Автор Тема: Чому вірити в бога немає жодного сенсу  (Прочитано 24789 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #210 : Січня 20, 2015, 08:29:42 08:29 »
Я вмію читати слова і розуміти, що вони значять  :smilie1: Це доступно звичайній людині  :smilie1:

ну так от - образливих слів НЕ БУЛО
а які там вже в кого ДУМКИ - то мені не відомо

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #211 : Січня 20, 2015, 08:29:50 08:29 »
бо немає підстав вірити
а у водень вірити може не так естетично зате ПРАГМАТИЧНО

Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні. Який же прагматизм бути адептом секти Водню? ЩО тут прагматичного?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #212 : Січня 20, 2015, 08:29:52 08:29 »
не думаю що це відбудеться за мого віку...

Ну тоді які підстави ставити під сумнів існування Бога. Ми нічого не знаємо, а значить, єдине, що залишається - віра. Або віра у Творця, або віра у Водень.

Як сказав Старий Грек, почуття віруючих у Водень треба поважати. Тож буду поважати, ок  :aa

Просто вірити у Бога якось естетичніше, ніж у водень.

:smiley24:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #213 : Січня 20, 2015, 08:34:17 08:34 »
бо немає підстав вірити
а у водень вірити може не так естетично зате ПРАГМАТИЧНО

Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні. Який же прагматизм бути адептом секти Водню? ЩО тут прагматичного?

прагматично не бути адептом ЖОДНОЇ секти

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #214 : Січня 20, 2015, 08:36:22 08:36 »
Я вмію читати слова і розуміти, що вони значять  :smilie1: Це доступно звичайній людині  :smilie1:

ну так от - образливих слів НЕ БУЛО
а які там вже в кого ДУМКИ - то мені не відомо

Ну то я вам відкрию велику езотерічну тайну: слова ксладаються в комбінації щоб донести саме думку. Інакше який сенс спілкування. Сказати що палка - то копалка?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #215 : Січня 20, 2015, 08:38:10 08:38 »
бо немає підстав вірити
а у водень вірити може не так естетично зате ПРАГМАТИЧНО

Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні. Який же прагматизм бути адептом секти Водню? ЩО тут прагматичного?

прагматично не бути адептом ЖОДНОЇ секти

НМД - це великий самообман (пиха - а я крутіший за всіх). Бо це місце порожнє не буває.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #216 : Січня 20, 2015, 08:40:17 08:40 »
НМД - це великий самообман (пиха - а я крутіший за всіх). Бо це місце порожнє не буває.

ну це прийом яким можно сплюндрувати будь-яку думку
ХТО з атеїстів писав тут про СВОЮ крутизну?
взагалі жоден з атеїстів не зациклювався як на собі так і на особах віруючих
віруючі ж навпаки весь час намагаються перейти на особистості

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #217 : Січня 20, 2015, 09:11:05 09:11 »
 :Hochu_pyva:
бо немає підстав вірити
а у водень вірити може не так естетично зате ПРАГМАТИЧНО

Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні. Який же прагматизм бути адептом секти Водню? ЩО тут прагматичного?

Ви зустрічали людей, які моляться Водню, вірять, що Водень їх захистить, допопоможе і сотворить чудо, і що все буде добре, бо Водень усіх любить і має для нас план?  :smilie10:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #218 : Січня 20, 2015, 09:16:01 09:16 »
Ви зустрічали людей, які моляться Водню, вірять, що Водень їх захистить, допопоможе і сотворить чудо, і що все буде добре, бо Водень усіх любить і має для нас план?  :smilie10:

Ні, таких не зустрічав. Але таких, хто просто вірить у Водень - зустрічав. Вони не моляться, а просто мовчки вірять. Ну така от в них віра, мовчазна, що поробиш. Віри ж всі різні, християнство, буддизм, іслам, водневіра ...  :laugh:


Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #219 : Січня 20, 2015, 09:20:59 09:20 »
я особисто можу привести докази існування БОГА

рівно рік назад вітер на Грушевського почав дути в сторону зла і дув до завершення протистояння

а з 18-го по 20-те лютого вітер дув від сцени у всі напрямки і відносив дим на ворогів

Це взагалі феєрично...
Всі світові війни, голодомори, репресії, винищення народу, Чорнобиль, сусід - рашка, влада, ні на що не здатна, крім як розкрадати, знову війна, втрата територій, тероризм, найбідніша країна в Європі, але бог є і він нас точно любить, бо вітер декілька днів дув в якусь там сторону  :fp

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #220 : Січня 20, 2015, 09:23:39 09:23 »
Ви зустрічали людей, які моляться Водню, вірять, що Водень їх захистить, допопоможе і сотворить чудо, і що все буде добре, бо Водень усіх любить і має для нас план?  :smilie10:

Ні, таких не зустрічав. Але таких, хто просто вірить у Водень - зустрічав. Вони не моляться, а просто мовчки вірять. Ну така от в них віра, мовчазна, що поробиш. Віри ж всі різні, християнство, буддизм, іслам, водневіра ...  :laugh:

Передьоргування.
Якщо я знаю, що мій дім зроблений з дерева, то я не стаю автоматично віруючою в дерево.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #221 : Січня 20, 2015, 09:25:50 09:25 »
Передьоргування.
Якщо я знаю, що мій дім зроблений з дерева, то я не стаю автоматично віруючою в дерево.

Якщо знаєш, то так. Але ж ти не знаєш, що твій мозок виник лише завдяки водню, без втручання інших сил, ти лише віриш в це.

Ваша віра схожа на якусь мавп'ячу забавку, ну чесне слово.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #222 : Січня 20, 2015, 09:29:00 09:29 »
Ваша віра схожа на якусь мавп'ячу забавку, ну чесне слово.

И действительно, странно, что верующие ни разу не хамы по отношению к атеистам :)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #223 : Січня 20, 2015, 09:30:54 09:30 »
Ну воно смішно і примітивно виглядає. Чи ви маєте щось проти мавп, міжвидовий расист?  :smilie10:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #224 : Січня 20, 2015, 09:33:05 09:33 »


Имеем в наличии живородящих млекопитающих, младенцы которых уже практически готовы к жизни, во всем мире, и сумчатых в Автсралии, младенцы которых фактически часть развития проходят не в утробе матери, а в сумке, хотя, вроде бы уже и родились.
Т.е. - планов уже есть два.
Есть морские млекопитающие основу крови которых составляет не железо.

Еще один план.
Сколько планов нам неизвестны из-за нежизненноспособности их результатов?

Старый, откуда эта туфта?

Либо железо, либо не млекопитающие

 :Vedy_sebe:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #225 : Січня 20, 2015, 09:34:29 09:34 »
Ваша віра схожа на якусь мавп'ячу забавку, ну чесне слово.
И действительно, странно, что верующие ни разу не хамы по отношению к атеистам :)

Була така країна СРСР, люди в якій  заявили, що вони країна атеїстів і почали руйнувати храми, а священників вбивати. Так що є деякі нюанси, які заставляють насторожено відноситись до атеїзму. Тим більше, зважаючи на те, що в подальшому ці атеїсти перетворились в послідовників двох інших сект "Об'явлення великого Путіна" та віри в "Святого Гундяя", повірили в свою вищість і оголосили похід проти всього світу. От американці не оголошували себе атеїстами, проте це не помішало їм розвивати науки та вдосконалювати цівілізацію. Зрештою ті самі поляки (наші близькі сусіди) досить успішно будують власну країну і залишаються дуже віруючими, а росіяни які говорили про необхідінсть атеїзму, як одного з чинників розвитку суспільства після років атеїзму скотились в відверте релігійне мракобісся і шаманство, а власну країну практично розвалили.




« Останнє редагування: Січня 20, 2015, 09:40:13 09:40 від OlegSky »

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #226 : Січня 20, 2015, 09:40:11 09:40 »
Ну воно смішно і примітивно виглядає. Чи ви маєте щось проти мавп, міжвидовий расист?  :smilie10:

Уровень передергиваний и уходов просто как у киселёва. Давай сразу уже назови Приматовской хунтой и расскажи как я эпилептических шимпанзе тиранил :)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #227 : Січня 20, 2015, 09:42:06 09:42 »
Уровень передергиваний и уходов просто как у киселёва. Давай сразу уже назови Приматовской хунтой и расскажи как я эпилептических шимпанзе тиранил :)

Ну ви ж, віруючи у Водень, вважаєте що людина пішла від мавп? Чи як? От просте питання.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #228 : Січня 20, 2015, 09:42:12 09:42 »
Була така країна СРСР, люди в якій  заявили, що вони країна атеїстів і почали руйнувати храми, а священників вбивати. Так що є деякі нюанси, які заставляють насторожено відноситись до атеїзму.

Забываете, что те, кто нарек себя тогда атеистами и валил храмы, за пару лет до этого ходили на всюношные и неистово крестились, веруя в бога.

Так что Ваш логический ряд слегка разваливается, если считать не от 1917, а хотя бы от 1914 года :)

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #229 : Січня 20, 2015, 09:42:41 09:42 »
Ну ви ж, віруючи у Водень, вважаєте що людина пішла від мавп? Чи як? От просте питання.

Нет. Простой ответ.

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #230 : Січня 20, 2015, 09:44:11 09:44 »
бо немає підстав вірити
а у водень вірити може не так естетично зате ПРАГМАТИЧНО

Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні. Який же прагматизм бути адептом секти Водню? ЩО тут прагматичного?
Творець очевидь теж має розум. Але ж тоді виникає питання, хто створив його розум?
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #231 : Січня 20, 2015, 09:45:44 09:45 »
Підстави є - за участі Творця Розум міг виникнути, а за участі лише водню - ні.

Сильный ответ. Только уж очень категоричный, как для недоказуемого в принципе.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #232 : Січня 20, 2015, 09:46:24 09:46 »
Творець очевидь теж має розум. Але ж тоді виникає питання, хто створив його розум?

Це не розум у людському розумінні.

Але створити Розум може лише Розум, чи як? Обгрунтуйте, як водень може створити Розум.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #233 : Січня 20, 2015, 09:47:30 09:47 »
Висші мавпи мають інтелект дво- трирічної дитини, вчаться розмовляти, оперують абстрактними поняттями, можуть діяти за продуманим планом, користуватися інструментами, мають почуття заздрощів, жалю, і т.п. Від людини їх відрізняє тільки нижча еволюційна сходинка. До речі, мавпи не вірять у бога. Тобто, вони ще не доеволюціонували до того, щоб його вигадати.

Ну, это вопрос на самом деле.
Тоесть мы конечно не знаем существует ли у них абстрактная концепция "высшей силы", на данный момент думаю никто не знает даже как это выяснить.
Но вот зачаточные ритуалы у них таки присутствуют, наиболее давно известен так называемый "танец дождя" у шимпанзе. Какието еще есть , но сейчас уже не припомню, сорри

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #234 : Січня 20, 2015, 09:49:45 09:49 »
Обгрунтуйте, як водень може створити Розум.

Тут для рывка надо определить, что мы понимаем под этим понятием.
Разумны ли мыши, комары или бобры? Или только люди разумны. Что такое разум?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #235 : Січня 20, 2015, 09:57:11 09:57 »
Обгрунтуйте, як водень може створити Розум.

Тут для рывка надо определить, что мы понимаем под этим понятием.
Разумны ли мыши, комары или бобры? Или только люди разумны. Что такое разум?

Зачем так далеко ходить

Пусть Свит даст ответ разумны ли дельфины, шимпанзе и русские  :laugh:

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #236 : Січня 20, 2015, 09:58:40 09:58 »
Пусть Свит даст ответ разумны ли дельфины, шимпанзе и русские  :laugh:

Эта пяць! :)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #237 : Січня 20, 2015, 09:59:47 09:59 »
Пусть Свит даст ответ разумны ли дельфины, шимпанзе и русские  :laugh:

Дельфіни - так. Рузьки мабуть таки ні.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #238 : Січня 20, 2015, 10:01:52 10:01 »
Була така країна СРСР, люди в якій  заявили, що вони країна атеїстів і почали руйнувати храми, а священників вбивати. Так що є деякі нюанси, які заставляють насторожено відноситись до атеїзму.

Забываете, что те, кто нарек себя тогда атеистами и валил храмы, за пару лет до этого ходили на всюношные и неистово крестились, веруя в бога.

Так что Ваш логический ряд слегка разваливается, если считать не от 1917, а хотя бы от 1914 года :)

Нічого він не розвалюється. Мова йде в стартпості про те чи варто вірити в Бога. От я й написав чим закінчується тотальне атеїстичне виховання, а також захоплення різними псевдорелігіями та ритуалами, які були надзвичайно поширені в Росії 1914 року. Почитайте про тотальне захоплення спиритизмом, духами та іншою фігнею в Росії 1914.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Re: Чому вірити в бога немає жодного сенсу
« Reply #239 : Січня 20, 2015, 10:01:53 10:01 »
А вообще очередной бесконечный срач.
Как то я зашел на подобную ветку на Удаве кажись, тогда уже, года два-три назад, там было больше сотни страниц.
И на последней странице в пользу веры всё продолжали приводится теже невежественные аргументы про "отсутствие преходных видов". Хотя доказывают они только одно - отсутствие у автора начального биологического образования. Как и аргументы о "невозожности появления сложных систем из простых" про отсутствие начального химического