Автор Тема: Що я хочу почути від нової влади:  (Прочитано 1173 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Що я хочу почути від нової влади:
« : Лютого 27, 2014, 02:49:30 14:49 »
Один з пунктів - КОЖЕН СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ САМОСТІЙНО!
досить робити з роботодавців та фінансових установ податкових агентів.
а людина, яка з отриманих на руки 4000 грн віднесе 1500 на податки, отримає просвітління і почне контролювати владу питаннями - а куди ідуть мої податки?

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #1 : Лютого 27, 2014, 03:34:24 15:34 »
давно такие разговоры были и на фупе. И что. Каков будет механизм контроля над уплатой налогов? Еще штат минздоха раздуть?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #2 : Лютого 27, 2014, 05:42:57 17:42 »
давно такие разговоры были и на фупе. И что. Каков будет механизм контроля над уплатой налогов? Еще штат минздоха раздуть?
нічого не треба роздувати.
досить , щоб роботодавець подвав звіт про виплату з/п з привязкою до індивідуального податкового номеру, який має кожен громадянин (з певного віку)

а далі співставити платежі від цього громадянина з доходами буде не складніше, аніж перевірити , чи є оплата за електрику або воду по конкретній квартирі.

навпаки - штат зменшиться, бо буде вилучена одна ланка контролю - зараз перевіряють підприємтсва - чи вони все сплатили, але все одно  - по кожному громадянину ведеться облік його доходів.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #3 : Лютого 27, 2014, 05:53:20 17:53 »
я вообще за любое упрощение всего существующего дебилизма по сбору и администрированию налогов. В современных условиях можно все авоматизировать и упростить до минимума операций. Но тогда нужно пересмотреть всю структуру налогов.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #4 : Лютого 27, 2014, 06:01:13 18:01 »
я вообще за любое упрощение всего существующего дебилизма по сбору и администрированию налогов. В современных условиях можно все авоматизировать и упростить до минимума операций. Но тогда нужно пересмотреть всю структуру налогов.
а її все одно треба переглядати і спрощувати.
інакше просто здохнемо разом з економікою.
бо красти вже нічого, а старі запаси  проїли. і, навіть трохи майбутніх теж проїли.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #5 : Березня 18, 2014, 12:40:23 12:40 »
Один з пунктів - КОЖЕН СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ САМОСТІЙНО!
досить робити з роботодавців та фінансових установ податкових агентів.
а людина, яка з отриманих на руки 4000 грн віднесе 1500 на податки, отримає просвітління і почне контролювати владу питаннями - а куди ідуть мої податки?
Знаєте, я дуже поганий економіст, але знаю з власного досвіду, що у Європі (точніше у Португалії) роботодавці сплачують податок, який йде до загальнонаціонального бюджету, за кожного свого найманого робітника + ще кожний робітник (усі сфери діяльності) сплачує податок у пенсійний фонд і на "соціалку"
То чи варто "изобретать вєлосипєд"?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #6 : Березня 18, 2014, 01:07:51 13:07 »
Один з пунктів - КОЖЕН СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ САМОСТІЙНО!
досить робити з роботодавців та фінансових установ податкових агентів.
а людина, яка з отриманих на руки 4000 грн віднесе 1500 на податки, отримає просвітління і почне контролювати владу питаннями - а куди ідуть мої податки?
Знаєте, я дуже поганий економіст, але знаю з власного досвіду, що у Європі (точніше у Португалії) роботодавці сплачують податок, який йде до загальнонаціонального бюджету, за кожного свого найманого робітника + ще кожний робітник (усі сфери діяльності) сплачує податок у пенсійний фонд і на "соціалку"
То чи варто "изобретать вєлосипєд"?

багато систем склалося історично десятки років назад, вони працюють і нема сенсу їх міняти.
але, якраз в Україні - мусять бути зміни - бо здохнемо.
і ці зміни вже варто робити відповідно до нових реалій, в т.ч. з врахуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
технологічно зараз не є проблемою мати оплату податків від громадян напряму.
а з точки зору перетворення населення з патерналістських овець в думаючих громадян - безпосередня сплата податків - дуже дієвий засіб.

до речі - так як Ви написали про Португалію - роботодавець сплачує податок на робоче місце (для аналогії - сплата автотранспортними підприємствами транспортного збору в залежності від кількості та потужності авто  ). А от робітник свої податки (пенсія, прибутковий) платить сам.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #7 : Березня 18, 2014, 02:31:28 14:31 »
а з точки зору перетворення населення з патерналістських овець в думаючих громадян - безпосередня сплата податків - дуже дієвий засіб.

до речі - так як Ви написали про Португалію - роботодавець сплачує податок на робоче місце (для аналогії - сплата автотранспортними підприємствами транспортного збору в залежності від кількості та потужності авто  ). А от робітник свої податки (пенсія, прибутковий) платить сам.
Я ж написала, що в тонкощах сплати податків - абсолютний чайник.
Безпосередня сплата - це як? В П. відрахування до пенс. фонду і на соціалку сплачують кожного місяця через банкомати, крім того, усі працівники один раз на рік заповнюють податкову декларацію. І є мінімум, з якого цей річний податок не сплачується взагалі. 
А от роботодавець (син, що наймає робітницю для догляду за старенькою матусею), який має офіційний контракт з найнятою ним робітницею, сплачує за неї якусь частку, а соціалку і на пенсію вона вже платить сама.   

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #8 : Березня 18, 2014, 02:44:45 14:44 »
а з точки зору перетворення населення з патерналістських овець в думаючих громадян - безпосередня сплата податків - дуже дієвий засіб.

до речі - так як Ви написали про Португалію - роботодавець сплачує податок на робоче місце (для аналогії - сплата автотранспортними підприємствами транспортного збору в залежності від кількості та потужності авто  ). А от робітник свої податки (пенсія, прибутковий) платить сам.
Я ж написала, що в тонкощах сплати податків - абсолютний чайник.
Безпосередня сплата - це як? В П. відрахування до пенс. фонду і на соціалку сплачують кожного місяця через банкомати, крім того, усі працівники один раз на рік заповнюють податкову декларацію. І є мінімум, з якого цей річний податок не сплачується взагалі. 
А от роботодавець (син, що наймає робітницю для догляду за старенькою матусею), який має офіційний контракт з найнятою ним робітницею, сплачує за неї якусь частку, а соціалку і на пенсію вона вже платить сама.   

От як тільки в Україні працівник, отримає на руки 3000 грн і САМ заплатить через термінал/банкомат 1000 грн пенсійних+прибуткових , то одразу почне задавати владі питання - А ДЕ ЦІ ГРОШІ?
бо, поки за нього це робить роботодавець, то працівник вважає, що він має зарплату не 3000, а 2000 грн.

Offline forever young

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #9 : Березня 18, 2014, 03:31:17 15:31 »
Никто самостоятельно не будет платить налоги...  особенно в том бардаке, который сейчас происходит

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #10 : Березня 18, 2014, 03:35:12 15:35 »
Никто самостоятельно не будет платить налоги...  особенно в том бардаке, который сейчас происходит
буде.
точно так, як самостійно платить за електрику - бо відключать.
нині це елементарно відслідковувати.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #11 : Жовтня 08, 2014, 02:33:14 14:33 »
Один з пунктів - КОЖЕН СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ САМОСТІЙНО!досить робити з роботодавців та фінансових установ податкових агентів.
а людина, яка з отриманих на руки 4000 грн віднесе 1500 на податки, отримає просвітління і почне контролювати владу питаннями - а куди ідуть мої податки?

Хоч це

Contra Spem Spero

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Що я хочу почути від нової влади:
« Reply #12 : Жовтня 08, 2014, 02:35:43 14:35 »
перестановка ліжок не спричиняє реформи
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!