Автор Тема: тепер вже точно підписав  (Прочитано 1278 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
тепер вже точно підписав
« : Грудня 18, 2014, 10:15:23 22:15 »
хоча нічого з того, що там написано робити не буде.

Statement by the President on the Ukraine Freedom Support Act

Today, I have signed H.R. 5859, the Ukraine Freedom Support Act of 2014, into law. Signing this legislation does not signal a change in the Administration’s sanctions policy, which we have carefully calibrated in accordance with developments on the ground and coordinated with our allies and partners.  At this time, the Administration does not intend to impose sanctions under this law, but the Act gives the Administration additional authorities that could be utilized, if circumstances warranted.

My Administration will continue to work closely with allies and partners in Europe and internationally to respond to developments in Ukraine and will continue to review and calibrate our sanctions to respond to Russia's actions. We again call on Russia to end its occupation and attempted annexation of Crimea, cease support to separatists in eastern Ukraine, and implement the obligations it signed up to under the Minsk agreements.

As I have said many times, our goal is to promote a diplomatic solution that provides a lasting resolution to the conflict and helps to promote growth and stability in Ukraine and regionally, including in Russia.  In this context, we continue to call on Russia's leadership to implement the Minsk agreements and to reach a lasting and comprehensive resolution to the conflict which respects Ukraine’s sovereignty and territorial integrity.  We remain prepared to roll back sanctions should Russia take the necessary steps.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #1 : Грудня 18, 2014, 10:18:53 22:18 »
Очевидно Путін ще мало зробив, сумнівається Обама в його агресивних намірах :fp

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #2 : Грудня 18, 2014, 10:22:02 22:22 »
Очевидно Путін ще мало зробив, сумнівається Обама в його агресивних намірах :fp
Он, просто, очень, очень медленно варит лягушку. Его право.
Ник зарезервирован

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #3 : Грудня 18, 2014, 10:22:38 22:22 »
Очевидно Путін ще мало зробив, сумнівається Обама в його агресивних намірах :fp
Он, просто, очень, очень медленно варит лягушку. Его право.
хто, хуйло чи Обама?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #4 : Грудня 18, 2014, 10:27:34 22:27 »
Очевидно Путін ще мало зробив, сумнівається Обама в його агресивних намірах :fp
Он, просто, очень, очень медленно варит лягушку. Его право.

Взагалі-то до одноголосного голсування в Конгресі потрібно прислухатися. Його робота виконувати закони а не саботувати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #5 : Грудня 18, 2014, 10:33:13 22:33 »
До речі з думаю що аби міг заветувати то заветував би. Просто тоді б нарвався вже і на бунт в демократичній партії. Вони просто на вухах стоять після листопадового розгрома.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #6 : Грудня 18, 2014, 10:34:15 22:34 »
До речі з думаю що аби міг заветувати то заветував би. Просто тоді б нарвався вже і на бунт в демократичній партії. Вони просто на вухах стоять після листопадового розгрома.
а навіщо? якщо його це ні до чого не зобов'язує, а лише надає право.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #7 : Грудня 18, 2014, 10:36:16 22:36 »
До речі з думаю що аби міг заветувати то заветував би.

Там голосів вистачало перекрити то вето нахуй.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #8 : Грудня 18, 2014, 10:39:23 22:39 »
Очевидно Путін ще мало зробив, сумнівається Обама в його агресивних намірах :fp
Он, просто, очень, очень медленно варит лягушку. Его право.
хто, хуйло чи Обама?
Обама варит Хуйла, естественно. Голодного и полудохлого медведя легче валить, чем бешеного.
Ник зарезервирован

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #9 : Грудня 18, 2014, 10:52:23 22:52 »
До речі з думаю що аби міг заветувати то заветував би. Просто тоді б нарвався вже і на бунт в демократичній партії. Вони просто на вухах стоять після листопадового розгрома.
а навіщо? якщо його це ні до чого не зобов'язує, а лише надає право.

Він обіцяв другу Владу більше гнучкості. А то ж цим законом штука хитра. Не працює він тільки під особисті гарантії Обами, а там диви і запрацює.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #10 : Грудня 18, 2014, 10:53:49 22:53 »
До речі з думаю що аби міг заветувати то заветував би.

Там голосів вистачало перекрити то вето нахуй.

Тому думаю і підписав. Якщо б демократичний конгрес ще і вето президента-демократа подолав :fp

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #11 : Грудня 19, 2014, 08:01:32 08:01 »
А вот если бы сейчас презом в штатах был такой как Рейган как бы события развивались?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #12 : Грудня 19, 2014, 08:03:13 08:03 »
А вот если бы сейчас презом в штатах был такой как Рейган как бы события развивались?

та так само ж
зовнішня політика настільки серйозна річ що її не довіряють політикам

так само як війну не довіряють військовим

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #13 : Грудня 19, 2014, 08:11:44 08:11 »
Та все банальніше, Обама звичайнісіньке сцикло. Таких багато в демократичному таборі. Вони прикриваючись невмішуваністю в діла інших країни, просто маскують власне боягузство. Це така страусина політика, давайте не будемо нікого чіпати, може воно саме розсмокчеться, адже всі люди мислять по сучасному, всі логічні та адекватні. Це є основною помилкою демократів, що вони всіх навколо судять через призму адекватного та логічного сприйняття світу.

В даному випадку він уже просто не мав де дітися. Але є у мене сумніви на рахунок того, що щось там особливо будуть поставляти. Та це й не дуже важливо. Головне резонанс від даного закону.
« Останнє редагування: Грудня 19, 2014, 08:16:00 08:16 від OlegSky »

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #14 : Грудня 19, 2014, 08:19:05 08:19 »
Та все банальніше, Обама звичайнісіньке сцикло. Таких багато в демократичному таборі. Вони прикриваючись невмішуваністю в діла інших країни, просто маскують власне боягузство. Це така страусина політика, давайте не будемо нікого чіпати, може воно саме розсмокчеться, адже всі люди мислять по сучасному, всі логічні та адекватні. Це є основною помилкою демократів, що вони всіх навколо судять через призму адекватного та логічного сприйняття світу.

В даному випадку він уже просто не мав де дітися. Але є у мене сумніви на рахунок того, що щось там особливо будуть поставляти. Та це й не дуже важливо. Головне резонанс від даного закону.

Абсолютно аналогічна думка в мене,окрім того,обама ще й ледацюга,ну то гени.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #15 : Грудня 19, 2014, 08:32:26 08:32 »
А вот если бы сейчас презом в штатах был такой как Рейган как бы события развивались?

Думаю,що при такому розвитку подій,різко нічого не змінилось би,поступово загострювався б конфлікт.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: тепер вже точно підписав
« Reply #16 : Грудня 19, 2014, 09:49:26 09:49 »
Та все банальніше, Обама звичайнісіньке сцикло. Таких багато в демократичному таборі. Вони прикриваючись невмішуваністю в діла інших країни, просто маскують власне боягузство. Це така страусина політика, давайте не будемо нікого чіпати, може воно саме розсмокчеться, адже всі люди мислять по сучасному, всі логічні та адекватні. Це є основною помилкою демократів, що вони всіх навколо судять через призму адекватного та логічного сприйняття світу.

В даному випадку він уже просто не мав де дітися. Але є у мене сумніви на рахунок того, що щось там особливо будуть поставляти. Та це й не дуже важливо. Головне резонанс від даного закону.

Абсолютно аналогічна думка в мене,окрім того,обама ще й ледацюга,ну то гени.
Не факт, осторожность не есть трусость.
Путин не сцыкло и чо?
Ник зарезервирован