Автор Тема: 2015р. - Призов + мобілізація.  (Прочитано 18062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #60 : Грудня 21, 2014, 08:19:37 20:19 »
Рязань дивизия ВДВ. Может хватит?
« Останнє редагування: Грудня 21, 2014, 08:26:02 20:26 від Алекс »

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #61 : Грудня 21, 2014, 08:19:59 20:19 »
Для нежилающих защищать Родину, кроме тюрьмы должна быть альтернатива. Рыть окопы, оплачивать работу контрактников, выносить горшки в госпиталях. Невозможно заставить быть хорошим солдатом, зато возможно заставить хорошо работать во благо
Мені теж так здається. Хай гроші краще йдуть на оплату контрактників, як мають йти в кишеню нечистоплоьного воєнкома.

А де знайти стільки контрактників у військовий час?Це коли мир,можна служити,звичайне я не гребу всіх під одну грибінку.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #62 : Грудня 21, 2014, 08:25:05 20:25 »
Рязань дивизия ВДВ. Может хватит?

Ну може і вистачить.Просто якби ваш ботько свого часу сказав так,як ви написали,про вашого сина,боюсь що як мінімум була б серйозна розмова у відповідних структурах,про Ізраіль навіть би і не мріяли.Доречі,я теж там служив,тільки трішки пізніше.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #63 : Грудня 21, 2014, 08:36:27 20:36 »
Рязань дивизия ВДВ. Может хватит?

Ну може і вистачить.Просто якби ваш ботько свого часу сказав так,як ви написали,про вашого сина,боюсь що як мінімум була б серйозна розмова у відповідних структурах,про Ізраіль навіть би і не мріяли.Доречі,я теж там служив,тільки трішки пізніше.
Ок Бача :smiley15:

Я не вижу желания нашей нынешней власти вести структурные изменения в наших войсках, ребята явно гибнут, командный состав вата. Кругом бардак. Мой шурин ща пошел в АТО... Просто звиздец. Пошел к танкистам на заправщик. Машину восстанавливал своими силами и своими средствами, спал в авто, что бы не разворовали. Когда получал в Луцке металлолом (машиной назвать трудно) За любые запчасти требовали бабло или нет запчастей. Не буду многословным, но проведя большое время на Майдане я не мог себе представить, что прогнав Яйцековича будет так трудно жить. Да, война у нас и я это понимаю, ща очень трудно мне чисто прокормить свою семью (предприниматель) экономия на всем, проплаты больше в разы, доходы меньше в разы, но повторюсь, я это мог бы понять если бы видел, что кровосисей сажают. Не вижу я, видать ослеп.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #64 : Грудня 21, 2014, 08:36:35 20:36 »
Для нежилающих защищать Родину, кроме тюрьмы должна быть альтернатива. Рыть окопы, оплачивать работу контрактников, выносить горшки в госпиталях. Невозможно заставить быть хорошим солдатом, зато возможно заставить хорошо работать во благо
Мені теж так здається. Хай гроші краще йдуть на оплату контрактників, як мають йти в кишеню нечистоплоьного воєнкома.

А де знайти стільки контрактників у військовий час?Це коли мир,можна служити,звичайне я не гребу всіх під одну грибінку.
Я про те, що прокурорський син чи таможенник, чи чиновницький син однаково не підуть воювати. Або заплатять, або натиснуть на владні важелі. Краще хай офіційно заплатять в казну, як неофіційно воєнкому.

Offline karabas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #65 : Грудня 21, 2014, 08:46:36 20:46 »
Ще така фігня,звання син депутата,прокурора,судді дає право не служити?
Само собой. Служить не будут ни их дети, ни они сами, ни их другие родственники. Сюр какой-то.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #66 : Грудня 21, 2014, 08:47:35 20:47 »
Ще така фігня,звання син депутата,прокурора,судді дає право не служити?
Само собой. Служить не будут ни их дети, ни они сами, ни их другие родственники. Сюр какой-то.

чому сюр?
кланове суспільство

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #67 : Грудня 21, 2014, 08:48:28 20:48 »
зато возможно заставить хорошо работать во благо
заставьте, у нас в стране за деньги мало кто делает хорошо, а то бесплатно :lol:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #68 : Грудня 21, 2014, 08:54:57 20:54 »
Рязань дивизия ВДВ. Может хватит?

Ну може і вистачить.Просто якби ваш ботько свого часу сказав так,як ви написали,про вашого сина,боюсь що як мінімум була б серйозна розмова у відповідних структурах,про Ізраіль навіть би і не мріяли.Доречі,я теж там служив,тільки трішки пізніше.
Ок Бача :smiley15:

Я не вижу желания нашей нынешней власти вести структурные изменения в наших войсках, ребята явно гибнут, командный состав вата. Кругом бардак. Мой шурин ща пошел в АТО... Просто звиздец. Пошел к танкистам на заправщик. Машину восстанавливал своими силами и своими средствами, спал в авто, что бы не разворовали. Когда получал в Луцке металлолом (машиной назвать трудно) За любые запчасти требовали бабло или нет запчастей. Не буду многословным, но проведя большое время на Майдане я не мог себе представить, что прогнав Яйцековича будет так трудно жить. Да, война у нас и я это понимаю, ща очень трудно мне чисто прокормить свою семью (предприниматель) экономия на всем, проплаты больше в разы, доходы меньше в разы, но повторюсь, я это мог бы понять если бы видел, что кровосисей сажают. Не вижу я, видать ослеп.

 :smiley15:  тільки для мене зараз , то не було інтернаіональним борго,вибачте.Забули,проїхали.Єдине,якщо ми всі будем думати ,ну їх нах,то наші сини також будуть виконувати той долг,тільки вже там,куди хуйло пошле,ось така,гірка правда.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #69 : Грудня 21, 2014, 08:57:59 20:57 »
Для нежилающих защищать Родину, кроме тюрьмы должна быть альтернатива. Рыть окопы, оплачивать работу контрактников, выносить горшки в госпиталях. Невозможно заставить быть хорошим солдатом, зато возможно заставить хорошо работать во благо
Мені теж так здається. Хай гроші краще йдуть на оплату контрактників, як мають йти в кишеню нечистоплоьного воєнкома.

А де знайти стільки контрактників у військовий час?Це коли мир,можна служити,звичайне я не гребу всіх під одну грибінку.
Я про те, що прокурорський син чи таможенник, чи чиновницький син однаково не підуть воювати. Або заплатять, або натиснуть на владні важелі. Краще хай офіційно заплатять в казну, як неофіційно воєнкому.

Це допоки воєнкомом не стане батько сина,який на фронті.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #70 : Грудня 21, 2014, 08:58:37 20:58 »
В країнах з контрактними арміями у випадку зовнішньої агресії до війська йдуть всі і в Ізраілі також.
В Израиле призывная армия, а не профессиональная-контрактная.

Срок службы для парней - три года. Для девушек - два года.
Престижная армейская специальность удлиняет срок службы на год-полтора.

Получить академическое образование до призыва можно лишь на конкурсной основе, в обмен на три года сверхсрочной службы.
« Останнє редагування: Грудня 21, 2014, 09:06:05 21:06 від Natan »
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #71 : Грудня 21, 2014, 09:00:11 21:00 »
В Израиле воюют контрактники, а призывники как полиция в городах (в военных действиях не участвуют).
Бред.

Вот, например, список погибших в второй ливанской войне (2006):
http://newsru.co.il/israel/16jul2008/shem.html

Аналогичный список для войны в Газе (2014):
http://www.newsru.co.il/mideast/05aug2014/idf_005.html

Рядовые, ефрейторы, сержанты, и старшие сержанты - все призывники.
Старшины и офицеры - резервисты либо контрактники.
« Останнє редагування: Грудня 21, 2014, 09:18:09 21:18 від Natan »
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #72 : Грудня 21, 2014, 09:04:57 21:04 »
В країнах з контрактними арміями у випадку зовнішньої агресії до війська йдуть всі і в Ізраілі також.
В Израиле призывная армия, а не профессиональная-контрактная.

Срок службы для парней - три года. Для девушек - два года.
Престижная армейская специальность удлиняет срок службы на год-полтора.

Получить академическое образование до призыва можно лишь на конкурсной основе, а обмен на три года сверхсрочной службы.

 :smiley24:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #73 : Грудня 21, 2014, 09:09:45 21:09 »
Була анонсована ротація воєнкомів на поранених бійців АТО.
Цікаво вона пройшла?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #74 : Грудня 21, 2014, 09:14:40 21:14 »
Була анонсована ротація воєнкомів на поранених бійців АТО.
Цікаво вона пройшла?

Схоже,що ще ні.Воєнком повинен бути офіцером,а поранених офіцерів,на щастя,не так багато.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #75 : Грудня 21, 2014, 09:15:52 21:15 »
Була анонсована ротація воєнкомів на поранених бійців АТО.
Цікаво вона пройшла?

Це все самообман , шановна .
Навіть якщо б з пузатих воєнкомів сформували окремий батальон і він би геройськи прорвався б у Донецьк і там тиждень тримав оборону , а Пастор оголосив мобілізацію " надо помочь пацанам " , Ви б тут написали б " фуйня це все , он син начальніка Жеку відкосив , поки він не піде ми теж свого рєбьоночка не віддамо " на мясо " ітд ітп . Це як у Висоцкого " опять найдьотся множєство прічін-ннн-ннн "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #76 : Грудня 21, 2014, 09:38:04 21:38 »
Ті, кого люблю і жду уже там

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #77 : Грудня 21, 2014, 09:44:13 21:44 »
Ті, кого люблю і жду уже там
Дай Бог им живыми вернуться :Prapor2:

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #78 : Грудня 21, 2014, 09:47:35 21:47 »
Ще така фігня,звання син депутата,прокурора,судді дає право не служити?
Само собой. Служить не будут ни их дети, ни они сами, ни их другие родственники. Сюр какой-то.
Наверное, нужен новый закон. Депутатом, прокурором, таможенником, судьей, кандидатом на любую выборную должность или должность в гос. секторе - могут быть исключительно граждане Украины, прошедшие военную срочную или контрактную службу.
« Останнє редагування: Грудня 21, 2014, 10:18:26 22:18 від com »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #79 : Грудня 21, 2014, 09:51:50 21:51 »
Ті, кого люблю і жду уже там

Та я не про Вас і Вашу родину особисто , це такий літературний прийом .
А по -суті , альтернативи призову і мобілізації в данному випадку немає і на пузатих воєнкомів можна забити , як і на решту мудил в лампасах .
Контрактники теж із " ларца" не беруться . Призивна армія повинна стати основою для контрактної служби . А щодо"  мяса " ,  то Порох пообіцяв що  непідготовлених і шмаркачів в зону АТО направляти не будуть .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #80 : Грудня 21, 2014, 10:32:54 22:32 »
Шановні, вся ця мобілізація - це цирк. Бо ніяких бойових дій нема(в нас же перемир'я), йде просто утилізація патріотів під градами. А щоб народ не бунтував вам в голову транслюють героїчну картинку з аеропорту. Насправді, якби москалі хотіли його взяти, туди би прилетіла точка-у з термобаром(віджата у укропів звичайно), і на тому вся бравада би була закінчена. Але москалям просто вигідно кидати туди своїх відморозків, які вже непотрібні.

як добре в цій гілці видно мерзоту
Якщо ти будеш гавкати на кожного хто каже тобі незручні речі, то станеш як москалі - в них теж "кругом адні врагі".

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: 2015р. - Призов + мобілізація.
« Reply #81 : Грудня 22, 2014, 09:20:41 09:20 »
Була анонсована ротація воєнкомів на поранених бійців АТО.
Цікаво вона пройшла?
Так пройшла. Принаймі в Київській обл. Всі воєнкоми вже по різних частинах. Тільки на їх міце були призначені ТВО з рядів військоматів, а не з поранених.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.