Автор Тема: Сплата комунальних послуг в місті Києві  (Прочитано 6689 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #1 : Грудня 16, 2014, 11:04:21 23:04 »
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

приват 24
портмоне

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #2 : Грудня 16, 2014, 11:08:20 23:08 »
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

приват 24
портмоне

А от і ніфіга. В відділенні Привата послали. В Приват24 мої дані по комуналці не витягує. В Портмоне теж нічого немає.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #3 : Грудня 16, 2014, 11:16:44 23:16 »
На почте

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #5 : Грудня 16, 2014, 11:20:39 23:20 »
Пару годин тому платила через http://www.plategka.com - без жодних проблем, треба тільки знати номер ЖЕКу і особового рахунку (є на платіжках). Тоді рахунок з'являється автоматично.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #6 : Грудня 16, 2014, 11:20:55 23:20 »
На почте

Серйозно?  :fp2

Как в этом месяце точно не знаю, но до сих пор было можно.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #7 : Грудня 16, 2014, 11:27:34 23:27 »
Пару годин тому платила через http://www.plategka.com - без жодних проблем, треба тільки знати номер ЖЕКу і особового рахунку (є на платіжках). Тоді рахунок з'являється автоматично.

Зареєструвався, перевірив - теж ніхрена.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #8 : Грудня 16, 2014, 11:31:39 23:31 »
Шось ти темниш. Весь Київ сплачує без проблем, а  у тебе якась хрінь-ніхрена   :smilie3:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #9 : Грудня 16, 2014, 11:32:04 23:32 »
Діліться досвідом, хто де і як зміг заплатити за комунальні послуги.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #10 : Грудня 16, 2014, 11:34:03 23:34 »
Шось ти темниш. Весь Київ сплачує без проблем, а  у тебе якась хрінь-ніхрена   :smilie3:

Я раніше платив через сайт ГІОЦ карточкою. Там все зникло в серпні. Почав бігати по банках - всі банки посилали. Підозрюю, можна заплатити через Ощад і Хрещатик - там черги скажені. Що це за совок? Ну Лугандон ностальгує - я розумію. Але нам нахрена совок? Припиню платити допоки не реалізують цивілізований метод оплати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33121
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #11 : Грудня 17, 2014, 12:09:24 00:09 »
Платив на пошті, особливо ніколи не заморочувався - забіг, 5 хв. і все. Але останні пару місяців якісь натовпи народу завжди мають місце, так що херня дійсно твориться.

Вже, бля, віддати гроші стає проблемою, покращення на марші.  :smilie9:

Сайт ГІОЦ дійсно не працює. Всілякі там привати-портмоне не використовую.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #12 : Грудня 17, 2014, 12:17:57 00:17 »
Можна на пошті. Можна у будь-якому банку, якщо ви чітко вкажете: ТОВ таке-то, код такий-то, рахунок такий-то, мфо №.
Можливо в рахунках ГІОЦ присутня не вся ця інформація (або відсутня). Ви її можете уточнити у жеку.

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #13 : Грудня 17, 2014, 12:40:39 00:40 »
Щойно сплатив за квартиру через Портмоне. Доречі, карткою Дельта-банку :)

Astronaut

  • Гість
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #14 : Грудня 17, 2014, 12:45:55 00:45 »
Прочитав як "Спарта комунальних послуг в місті Києві"  :smilie7:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #15 : Грудня 17, 2014, 06:35:09 06:35 »
На почте

Серйозно?  :fp2

А что так смущает...  В отделение Ощадбанка идете со своими аккуратненько заполненными квитанциями, вот я только сложил 8 штук в пачечку и приложил к ним тыщу гривен - там без всяких проблем платите. Максисмум часик в очереди.

Я тоже пару лет подряд платил через потрмоне и т.д. - знаете, что я скажу - нахрен идут все эти безналичные расчеты, приваты 24 и пр... - нахрен.

Потому что в один прекрасный момент бухгалтер в жеке сказала - нет квитанций, нет формы 3.   Мне пофиг эти ваши распечатки, это не документ.

Так я озверел, пока добился выписок с печатями банка... Две недели почти.

Так что у меня должна лежать бумажка с пропечаткой кассы, и все, никаких других вариантов никогда.

Молодежи нравится е...ся с интернетом, пусть и..тся


 :Ignor:
 

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #16 : Грудня 17, 2014, 06:36:30 06:36 »
Щойно сплатив за квартиру через Портмоне. Доречі, карткою Дельта-банку :)

Напишите, когда ЖЭО денег не получит  :lol:

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #17 : Грудня 17, 2014, 07:52:00 07:52 »
ну у нас в Виннице с этим проще, забацали сайт pay.vn.ua  где можно внести данные счетчиков и оплатить никуда не бегая, карточку любую берет, распечатанная квитанция без всяких штампов катит, еще и ведомость посмотреть можно по всем платежам, очень удобно, после общения с бабушками в Сбербанке просто рай земной

Offline горняшка

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #18 : Грудня 17, 2014, 08:29:06 08:29 »
Щойно сплатив за квартиру через Портмоне. Доречі, карткою Дельта-банку :)

Мені в Портмоне рахунок надійшов, але з картки Дельта (Мастеркард) платіж не проходить :smilie2:
Як у Вас вийшло?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #19 : Грудня 17, 2014, 08:29:20 08:29 »
ну у нас в Виннице с этим проще, забацали сайт pay.vn.ua  где можно внести данные счетчиков и оплатить никуда не бегая, карточку любую берет, распечатанная квитанция без всяких штампов катит, еще и ведомость посмотреть можно по всем платежам, очень удобно, после общения с бабушками в Сбербанке просто рай земной

А в регионах всегда с этим лучше было, прогрессивнее. Кризис все-таки стимулирует инновации.
Приехав в 2001 году из Запорожья (где были специальные пункты оплаты коммунальных платежей просто в магазинах, у меня была карточка, которую я давал в окошко, мне называли сумму и я платил) в Киев (где нужно было заполнять книжку и идти с ней на почту), я почувствовал себя в СССР.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #20 : Грудня 17, 2014, 08:42:25 08:42 »
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

Если еще нет бумажного счета, я бы не торопился. В прошлом месяце заплатил через Приват в отделении. Сейчас смотрю в plategka и easypay у меня долг, прошлый платеж не прошел. Подожду бумажную квитанцию и пойду ругаться, если долг и там будет.

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #21 : Грудня 17, 2014, 09:10:11 09:10 »
На почте

Серйозно?  :fp2

А что так смущает...  В отделение Ощадбанка идете со своими аккуратненько заполненными квитанциями, вот я только сложил 8 штук в пачечку и приложил к ним тыщу гривен - там без всяких проблем платите. Максисмум часик в очереди.

Я тоже пару лет подряд платил через потрмоне и т.д. - знаете, что я скажу - нахрен идут все эти безналичные расчеты, приваты 24 и пр... - нахрен.

Потому что в один прекрасный момент бухгалтер в жеке сказала - нет квитанций, нет формы 3.   Мне пофиг эти ваши распечатки, это не документ.

Так я озверел, пока добился выписок с печатями банка... Две недели почти.

Так что у меня должна лежать бумажка с пропечаткой кассы, и все, никаких других вариантов никогда.

Молодежи нравится е...ся с интернетом, пусть и..тся


 :Ignor:
вона банально бажала хабаря.
В мене так само було - виховав і вам бажаю боротися з ними або ... закони Паркінсона: бюрократія займає весь доступний простір.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #22 : Грудня 17, 2014, 09:23:25 09:23 »
Я тоже пару лет подряд платил через потрмоне и т.д. - знаете, что я скажу - нахрен идут все эти безналичные расчеты, приваты 24 и пр... - нахрен.

Потому что в один прекрасный момент бухгалтер в жеке сказала - нет квитанций, нет формы 3.   Мне пофиг эти ваши распечатки, это не документ.

Так я озверел, пока добился выписок с печатями банка... Две недели почти.

Так что у меня должна лежать бумажка с пропечаткой кассы, и все, никаких других вариантов никогда.

дике якесь місто київ...
в харкові вже ДЕСЯТКИ років існує ЄРЦ і срати ми хотіли на всі форми 3

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #23 : Грудня 17, 2014, 09:25:45 09:25 »
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

Если еще нет бумажного счета, я бы не торопился. В прошлом месяце заплатил через Приват в отделении. Сейчас смотрю в plategka и easypay у меня долг, прошлый платеж не прошел. Подожду бумажную квитанцию и пойду ругаться, если долг и там будет.

Все набагато гірше. У кого дані знаходяться в системі ГІОЦ - можуть заплатити скрізь. У кого не знаходяться - не можуть заплатити НІДЕ. Тому що всі банки, пошти та платіжні системи для сплати беруть дані звідти.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #24 : Грудня 17, 2014, 09:28:09 09:28 »
Все набагато гірше. У кого дані знаходяться в системі ГІОЦ - можуть заплатити скрізь. У кого не знаходяться - не можуть заплатити НІДЕ. Тому що всі банки, пошти та платіжні системи для сплати беруть дані звідти.

а чого вони там не знаходяться??

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #25 : Грудня 17, 2014, 09:31:03 09:31 »
Хто й навіщо створив нинішній бардак? Ніде неможливо заплатити. Ні один банк не приймає, ні одна платіжна служба. Нахрена?

Если еще нет бумажного счета, я бы не торопился. В прошлом месяце заплатил через Приват в отделении. Сейчас смотрю в plategka и easypay у меня долг, прошлый платеж не прошел. Подожду бумажную квитанцию и пойду ругаться, если долг и там будет.

Все набагато гірше. У кого дані знаходяться в системі ГІОЦ - можуть заплатити скрізь. У кого не знаходяться - не можуть заплатити НІДЕ. Тому що всі банки, пошти та платіжні системи для сплати беруть дані звідти.

З цього треба було і починати, бо якщо ГІОЦ - там проблем нема. Прямо у них на сайті пишеться, що через них заплатити не можна, але можна скористуватись іншими:

Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо тимчасово оплачувати свої рахунки безпосередньо на сайтах наших партнерів, з якими у КП ГІОЦ укладені угоди про співпрацю, а саме: Приват24, iPay.ua, Портмоне, Plategka.com.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #26 : Грудня 17, 2014, 09:31:44 09:31 »
Только что заплатил в Ощадбанке.
Первый раз вижу в свой кассе четыре работающих окна. Очередь большая, но прошла минут за 20

Кстати в кассе стоит специальный терминал - можно в нем платить. Но все боятся :).

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #27 : Грудня 17, 2014, 10:38:15 10:38 »
Щойно сплатив за квартиру через Портмоне. Доречі, карткою Дельта-банку :)

Мені в Портмоне рахунок надійшов, але з картки Дельта (Мастеркард) платіж не проходить :smilie2:
Як у Вас вийшло?

Платив Візою. Мастеркарди дійсно не працюють.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #28 : Грудня 17, 2014, 11:42:31 11:42 »
Пенсию из близких родственников на дом никто не получает? У меня мама платит за себя и за меня заодно почтальону, когда он приносит пенсию. Просто отдает деньги с квитанцией, потом через пару дней она занесит оплаченную. Им вроде какие-то пару копеек за эту услугу доплачивают.

Offline Akv

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 478
  • Стать: Чоловіча
Re: Сплата комунальних послуг в місті Києві
« Reply #29 : Грудня 18, 2014, 12:00:47 12:00 »
Щойно сплатив за квартиру через Портмоне. Доречі, карткою Дельта-банку :)

Мені в Портмоне рахунок надійшов, але з картки Дельта (Мастеркард) платіж не проходить :smilie2:
Як у Вас вийшло?

Платив Візою. Мастеркарди дійсно не працюють.

Ахаха, сьогодні Дельта вже у дауні, інтернет-банкінг висить, на Портмоне платежі не проходять...