Ще двадцять років назад неандертальців вважали предками людини. Тепер вважають, що це інший вид. Згідно сучасних даних мавпи від якої пішли люди не знайдені. Якщо всі інші мавпи живуть досьогодні, то де поділися ті, найбільше пристосовані від яких пішли ще більш пристосовані - люди ?
Адже якщо люди рухалися по еволюційній драбині, то сьогодні повинні жити наші найближчі родичі, а сучасна наука говорить що жоден з сучасних видів мавп не може бути нашим прямим предком.
Крім того не було ніяких мільонів років:
Час появи людини сучасного виду припадає на початок пізнього палеоліту (70-35 тис. років тому). Воно пов'язане з потужним стрибком у розвитку продуктивних сил, становленням родового суспільства і наслідком процесу завершення біологічної еволюції Homo sapiens. Неоантропи були високими людьми, пропорційно складеними. Середній зріст чоловіків - 180-185 см, жінок - 163-160 см. Перші люди сучасного вигляду іменуються кроманьйонцями (по стоянці неоантропів в Кро-Маньон, Франція). Кроманьйонці відрізнялися довгоногістю за рахунок великої довжини гомілки. Потужний торс, широка грудна клітка, сильно розвиненний м'язовий рельєф справляють сильне враження на сучасників. Неоантропи - це багатошарові стоянки і поселення, крем'яні та кістяні знаряддя, житлові споруди. Це і складний обряд поховання, прикраси, перші шедеври образотворчого мистецтва і т.д. Перехід людського суспільства до верхнього палеоліту (35-10 тис. років тому) співпав із завершенням антропогенезу - формуванням людини сучасного фізіологічного типу.
Причому перехідних форм від мавпи до людини не знайдено. Неандертальців уже відкинули. Лишилось ще декілька кісток по світу, щелепа австралопітека, череп на Яві і все. Всі знахідки настільки фрагментарні, що не дозволяють встановити звязок з гомінідами, як власне немає і рештків самих гомінід. Зате кісток кроманьонців знайдено дуже багато і вони зовсім не відрізняються від сучасних людей.
Ну і ще така наприклад думка є:
"Згідно еволюційної теорії від палеонтологічного літопису слід було б очікувати поступової появи простих форм життя, поступового перетворення простих форм на більш складні, безліч проміжних «ланок» між різними видами, зачатки нових ознак організму, наприклад, кінцівок, кісток і органів.
Насправді палеонтологи представляють докази раптової появи складних форм життя, розмноження складних форм життя «за родом їх» (за біологічним домами), що не виключає варіацій, відсутність проміжних «ланок» між різними біологічними родинами, відсутність частково розвинених ознак, тобто повну закінченість всіх частин тіла."