Автор Тема: План тотальної економії від Мінфіну: повний текст  (Прочитано 19042 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Народ, ви що реально не бачите, як аукнеться країні відміна безплатної освіти і медицини в перспективі (при тому, що рівень життя і так постійно падає)?
Скільки людей зможуть забезпечити своїм дітям платну середню освіту, вже не говорячи про платну вищу?
А платна медицина для всієї сім'ї?
Хто зможе, буде тікати закордон, хто залишиться, будуть народжувати максимум одну дитину, щоб спромогтися дати їй хоч якусь освіту і мед.обслуговування. А яка кількість дітей залишиться взагалі без освіти і що вони будуть робити далі?
Середній клас, якого у нас і так обмаль, практично зникне. Залишаться тільки багаті і бідні.
Україна перетвориться на країну третього світу, по типу африканської.
А нам треба, навпаки, збільшувати середній клас, бо це те, на чому тримається країна.
Сильний середній клас - сильна країна.

може я в іншій країні живу ? я не бачив поки безплатну освіту і медицину

Так якщо вона така безплатна, то уявіть собі, що буде при платній.
Тому що взятки, подарунки і т.д. все одно залишаться, але плюс до цього ще буде офіційна оплата.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
вчительки це найбільше бидло і позор нашої країни. Я знаю цю кухню і цей прошарок дуже добре.

Ну от цим законопроектом пропонується цей стан речей надовго закріпити. Думаю всі розуміють, які це буде мати наслідки для освіти загалом.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Так якщо вона така безплатна, то уявіть собі, що буде при платній.
Тому що взятки, подарунки і т.д. все одно залишаться, але плюс до цього ще буде офіційна оплата.\\

що за дурь ? я завжди іду в приватну. Які взятки подарунки в приватній ? Ви хоча би раз були в хоч одній ? Не позорьтесь

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
А мені цікаво ще одне.
У нас молодь і так немає роботи. І тут піднімають пенсійний вік до 65 років, причому, як чоловікам, так і жінкам.
Розумію, так по Європах, але ж там, на відміну від нас, працює економіка, є робочі місця.

Короче, нормальні молоді, розумні люди виїдуть з України. Залишаться пенсіонери та забиті люди з села, які знову виберуть ригоаналів, тому що ті вже зараз ударяться в популізм по захисту народу.

Не так все просто. У нас утворилась значна прогалина спецалістів, яких нажаль останні 20 років не готували в вузах.
Зате дуже багато юристів та економістів.  Тому дуже часто ніхто ні в кого ніщо не забирає, а навіть навпаки, ще
приходиться залучати пенсіонерів, бо рівень підготовки наши молодих людей, підготовлених вчительками з минулого
посту :gigi: дуже низький.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
вчительки це найбільше бидло і позор нашої країни. Я знаю цю кухню і цей прошарок дуже добре.
Хєрня. Є дофіга нормальних. Крім того, а подумати, чому у вчителі ідуть явно не найкращі кандидати? Дайте вчителям зарплату 1000 баксів від початку, і там така конкуренція буде, що огого, і суперові спеціалісти відразу з"являться.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
вчительки це найбільше бидло і позор нашої країни. Я знаю цю кухню і цей прошарок дуже добре.

Ну от цим законопроектом пропонується цей стан речей надовго закріпити. Думаю всі розуміють, які це буде мати наслідки для освіти загалом.

цей стан вже давно закріплений - в вчителі встраюються за взятки ті які ні на що не здатні. І вчителі здатні на любу гидоту лиш би втриматися місця.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
\\Так якщо вона така безплатна, то уявіть собі, що буде при платній.
Тому що взятки, подарунки і т.д. все одно залишаться, але плюс до цього ще буде офіційна оплата.\\

що за дурь ? я завжди іду в приватну. Які взятки подарунки в приватній ? Ви хоча би раз були в хоч одній ? Не позорьтесь

 :weep:
Якщо державна стане платною, то приватна підніме ціни в рази.
Думайте трохи головою.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
\\Так якщо вона така безплатна, то уявіть собі, що буде при платній.
Тому що взятки, подарунки і т.д. все одно залишаться, але плюс до цього ще буде офіційна оплата.\\

що за дурь ? я завжди іду в приватну. Які взятки подарунки в приватній ? Ви хоча би раз були в хоч одній ? Не позорьтесь

Я також обслуговуюсь тільки в приватній і вся моя сім'я, всі останні років 10. Ніколи ми нічого додатково не несли. Заплатив
по прейскуранту, послуги отримав і все. Це вже взагалі почали якусь хуйню придумувати.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Интересно, а негласное правило не брать на работу в гос органы лиц старше 35 лет отменят?
Ник зарезервирован

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
\\Так якщо вона така безплатна, то уявіть собі, що буде при платній.
Тому що взятки, подарунки і т.д. все одно залишаться, але плюс до цього ще буде офіційна оплата.\\

що за дурь ? я завжди іду в приватну. Які взятки подарунки в приватній ? Ви хоча би раз були в хоч одній ? Не позорьтесь

 :weep:
Якщо державна стане платною, то приватна підніме ціни в рази.
Думайте трохи головою.

Це ви думайте. Чого б то раптом?  Навпаки буде конкуренція за клієнта.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Хєрня. Є дофіга нормальних. Крім того, а подумати, чому у вчителі ідуть явно не найкращі кандидати? Дайте вчителям зарплату 1000 баксів від початку, і там така конкуренція буде, що огого, і суперові спеціалісти відразу з"являться. \\

ви дуже наївні - в вчителі - наприклад в Умані попадають тільки за взятку чи директору школи чи гороно -- від збільшення зарплати конкуренція буде визначатися тільки в розмірі взятки. Ви не уявляєте яка гризня іде за кожну годину ))

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Якщо державна стане платною, то приватна підніме ціни в рази.
Думайте трохи головою.\\

конкуренція знижує ціни

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Народ, економія, то звісно добре для високопосадовців.

А хтось читав, як вони планують заробляти? Як хочуть приваблювати в Україну інвестиції, відкривати нові робочі місця, піднімати якість державних послуг, підвищувати економіку?
Може хтось коротко сказати, є таке в планах уряду?

Чи лише обібрати народ планують?.. :shuffle:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
\\Якщо державна стане платною, то приватна підніме ціни в рази.
Думайте трохи головою.\\

конкуренція знижує ціни

Ну нехай буде по-вашому. Але думаю, що ви помиляєтесь.
Є страхова медицина, яка нормально працює у всьому світі.
Навіщо придумувати якусь х-ню з платною медициною, якщо можна просто взяти і скопіювати вже працюючу систему.
Але звичайно, перш за все, треба побороти корупцію.
Без цього навряд чи хоч щось нормально запрацює.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Народ, економія, то звісно добре для високопосадовців.

А хтось читав, як вони планують заробляти? Як хочуть приваблювати в Україну інвестиції, відкривати нові робочі місця, піднімати якість державних послуг, підвищувати економіку?
Може хтось коротко сказати, є таке в планах уряду?

Чи лише обібрати народ планують?.. :shuffle:

це так - тут я з вами згоден - обберуть лише народ

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\піднімати якість державних послуг\\

не повинно бути таких в нашій країні

\\відкривати нові робочі місця\\

не їхня задача - їхня задача створити сприятливі умови

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Народ, економія, то звісно добре для високопосадовців.

А хтось читав, як вони планують заробляти? Як хочуть приваблювати в Україну інвестиції, відкривати нові робочі місця, піднімати якість державних послуг, підвищувати економіку?
Може хтось коротко сказати, є таке в планах уряду?

Чи лише обібрати народ планують?.. :shuffle:

це так - тут я з вами згоден - обберуть лише народ

Ну так Вас ніби не оббирають, судячи з того, що Ви написали раніше.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
мене ні - я сам собі налог придумав )) -  пяту частину я ПС перечисляю кожен місяць. Просто чекаю щоб олігархів прижали

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
мене ні - я сам собі налог придумав )) -  пяту частину я ПС перечисляю кожен місяць. Просто чекаю щоб олігархів прижали

Угу і в першу чергу Коломойського.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
І середньому класу якраз ці всі типу "безплатні" подачки, нахєр не вперлися.

Ну подивимось, якщо вам за банальний рентген доведеться викласти 100-200 доларів, і це ще в ліпшому випадку.
Платна медицина дуже дорога, тому у всьому світі вона страхова.

в україні введуть долар?
щось я такого не знайшов

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Интересно, а негласное правило не брать на работу в гос органы лиц старше 35 лет отменят?

как ето??

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Єдине, що в тому списку не подобається, це скорочення магістра знов до 1-го року. Якщо вже робите вишку платною, то вже все, не лізьте в неї. Ринок сам вирішить. А то потім з тим річним магістром тілько в туалет ходити, ніхто його не визнає.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Єдине, що в тому списку не подобається, це скорочення магістра знов до 1-го року. Якщо вже робите вишку платною, то вже все, не лізьте в неї. Ринок сам вирішить. А то потім з тим річним магістром тілько в туалет ходити, ніхто його не визнає.

так 1 рік для магістра малувато хоча якщо це один рік після СПЕЦІАЛІСТА а не бакалавра то може й ні
хоча спеціаліста слід прибрати взагалі якщо бакалавр-магістр то бакалвр-магістр і жодних спеціалістів

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
гм, Магістр йде після бакалавра вже років з 10

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Я думаю будь яка програма в умовах жорсткої кризи і війни не буде подобатись тим чи іншим прошаркам населення, чиї інтереси будуть зачіпатись. Ідеальної програми, яка всім сподобається ніколи не буде.
Там є і спірні моменти, приміром які стосуються пенсійного віку і скорочення термінів обов"язкового навчання, хоча загалом рішення вірне, але  для економіки, яка розвивається. Бо тих всіх 60-ти річних і 17-ти річних треба забезпечити роботою.
Але те, що неймовірну кількість пільг треба скорочувати- то безумовно, а кому це сподобається?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Форуми - це дійсно корисний винахід - почитала я Конституцію Німеччини.  :laugh:
Немає в ній нічого про платну-неплатну освіту чи охорону здоров'я, так що і в цьому питанні підемо ми шляхами Європи, на яких нас чекають наступні зміни (конкретні) до нашої Конституції (якщо Рада їх схвалить):

2) Зменшення термінів обов’язкового навчання у загальноосвітніх школах
(9класів замість 11);
3) Вилучення норм про безоплатність освітніх і медичних послуг з метою розширення джерел фінансування галузей освіти і охорони здоров’я і запровадження плати.


Мені, якщо чесно, п.3) у такому формуванні, як його подано, не зовсім зрозумілий, а от конкретика п.2) в Змінах до законодавчих актів - зрозуміла в повному обсязі. 

2) Впровадження плати за харчування під час перебування громадян на лікуванні у закладах охорони здоров’я в умовах стаціонару (р. ек. 956 млн.гр.)

Так що панікувати ще зарано, реальні зміни прийдуть з прийняттям нових законів, коли Рада їх підтримає.
 

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Я думаю будь яка програма в умовах жорсткої кризи і війни не буде подобатись тим чи іншим прошаркам населення, чиї інтереси будуть зачіпатись. Ідеальної програми, яка всім сподобається ніколи не буде.
Там є і спірні моменти, приміром які стосуються пенсійного віку і скорочення термінів обов"язкового навчання, хоча загалом рішення вірне, але  для економіки, яка розвивається. Бо тих всіх 60-ти річних і 17-ти річних треба забезпечити роботою.
Але те, що неймовірну кількість пільг треба скорочувати- то безумовно, а кому це сподобається?

Дуже б хотілося нарешті побачити програму, яка хоч трохи не подобалася б таким прошаркам населення як Ахметов, Пінчук, Коломойський чи Порошенко.

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Дуже б хотілося нарешті побачити програму, яка хоч трохи не подобалася б таким прошаркам населення як Ахметов, Пінчук, Коломойський чи Порошенко.
Це не населення, це -  іліта :smilie5:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Тю, якщо така програма тільки надумає появитись з ними буде як з Депардє.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Тю, якщо така програма тільки надумає появитись з ними буде як з Депардє.
Шо, поуезжают в Чечню? Ну и хер с ними.
Ник зарезервирован