Поразжигаю, так сказать.

Текста закона пока нет, но я уже недовольна  :smiley25:
Плохая идея, плохое название, плохо, что исходит от Фриз.
Они, конечно, будут делать вид, что это против сепаратюг, но мне ОЧЕНЬ не нравится, особенно в союзе с минстецем.
Цитувати
Колишня прес-секретарка Порошенка, Ірина Фриз зареєструвала вчора законопроект "про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за заклик до непокори"

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52757
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Президент будет очень сильным. А знаете, чем? Тем уровнем народной поддержки и доверия, которые будут, и вы это увидите. И Майданы не будут влиять на Президента, даже если кому-то сильно захочется. В противном случае, Майдан из воли народа станет просто банальной политтехнологией. А как бороться с технологиями, я знаю.
П. Порошенко
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Депутат пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 402-1 про заклик до непокори, тобто "заклик до відкритої відмови" працівників правоохоронних органів виконати законний наказ начальника. Стаття передбачатиме відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном до 3 років.

http://gazeta.ua/articles/politics/_u-bloci-poroshenka-hochut-zavoditi-kriminal-na-nepokirnih/597689

не нравится мне такой расклад. стрелять в людей можно отдать приказ, а законный он или нет, разбираться будут потом, а перед рядовым ментом можно сразу сроком помахать у носа.
I always tell the truth. Even when I lie.

Astronaut

  • Гість

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні
:lol:
Ця потреба виникла ще до обрання Пороха на посаду преза. Її чітко артикулювали усі кремлеботи, включно з юльками та свободівцями.

Ага, про одного з засновників ПР вони тоді теж казали  :laugh:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Швидко, що тут скажеш. Навіть я не чекав такого швидкого перетворення Порошенка на Януковича. Скоро закони 16 січня будуть взірцем демократії.  Війна все спише? а я ж забув -війни нема.
Батя, мы стараемся ...

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні
:lol:
Ця потреба виникла ще до обрання Пороха на посаду преза. Її чітко артикулювали усі кремлеботи, включно з юльками та свободівцями.

Ага, про одного з засновників ПР вони тоді теж казали  :laugh:

зрозуміло що їм вигідна люба заваруха в Україні. Але далі терпіти ригівську владу яка зараз також нема змісту, бо це нівелює майдан і велику кількість жертв. І саме гірше призведе до ще більших жертв.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні
:lol:
Ця потреба виникла ще до обрання Пороха на посаду преза. Її чітко артикулювали усі кремлеботи, включно з юльками та свободівцями.

Ага, про одного з засновників ПР вони тоді теж казали  :laugh:
О, може ти нам зараз розкажеш про мудрість та демократичність цього потенціального закону?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Президент будет очень сильным. А знаете, чем? Тем уровнем народной поддержки и доверия, которые будут, и вы это увидите. И Майданы не будут влиять на Президента, даже если кому-то сильно захочется. В противном случае, Майдан из воли народа станет просто банальной политтехнологией. А как бороться с технологиями, я знаю.
П. Порошенко

Он мог сказать что угодно. Что будет сильным делами, прозрачностью, публичностью, честностью, профессионализмом.
А сказал только о доверии к нему лично.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
саме більше мені не подобаються порошенківські платні поци тут на форумі які кричать що всі хто вимагають якихось змін грають на руку хуйлу. Я розумію звичайно, що шоколодне чмо в повному шоколаді бо можна далі грабувати країну прикриваючись хуйлом. Я навіть не можу придумати вихід їз такої золотої карти

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні
:lol:
Ця потреба виникла ще до обрання Пороха на посаду преза. Її чітко артикулювали усі кремлеботи, включно з юльками та свободівцями.

Ага, про одного з засновників ПР вони тоді теж казали  :laugh:

І МінСтець і цей закон теж юльки і свободівці придумали? Порох і його чудові депутати самі роблять все для чергового майдану проти них. Всі їх опоненти можуть лише сидіти і чекати.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Депутат пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 402-1 про заклик до непокори, тобто "заклик до відкритої відмови" працівників правоохоронних органів виконати законний наказ начальника. Стаття передбачатиме відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном до 3 років.

http://gazeta.ua/articles/politics/_u-bloci-poroshenka-hochut-zavoditi-kriminal-na-nepokirnih/597689

не нравится мне такой расклад. стрелять в людей можно отдать приказ, а законный он или нет, разбираться будут потом, а перед рядовым ментом можно сразу сроком помахать у носа.
Я не пригадую, яка була Ваша позиція стосовно введення військового стану.
Але більшість форумчан окропом пісяли, вимагаючи його введеня "прям щас" (с)...
Геннадій з Умані здається точно вимагав...
Народ, пропонований закон - це ще невинні квіточки в порівнянні з повноцінним військовим станом. Майте совість! Якщо істерили про необхідність введення військового стану, то тепер не нийте, коли його елементи починають таки вводити.

Особисто мені звичайно не подобається обмеження прав та свобод громадян. Але чорт його зна, які заварухи зараз готують російські спецслужби в тих же Харкові, Одесі, Запоріжжі. Маємо гібридну війну в своєму домі, якось треба їі протидіяти.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721


Любителям вішати ярлики на всіх , прибийте собі біля зеркала де голитесь.
Батя, мы стараемся ...

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Особисто мені звичайно не подобається обмеження прав та свобод громадян. Але чорт його зна, які заварухи зараз готують російські спецслужби в тих же Харкові, Одесі, Запоріжжі. Маємо гібридну війну в своєму домі, якось треба їі протидіяти.

тогда закон неактуален месяцев эдак на 7-8, если с этой точки зрения. я думаю, это предвестник будущих экономических реформ. 15 год ожидается нехерово херовым, поэтому волнения будут.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!

Особисто мені звичайно не подобається обмеження прав та свобод громадян. Але чорт його зна, які заварухи зараз готують російські спецслужби в тих же Харкові, Одесі, Запоріжжі. Маємо гібридну війну в своєму домі, якось треба їі протидіяти.

тогда закон неактуален месяцев эдак на 7-8, если с этой точки зрения. я думаю, это предвестник будущих экономических реформ. 15 год ожидается нехерово херовым, поэтому волнения будут.
Думаю, це і є головна причина внесення такого закону.
Влада вже відчуває незадоволення народу і перестраховується.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Депутат пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 402-1 про заклик до непокори, тобто "заклик до відкритої відмови" працівників правоохоронних органів виконати законний наказ начальника. Стаття передбачатиме відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном до 3 років.

http://gazeta.ua/articles/politics/_u-bloci-poroshenka-hochut-zavoditi-kriminal-na-nepokirnih/597689

не нравится мне такой расклад. стрелять в людей можно отдать приказ, а законный он или нет, разбираться будут потом, а перед рядовым ментом можно сразу сроком помахать у носа.
Я не пригадую, яка була Ваша позиція стосовно введення військового стану.
Але більшість форумчан окропом пісяли, вимагаючи його введеня "прям щас" (с)...
Геннадій з Умані здається точно вимагав...
Народ, пропонований закон - це ще невинні квіточки в порівнянні з повноцінним військовим станом. Майте совість! Якщо істерили про необхідність введення військового стану, то тепер не нийте, коли його елементи починають таки вводити.

Особисто мені звичайно не подобається обмеження прав та свобод громадян. Але чорт його зна, які заварухи зараз готують російські спецслужби в тих же Харкові, Одесі, Запоріжжі. Маємо гібридну війну в своєму домі, якось треба їі протидіяти.
Видите ли, пока нет ужесточения или хотя бы неотвратимости ответственности за преступные приказы, данная мера нелогична, с точки зрения справедливости. "Отдельные элементы" военного положения отдельно не работают, только в комплексе с расстрелом саботажников и диверсантов.
Ник зарезервирован

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Порошенко і ко - це та сама партія регіонів з Януком (по суті Порошенко іодин із засновників ПР ). Відчуваю скоро виникне потреба в його силовому поваленні
:lol:
Ця потреба виникла ще до обрання Пороха на посаду преза. Її чітко артикулювали усі кремлеботи, включно з юльками та свободівцями.

Ага, про одного з засновників ПР вони тоді теж казали  :laugh:
О, може ти нам зараз розкажеш про мудрість та демократичність цього потенціального закону?
Не розкажу, бо це справді обмеження демократії.
Дивіться мій коментар вище про військовий стан та його вимагачів.

Особисто я завжди закликав з обережністю ставитись до таких речей. Неодноразово підкреслював, що він несе багато ризиків, що вводити його потрібно, якщо нема іншого виходу.

Чи є саме зараз крайня потреба обмежувати демократичні свободи? Можливо є. Російські спецслужби напевно готують нові провокації, а соціально-економічна обстановка в країні напружується вкрай. Є велика загроза втрати державності.
А з іншого боку є й небезпека узурпації влади нашим корумпованим держапаратом. Визнаю. В нас зараз просто нема очевидно правильних і безпечних шляхів виходу з кризи.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Любые слова про "у нас війна, провокації спецслужб рф" и так далее не имеют смысла вообще при неработающей прокуратуре.
В свете ее текущей деятельности шансы на то, что загребать будут патриотов, а не хуйловских засланцев возрастают многократно.
Ну и не говоря уже о несбыточном - вы хотите протянуть такую хрень, вы объясняете народу нафига.

А то потом придется начинать камлание "не раскачивайте лодку". Президент и его команда не хотят сами попробовать ее не раскачивать?

Для статистики - я была против введения военного положения.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

Особисто мені звичайно не подобається обмеження прав та свобод громадян. Але чорт його зна, які заварухи зараз готують російські спецслужби в тих же Харкові, Одесі, Запоріжжі. Маємо гібридну війну в своєму домі, якось треба їі протидіяти.

тогда закон неактуален месяцев эдак на 7-8, если с этой точки зрения. я думаю, это предвестник будущих экономических реформ. 15 год ожидается нехерово херовым, поэтому волнения будут.
Підпишусь під кожним словом про те, що найближчий рік буде жахливим в економічному плані.
Але невже Ви думаєте, що Кремль не буде намагатись скористатись цією ситуацією і не постарається повалити українську владу скажімо в тому ж Харкові?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
хотелось бы узнать какой процент зарегистрированных законопроектов не то, что принимается, а просто доходит до стадии обсуждения
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Любые слова про "у нас війна, провокації спецслужб рф" и так далее не имеют смысла вообще при неработающей прокуратуре.
Ну тоді взагалі нема сенсу говорити про існування незалежної української держави. Якщо ми навіть не намагатимемось протидіяти військовій агресії та провокаціям російських спецслужб.
 :smilie2:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
хотелось бы узнать какой процент зарегистрированных законопроектов не то, что принимается, а просто доходит до стадии обсуждения
Остается уповать, что не дойдет. :smiley25:

Но вообще по прошлым годам - процент достаточно приличный, что-то около 70%, емнип.
Не найду сейчас где видела.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Підпишусь під кожним словом про те, що найближчий рік буде жахливим в економічному плані.
Але невже Ви думаєте, що Кремль не буде намагатись скористатись цією ситуацією і не постарається повалити українську владу скажімо в тому ж Харкові?

я одну очень простую вещь скажу - когда люди увидят первых посаженных судей и первых посаженных прокуроров вместе с хотя бы парой мусоров, расстрелявших Майдан - этой власти изнутри от народа ничего не будет угрожать. Потому что 2015 год будет беспрецедентным по своей жопности и когда народ будет последний хрен без соли доедать, очень сложно будет реагировать на продолжающийся судейско прокурорский беспредел.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Любые слова про "у нас війна, провокації спецслужб рф" и так далее не имеют смысла вообще при неработающей прокуратуре.
Ну тоді взагалі нема сенсу говорити про існування незалежної української держави. Якщо ми навіть не намагатимемось протидіяти військовій агресії та провокаціям російських спецслужб.
 :smilie2:
Толково передернул. Это единственный способ противодействия? Больше нечего орде противопоставить, только призывы к непокоре запретить осталось?
Работающая прокуратура - сама по себе весьма эффективное противодействие спецслужбам.
Закон про призывы к сепаратизму приняли? Приняли. Много посадили?
« Останнє редагування: Грудня 09, 2014, 12:41:34 12:41 від Elsewhere »
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона

Підпишусь під кожним словом про те, що найближчий рік буде жахливим в економічному плані.
Але невже Ви думаєте, що Кремль не буде намагатись скористатись цією ситуацією і не постарається повалити українську владу скажімо в тому ж Харкові?

я одну очень простую вещь скажу - когда люди увидят первых посаженных судей и первых посаженных прокуроров вместе с хотя бы парой мусоров, расстрелявших Майдан - этой власти изнутри от народа ничего не будет угрожать. Потому что 2015 год будет беспрецедентным по своей жопности и когда народ будет последний хрен без соли доедать, очень сложно будет реагировать на продолжающийся судейско прокурорский беспредел.
Вот именно.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

Підпишусь під кожним словом про те, що найближчий рік буде жахливим в економічному плані.
Але невже Ви думаєте, що Кремль не буде намагатись скористатись цією ситуацією і не постарається повалити українську владу скажімо в тому ж Харкові?

я одну очень простую вещь скажу - когда люди увидят первых посаженных судей и первых посаженных прокуроров вместе с хотя бы парой мусоров, расстрелявших Майдан - этой власти изнутри от народа ничего не будет угрожать. Потому что 2015 год будет беспрецедентным по своей жопности и когда народ будет последний хрен без соли доедать, очень сложно будет реагировать на продолжающийся судейско прокурорский беспредел.
Я вам ще простішу річ скажу. В нас купа знедоленого народу, якому по барабану розстріляні майданівці. Яким Україна по барабану. Коли їм стане жити ще важче, то провокаторам буде зовсім не важко повести їх до міськрад палити українські прапори та вивішувати триколори.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
сейчас лакмусовая бумажка для президента - прокурор 
там критическая масса проблем
хоть он и "предложил себя" пройти люстрацию


ігнор Квант

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Толково передернул.
Ладно, здається мої слова викликають таку тотальну ненависть на цьому форумі, що подальше спілкування втрачає будь-який сенс.
Тут можна видалити аккаунт чи треба просити про довічний бан для себе?