Автор Тема: Прошу поради (неполітичне)  (Прочитано 5332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Прошу поради (неполітичне)
« : Грудня 18, 2014, 01:39:09 13:39 »
Думаю придбати ось таке,варто чи ні
http://rozetka.com.ua/samsung_wb2200bpbru_black/p653474/
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #1 : Грудня 18, 2014, 01:44:42 13:44 »
Цели, бюджет, предыдущий опыт, почему выбрали эту камеру?   popcorn1

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #2 : Грудня 18, 2014, 01:58:29 13:58 »
Сімейні фото,природа,бюджет від 4 до 6 тис.досвід-мильниця,телефон,цю вибрав,бо надаю у всьому перевагу самсунгу.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #3 : Грудня 18, 2014, 01:59:51 13:59 »
Я якраз щось подібне шукала 2 роки назад, але не знайшла.
Щоб був з хорошим оптичним зумом, але не дуже великого розміру, і з віконечком.
Це якраз такий.
Новинка?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #4 : Грудня 18, 2014, 02:02:33 14:02 »
Я якраз щось подібне шукала 2 роки назад, але не знайшла.
Щоб був з хорошим оптичним зумом, але не дуже великого розміру, і з віконечком.
Це якраз такий.
Новинка?

власне через зум зацікавився цією камерою.Не можу сказати,чи новинка,скоріш за все ні.
« Останнє редагування: Грудня 18, 2014, 02:08:04 14:08 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #5 : Грудня 18, 2014, 02:07:49 14:07 »
Сімейні фото,природа,бюджет від 4 до 6 тис.досвід-мильниця,телефон,цю вибрав,бо надаю у всьому перевагу самсунгу.
якщо хочете малих дітей фотографувати, то в приміщенні ультразуми дуууже повільно фокусуються. Будете знімати місця, де щойно була дитина.  :gigi: А от пташок на 1200 мм - це круто.  :smilie5: Якщо знову ж таки, фокус спіймає.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #6 : Грудня 18, 2014, 02:09:53 14:09 »
Сімейні фото,природа,бюджет від 4 до 6 тис.досвід-мильниця,телефон,цю вибрав,бо надаю у всьому перевагу самсунгу.
якщо хочете малих дітей фотографувати, то в приміщенні ультразуми дуууже повільно фокусуються. Будете знімати місця, де щойно була дитина.  :gigi: А от пташок на 1200 мм - це круто.  :smilie5: Якщо знову ж таки, фокус спіймає.

та діти в мене вже не маленькі.Тобто для побутового використання не надто придатна?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #7 : Грудня 18, 2014, 02:13:48 14:13 »
Сімейні фото,природа,бюджет від 4 до 6 тис.досвід-мильниця,телефон,цю вибрав,бо надаю у всьому перевагу самсунгу.
якщо хочете малих дітей фотографувати, то в приміщенні ультразуми дуууже повільно фокусуються. Будете знімати місця, де щойно була дитина.  :gigi: А от пташок на 1200 мм - це круто.  :smilie5: Якщо знову ж таки, фокус спіймає.

та діти в мене вже не маленькі.Тобто для побутового використання не надто придатна?
та нормально, особливо на вулиці. Мильниця як мильниця. У мене є ультразум, правда не такий страшний (16х), нічого так. Мене влаштовував, майже, поки в руки дзеркало не попало. Після цього перестав.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #8 : Грудня 18, 2014, 02:18:26 14:18 »
 Категорически не советую брать WB серию, ужасно шумные матрицы, в помещении фотки будут как с дешевого телефона. Если хотите нормальный ультразум то смотрите в сторону Никон, Кенон ну и Панасоники тоже не плохи.
 Ну а если Самсунг то лучше серию NX, они конечно дороже ноя б даже предпочел б\у чем WB.
Примеры:
http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/samsung-nx11-kit-18-55-mm-14-6-mp-IDbMlEX.html#0b0746c3dc
http://brovary.ko.olx.ua/obyavlenie/prodam-nx5-kit18-55-IDazOHR.html#0b0746c3dc

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #9 : Грудня 18, 2014, 02:21:55 14:21 »
Сімейні фото,природа,бюджет від 4 до 6 тис.досвід-мильниця,телефон,цю вибрав,бо надаю у всьому перевагу самсунгу.
бери таку и тренируйся, раз  ты после мыльницы, и хват у этой лучше, и цена вдвое меньше
http://rozetka.com.ua/samsung_wb1100bpbru_black/p653014/#a

Дякую,але мій варіант мені більше подобається,чисто візуально.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #10 : Грудня 18, 2014, 02:23:08 14:23 »
Категорически не советую брать WB серию, ужасно шумные матрицы, в помещении фотки будут как с дешевого телефона. Если хотите нормальный ультразум то смотрите в сторону Никон, Кенон ну и Панасоники тоже не плохи.
 Ну а если Самсунг то лучше серию NX, они конечно дороже ноя б даже предпочел б\у чем WB.
Примеры:
http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/samsung-nx11-kit-18-55-mm-14-6-mp-IDbMlEX.html#0b0746c3dc
http://brovary.ko.olx.ua/obyavlenie/prodam-nx5-kit18-55-IDazOHR.html#0b0746c3dc

Дякую,що попередили,врахую це.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #11 : Грудня 18, 2014, 02:27:02 14:27 »
Якщо не очікуєте, що фотографія стане захопленням, беріть, який подобається. Камера симпатична, корпус притензійний, з вертикальним хватом. Єдиною слабкістю камери вважаю дрібну матрицю. Нові фічі у фотогаджетах я вже не відслідковую, уся моя техніка навіть відео не знімає  :smilie5:
20мм на широкому куті - чудово, 1200мм на теле (тим більш з ф/5.9) - ні до чого. EVF - дуже добре.
Не розраховуйте на швидкий та якісний АФ. Зображення у EVF також буде відставати від реальності.
Щодо решти, то треба читати відгуки.

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #12 : Грудня 18, 2014, 02:30:08 14:30 »

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:
о, знайома тема. "Порадьте ультразум - беріть дзеркало, полтіннік і телевик."  :gigi:  :smiley24:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #13 : Грудня 18, 2014, 02:32:16 14:32 »

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:
о, знайома тема. "Порадьте ультразум - беріть дзеркало, полтіннік і телевик."  :gigi:  :smiley24:
А що іще можна чекати від людини з таким юзерпіком  :smilie5:

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #14 : Грудня 18, 2014, 02:34:26 14:34 »

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:
о, знайома тема. "Порадьте ультразум - беріть дзеркало, полтіннік і телевик."  :gigi:  :smiley24:
А що іще можна чекати від людини з таким юзерпіком  :smilie5:
те, що дискусія відразу з'їде в те, у що завжди перетворюються такі гілки на хоботі. Десь з третього повідомлення.  :smilie7:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #15 : Грудня 18, 2014, 02:36:49 14:36 »
Якщо не очікуєте, що фотографія стане захопленням, беріть, який подобається. Камера симпатична, корпус притензійний, з вертикальним хватом. Єдиною слабкістю камери вважаю дрібну матрицю. Нові фічі у фотогаджетах я вже не відслідковую, уся моя техніка навіть відео не знімає  :smilie5:
20мм на широкому куті - чудово, 1200мм на теле (тим більш з ф/5.9) - ні до чого. EVF - дуже добре.
Не розраховуйте на швидкий та якісний АФ. Зображення у EVF також буде відставати від реальності.
Щодо решти, то треба читати відгуки.

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:

Зеркалки,зовсім інша цінова категорія,а так як мені потрібен фотоапарат для непрофесійного використання,то не готовий платити 10+тис.В даній моделі приваблює зум,як зазначав і бездротові комунікації,телевізори і телефони також самсунг,тому траблів із з'єднанням не буде точно.Зрештою,вдячний Вам за пораду.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #16 : Грудня 18, 2014, 02:40:29 14:40 »
Тут правильно сказали. Нельзя говорить про ультразумы "вцелом", разные производители, разные модели.

В общем это мыльница с достаточно хорошим объективом, те при плохом освещении будет лучше, ну и зум соответственно.
Качество фотки будет уступать зеркалкам , но выгода в том что объектив универсальный и не прийдется таскать с собой набор

По данной модели зум в 60 мне внушает опасения.
При таких увеличениях объектив на норме даст очень большие искажения, а собственно зум такой величины ну очень редкая потребность
Я бы не взял


Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #17 : Грудня 18, 2014, 02:44:30 14:44 »
Тут правильно сказали. Нельзя говорить про ультразумы "вцелом", разные производители, разные модели.

В общем это мыльница с достаточно хорошим объективом, те при плохом освещении будет лучше, ну и зум соответственно.
Качество фотки будет уступать зеркалкам , но выгода в том что объектив универсальный и не прийдется таскать с собой набор

По данной модели зум в 60 мне внушает опасения.
При таких увеличениях объектив на норме даст очень большие искажения, а собственно зум такой величины ну очень редкая потребность
Я бы не взял

Власне читаючи Вас (всіх) також поступово відмовляюсь від свого вибору.Прекрасно розумію,що за рахунок великого зума втрачається в чомусь іншому,тим більше за такі гроші.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #18 : Грудня 18, 2014, 02:45:51 14:45 »

Власне читаючи Вас (всіх) також поступово відмовляюсь від свого вибору.Прекрасно розумію,що за рахунок великого зума втрачається в чомусь іншому,тим більше за такі гроші.
а для чого вам реально 1200 мм потрібні?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #19 : Грудня 18, 2014, 02:46:55 14:46 »

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:
о, знайома тема. "Порадьте ультразум - беріть дзеркало, полтіннік і телевик."  :gigi:  :smiley24:
А що іще можна чекати від людини з таким юзерпіком  :smilie5:
те, що дискусія відразу з'їде в те, у що завжди перетворюються такі гілки на хоботі. Десь з третього повідомлення.  :smilie7:
Хобот - упороті технодрочєри. Але ніде правди діти, дзеркало рулить. Своєї позиції не нав'язую, до того ж сам у цифровому фото починав з ультразума. Але дзеркалка дала відчутний приріст якості.
Я ще одну річ скажу. Усілякі компакти з роками стають дешевим мотлохом, який або дітям віддати, або на Сландо за пару-трійку сотен грн. продавати. Дзеркальна фототехніка, насамперед оптика, вартості втрачає небагато. Її неважко потім продати, скинувши 20-30%. А якщо купляти на вторинному ринку, то за рік-два можна продати взагалі за ті ж гроші. У наш час це також слід враховувати  ;)

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #20 : Грудня 18, 2014, 02:52:47 14:52 »

Я б придивлявся до камер зі змінною оптикою (дзеркальних або без), але я "зіпсований"  :smiley16:
о, знайома тема. "Порадьте ультразум - беріть дзеркало, полтіннік і телевик."  :gigi:  :smiley24:
А що іще можна чекати від людини з таким юзерпіком  :smilie5:
те, що дискусія відразу з'їде в те, у що завжди перетворюються такі гілки на хоботі. Десь з третього повідомлення.  :smilie7:
Хобот - упороті технодрочєри. Але ніде правди діти, дзеркало рулить. Своєї позиції не нав'язую, до того ж сам у цифровому фото починав з ультразума. Але дзеркалка дала відчутний приріст якості.
Я ще одну річ скажу. Усілякі компакти з роками стають дешевим мотлохом, який або дітям віддати, або на Сландо за пару-трійку сотен грн. продавати. Дзеркальна фототехніка, насамперед оптика, вартості втрачає небагато. Її неважко потім продати, скинувши 20-30%. А якщо купляти на вторинному ринку, то за рік-два можна продати взагалі за ті ж гроші. У наш час це також слід враховувати  ;)
як на мене, більш ймовірний варіант, що усе перетвориться на порохотяг, який висмоктуватиме усі гроші з сімейного бюджета на нову оптику. Бо ж ширик нада? Нада. Телевик нада? Нада. А ще портретник, і ще тревел -зум універсальний 18-300 замість усього цього, але попереднє я теж не продам, бо там на зумі 3.5-5.6, а мені треба щоб на портреті у фокусі лише очі.  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #21 : Грудня 18, 2014, 02:55:44 14:55 »
Власне читаючи Вас (всіх) також поступово відмовляюсь від свого вибору.Прекрасно розумію,що за рахунок великого зума втрачається в чомусь іншому,тим більше за такі гроші.

Мне трудно рекомендовать что то конкретно. Но скажу просто какими я критериями руководствуюсь при выборе.

Я выбираю ультразум изза универсальности и моей личной нетребовательности к фото (мне не нужно профессиональное качество)
Выбираю камеру с максимальным количеством НУЖНЫХ наворотов - серийная съемка (помогает при фотографировании быстрых объектов), ручной фокус (помогает когда АФ глючит - фото за стеклом или сеткой или рядом с чемто объемным), ручные режимы (ночной например), максимальная разбежка выдержек (желательно до бесконечности, те пока кнопку не отпустиш но это большая редкость) и подобное
Лучше брать как с более возможным МИНИМАЛЬНЫМ количекством пикселей в матрице (мне в старой хватало 3х, 5 - с головой но сейчас такой не найдешь, старайтесь ближе к 10 брать)
Ну и соответственно чем более крупная матрица тем лучше

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #22 : Грудня 18, 2014, 02:58:42 14:58 »
Я бы посоветовала Вам ее вначале в руках подержать - удобно ли. Я как-то у подруги что-то подобное по форме брала - через полдня рука отваливалась, ужОс как неудобно. При том, что я вообще привыкла к гораздо более тяжелому фотику.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #23 : Грудня 18, 2014, 03:00:02 15:00 »
як на мене, більш ймовірний варіант, що усе перетвориться на порохотяг, який висмоктуватиме усі гроші з сімейного бюджета на нову оптику. Бо ж ширик нада? Нада. Телевик нада? Нада. А ще портретник, і ще тревел -зум універсальний 18-300 замість усього цього, але попереднє я теж не продам, бо там на зумі 3.5-5.6, а мені треба щоб на портреті у фокусі лише очі.  :gigi:

Є таке  :smilie5: :smilie5: :smilie5:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #24 : Грудня 18, 2014, 03:01:58 15:01 »
(click to show/hide)
як на мене, більш ймовірний варіант, що усе перетвориться на порохотяг, який висмоктуватиме усі гроші з сімейного бюджета на нову оптику. Бо ж ширик нада? Нада. Телевик нада? Нада. А ще портретник, і ще тревел -зум універсальний 18-300 замість усього цього, але попереднє я теж не продам, бо там на зумі 3.5-5.6, а мені треба щоб на портреті у фокусі лише очі.  :gigi:
Якось так. Ви ще про камери забули. Кожний поважний, наприклад, Ніконіст "повинен" мати цифровий FF Нікон, творчу камеру типу Фуджи або Кодак на ніконівському байонеті, а крім того ще й плівковий Нікон (бо іноді хочеться ностальгії). Про інші системи 135 формату не скажу, бо не знаю. І це ми ще не лазили експериментувати у SF (хвала господу я звідти вчасно пішов)  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #25 : Грудня 18, 2014, 03:02:25 15:02 »
Я бы посоветовала Вам ее вначале в руках подержать - удобно ли. Я как-то у подруги что-то подобное по форме брала - через полдня рука отваливалась, ужОс как неудобно. При том, что я вообще привыкла к гораздо более тяжелому фотику.

 :smiley24:

Кстати да.
Я от Соньку в руки взял и понял что никогда не куплю. Менюха там это чтото с чемто.
Чтобы включить серийную нужно ковырятся пару минут, и это если сможешь без руководства вспомнить де оно зарыто. Отстой

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #26 : Грудня 18, 2014, 03:03:06 15:03 »

як на мене, більш ймовірний варіант, що усе перетвориться на порохотяг, який висмоктуватиме усі гроші з сімейного бюджета на нову оптику. Бо ж ширик нада? Нада. Телевик нада? Нада. А ще портретник, і ще тревел -зум універсальний 18-300 замість усього цього, але попереднє я теж не продам, бо там на зумі 3.5-5.6, а мені треба щоб на портреті у фокусі лише очі.  :gigi:

Як цими всіма наворотами користуватись під час подорожі?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #27 : Грудня 18, 2014, 03:05:56 15:05 »

як на мене, більш ймовірний варіант, що усе перетвориться на порохотяг, який висмоктуватиме усі гроші з сімейного бюджета на нову оптику. Бо ж ширик нада? Нада. Телевик нада? Нада. А ще портретник, і ще тревел -зум універсальний 18-300 замість усього цього, але попереднє я теж не продам, бо там на зумі 3.5-5.6, а мені треба щоб на портреті у фокусі лише очі.  :gigi:

Як цими всіма наворотами користуватись під час подорожі?
У подорож, якщо не упороті, берете 1-2 лінзи, залежно від того, що або де зніматимете.  :smiley16:

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #28 : Грудня 18, 2014, 03:06:55 15:06 »
Думаю придбати ось таке,варто чи ні
http://rozetka.com.ua/samsung_wb2200bpbru_black/p653474/
Матриця дуже мала. 1/2.3" - буде забагато шумів.

Якщо дуже хочеться самсунг, то щось таке вже:
http://rozetka.com.ua/samsung_nx3000_20_50mm_kit_black/p1876912/
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Прошу поради (неполітичне)
« Reply #29 : Грудня 18, 2014, 03:08:01 15:08 »

Власне читаючи Вас (всіх) також поступово відмовляюсь від свого вибору.Прекрасно розумію,що за рахунок великого зума втрачається в чомусь іншому,тим більше за такі гроші.
а для чого вам реально 1200 мм потрібні?

природа в нас красива,гори ріки...а по великому рахунку,я профан в цьому,туму і питаю Вас.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.