Автор Тема: ВР 327 в залі  (Прочитано 4275 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #30 : Січня 27, 2015, 12:26:55 12:26 »
Верховная Рада признала Россию страной-агрессором. :super:

За принятие в целом проекта №1854 проголосовали 271 депутатов при минимально необходимых 226.
Документ не зарегистрирован пока на сайте Рады, однако он был зачитан с трибуны.
"Верховная Рада Украины признает Российскую Федерацию государством-агрессором", - сказано в нем.
Согласно тексту проекта постановления, Верховная Рада рекомендует премьер-министру Украины создать в системе исполнительной власти должность правительственного уполномоченного по вопросам противодействия вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины и ликвидации ее последствий.
Также Рада призвала международное сообщество к осуществлению всех мер для прекращения военной агрессии по отношению к Украине, об усилении санкции к Российской Федерации как страны, которая поддерживает агрессию на территории Украины.
Кроме того, предлагается обратиться к международному сообществу относительно предоставления Украине военно-политической поддержки и исключения России из Совета Безопасности ООН как страны-агрессора, которая блокирует принятие всех решений ООН относительно ситуации в Донбассе.
"Я быстро ее подпишу и направлю всем адресатам", - заявил председатель Верховной Рады Украины Владимир Гройсман.

Це чудово. Ну а що далі? Невже хтось думає, що це якось вплине на хуйла ?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #31 : Січня 27, 2015, 12:27:08 12:27 »


займись краще українською. Бо в тебе помилки, властиві тому, хто українську вивчав по книжках, в досить зрілому віці.
Але це так, до слова.
Щось по суті ти нічого сказати так  і не зміг.

Товарищ Сталин, Вы - Большой Ученый... В Языкознании познавший толк... 


Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #32 : Січня 27, 2015, 12:27:59 12:27 »
Бумеранг, советы своей жене в постели давать будете.

 :smiley24:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: ВР 327 в залі
« Reply #33 : Січня 27, 2015, 12:28:56 12:28 »
Для того чтобы на Западе можно было что-то двигать, нужно чтобы Украина начала первой.
Вот для чего признание агрессором.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ВР 327 в залі
« Reply #34 : Січня 27, 2015, 12:28:56 12:28 »

А хто тут всіх боягузами оголошує? Може я? Нє, то ти кажеш, що усі боягузи, а в наступному реченні - що нема сенсу воювати за Україну. Ти підхуйлятко і ворог держави. Нахуй.

Та не всіх, не всіх. Тільки більшість ВР і Порошенка з Ложкіним.
Про жодного з форумчан в мене претензій нема.
[/quote]
Бумеранг,  де ти бачив коли логіку в захисників діючої влади? Там тільки емоції і перехід на особистість - аргументів то нема. а викручуватись треба. Шо в юльків. коли мамка при владі була, що в цих любителів солодкого.
Батя, мы стараемся ...

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #35 : Січня 27, 2015, 12:31:59 12:31 »
Вічний опозіціонер - ....   :)

Форумчани, забийте на бумерангів - провокаторів та слухайте ВР.

То є фактичний матеріал. Висновки робить власні

http://rada.gov.ua/video/rada-tv/64430.html

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #36 : Січня 27, 2015, 12:33:30 12:33 »

А хто тут всіх боягузами оголошує? Може я? Нє, то ти кажеш, що усі боягузи, а в наступному реченні - що нема сенсу воювати за Україну. Ти підхуйлятко і ворог держави. Нахуй.

Та не всіх, не всіх. Тільки більшість ВР і Порошенка з Ложкіним.
Про жодного з форумчан в мене претензій нема.
Бумеранг,  де ти бачив коли логіку в захисників діючої влади? Там тільки емоції і перехід на особистість - аргументів то нема. а викручуватись треба. Шо в юльків. коли мамка при владі була, що в цих любителів солодкого.
[/quote]
Взалі то мамка при повній владі ніколи не була, але я зараз не про це, тема про інше ( без переходу на особистості).

От скажи, які для кого будуть хоч якісь насдідки від усіх сьогоднішніх постанов ВР ???
Не вже не зрозуміло, що це все окозамилювання ? Що це все пустота ?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #37 : Січня 27, 2015, 12:39:37 12:39 »
Бумеранг, а можете ответить на некоторые конкретные вопросы...

Раз Вы такой резвый и правильный. И знаток Украинского?

1. Вы лично служили в АТО или были добровольцем?
2. Сколько денег Лично Вы пожертвовали армии/АТО/добровольцам?
3. Можете ли Вы дать ссылки на ваши посты в ветках СУП, где идет конкретный сбор помощи нашим бойцам на фронте?



Ждем. 

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: ВР 327 в залі
« Reply #38 : Січня 27, 2015, 12:40:19 12:40 »
Верховная Рада признала Россию страной-агрессором. :super:

За принятие в целом проекта №1854 проголосовали 271 депутатов при минимально необходимых 226.
Документ не зарегистрирован пока на сайте Рады, однако он был зачитан с трибуны.
"Верховная Рада Украины признает Российскую Федерацию государством-агрессором", - сказано в нем.
Согласно тексту проекта постановления, Верховная Рада рекомендует премьер-министру Украины создать в системе исполнительной власти должность правительственного уполномоченного по вопросам противодействия вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины и ликвидации ее последствий.
Также Рада призвала международное сообщество к осуществлению всех мер для прекращения военной агрессии по отношению к Украине, об усилении санкции к Российской Федерации как страны, которая поддерживает агрессию на территории Украины.
Кроме того, предлагается обратиться к международному сообществу относительно предоставления Украине военно-политической поддержки и исключения России из Совета Безопасности ООН как страны-агрессора, которая блокирует принятие всех решений ООН относительно ситуации в Донбассе.
"Я быстро ее подпишу и направлю всем адресатам", - заявил председатель Верховной Рады Украины Владимир Гройсман.
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #39 : Січня 27, 2015, 12:42:28 12:42 »
Простите, Бумеранг, я не знал, что вы - юлек...

Вам к психиатру, а я более вопросов не имею.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: ВР 327 в залі
« Reply #40 : Січня 27, 2015, 12:42:43 12:42 »
Бумеранг, а можете ответить на некоторые конкретные вопросы...

Раз Вы такой резвый и правильный. И знаток Украинского?

1. Вы лично служили в АТО или были добровольцем?
2. Сколько денег Лично Вы пожертвовали армии/АТО/добровольцам?
3. Можете ли Вы дать ссылки на ваши посты в ветках СУП, где идет конкретный сбор помощи нашим бойцам на фронте?



Ждем.
Вангую что зарвавшаяся школота будет послана :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: ВР 327 в залі
« Reply #41 : Січня 27, 2015, 12:44:47 12:44 »
Верховная Рада признала Россию страной-агрессором. :super:

За принятие в целом проекта №1854 проголосовали 271 депутатов при минимально необходимых 226.
Документ не зарегистрирован пока на сайте Рады, однако он был зачитан с трибуны.
"Верховная Рада Украины признает Российскую Федерацию государством-агрессором", - сказано в нем.
Согласно тексту проекта постановления, Верховная Рада рекомендует премьер-министру Украины создать в системе исполнительной власти должность правительственного уполномоченного по вопросам противодействия вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины и ликвидации ее последствий.
Также Рада призвала международное сообщество к осуществлению всех мер для прекращения военной агрессии по отношению к Украине, об усилении санкции к Российской Федерации как страны, которая поддерживает агрессию на территории Украины.
Кроме того, предлагается обратиться к международному сообществу относительно предоставления Украине военно-политической поддержки и исключения России из Совета Безопасности ООН как страны-агрессора, которая блокирует принятие всех решений ООН относительно ситуации в Донбассе.
"Я быстро ее подпишу и направлю всем адресатам", - заявил председатель Верховной Рады Украины Владимир Гройсман.
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:
Гадаю що таке визнання також відсікає Хуйлостан як можливого учасника миротворчої місії.
А ВР визнала сепарів терористами ?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #42 : Січня 27, 2015, 12:46:41 12:46 »
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:

Не думаю, чтобы еще погибло сколько-то индусов и нигерийцев?

Вот что надо реально -   надо просить введения миротворцев ООН в Крым - для контроля вывода оккупационных войск РФ

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: ВР 327 в залі
« Reply #43 : Січня 27, 2015, 12:47:23 12:47 »
[
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:
Гадаю що таке визнання також відсікає Хуйлостан як можливого учасника миротворчої місії.
А ВР визнала сепарів терористами ?
Пишуть, що в першому читанні прийняли закон, але ще має бути друге читання і остаточне прийняття.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: ВР 327 в залі
« Reply #44 : Січня 27, 2015, 12:51:20 12:51 »
Хотілось би почути від критиків дій ВР про конкретні кроки, які має, на їх думку, здійснити влада і які б вони схвалили. Може б ми тут теж це підтримали.
Розірвання дип.відносин з рашкою і проголошення війни наче вже звучало. Що ще?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #45 : Січня 27, 2015, 12:54:50 12:54 »
[
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:
Гадаю що таке визнання також відсікає Хуйлостан як можливого учасника миротворчої місії.
А ВР визнала сепарів терористами ?
Пишуть, що в першому читанні прийняли закон, але ще має бути друге читання і остаточне прийняття.

Это не закон - это обращение/постановление. Оно принято. Все.

Заседание ВР закрыто...


Следующие - во вторник, 03.02.2015

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #46 : Січня 27, 2015, 12:55:06 12:55 »
Бумеранг, а можете ответить на некоторые конкретные вопросы...

Раз Вы такой резвый и правильный. И знаток Украинского?

1. Вы лично служили в АТО или были добровольцем?
2. Сколько денег Лично Вы пожертвовали армии/АТО/добровольцам?
3. Можете ли Вы дать ссылки на ваши посты в ветках СУП, где идет конкретный сбор помощи нашим бойцам на фронте?

Ждем.

Брехать не буду. В АТО не служив. Призваний на службу в АТО не був. Хоча в свій час я чесно відтарабанив 2 роки в радянській армії 86-88 р.р.

Повістки не отримував ( я киянин, вік 46 років). Гроші на АТО давав декілька разів налом, кидав у скриньки, ще десь в травні - червні, коли ще були мітинги на майдані, небагато щоразу по 100 грн. загалом десь 700-800 грн., не більше. пам"ятаю мітинг, де виступав семенченко, десь в кінці травня.
Коли Порошенко ставши Презедентом зразу ж почав гратися в перимир"я - то я зрозумів, що більше ніякоих грошей давать не варто.

1 липня 2014 Порошенко облишив перемир"я і почалося звільнення Донбасу. Я на радостях кинув у скриньку 500 грн. Потім через деякий час ще 500 грн. Всі гроші кидав тільки анонімно, ні на які Р/р не перераховував, бо світитися не люблю.
Після відомих подій під Іловайськом я зрозумів, що доки Порошенко буде при владі, я не дам більше ні копійки.

Я дав пряму відповідь на пряме запитання.
Я не олігарх, не бізнесмен, працюю в фірмі (будматеріали) і в мене зайвих грошей не багато.

Хай тепер кожен розповість про себе так як я ( і хай не забуде сказать про ефективність на посаді Порошенка як Верховного головнокомандуючого і одночасно російського бізнесмена і платника податків до бюджету РФ).
буду радий дізнатися.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #47 : Січня 27, 2015, 01:00:03 13:00 »
Спасибо.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: ВР 327 в залі
« Reply #48 : Січня 27, 2015, 01:00:57 13:00 »
\\все ясно. Ти навіть не юльок. Ти підхуйлятко. \\

 :smiley24:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #49 : Січня 27, 2015, 01:02:46 13:02 »
[
Тут мені на фейсбуках пояснюють, що тепер можна просити ООН вводити своїх миротворців на Схід України...
Як думаєте, можна і чи захоче ООН їх вводити?.. :shuffle:
Гадаю що таке визнання також відсікає Хуйлостан як можливого учасника миротворчої місії.
А ВР визнала сепарів терористами ?
Пишуть, що в першому читанні прийняли закон, але ще має бути друге читання і остаточне прийняття.

Это не закон - это обращение/постановление. Оно принято. Все.

Заседание ВР закрыто...


Следующие - во вторник, 03.02.2015


Хуйло разом з нами теж, я впевнений, прослухав це засідання ВР до кінця і тепер довольний як слон сидить і регоче на всі 32 зуби ;)))))))) :gigi:
Сидить і думає:  українці це не нація, не народ, а якийсь ходячий ПІЗДЄЦ, так героїчно воює на фронті і в той же час тримає на своїй шиї не владу, а якихось боягузливих, лицемірних колаборантів і брехунів ;)))) :laugh:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #50 : Січня 27, 2015, 01:04:27 13:04 »
Спасибо.
А тепер можеш і ти розповіси про свою участь в АТО ( ну і взагалі).

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #51 : Січня 27, 2015, 01:05:55 13:05 »
А про Порошенко, я, Бумеранг, рассказать не могу, за неимением объективной подтвержденной информации (не желтую прессу же цитировать)

И, знаете что, но вопросы с подъебками в скобках - ожидать ответов без подъебок - смешно.

   

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #52 : Січня 27, 2015, 01:10:16 13:10 »
Спасибо.
А тепер можеш і ти розповіси про свою участь в АТО ( ну і взагалі).

1. 4 месяца службы в АТО в чине капитана ВСУ - от удостоверения участика отказался. Льгот не хочу иметь в принципе.

На завтра снова вызван в военкомат - пойду с удовольствием

2. К сожалению, я человек не богатый и бюджетник - смог отдать только 4300 грн за полгода на помощь, из них 800- к. Кабсу (Нате)

Таких как ты "дописуывачив" читать неприятно, но советов давать не буду.

« Останнє редагування: Січня 27, 2015, 01:12:34 13:12 від Anreal68 »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР 327 в залі
« Reply #53 : Січня 27, 2015, 01:12:26 13:12 »
А про Порошенко, я, Бумеранг, рассказать не могу, за неимением объективной подтвержденной информации (не желтую прессу же цитировать)

И, знаете что, но вопросы с подъебками в скобках - ожидать ответов без подъебок - смешно. 
Якщо ти живеш в Україні - то як можна не мати про будь-кого з високих політиків об"єктивної інформації?
 І що називати об"єктивною інформацією?
Я читаю різні СМІ, самі різні сайти ( РФ не читаю, бо там вся інфа дуже одностороння), ФБ і т.п. в процесі життя спілкуюсь з різними людьми, і по роботі і так , найбільше люблю читати форуми й коментарі до новин.
І отак все це співставляючий аналізуючи  роблю собі приблизну уяву про політиків і події.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: ВР 327 в залі
« Reply #54 : Січня 27, 2015, 01:16:09 13:16 »
Хотілось би почути від критиків дій ВР про конкретні кроки, які має, на їх думку, здійснити влада і які б вони схвалили. Може б ми тут теж це підтримали.
Розірвання дип.відносин з рашкою і проголошення війни наче вже звучало. Що ще?
Жаль, що ми так і не почули начальника транспортного цеху.(с)
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: ВР 327 в залі
« Reply #55 : Січня 27, 2015, 01:16:38 13:16 »
Бумеранг, вы таки больной, вы ищите в СМИ "объективную информацию"

Ладно, ищите дальше. Желательно, не выборочно.

Заседание ВР окончено, темка закрыта.