Автор Тема: Сьогодні день соборності України!  (Прочитано 652 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Сьогодні день соборності України!
« : Січня 22, 2015, 08:57:14 08:57 »
22 січня - день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.


... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #1 : Січня 22, 2015, 09:01:36 09:01 »
... і хай Росія згине як держава

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #2 : Січня 22, 2015, 09:21:47 09:21 »
Не знаю, чи хто помітив, але  у нас якраз на отакі свята  припадають  тільки  поразки- згадайте парад (Іловайськ)
та  аеропорт в Донецьку зараз.

Мабуть, планида  у нас така! :smilie9:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #3 : Січня 22, 2015, 09:32:35 09:32 »
Не знаю, чи хто помітив, але  у нас якраз на отакі свята  припадають  тільки  поразки- згадайте парад (Іловайськ)
та  аеропорт в Донецьку зараз.

Мабуть, планида  у нас така! :smilie9:

Хм. Ніколи не використовував це слово. Аж не втримався - поліз на гугл почитати про неї.
Ось що кинулось в очі на першому ж ресурсі

"Планида - удобное оправдание для слабых, которым не суждено стать сильными. Им не добиться высот, не стать знаменитыми, не прыгнуть с трамплина и не съесть рыбу фугу. Потому что планида их - сидеть в уголке и не отсвечивать, выполняя важную организационную функцию заполнения межтелесного пространства между теми, у кого планида больше и красивее."

Мій висновок: плювати на планіду. Кожна нація сама творить свою історію. І всі визначні події треба пам'ятати і шанувати. Щоби потім не казали нам якісь москалі, що Сталіну українці мають бути вдячні за те, що він приєднав до України Західну її частину.
... і хай Росія згине як держава

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #4 : Січня 22, 2015, 10:50:13 10:50 »
Не знаю, чи хто помітив, але  у нас якраз на отакі свята  припадають  тільки  поразки- згадайте парад (Іловайськ)
та  аеропорт в Донецьку зараз.

Мабуть, планида  у нас така! :smilie9:

Хм. Ніколи не використовував це слово. Аж не втримався - поліз на гугл почитати про неї.
Ось що кинулось в очі на першому ж ресурсі

"Планида - удобное оправдание для слабых, которым не суждено стать сильными. Им не добиться высот, не стать знаменитыми, не прыгнуть с трамплина и не съесть рыбу фугу. Потому что планида их - сидеть в уголке и не отсвечивать, выполняя важную организационную функцию заполнения межтелесного пространства между теми, у кого планида больше и красивее."

Мій висновок: плювати на планіду. Кожна нація сама творить свою історію. І всі визначні події треба пам'ятати і шанувати. Щоби потім не казали нам якісь москалі, що Сталіну українці мають бути вдячні за те, що він приєднав до України Західну її частину.

Плюсану і Вітаю усіх небайдужих.  :Razom:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #5 : Січня 22, 2015, 02:38:17 14:38 »
 :smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Сьогодні день соборності України!
« Reply #6 : Січня 22, 2015, 03:57:27 15:57 »
Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
2 hrs ·

Пам'яті моїх дідів, Івана Забужка та Якова Марчишина, які 22 січня 1919 року пройшли військовим парадом по Софійському Майдану: один - у лавах УГА, другий - УНР.

Пам'яті моєї мами, Надії Забужко, яка 21 січня 1990 року, стоячи в "живому ланцюгу" на Брест-Литовському проспекті Києва, сказала, що це найщасливіший день у її житті.

Пам'яті перших жертв нинішньої війни за незалежність - Сергія Нігояна, Михайла Жизнєвського і Юрія Вербицького, убитих 22 січня 2014 року...

...І всіх тих необлічених (і необлічимих!) мільйонів, котрі жили, боролись і полягли за єдність українських земель у вільній і незалежній українській державі.

Всіх, хто вважає себе українцем, - з Днем Соборности!

[ Invalid YouTube link ]
If you are going through hell, keep going.