Автор Тема: Теперь Одесса тоже зона АТО  (Прочитано 9444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #30 : Січня 05, 2015, 03:43:59 15:43 »
Брєд це пам`ятник в українському місті курві яка методично і послідовно нищила українську державність. Але по-моєму до простодушних дибілів дійде тільки з втратою міста. Ну що ж тут такого що заклали чергову бомбу під чергову проукраїнську організацію. Адєсітам бля віднєє.

Там вас іпьот той памятник? Одеса - українське місто, одесити це довели, що ви придовбалися.

Ага, я так зрозумів, що саме через памятник терористи роблять вибухи? А якщо його знести, путін відразу ж перестане фінансування тероризму? Це як у дитинстві - вітер від того, що дерева качаються, да?  :smilie5:
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 03:45:51 15:45 від svit »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #31 : Січня 05, 2015, 03:46:44 15:46 »
ну хоч в чомусь з аутсайдером згідний
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #32 : Січня 05, 2015, 03:48:39 15:48 »
Брєд це пам`ятник в українському місті курві яка методично і послідовно нищила українську державність. Але по-моєму до простодушних дибілів дійде тільки з втратою міста. Ну що ж тут такого що заклали чергову бомбу під чергову проукраїнську організацію. Адєсітам бля віднєє.

Там вас іпьот той памятник? Одеса - українське місто, одесити це довели, що ви придовбалися.

У мене проста і ясна думка, кожен хто вилизує цю тупу пизду - мудак. Той хто вважає себе при цьому українським патріотом мудак в квадраті. Особливості душевної організації мудаків мене цікавлять мало. Черговий вибух в Одесі як речовий доказ номер один. Українське місто, да... Ти їх мера бачив?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #33 : Січня 05, 2015, 03:50:56 15:50 »
У мене проста і ясна думка, кожен хто вилизує цю тупу пизду - мудак. Той хто вважає себе при цьому українським патріотом мудак в квадраті. Особливості душевної організації мудаків мене цікавлять мало. Черговий вибух в Одесі як речовий доказ номер один. Українське місто, да... Ти їх мера бачив?

Це називається "синдром фаріон". А простіше - гебешна агентура. На Майдані - сотні загиблих і поранених, а вона російську мову забороняє. Тут тепер війна, а йому памятник.... піпець. ольгінські тролі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #34 : Січня 05, 2015, 03:53:06 15:53 »
У мене проста і ясна думка, кожен хто вилизує цю тупу пизду - мудак. Той хто вважає себе при цьому українським патріотом мудак в квадраті. Особливості душевної організації мудаків мене цікавлять мало. Черговий вибух в Одесі як речовий доказ номер один. Українське місто, да... Ти їх мера бачив?

Це називається "синдром фаріон". А простіше - гебешна агентура.

Я ж не забороняю тобі її вилизувати. Любиш Катерину? Та хоч дрочи на неї. Я даю свою оцінку такому дрочеву. Причому оцінку добре підтверджену її ставленням до України.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #35 : Січня 05, 2015, 03:56:25 15:56 »
Я ж не забороняю тобі її вилизувати. Любиш Катерину? Та хоч дрочи на неї. Я даю свою оцінку такому дрочеву. Причому оцінку добре підтверджену її ставленням до України.

мені пофіг твоя катерина. шо за шароварщина тупорила у 21 сторіччі? зараз немає актуальних проблем?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #36 : Січня 05, 2015, 03:59:07 15:59 »
Я ж не забороняю тобі її вилизувати. Любиш Катерину? Та хоч дрочи на неї. Я даю свою оцінку такому дрочеву. Причому оцінку добре підтверджену її ставленням до України.

мені пофіг твоя катерина. шо за шароварщина тупорила у 21 сторіччі? зараз немає актуальних проблем?

Як же ви ковбасники затрахали своєю примітивністю. На актуальне для тебе ти собі сам заробиш.

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #37 : Січня 05, 2015, 04:10:54 16:10 »
Аутсайдер, а Вы в каком регионе Украины проживаете?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #38 : Січня 05, 2015, 04:13:47 16:13 »
В Києві на Лютеранській, а що?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #39 : Січня 05, 2015, 04:24:06 16:24 »
Я ж не забороняю тобі її вилизувати. Любиш Катерину? Та хоч дрочи на неї. Я даю свою оцінку такому дрочеву. Причому оцінку добре підтверджену її ставленням до України.

мені пофіг твоя катерина. шо за шароварщина тупорила у 21 сторіччі? зараз немає актуальних проблем?
Та дайте вже тим ура-українським патріотам повоювати з пам'ятником Катерини до схочу! Як ще вони можуть свою любов до неньки показати?:alen 
Одесити ж своє робили, роблять і будуть робити :smiley24:


 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #40 : Січня 05, 2015, 04:28:49 16:28 »
Я ж не забороняю тобі її вилизувати. Любиш Катерину? Та хоч дрочи на неї. Я даю свою оцінку такому дрочеву. Причому оцінку добре підтверджену її ставленням до України.

мені пофіг твоя катерина. шо за шароварщина тупорила у 21 сторіччі? зараз немає актуальних проблем?
Та дайте вже тим ура-українським патріотам повоювати з пам'ятником Катерини до схочу! Як ще вони можуть свою любов до неньки показати?:alen 
Одесити ж своє робили, роблять і будуть робити :smiley24:


 

Ну да, втокарили пам`ятник тупій пизді прямо по центру міста. І афігєвають що чомусь не всі від цього мліють. Я реготався коли тупий поц Гурвіц в чергове пролетів відтраханий узькім міром. А які ж у поца були сподівання з прогибом під узьких. Яка помпа. Ублюдок...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #41 : Січня 05, 2015, 04:39:58 16:39 »
Тому що, будемо одвертими, вся затія з пам`ятником була невдала спроба врятувати політичну кар`єру одного придурка.  Придурка Одеса всеодно викинула нахєр, а шкода нанесена придурком залишилася надовго.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #42 : Січня 05, 2015, 04:54:50 16:54 »
Кацапи нагнітають про Одесу : заголовки типу "Одесса стоит на грани партизанской войны" :smiley23:
Може готують щось, х/з. :smilie11:

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #43 : Січня 05, 2015, 05:04:41 17:04 »
Кацапи нагнітають про Одесу : заголовки типу "Одесса стоит на грани партизанской войны" :smiley23:
Може готують щось, х/з. :smilie11:
Город то украинский, но на всякий случай "ВМС Украины намерены перевести из Одессы в Николаев, - Blackseanews"
Ник зарезервирован

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #44 : Січня 05, 2015, 05:10:29 17:10 »
Кацапи нагнітають про Одесу : заголовки типу "Одесса стоит на грани партизанской войны" :smiley23:
Може готують щось, х/з. :smilie11:
Город то украинский, но на всякий случай "ВМС Украины намерены перевести из Одессы в Николаев, - Blackseanews"


Це добре чи погано?
Щось мені це не дуже подобається.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #45 : Січня 05, 2015, 05:18:15 17:18 »
Та дайте вже тим ура-українським патріотам повоювати з пам'ятником Катерини до схочу! Як ще вони можуть свою любов до неньки показати?:alen 
Одесити ж своє робили, роблять і будуть робити :smiley24:

Одеситам респект за все що зробили  :smiley24:
Але отакі от "патріоти" - вони тупо провокують і так нестабільне суспільство до повного розхитування.

Одне діло - знести памятник лисому, інше - якійсь там катерині, про яку вже всі давно забули, є більш нагальні завдання. Тут треба рятувати країну, а не з катеринами воювати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #46 : Січня 05, 2015, 05:35:45 17:35 »
Простодушність хохлів це таки щось. Катерина - аснаватєльніца це базовий пункт претензій узького міра на Одесу. Крапка.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #47 : Січня 05, 2015, 05:38:14 17:38 »
Простодушність хохлів це таки щось. Катерина - аснаватєльніца це базовий пункт претензій узького міра на Одесу. Крапка.

Ти не нам тут чухай фігню, ти самим одеситам скажи. Марині, Дрейк та іншим, усім одеситам-патріотам України. Швидко рога скрутять.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #48 : Січня 05, 2015, 05:40:52 17:40 »
Простодушність хохлів це таки щось. Катерина - аснаватєльніца це базовий пункт претензій узького міра на Одесу. Крапка.

Ти не нам тут чухай фігню, ти самим одеситам скажи. Марині, Дрейк та іншим, усім одеситам-патріотам України. Швидко рога скрутять.

Як скрутять? Цицьками на захист Катерини стануть? Смішно. Просто уперті і не люблять визнавати помилки. Реально Гурвіц цим українських патріотів в Одесі розколов. Після чого у них парад ватних мерів. Тому що ні один нормальний патріот за цю скотину не проголосує.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #49 : Січня 05, 2015, 05:43:00 17:43 »
До речі, багато разів казав. Реакція була суто істерична. Типа ми адєсіти і на думку решти України нам насрати. Ну хай собі і серуть. Шопоробиш.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #50 : Січня 05, 2015, 05:48:38 17:48 »
До речі, багато разів казав. Реакція була суто істерична. Типа ми адєсіти і на думку решти України нам насрати. Ну хай собі і серуть. Шопоробиш.
Как по мне... реально иметь в городе памятник Д. де Решелье, как основателю города у моря.
...Катерина тут причем?
Тут явно какие-то игры...
А массовка... подыгрывает политикам, которые только используют трубуну для своей корысти... :moskali:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #51 : Січня 05, 2015, 05:51:33 17:51 »
Там вже все просто. Заплутавшись у власній брехні дрібний поц Гурвіц в погоні за ватними голосами вигідно на його думку торганув думкою української громади, типа куди вони бляді дінуться як не голосуватимуть за мера-"демократа". Не знаю скільки він на цьому заробив собі ватників, але багато українців втратив назавжди. Ну і заодно Україна по суті втратила Одесу.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #52 : Січня 05, 2015, 05:59:35 17:59 »
Там вже все просто. Заплутавшись у власній брехні дрібний поц Гурвіц в погоні за ватними голосами вигідно на його думку торганув думкою української громади, типа куди вони бляді дінуться як не голосуватимуть за мера-"демократа". Не знаю скільки він на цьому заробив собі ватників, але багато українців втратив назавжди. Ну і заодно Україна по суті втратила Одесу.

Нагнітаєш. Події останні як раз свідчать про зворотнє. Опираються одесити
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #53 : Січня 05, 2015, 06:00:59 18:00 »
Підкреслю, вже після Майдана Гурвіц програв оцьому:






« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 06:03:15 18:03 від outsider »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #54 : Січня 05, 2015, 06:02:31 18:02 »
Шо це за морда, мер Одеси?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #55 : Січня 05, 2015, 06:03:52 18:03 »
Шо це за морда, мер Одеси?

Так, новообраний мер Одеси.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #56 : Січня 05, 2015, 06:04:36 18:04 »
Так, новообраний мер Одеси.

Ну припустимо. а до чого тут катерина? Якщо її знести, то ця лиса пика зникне?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #57 : Січня 05, 2015, 06:07:29 18:07 »
Так, новообраний мер Одеси.

Ну припустимо. а до чого тут катерина? Якщо її знести, то ця лиса пика зникне?

Якщо не знести то точно не зникне. Тут зразу два моменти. Розкол серед патріотів і гуртування ватників навколо аснаватєльніци - духовні "скрепи" бля, які зв`язують місто з матусею-Росією.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #58 : Січня 05, 2015, 06:09:19 18:09 »
Якщо не знести то точно не зникне.

А ця пика - вона зараз що робить, на кого працює? Чи так важливо, щоб вона зникла?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Теперь Одесса тоже зона АТО
« Reply #59 : Січня 05, 2015, 06:11:47 18:11 »
Якщо не знести то точно не зникне.

А ця пика - вона зараз що робить, на кого працює? Чи так важливо, щоб вона зникла?

Ну як ти думаєш на кого ця пика може працювати? В місті вибух за вибухом. І раз за разом атакують патріотів.