Автор Тема: Давос  (Прочитано 3426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Давос
« Reply #30 : Січня 21, 2015, 07:19:27 19:19 »

У хуйла нет союзников !!! :gigi: Ни Китай ни Иран аннексию Крыма и Лугандонию не признали. Ну разве что Бурунди... :smilie3:

На відміну від нас, хуйлу союзників не обов"язково мати.

Насправді це дуже спірне питання.
Деякий час дійсно можна так жити, особливо якщо немає потужних ворогів.
Але в кінці кінців це призовдить до краху.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Давос
« Reply #31 : Січня 21, 2015, 07:19:51 19:19 »
Myroslava Gongadze
19 January at 19:44 ·

Панове, дивлюсь я і читаю і слухаю Західні медіа і хочу вам сказати чесно- не розуміють вони що відбувається у нас, не розуміють. Причина не лише в елементарному не розумінні краіни, але ще й у тому, що головні медіаресурси світу досі тримають своїх кореспондентів в Москві. Велика кількість видань просто елементарно не можуть собі дозволити тримати кореспондентів у Києві- і не через небажання, через елементарну нестачу грошей. Думала, я думала І прийшла до мене елементарна, і проста в своій геніальності ідея, яку передаю безвозмездно всім хто бажає , а особливо в Мінстець. Треба створити Фонд , який видаватиме гранти на висвітлення подій в Україні. Щоб різні західні журналісти чи видання , які хочуть це робити , змогли подаватись на гранти, приїжджати в Україну на місяць, два , три- рік і висвітлювати події в Україні для своїх видань. Фонд має бути незалежним і недержавними . Ось так , треба робити, замість того щоб намагатись перекричати Росіян їхніми ж методами. Якщо ви не зробите, то я зроблю рано чи пізно.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Давос
« Reply #32 : Січня 21, 2015, 07:21:52 19:21 »

У хуйла нет союзников !!! :gigi: Ни Китай ни Иран аннексию Крыма и Лугандонию не признали. Ну разве что Бурунди... :smilie3:

На відміну від нас, хуйлу союзників не обов"язково мати.

Вы думаете, хуйло еще долго так протянет? Основные результаты санкций должны вроде проявиться через пару месяцев.
« Останнє редагування: Січня 21, 2015, 07:39:43 19:39 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Давос
« Reply #33 : Січня 21, 2015, 07:22:58 19:22 »
Хуйлостан може так десятиліттями жити.
Там нема людей.
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Давос
« Reply #34 : Січня 21, 2015, 07:25:03 19:25 »
Myroslava Gongadze
19 January at 19:44 ·

Панове, дивлюсь я і читаю і слухаю Західні медіа і хочу вам сказати чесно- не розуміють вони що відбувається у нас, не розуміють. Причина не лише в елементарному не розумінні краіни, але ще й у тому, що головні медіаресурси світу досі тримають своїх кореспондентів в Москві. Велика кількість видань просто елементарно не можуть собі дозволити тримати кореспондентів у Києві- і не через небажання, через елементарну нестачу грошей.

Значит прийдется нам для них скинуться.. :smilie10::weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Давос
« Reply #35 : Січня 21, 2015, 07:25:23 19:25 »
Можно зробити висновок, що Пєтя був би дуже хорошим презом в мирний час. Такі самі менеджери мирного часу зараз рулять у европах. Але на хуйла потрібен більш вагомий аргумент.

Кто, если не секрет?

Пілсудський.  :gigi:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Давос
« Reply #36 : Січня 21, 2015, 07:37:25 19:37 »
Можно зробити висновок, що Пєтя був би дуже хорошим презом в мирний час. Такі самі менеджери мирного часу зараз рулять у европах. Але на хуйла потрібен більш вагомий аргумент.

Кто, если не секрет?

Пілсудський.  :gigi:

Хороший варіант,ще Черчиль досить непоганий.