Автор Тема: в харькові пішли штурмувати ОДА  (Прочитано 50803 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #120 : Квітня 06, 2014, 11:14:21 23:14 »
Этот договорняк имеет смысл для федерализации, и переноса выборов. Что собственно Путину и надо.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #121 : Квітня 06, 2014, 11:15:51 23:15 »

[/quote]

Тогда коротко. Донецк ФИГЕЕТ от бездействия властей. Боится выйти с украинскими флажками. И это С МАРТА.
[/quote]

Ну Харьков ходил с украинским флагом. На всю сумскую флаг был. А толку?

Astronaut

  • Гість
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #122 : Квітня 06, 2014, 11:15:56 23:15 »
В харькове народ странный - культурная столица блин, собрались бы и выкинули уродов, так нет по домам сидят
Я жил в Харькове два года. Там такое не пройдет.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #123 : Квітня 06, 2014, 11:16:07 23:16 »
Все більше підозра, що влада здає схід переростає у впевненість... :smilie2:
Мабуть, у людей сходу один вихід. Через соцмережі, мобільний звязок домовлятися групуватися великими групами і завтра виходити.
А ні, то в найближчі 48 годин проснуться в Росії.

Схід то лише продовження...
тривають мантри про недопущення насилля...
люди на місці мають розуміти, наскільки сильні їхні позиції та переконання...

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #124 : Квітня 06, 2014, 11:17:18 23:17 »
Йух им, а не Донбасс! [ua]
Джонни Юз
07 Apr 2014 00:06
IP/Host: ---.terra-line.net
1. За разбан спасибо АП, но поздновато.

2. И самое главное - мы не отдадим нашу Неньку маскалям !

Не могу назвать себя диванным воякой, чето делал, но больше

интернет созерцатель. Но сейчас момент, когда триста росс. титушек

и питсот ёбнутых бабок могут сделать кортинку. Сегодня с утра обзваниваю

всех друзей и будем выходить в город, в Горловку . Заебали эти русские гастролеры

и их клюб пиздоватых люмпенов.

Слава Украине![ua]
Відповісти Цитувати
Re: Йух им, а не Донбасс! [ua]
Слав
07 Apr 2014 00:08
IP/Host: 92.52.176.---
Героям слава!

Вибачте, але у Вас нема прав для того, щоб писати в цьому форумі.
Користувачі Online
Ant, blackbox, colibri, Dance, Fisher, fitan, Foxcon, Koctya, korch, Navas, Orc, rehlkm, Samwise Gamgee, Serge_D, Seroga, skiff, sklm, Spinoza, VasyaKremlin, vetra, yopt, Z_, Артем_Днепр, Бондар Роман /Tracker/, Бяка, Ельф, Мастер, Микроба, Олексійко, СД, Свідок, Хасан, нaдя, труман, часовщик
Користувачів Online: 35
Гостей: 240
 

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #125 : Квітня 06, 2014, 11:19:12 23:19 »
 :smilie10:


Олег Ляшко

52 мин. назад
.


Звертаюся до всіх патріотів України. Ми зобов'язані, не чекаючи на дії влади, звільнити Схід України від зарази сепаратизму. З усіх куточків України завтра - у понеділок, 7 квітня - їдемо всі на Харків, збираємся на площі Свободи і викурюємо заразу з будівлі обладміністрації, піднімаємо український прапор. Якщо нас завтра буде в Харкові хоча б тисяч 10-15 - сепаратистській наволочі кінець. Не забудьте взяти з собою тисячі наших прапорів.

Усім, хто триндить мені у фб, що я нічого не роблю, запрошую бути зі мною поряд у Харкові. Так само маємо зробити в Донецьку і Луганську. Порятунок нашої України - у наших руках

 Прошу макс перепост
ігнор Квант

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #126 : Квітня 06, 2014, 11:19:28 23:19 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #127 : Квітня 06, 2014, 11:20:14 23:20 »
:smilie10:


Олег Ляшко

52 мин. назад
.


Звертаюся до всіх патріотів України. Ми зобов'язані, не чекаючи на дії влади, звільнити Схід України від зарази сепаратизму. З усіх куточків України завтра - у понеділок, 7 квітня - їдемо всі на Харків, збираємся на площі Свободи і викурюємо заразу з будівлі обладміністрації, піднімаємо український прапор. Якщо нас завтра буде в Харкові хоча б тисяч 10-15 - сепаратистській наволочі кінець. Не забудьте взяти з собою тисячі наших прапорів.

Усім, хто триндить мені у фб, що я нічого не роблю, запрошую бути зі мною поряд у Харкові. Так само маємо зробити в Донецьку і Луганську. Порятунок нашої України - у наших руках

 Прошу макс перепост



Олег Ляшко

около часа назад
.


У Донецьку, Луганську і Харкові захоплюють адмінбудівлі з криками "Росія", зривають українські прапори і піднімають російські. Що ще мають зробити проплачені російськими спецслужбами сепаратисти, щоб наша влада нарешті зрозуміла, що Україна знову стала об'єктом російської агресії? Зараз говорив з Турчиновим, вимагаю негайно і жорстко діяти проти терористів-сепаратистів. Завтра вимагаю провести термінове засідання Ради для протидії агресії
ігнор Квант

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #128 : Квітня 06, 2014, 11:20:16 23:20 »
Сладкой парочки вроде не было? А Добкину Харьков нужен для през. выборов. Может еще последствия встречи Тимошенко-Ахметов. Но Юле так подставлятся ресона нету...

Та які вибори? Чи ви не зрозуміли, що ПР і не збиралась до тих виборів доводити?

У меня есть сомнения, что на выборы собирается и БЮТ…

А для чого БЮТу вибори зараз.
Вся повнота влади в них є а рейтнгу немає.
Пропхати Тимошенко в президенти дуже проблематично.
Так що в їх інтересах не проводити виборів як можна довше.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #129 : Квітня 06, 2014, 11:21:00 23:21 »
Прав Ляшко
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #130 : Квітня 06, 2014, 11:21:35 23:21 »
Хрен его знает Гео. Это совершенно четкий приказ отойти.

Что, цуко, происходит в стране?

Или тупой слив. Или что-то задумали... Не знаю.
Я уже честно говоря за****ся "угадывать" и читать ссылки на фейбучик Авакова. Это не просто тупой слив, это похоже на договорняк.  :smilie9:

От і в мене враження що це якийсь довоговорянк.
Інакше це все посто неможливо пояснити.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #131 : Квітня 06, 2014, 11:21:50 23:21 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.

принять закон для начала
ігнор Квант

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #132 : Квітня 06, 2014, 11:22:12 23:22 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.

Скорее всего, они и референдум провести не дадут. Это как "Дай закурить" на улице..

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #133 : Квітня 06, 2014, 11:22:17 23:22 »
:smilie10:


Олег Ляшко

52 мин. назад
.


Звертаюся до всіх патріотів України. Ми зобов'язані, не чекаючи на дії влади, звільнити Схід України від зарази сепаратизму. З усіх куточків України завтра - у понеділок, 7 квітня - їдемо всі на Харків, збираємся на площі Свободи і викурюємо заразу з будівлі обладміністрації, піднімаємо український прапор. Якщо нас завтра буде в Харкові хоча б тисяч 10-15 - сепаратистській наволочі кінець. Не забудьте взяти з собою тисячі наших прапорів.

Усім, хто триндить мені у фб, що я нічого не роблю, запрошую бути зі мною поряд у Харкові. Так само маємо зробити в Донецьку і Луганську. Порятунок нашої України - у наших руках

 Прошу макс перепост

На ХФ теж такі заклики від харків*ян-чоловіків на завтра, якщо до ранку та сволота не звільнить ОДА.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #134 : Квітня 06, 2014, 11:22:26 23:22 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.
[/quote

+10000000
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #136 : Квітня 06, 2014, 11:23:36 23:23 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.

Скорее всего, они и референдум провести не дадут. Это как "Дай закурить" на улице..

Так вони ж цього домагаються!? Просто вибити козирь. Хотіли референдум - отримайте. Мов, йдемо на зустріч побажанню громад.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #137 : Квітня 06, 2014, 11:26:22 23:26 »

Так що в їх інтересах не проводити виборів як можна довше.

Ну или просто накосить денюх на сдаче страны, а потом сказать "всьо пропало" ...
sine ira et studio

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #138 : Квітня 06, 2014, 11:27:34 23:27 »
Я розумію чому влада не хаче збройного конфлікту. Путлєру потрібна кров, щоб почалась заворуха і ввести сюди миротворчий контингент. Це єдиний його шлях ввести війська.
А по-друге, я б пропонувала на законний, демократичних засадах оголосити ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ референдум про федералізацію. Провести його 25 травня усією країною, як це по закону і вибити головний козир з рук сепаратистів, бо результат відомий. Та ще й подивяться всі, що у Харкові, Донецьку та Луганську неимає більшості у федерастів. І закрити це питання.

+10000000

це лише одна з популярних версій...
я погано уявляю собі, як міліція чи армія можуть виконати свій обов"язок виключно ненасильницьким шляхом...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #139 : Квітня 06, 2014, 11:29:05 23:29 »
Кому Люлечка к херам нужна на ЗУ? О чем вы шепчете, при чем тут Люлечка?

ви погано розумієте українську?
Я тридцать лет прожил на ЗУ. Еще раз спрашиваю, почему по вашему в случае разделения Украины, Юлечка таки СТАНЕТ президентом. ГДЕ она им станет? Киев+ЗУ? Та на йух она там кому то впала.

Але ж вона сама може про це не знати.
А може має надію втриматись без всіляких виборів.
Спочату міцно закріпляться у владі, а там купивши і залякавши раду як це робили синяки, оберуть її премєром.
Пост президента і так декоративний зараз.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #140 : Квітня 06, 2014, 11:29:39 23:29 »
було?


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17670
  • Стать: Чоловіча
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #141 : Квітня 06, 2014, 11:29:55 23:29 »
Прав Ляшко

Мы с сыном уже лежали на асфальте, когда нас обстреляли из машины из калаша "боевыми" метров с шести на КПП на Теремках. Искры летели по асфальту в метре. Дыры в отбойнике на трассе. Цуко как мы живые остались?

ЛЯШКО ДАСТ ОРУЖИЕ? НЕТ? Вилы только даст? Пошел он на хер, воин Ляшко.

Не, сбрехал...метров с десяти..
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 11:33:42 23:33 від Geo »

Offline Jim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 239
  • Стать: Чоловіча
  • Харкiв
    • Dreamwood
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #142 : Квітня 06, 2014, 11:30:48 23:30 »
наши власти просто "приглашают" Путлера,
 а Путлер бедняга проиграет в любом случае, и если введет войска и если не решится.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #143 : Квітня 06, 2014, 11:34:21 23:34 »
Люди, а завтра-то Богородиця.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #144 : Квітня 06, 2014, 11:36:58 23:36 »
Люди, а завтра-то Богородиця.

благих вістей нам не дочекатися, напевно

Astronaut

  • Гість
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #145 : Квітня 06, 2014, 11:37:27 23:37 »
Люди, а завтра-то Богородиця.
І що?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #146 : Квітня 06, 2014, 11:38:19 23:38 »
Люди, а завтра-то Богородиця.
І що?

та шо... згинуть наші вороженьки, певно
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #147 : Квітня 06, 2014, 11:38:55 23:38 »
Ещё один сценарий

Те, що зараз на Сході - це частина задуму.
Задум такий: протриматись до завтра в ОДА, випустити звернення до Путіна "прійді! спасі!", облради підконтрольні місцевим олігархам (Ахмєтов, Єфремов, Кернес і др.) завтра в 12.00 підтримують.
Завтра ж має відбутись з'їзд КОнституційних суддів, де будуть вибрані нові судді, при цьому існує реальна небезпека, що виберуть портновські креатури.
Місцева міліція в долі.
Міністр МВД або в долі або просто кретин.
Наливайченко? - не знаю.
Вірними військами потрібно встигнути за ніч ліквідувати групи захоплення, бажано без крові.
Далі арешт.
Відсторонити Авакова, Євдокимова від керування, як тих, хто не справились з керуванням, адже виглядає так, що міліція підіграла сепаратистам.
Керування має взяти в свої руки РНБО.
Не виключено, що сьогодні російськи танки не перетнуть український кордон.
ігнор Квант

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #148 : Квітня 06, 2014, 11:38:59 23:38 »
я ще коли казав, що це - ахмєтов. а в луганську - єфремов, голова ПР
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: в харькові пішли штурмувати ОДА
« Reply #149 : Квітня 06, 2014, 11:40:58 23:40 »
Я з самого початку не сумнівався, що головний місцевий "керівник" цього спектаклю - ахмєтов.