Автор Тема: Порошенко в неділю буде в Парижі  (Прочитано 30442 раз)

0 Користувачів і 49 Гостей дивляться цю тему.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #120 : Січня 12, 2015, 09:54:09 09:54 »
+ ко всему что было, не стоить думать, что терам все это сойдет с рук.
Полиция, конечно, усилится и будет в 3 смены пахать, пока не нароет новых "героев".
Но через месяц, в середине февраля... в ЕС должен пройти "сабантуй" по терроризму.
Может быть потому Петро Ляксеич и учавствовал в акции протеста, Марше Мира, что бы... в будущем быть "своим среди своих", где, вполне вероятно, будет решаться вопросы по усилению мер защиты и пр. от терров.
Украине эта весьма кстати, потому что у нас - уже все признали - Донбасс... - не какая то локальная АТО, а настоящая война, развязанная Россией, не скрывающая своих целей и задач.
Посему, думается, что ЕС не на токо займется французкой проблемой с исламскими террористами, но и по нашему Востоку будет принимать решения.
Скорее всего, будет какой то меморандум, лучше - Закон, кторый даст четкое определение терроризма и как с этой мерзостью бороться в Европе, для которой, за последний год-полтора, Украина уже не бедная родычка равзвалившегося в 1991 г. СССР, а 40 млн. государство, при том, по территоррии, самое большое в Европе... :upa
Что-то вы как-то очень неопределенно о прошлом (про П. "может" - на внешних позициях он все делает заранее продуманно и согласованно с "соратниками"), а о будущем вангуете излишне оптимистично (У. - все еще бедная родычка, но попвшая в большую беду, которой надо помогать, бо если не помочь, то беда и европейский порог перешагнет). 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #121 : Січня 12, 2015, 10:04:31 10:04 »


Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #122 : Січня 12, 2015, 10:05:26 10:05 »
Вау  :smiley25:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #123 : Січня 12, 2015, 10:13:49 10:13 »
Ну, как версия: Хуйло хочет сместить Олланда, для этого он заплатил ИГИЛ за теракты, с надеждой на то, что они подогреют народ против исламистов и вытянут на сцену Марин Ле Пен, которая уже успела раскритиковать Олланда за слабую политику и мягкотелость. Тем более очень удачно приняли два месяца назад закон в об импичменте Президента Франции, который обсуждали 12 лет.

Наращивая истерию и хаос в Франции он хочет разделить европейскую коалицию спровоцировав новые выборы во Франции с надеждой на победу Ле Пен, которая кормится с Кремля.

Но Олланд сегодня сделал сильный ход и Ле Пен сейчас непросто будет объяснить французам почему не было её друга Хуйла сегодня во Франции, и почему единственная партия, которая не участвовала в сегодняшнем марше это её родной "Национальный  Фронт". А ведь французов вышел миллион и да накал страстей был как на нашем Майдане, но есть один момент, этот Майдан возглавил Олланд с друзьями. Поэтому кацапов и колбасит. Ведь сегодняшний французский Майдан, как и украинский - очередное политическое мегапоражение Кацапстана. Их Хуйла не было там, где были все европейские лидеры. Значит либо он не лидер, либо лидер но не европейский.
плюсанул

Элси тоже хотел плюсануть за слезу в декольте, но низзя - слишком часто плюсую, ругается форумный движок )))
.

Я те просто так плюсанул, потому что нелегко тебе отдуваться за всю Росфедерацию...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #124 : Січня 12, 2015, 10:37:42 10:37 »
Це показова акція Заходу перед якимись важливими подіями.



І те, що Президент Україні йде в першому ряді - це також дуже важливий натях хуйлу.


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #125 : Січня 12, 2015, 02:46:16 14:46 »
Це нічого що Обами не було? Від Штатів за старшого був посол у Франції.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #126 : Січня 12, 2015, 02:50:11 14:50 »
 Я як би раз за разом пояснюю що моєму засмаглому абсолютно насрати на дохлих єврогеїв, дохлих хохлів, дохлих жидів. Ну не його це. Йому треба соціалізм в Америці, а ви все як діти. Ну ось тепер смачно харкнуто в пику французам, а так - да. Захід єдиний як ніколи.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #127 : Січня 12, 2015, 03:04:38 15:04 »
Це нічого що Обами не було? Від Штатів за старшого був посол у Франції.

Нє царскоє ето дєло по всяким маршам роз'їзжати.
Обама чел занятой.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #128 : Січня 12, 2015, 03:08:25 15:08 »
Це нічого що Обами не було? Від Штатів за старшого був посол у Франції.

Нє царскоє ето дєло по всяким маршам роз'їзжати.
Обама чел занятой.

Ну да, ось виступив з ініціативою що вища освіта мусить бути переважно безкоштовна. Хто за це заплатиить не сказав, але в той же день обізвав всіх хто задавав запитання ублюдками які ненавидять бідних. Особливо бідних негрів, хіспаніків і жінок.

Це те що мужику актуально.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #129 : Січня 12, 2015, 03:11:17 15:11 »
Це нічого що Обами не було? Від Штатів за старшого був посол у Франції.

Нє царскоє ето дєло по всяким маршам роз'їзжати.
Обама чел занятой.

Ну да, ось виступив з ініціативою що вища освіта мусить бути переважно безкоштовна. Хто за це заплатиить не сказав, але в той же день обізвав всіх хто задавав запитання ублюдками які ненавидять бідних. Особливо бідних негрів, хіспаніків і жінок.

Це те що мужику актуально.

Те що я написала, це був сарказм  :shuffle:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #130 : Січня 12, 2015, 03:13:45 15:13 »
Сарказм я зрозумів, хоча на всяк випадок дякую)))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #132 : Січня 12, 2015, 03:28:33 15:28 »
Несколько строк от совестливых из Мордора

Цитувати
Андрей Орлов

JE SUIS CHARLIE

Клоуны в лужах крови уснули,
Дойдя последней линии до.
Хулили Бога, а Богу – хули?
Бог не читает «Шарли Эбдо».

В мозги, как в масло, входили пули
Текло что-то липкое цвета бордо.
Во имя Бога? А Богу – хули?
Бог не читает «Шарли Эбдо».

Смерть для Бога – дело житейское.
- Журнал бы смешнее делать могли, -
Ворчал Создатель, по Елисейским
Шагая с плакатом Je Suis Charlie.

Его в толпе узнавали люди –
В ночнушке, с нимбом и бородой,
А он гордился, что завтра будет
На новой обложке «Шарли Эбдо».

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #133 : Січня 12, 2015, 04:36:26 16:36 »
Как пишет Le Monde, французские СМИ резко раскритиковали участие в парижском шествии в память о жертвах терактов некоторых «спорных личностей» вроде Сергея Лаврова или главы венгерского правительства Викотора Орбана. По мнению журналистов, само присутствие представителей государств, в которых постоянно нарушается свобода массовой информации, низводит демонстрацию до уровня «маскарада».

Присутствие некоторых лиц среди мировых лидеров, принявших участие в парижском шествии в память о жертвах недавних терактов, вызвало бурную критику в СМИ, сообщает Le Monde. Речь идет о представителях тех стран, в которых свобода слова и свобода массовой информации стоит под большим вопросом, поясняет издание.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #134 : Січня 12, 2015, 05:03:14 17:03 »
Я як би раз за разом пояснюю що моєму засмаглому абсолютно насрати на дохлих єврогеїв, дохлих хохлів, дохлих жидів. Ну не його це. Йому треба соціалізм в Америці, а ви все як діти. Ну ось тепер смачно харкнуто в пику французам, а так - да. Захід єдиний як ніколи.

??? Коли це президенти США приймали участь у таких маршах? По-перше, цей марш миру - це показати всім в першу чергу єднання Європи, особливо хуйлу - коли в першому ряду йде президент України, разом з Оландом та Меркель, тут дуже різкий контраст з хуйлом, якого ніхто і не запрошував.

А по-друге, після Кенеді - зась, вибачте.
« Останнє редагування: Січня 12, 2015, 05:05:37 17:05 від svit »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #135 : Січня 12, 2015, 05:05:37 17:05 »
Я як би раз за разом пояснюю що моєму засмаглому абсолютно насрати на дохлих єврогеїв, дохлих хохлів, дохлих жидів. Ну не його це. Йому треба соціалізм в Америці, а ви все як діти. Ну ось тепер смачно харкнуто в пику французам, а так - да. Захід єдиний як ніколи.

??? Коли це президенти США приймали участь у таких маршах? По-перше, цей марш миру - це показати всім в першу чергу єднання Європи, особливо хуйлу - коли в першому ряду йде президент України, разом з Оландом та Меркель, тут тут дуже різкий контраст з хуйлом, якого ніхто і не запрошував.

А по-друге, після Кенеді - зась, вибачте.

Тов. старший лєйтєнант, попросіть нових книжок в Лєнінскую комнату... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #136 : Січня 12, 2015, 05:06:04 17:06 »
Тов. старший лєйтєнант, попросіть нових книжок в Лєнінскую комнату... :lol:

Обама ленінські кімнати всі геть позакривав  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #137 : Січня 12, 2015, 05:07:15 17:07 »
Тов. старший лєйтєнант, попросіть нових книжок в Лєнінскую комнату... :lol:

Обама ленінські кімнати всі геть позакривав  :weep:

Ну тоді прочитайте Dreams of My Fathers.  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #138 : Січня 12, 2015, 05:09:07 17:09 »
Ну тоді прочитайте Dreams of My Fathers.  :laugh:

Ну нормальна автобіографічна книжка, і шо?  :smilie11:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #139 : Січня 12, 2015, 05:10:39 17:10 »
Я як би раз за разом пояснюю що моєму засмаглому абсолютно насрати на дохлих єврогеїв, дохлих хохлів, дохлих жидів. Ну не його це. Йому треба соціалізм в Америці, а ви все як діти. Ну ось тепер смачно харкнуто в пику французам, а так - да. Захід єдиний як ніколи.

??? Коли це президенти США приймали участь у таких маршах? По-перше, цей марш миру - це показати всім в першу чергу єднання Європи, особливо хуйлу - коли в першому ряду йде президент України, разом з Оландом та Меркель, тут дуже різкий контраст з хуйлом, якого ніхто і не запрошував.

А по-друге, після Кенеді - зась, вибачте.

Ну от чого ТИ лізеш в те чого ТИ не розумієш? Він не просто президент. Він лідер вільного світу. І лідер вільного світу тратить час на демагогію про "безкоштовні" коледжі коли реально в світі пожежа. Розказати тобі чому йому кортить зробити ще щось "безкоштовним"?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #140 : Січня 12, 2015, 05:20:21 17:20 »
Ну от чого ТИ лізеш в те чого ТИ не розумієш? Він не просто президент. Він лідер вільного світу. І лідер вільного світу тратить час на демагогію про "безкоштовні" коледжі коли реально в світі пожежа. Розказати тобі чому йому кортить зробити ще щось "безкоштовним"?

То виключно ваші американські справи, ваші коледжі. От чого ти лізеш у Європу? Якщо навіть політики США-ЄС не розумієш.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #141 : Січня 12, 2015, 05:25:19 17:25 »
Ну от чого ТИ лізеш в те чого ТИ не розумієш? Він не просто президент. Він лідер вільного світу. І лідер вільного світу тратить час на демагогію про "безкоштовні" коледжі коли реально в світі пожежа. Розказати тобі чому йому кортить зробити ще щось "безкоштовним"?

То виключно ваші американські справи, ваші коледжі. От чого ти лізеш у Європу? Якщо навіть політики США-ЄС не розумієш.

Ще раз, ти можеш пояснити як тобі з Харкова видніше американська політика??? Я реально стомився від того як любе мурло пояснює мені чому я, саме я, не розумію як мені поталанило з Обамою. І як я, саме я, не розумію його геніальності на шостому році його правління.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #142 : Січня 12, 2015, 05:28:41 17:28 »
Ну тоді прочитайте Dreams of My Fathers.  :laugh:

Ну нормальна автобіографічна книжка, і шо?  :smilie11:

 :bj :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #143 : Січня 12, 2015, 05:43:22 17:43 »
Я реально стомився від того як любе мурло пояснює мені чому я, саме я, не розумію як мені поталанило з Обамою. І як я, саме я, не розумію його геніальності на шостому році його правління.

Та може ти і розумієш його геніальність, але ж ти його не обирав. Ви там взагалі не маєте права голосу, а ну розкажи будь ласка, як ви там голосуєте? Ви йдете на вибори, і у вас там прізвища кандидатів?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #144 : Січня 12, 2015, 05:50:06 17:50 »
Я реально стомився від того як любе мурло пояснює мені чому я, саме я, не розумію як мені поталанило з Обамою. І як я, саме я, не розумію його геніальності на шостому році його правління.

Та може ти і розумієш його геніальність, але ж ти його не обирав. Ви там взагалі не маєте права голосу, а ну розкажи будь ласка, як ви там голосуєте? Ви йдете на вибори, і у вас там прізвища кандидатів?

Так, я голосував за Ромні. І так саме прізвища, з партійною приналежністю якщо це політичний офіс і просто прізвища якщо не політичний. Як мер наприклад.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #145 : Січня 12, 2015, 05:51:47 17:51 »
Я по-моєму вже казав що у мене чотири паспорти? Американський один з них.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #146 : Січня 12, 2015, 05:53:06 17:53 »
Та хай з ними з тими паспортами. Я хочу зрозуміти вашу виборчу систему. У вас же там є колегія "вибиральщиків", чи як? Тобто ви напряму за президентів не голосуєте, ви лише делегуєте ваші повноваження якійсь там групі людей?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #147 : Січня 12, 2015, 05:59:10 17:59 »
Та хай з ними з тими паспортами. Я хочу зрозуміти вашу виборчу систему. У вас же там є колегія "вибиральщиків", чи як? Тобто ви напряму за президентів не голосуєте, ви лише делегуєте ваші повноваження якійсь там групі людей?

Це на президентських. Формально - так, проте згідно конституції штата виборщики забов`язані підтримати кандидата за якого проголосувала більшість виборців штата. Тобто колізія коли коли президентом стане хтось з меншістю голосів можлива лише на національному рівні. І на то є причина - інакше все що потрібно це виграти Каліфорнію, Техас, Флоріду і Нью-Йорк, просто насравши на дрібніші штати.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #148 : Січня 12, 2015, 06:01:23 18:01 »
Ну тобто, фактично, ви ані за президента, ані за конгрес не голосуєте напряму? Ну так які претензії до Обами? Ти його не обирав.

А тим більше проєцювати ваші внутрішні американські проблеми на Європу - то то взагалі безглуздя якесь.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Порошенко в неділю буде в Парижі
« Reply #149 : Січня 12, 2015, 06:05:38 18:05 »
Ну тобто, фактично, ви ані за президента, ані за конгрес не голосуєте напряму? Ну так які претензії до Обами? Ти його не обирав.

А тим більше проєцювати ваші внутрішні американські проблеми на Європу - то то взагалі безглуздя якесь.

Ти знову за своє? Американський президент - лідер вільного світу. У України відгризли Крим саме тому що йому було похєр. Хочa якщо ти вважаєш що це внутрішньоамериканська проблема то Путін аплодує тобі стоячи. Він теж проти того що кляті пєндоси лізли в Європу.