Автор Тема: Не пойняв... Це нам замість ЄС? Після телефонних розмов із Х...лом?  (Прочитано 3076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що Вишеградська четвірка зміниться з V4 на V5 за участю України.

Про це він заявив під час зустрічі з делегацією країн Вишеградської групи в Києві, повідомляє сайт адміністрації президента.

"Ми віримо в те, що внаслідок активного реформування України Вишеградська четвірка зміниться з V4 на V5", - зауважив він.

На переконання Порошенка, трансформація Вишеградської четвірки у п’ятірку може стати реальністю, оскільки Україна готова продемонструвати результати у втіленні реформ.

"Якщо нам вдасться створити належну атмосферу до саміту в Ризі, а саме: ми досягнемо певних успіхів в проведенні реформ, отримаємо безвізовий режим з ЄС та чітку перспективу членства в Європейському Союзі — це може дозволити об'єднання зусиль наших країн", — наголосив він.

Як відомо, раніше повідомлялося, що  "Вишеградська четвірка"розподілила сфери допомоги Україні. Окрім того, країни V4 плануютьстворити спеціальний фонд для підтримки України.

 :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
нє, це тобі особисто :fp як завіщав хуйло
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Это не исключает ЕС. Скорее, наоборот.
И это очень хороший знак.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
co ma piernik do wiatraka?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Это не исключает ЕС. Скорее, наоборот.
И это очень хороший знак.
НЄТ ВСЬО ПРОПАЛО! тєлєфонниє разговори с хуйлом, ви понімаєтє?! тєлєфонниє разговори! ето зрада! :fp2
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Это не исключает ЕС. Скорее, наоборот.
И это очень хороший знак.
НЄТ ВСЬО ПРОПАЛО!
Но ведь остальные страны четверки члены ЕС? :smiley25:

Хотя нет, пропало так пропало :weep:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Кому потрібна та Вишеградська група із мадярами та словаками?
Йому дали шанс стати членом ЄС, а він про Вишеградську хєрню...
If you are going through hell, keep going.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Одного другого не исключает, а даже предполагает.
Если б он про таежный союз сказал, я бы поняла брюзжание, а сейчас чего?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Одного другого не исключает, а даже предполагает.
Если б он про таежный союз сказал, я бы поняла брюзжание, а сейчас чего?

Справа в тому що Вишеградська група сформувалася ще понад 20 років тому, щоб координувати вступ країн-членів до ЄС та НАТО. Це була її єдина мета.Зараз це лише символічне словосполучення. Але Петро Олексійович (колишній міністр закордонних справ!!!) чомусь вирішив, що ця група ще може бути комусь цікавою. Проблема в тім, що її фактично не існує...  :smilie2: :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Петро Олексійович (колишній міністр закордонних справ!!!) чомусь вирішив
не те що ти, розумник форумний, спеціаліст широкого прохвілю і професор всіх університетів світу :fp2
зараз треба вступати в усі європейські і трансатлантичні об'єднання, в які можливо вступити! навіть в шахові і садівницькі клуби!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
...зараз треба вступати в усі європейські і трансатлантичні об'єднання, в які можливо вступити! навіть в шахові і садівницькі клуби!
+100
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Никогда не угадаешь из чего будет сделан вывод, что #всепропало.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Одного другого не исключает, а даже предполагает.
Если б он про таежный союз сказал, я бы поняла брюзжание, а сейчас чего?

Справа в тому що Вишеградська група сформувалася ще понад 20 років тому, щоб координувати вступ країн-членів до ЄС та НАТО. Це була її єдина мета.Зараз це лише символічне словосполучення.

Але як тільки там знов з'явиться "нечлен", вона може повернутися до свого призначення.  :Vedy_sebe:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Когда я говорю что кот это бригада вышиватников хуйлоботов в меня тапками кидают.
Вот вам четкий пример - долдонит методичку, а вы ему что-то объяснить пытаетесь, смешные
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Нічого не пропало. І не пропаде як довго в Україні будуть люди подібні бійцям на фронті і волонтерам в тилу.

А те що у владі від гори до низу - суцільні паразити і злодії, так це не новина. Так майже скрізь у світі.

Тому до влади ніколи не маю жодної поваги...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Когда я говорю что кот это бригада вышиватников хуйлоботов в меня тапками кидают.
Вот вам четкий пример - долдонит методичку, а вы ему что-то объяснить пытаетесь, смешные

Ой,ой, ой!
Образили Пєтра Лєксєїча! Як на мене - він звичайний держслужбовець із певними обов“язками. Хай працює... :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
У меня на Основном постоянно такое чувство, что тут действует своя неевклидова логика.

Каким образом из новости про четвертку следует, что мы не идем в ЕС?
В огороде бузина, в Киеве шины
Объясни мне, я хочу понять  :smiley25:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917

Offline zenit4ik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що Вишеградська четвірка зміниться з V4 на V5 за участю України.

Про це він заявив під час зустрічі з делегацією країн Вишеградської групи в Києві, повідомляє сайт адміністрації президента.

"Ми віримо в те, що внаслідок активного реформування України Вишеградська четвірка зміниться з V4 на V5", - зауважив він.

На переконання Порошенка, трансформація Вишеградської четвірки у п’ятірку може стати реальністю, оскільки Україна готова продемонструвати результати у втіленні реформ.

"Якщо нам вдасться створити належну атмосферу до саміту в Ризі, а саме: ми досягнемо певних успіхів в проведенні реформ, отримаємо безвізовий режим з ЄС та чітку перспективу членства в Європейському Союзі — це може дозволити об'єднання зусиль наших країн", — наголосив він.

Як відомо, раніше повідомлялося, що  "Вишеградська четвірка"розподілила сфери допомоги Україні. Окрім того, країни V4 плануютьстворити спеціальний фонд для підтримки України.

 :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:
Кому це "вам"? Ви де?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
У меня на Основном постоянно такое чувство, что тут действует своя неевклидова логика.

Каким образом из новости про четвертку следует, что мы не идем в ЕС?
В огороде бузина, в Киеве шины
Объясни мне, я хочу понять  :smiley25:

Сама згадка про Вишеград це якийсь нафталін від часів Кучми.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Закриваю гілку і йду в підпілля.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.