Автор Тема: СЗВ почему  (Прочитано 6657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: СЗВ почему
« Reply #90 : Січня 09, 2015, 11:02:18 11:02 »
Если мы не только о сатирических персонажах, то навскидку: Алатристе (Вигго Мортинсен) и Бильбо Беггинс (Мартин Фримен)  :smilie1:
Здається, ви перший, кому цей фільм подобається саме як екранізація, переважно народ хоче сценаристу руки повідривати.

Але оператору і тим, хто там займається постановкою світла, треба оскарів давати. Як картинка, причому часто статична, це просто досконалість. Деякі стоп-кадри - шедеври, достойні музею Прадо.
Алатрісте мені подобається як з візуальної точки зору, так і з точки зору реалістичності відтворення епохи. Плюс харизма Вігго, чий Алатрісте дуже відмінний від Арагорна  :smilie5:
Чекати сюжетного співпадіння з багатокнижковою серією не варто.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ почему
« Reply #91 : Січня 09, 2015, 11:11:13 11:11 »
Если мы не только о сатирических персонажах, то навскидку: Алатристе (Вигго Мортинсен) и Бильбо Беггинс (Мартин Фримен)  :smilie1:
Здається, ви перший, кому цей фільм подобається саме як екранізація, переважно народ хоче сценаристу руки повідривати.

Але оператору і тим, хто там займається постановкою світла, треба оскарів давати. Як картинка, причому часто статична, це просто досконалість. Деякі стоп-кадри - шедеври, достойні музею Прадо.
Алатрісте мені подобається як з візуальної точки зору, так і з точки зору реалістичності відтворення епохи. Плюс харизма Вігго, чий Алатрісте дуже відмінний від Арагорна  :smilie5:
Чекати сюжетного співпадіння з багатокнижковою серією не варто.
Причому реалістичність відтворення епохи, знову ж таки, візуальна. Ось, оця сцена від 2:15



Шедевр. Знімаю капелюха.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: СЗВ почему
« Reply #92 : Січня 09, 2015, 12:34:08 12:34 »
(click to show/hide)
Причому реалістичність відтворення епохи, знову ж таки, візуальна. Ось, оця сцена від 2:15
Шедевр. Знімаю капелюха.
Чомусь мій комп ваше кіно не крутить.
Не знаю, який сенс ви вкладаєте у термін "візуальна реалістичність". Так вона з рештою візуальна (ми ж про кіно), але це насамперед увага до деталей у побуті, одязі, зброї, до тодішньої тактики ведення бою тощо.
Картинність окремих сцен це додатковий приємний бонус.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: СЗВ почему
« Reply #93 : Січня 09, 2015, 12:47:54 12:47 »
Алатристе это   очень хорошо.     Начало фильма - бой  на реке в тумане, и последняя сцена- "Извините, но мы испанская пехота...". Режиссер  годный.  Его " Sin noticias de Dios"  это просто  mafnifica какая-то!
И вообще, как вам испанский синематограф?
Мне? Очень, как и британский  :smilie1: Но глубоким знакомством похвастать не могу. К сожалению.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ почему
« Reply #94 : Січня 09, 2015, 12:49:19 12:49 »
Чомусь мій комп ваше кіно не крутить.
Флеш Плеер обновить надо...
Или же... на Трубе... проблемы. :super:

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ почему
« Reply #95 : Січня 09, 2015, 01:01:21 13:01 »
(click to show/hide)
Причому реалістичність відтворення епохи, знову ж таки, візуальна. Ось, оця сцена від 2:15
Шедевр. Знімаю капелюха.
Чомусь мій комп ваше кіно не крутить.
Не знаю, який сенс ви вкладаєте у термін "візуальна реалістичність". Так вона з рештою візуальна (ми ж про кіно), але це насамперед увага до деталей у побуті, одязі, зброї, до тодішньої тактики ведення бою тощо.
Картинність окремих сцен це додатковий приємний бонус.

дивно, ніби звичайний ролик з ютуба.

Власне, йдеться про деталі у побуті, одязі і т.п., які добре відомі з картин того часу, і які просто створюють гарну картинку у кіно (що я і називаю візуальною реалістичністю). Бо ж нікому не відомо, якими насправді була поведінка і спілкування між людьми у 16 ст, і наскільки вони добре відтворені. Та й мова, я сильно підозрюю, у фільмі сучасна. (Ваш КО  :smilie1:). Щодо тактики ведення бою, я не в курсі чи добре відтворена техніка фехтування 16 ст, але той історичний факт, що іспанські терції чи не вперше були розгромлені при Рокруа, таки показано.

а взагалі чудовий фільм. Ну і La Madruga в якості вишеньки на торті.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: СЗВ почему
« Reply #96 : Січня 09, 2015, 02:36:24 14:36 »
И вообще, вы помните хоть одну экранизацию, к-рую не ругают

1 "Хрещений батько" 1-2

2 "Собаче сердце"
Це перше що приходить до голови.
"Х.Б" - це екранізація твору, який ніхто з нас не читав (може ви є виключенням), тому претензій до неї як до ек-ції не може бути апріорі, а тут ще й Копола!  :smiley24:
А Бендера не знає тільки той, хто взагалі не читає, тому у кожного свій Бендер, своя Маргарита, свій "ідіот" і т.д. І саме це породжує наше дуже критичне ставлення до екранізацій - я про це.
А щодо "С.с." - це дійсно унікально талановита екранізація, настільки унікальна, що  тим, хто знає обидві версії, важко визначитись, яка з них є кращою.

До речі, людей, хто читав С.с. до екранізації, дуже небагато ( знову не зовсім та екранізація, яку я мала на увазі), а от М.і М. читали і "обожнювали" тисячі, і ті ж самі тисячі версію Бортко не прийняли.

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: СЗВ почему
« Reply #97 : Січня 09, 2015, 03:09:17 15:09 »
До речі, людей, хто читав С.с. до екранізації, дуже небагато ( знову не зовсім та екранізація, яку я мала на увазі), а от М.і М. читали і "обожнювали" тисячі, і ті ж самі тисячі версію Бортко не прийняли.
Нмсд, "Собаче серце" витягнули актори - Євстігнєєв перш за все. І музика.
Може, дивно - "Майстра і Маргариту" вперше вдалося повністю прочитати на польській мові. В 10-му класі. Самвидавська російськомовна книжка, скопійована на "Ері", дісталась лише на кілька годин - і довелось віддати наступному, прочитавши близько половини. А тут ба - в "Дружбі" по 5,50... (це був мій тодішній тижневий бюджет). А фільм бортковський сприйняв, 12 серій проковтнув за раз - хоча Безруков там зовсім непереконливий. Сприймав як спробу реабілітації після "Бригади" - та, як бачимо, реабілітації не вийшло.
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: СЗВ почему
« Reply #98 : Січня 09, 2015, 11:37:03 23:37 »
А фільм бортковський сприйняв, 12 серій проковтнув за раз - хоча Безруков там зовсім непереконливий. Сприймав як спробу реабілітації після "Бригади" - та, як бачимо, реабілітації не вийшло.

 Так и персонаж у него там никакой, кому он интересен на фоне Бегемота с Фаготом с голой Маргаритой?  :smilie11:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби