Автор Тема: "Укринтерэнерго": уголь из ЮАР горит и уже почти использован  (Прочитано 6755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
"Укринтерэнерго": уголь из ЮАР горит и уже почти использован
Вторник, 09 декабря 2014, 19:03

Версия для печати
Комментарии18

Завезенный из ЮАР уголь использован на ТЭС ПАО "Центрэнерго" для производства электрической энергии и никаких претензий по его качеству нет.

Об этом говорится в письме-обращении трудового коллектива "Укринтерэнерго" на имя президента, премьер-министра, председателя Верховной Рады и главы Минэнергоугля.

"Под руководством Зиневича Владимира Олеговича наше предприятие смогло осуществить невозможное. Когда наша энергетика оказалась перед угрозой технического коллапса, предприятием по многочисленным поручениям правительства и Минэнергоугля был обеспечен импорт угля из ЮАР", - отмечается в письме.

Также в "Укринтерэнерго" отмечают, что обязательства по первым трем судновым партиям выполнены успешно и состоянию на 8 декабря 2014 году на ТЭС отгружено 241,8 тысячи тонн угля.

"Этот уголь уже фактически использован на ТЭС ПАО" Центрэнерго "для производства электрической энергии. Никаких претензий относительно ненадлежащего качества или невозможности его использования в "Укринтерэнерго" не поступало", - отмечается в письме.

Также сообщается, что уголь используется на Трипольской и Змиевской ТЭС.

"Другого и быть не могло, поскольку надлежащее качество импортируемого угля подтверждено сертификатами международных лабораторий Incolab и экспертными выводами ГП "Украинский государственный научно-исследовательский углехимический институт", - добавляют в компании.

Однако то, что сейчас происходит на наших глазах - недопустимо, отмечают представители компании, говоря о расследовании Генпрокуратуры по возбужденному уголовному делу о закупке некачественного угля из ЮАР.

"Это беспрецедентная ситуация в истории предприятия, и мы осуждаем применение правоохранительными органами методов силового давления, которые успешно отрабатывались Вашими предшественниками и обусловили их неутешительную судьбу в Украине", - отмечается в письме.

Госкомпания также отмечает, что в настоящее время выполнение импортного контракта заблокировано, и "Укринтерэнерго" нанесен существенный репутационный удар.

Компанией, как отмечается в письме, был подписан контракт всего 500 тысяч тонн импортного угля - шесть судновых партий. В Украине по контракту поставлены три судовые партии - 248,857 тысячи тонн.

"В связи с вышеописанными событиями платежи за четвертое и пятое судна фактически сорваны, в связи с чем продавцом угля объявлен дефолт "Укринтернерго" по указанным судновым партиям. Именно уголь, который уже частично предоплаченный нашим предприятием, если ситуация не изменится, будет продан другим покупателям", - говорится в письме.

Как известно, ранее Генеральный прокурор Украины Виталий Яремазаявил, что уголь, завезенный из Южно-Африканской республики некачественное и оно не горит в отечественных теплоэлектростанциях.

Чиновникам Госкомпании "Центрэнерго" объявлено подозрение в хищении государственных средств в особо крупных размерах.

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/12/9/7046988/

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Все таки хотілося б знати, хто в даній ситуації винен, а хто правий.

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
А що, досі не ясно?
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Все таки хотілося б знати, хто в даній ситуації винен, а хто правий.

А шо тут знати? Тут все на поверхні - не допустити нікого на вугільний ринок крім Донбабве і ПаРаші. Це ж було очевидним від самого початку.  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
вугiльне лоббi не може собi дозволити конкурента - тому пiдняло панiку

Бо австралiйське вугiлля зараз коштуе 62 долл, i нiяких дотацiй, пенсiй, регрессiв, екологiчних iнспекцiй та таке iнше

тобто цiна бiля ТЭС - 85 долл

донбабвяне все ще сподiваються на повернення солодкого вугiльного бiзнесу

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Про африканский уголь я слышал только один внятный аргумент. Мужик то ли на громадськом то ли на эспресо.тв рассказывал, что теплотворность этого угля в 1,5 раза меньше чем украинского. Если пересчитать цену с доставкой с учетом этого коэффициента, то получим 86*1.5 = 129 USD/тонна.
Очень смахивает на то, что не совсем выгодный контракт был заключен для того, чтоб провести зачистку кадров и чтоб оправдать закупку угля с оккупированных территорий.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Про африканский уголь я слышал только один внятный аргумент. Мужик то ли на громадськом то ли на эспресо.тв рассказывал, что теплотворность этого угля в 1,5 раза меньше чем украинского. Если пересчитать цену с доставкой с учетом этого коэффициента, то получим 86*1.5 = 129 USD/тонна.
Очень смахивает на то, что не совсем выгодный контракт был заключен для того, чтоб провести зачистку кадров и чтоб оправдать закупку угля с оккупированных территорий.

Мужик для того і ефір отримав, щоб те сказати.
Що бісить в цій ситуації - це абсолютна незадатність нинішніх керівників протистояти корумпованому тиску з боку зацікавлених осіб.
Вони або ідіоти або боягузи.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Про африканский уголь я слышал только один внятный аргумент. Мужик то ли на громадськом то ли на эспресо.тв рассказывал, что теплотворность этого угля в 1,5 раза меньше чем украинского. Если пересчитать цену с доставкой с учетом этого коэффициента, то получим 86*1.5 = 129 USD/тонна.
Очень смахивает на то, что не совсем выгодный контракт был заключен для того, чтоб провести зачистку кадров и чтоб оправдать закупку угля с оккупированных территорий.

а теперь оно сгорело - и концы в воду

Для того чтобы окончательно понять горит или не горит есть предложение закупить 1 млн тонн автралийского угля по 60 долл

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Вони або ідіоти або боягузи.

скидаеться на те що це варiант ющенко-2
коли вiн не змiг протидiяти донбабвiйцям, за що був нiзложен в 2010 роцi 

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
про то , что африканский уголь менее "калорийный" говорили многие, так что  :smilie7:
ігнор Квант

Offline Красти

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 374
  • Стать: Чоловіча
  • Сміх крізь сльози
С донбабве уголек за гривни можно брать (печатать), а чужой - за баксы-еврики, которых нет.
Quis custodiet ipsos custodes?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Все таки хотілося б знати, хто в даній ситуації винен, а хто правий.

Напевно тут треба дивитись кому це вигідно.
І так виглядає що найбільше тут виграють ті покидьки що сиділи весь цей час на вугільних грошах.
А там мільярди долларів. І тпер виникла загроза втратити цю кормушку. А бабла крутиться просто неймовірна кількість, навіть без розкрадання мільярдних дотаций, там всеодно золоте дно.
Можна купити добру жменю генпрокурорів за такі наш суму.
Іншого пояснення не просто немає, але і бути не може.
Ну крім того яким виправдовувалась ворона з мідомого мультика: "Я наивная, я доверчивая, меня легко обмануть".
Хтось вірить що в ці ігри грають наївні і довірливі люди, на чолі з генпрокурором?
А навіть якщо і так. Тоді навряд чи настільки недалека і близорука людина, здатна виконувати обов'язки генпрокурора, і прдовжувати і надалі наносити величезну шкоду нашій державі, та виконувати забагнаки вугліьної мафії.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
про то , что африканский уголь менее "калорийный" говорили многие, так что  :smilie7:

Я би сказав що він зосім не колорйний.
Ну посудіть самі, що там на ньому вкрадеш?
Його навіть контрабасом не завезеш.
Не гешефт а сльози, про які там калорії чи вітаміни може йти мова!?

Між іншим про калорійність то з чим порівнювали?
За антрацитом, чи з вугіллям того самого класу?
Бо те що сало чи масло, має на порядок більше калорій ніж крупа, не значить що крупу, купляти і варити не треба.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Про африканский уголь я слышал только один внятный аргумент. Мужик то ли на громадськом то ли на эспресо.тв рассказывал, что теплотворность этого угля в 1,5 раза меньше чем украинского. Если пересчитать цену с доставкой с учетом этого коэффициента, то получим 86*1.5 = 129 USD/тонна.
Очень смахивает на то, что не совсем выгодный контракт был заключен для того, чтоб провести зачистку кадров и чтоб оправдать закупку угля с оккупированных территорий.


і я це чув. а ще, що те "чудове" вугілля, щоби воно горіло, бодяжать із кацапським або донбабвійським
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Не знаю, що завозили з африки, але точно знаю що 4 роки тому з ахметівських шахт завозили на електростанції таке гамно, що його треба було мазутом робавляти, щоб воно принаймі горіло, а не гасло само по собі.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
про то , что африканский уголь менее "калорийный" говорили многие, так что  :smilie7:
а по документах він майже такий, як наш і кацапський. що в реалі не відповідає дійсності. тому я думаю, це диверсія і вугілля "зіпсувалося" вже на нашій території, імхо десь на залізниці. і я вже навіть прорахував, що економічно це вигідно рашці і ахмету, політично - рашці.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
про то , что африканский уголь менее "калорийный" говорили многие, так что  :smilie7:
а по документах він майже такий, як наш і кацапський. що в реалі не відповідає дійсності. тому я думаю, це диверсія і вугілля "зіпсувалося" вже на нашій території, імхо десь на залізниці. і я вже навіть прорахував, що економічно це вигідно рашці і ахмету, політично - рашці.

ще варіант, що воно заздалегідь було нижчої якості ніж заявлено по документах (схема)
його хоч не весь спалили? :smilie5:
ігнор Квант

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Еще появилась мысля, что африканский уголь был хорошего качества. Но на ж/д произошла его подмена на самую плохую марку украинского угля (вагоны "случайно перепутали"). Ответственный персонал ТЭС просто констатировал факт, что калорийность в 1,5 раза ниже.
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 06:26:13 18:26 від BlackCat »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Пояснення дуже просте.

Контракт з африканцями і його виконання були напевно найпрозорішою операцією в енергетичній сфері за всю історію незалежної України. Тому цю співпрацю одразу ж зарубали.
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ось чомусь  в те що  вугілля з ПАР не відповідало якості , зазначеній в документах (з того ж ПАР) я чомусь не вірю, в те що наші уроди фальсіфікуюь будь які аналізи на нашій території якщо це їм вигідно, вірю сходу.
Мабудь тому що ПАР в рейтингу корупції в державі на 64 місці в світі , а Україна на 144. А може життєвий досвід :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Еще появилась мысля, что африканский уголь был хорошего качества. Но на ж/д произошла его подмена на самую плохую марку украинского угля (вагоны "случайно перепутали"). Ответственный персонал ТЭС просто констатировал факт, что калорийность в 1,5 раза ниже.

от і я про це. але! ГПУ каже, що після першої поставки директор ВЖЕ ЗНАВ про "якість", і не вжив розірвання і штрафів. а потім у нього знайшли трохи баблєца. 2 ляма грн і 300 тис $, якщо не помиляюся...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
про то , что африканский уголь менее "калорийный" говорили многие, так что  :smilie7:
а по документах він майже такий, як наш і кацапський. що в реалі не відповідає дійсності. тому я думаю, це диверсія і вугілля "зіпсувалося" вже на нашій території, імхо десь на залізниці. і я вже навіть прорахував, що економічно це вигідно рашці і ахмету, політично - рашці.

ще варіант, що воно заздалегідь було нижчої якості ніж заявлено по документах (схема)
його хоч не весь спалили? :smilie5:
навряд воно було погане початково. не може бути. репутація, контракт зі штрафними санкціями тощо.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Воно ЮАР нах не потрібно псувати собі репутацію краіни експортера

Так що як кажуть cherchez la femme, або кому все це вигідно

Головне що біомаса вже повірила що донбабвійське вугілля горить краще любого вугілля в світі

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Пояснення дуже просте.

Контракт з африканцями і його виконання були напевно найпрозорішою операцією в енергетичній сфері за всю історію незалежної України. Тому цю співпрацю одразу ж зарубали.

От і Оккам в свій час казав, що саме просте пояснення є самим вірогідним.
Пройшли сотні років, і з кожним разом можна було переконатись що це таки дійсно так і є.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ну що, справедливі ринкові ціни на вулілля можуть бути сформовани і майданом  :upa

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Все таки хотілося б знати, хто в даній ситуації винен, а хто правий.

Почитай как тема называется http://ukrpravda.net/index.php?topic=27310.msg753683#msg753683 и все станет ясно.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46498
  • Never give in!
Нас читають?  :gigi:

У кримінальній справі щодо вугілля із ПАР зацікавлене російське лобі?

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26745493.html

If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Еще появилась мысля, что африканский уголь был хорошего качества. Но на ж/д произошла его подмена на самую плохую марку украинского угля (вагоны "случайно перепутали"). Ответственный персонал ТЭС просто констатировал факт, что калорийность в 1,5 раза ниже.

 :fp2

Та прямо, вагони на всю партію переплутали.  :smilie5:

Воно ЮАР нах не потрібно псувати собі репутацію краіни експортера

Так що як кажуть cherchez la femme, або кому все це вигідно

Головне що біомаса вже повірила що донбабвійське вугілля горить краще любого вугілля в світі


Ну ви наївняки, вугілля що, ПАР як країна продавала ? Поставляла його якась фірма, яка просто там його закупила і втулила в Україну як товар вищої якості, за змовою з представником покупця.

Я не сперечаюсь, що ця ситуація вийшла на користь кацапів і лугандонів, але за це треба виіпати того чинушу, який по суті спрацював на них.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
директор був в темі, а виграв від цього ахмет і кацапи. ахмет виконавець
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Це вже нехай органи копають, хто там на кому стояв. А то в нас часто буває, що всі кричать 'дайош парядок, садіть воров і расхітітєлєй', а як когось візьмуть за дупу, то починаються стогони, що він хороший мужик, а це все злобні вороги підстроїли.  :weep: