Автор Тема: Справжній бойкот російських товарів  (Прочитано 7448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #30 : Січня 29, 2015, 07:06:28 19:06 »
А мій фейрі зроблений в дніпропетровській області (Ордженікідзе) ... може варто починати з себе, а потім вимагати урядових рішень?

ЗІ: всі побутові і не тільки речі російського виробництва ми змогли (не одразу, але ...) замінити на вітчизняні аналоги, нашого виробництва, виробництва дружніх країн

ну я купляю те що є в магазинах. Може фері виробляється і в рашці і в Дніпропетровську, але в мене нема змоги вибирати - купляю той що є. Може купляю саме дніпропетровський, я не знаю, піду на кухню та подивлюся. Я не проти бойкоту, тварину треба не фінансувати, але потрібна якась заміна.

нічого особистого, але теж купляю, те що є. тільки перед цим вважаю за доцільне витратити 5-7 хв для вивчення всіх дрібних літер на упаковці, щоб дізнатись де вироблено товар (в більшості - мутки з позначками в серіях-номерах партій, де міститься інфо про виробника). Принципово.
......
Місяців три тому прийшла контролер з газового і спитала, "чому в хаті тепло, а котел не горить?". (Встановив твердопаливний та електрокотли, газ використовую тільки для газ.плити та для морозів на підхваті)
Відповів: кожен оплачений куб вонючого москальського газу - це жменя патронів, які використають підараси проти наших хлопців.
Більше з тих пір не приходила.
Всі інші товари - як і газ.

п.с. фейрі - не найкраще рішення, я б сказав навпаки, гівно. у дружини нігті слояться від нього. Є багато кращі засоби - називати не буду - щоб не пройшло за рекламу - підберіть собі для своєї води й шкіри оптимальний варіант.

п.п.с. принципово - бо в мене є дуже близькі люди, що пИздять москалів на сході нашої країни.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #31 : Січня 29, 2015, 07:11:58 19:11 »


Сейчас нет, сегодня купил в Сильпо Нескафе в мягкой упаковке с нашим штрих-кодом. А на тех что 762 видел и адрес дистрибютера в Москве, хотя пишется производитель Германия.

если в сильпо, то они сами на ценнике ставят страну-производителя, смотрите внимательней (в Киеве по крайней мере так)

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #32 : Січня 29, 2015, 07:14:50 19:14 »
Часто покупаю растворимый кофе. Обратил внимание что часто попадается штрих-код 762.
Есть у меня подозрения что это товар из Мордора, хотя штрих-код как я понял компании-производителя.
Кто-то может подробнее рассказать? А то кофе люблю, но москалям деньги отдавать не хочу, а выбор растворимого обычно не велик.
Як варіант спробуйте Львівську каву (з'явилася розчинна в м'яких пачках) в Ашані і Кишені є. В Ашані є ще розчинна кава власного виробництва десь коло Київа ("Кожень день" здається).....це те що більш-менш номальне ціна\якість :shuffle:

Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #33 : Січня 29, 2015, 07:15:09 19:15 »


Сейчас нет, сегодня купил в Сильпо Нескафе в мягкой упаковке с нашим штрих-кодом. А на тех что 762 видел и адрес дистрибютера в Москве, хотя пишется производитель Германия.

если в сильпо, то они сами на ценнике ставят страну-производителя, смотрите внимательней (в Киеве по крайней мере так)
Ставят но не всегда, я поэтому и спросил за код 762 потому что однозначно страна-производитель не была прописана.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #34 : Січня 29, 2015, 07:17:07 19:17 »
п.с. фейрі - не найкраще рішення, я б сказав навпаки, гівно. у дружини нігті слояться від нього. Є багато кращі засоби - називати не буду - щоб не пройшло за рекламу - підберіть собі для своєї води й шкіри оптимальний варіант.

та називайте, ми не в прямому ефірі  :gigi:. До чого тут реклама - багатьом цікаво. Я юзаю іноді Пур - в принципі нічого так (трохи, суб"єктивно, більше розходиться як фейрі, але піде ..)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #35 : Січня 29, 2015, 07:20:52 19:20 »
Часто покупаю растворимый кофе. Обратил внимание что часто попадается штрих-код 762.
Есть у меня подозрения что это товар из Мордора, хотя штрих-код как я понял компании-производителя.
Кто-то может подробнее рассказать? А то кофе люблю, но москалям деньги отдавать не хочу, а выбор растворимого обычно не велик.
Як варіант спробуйте Львівську каву (з'явилася розчинна в м'яких пачках) в Ашані і Кишені є. В Ашані є ще розчинна кава власного виробництва десь коло Київа ("Кожень день" здається).....це те що більш-менш номальне ціна\якість :shuffle:
Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:
Спасибо, обязательно попробую. В тех супермаркетах где скупаюсь обычно не видел её. Но думаю когда заеду в Ашан то найду.

Offline Irisha

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #36 : Січня 29, 2015, 07:21:20 19:21 »
Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:
Питання було щодо розчинної кави і таки дійсно вона називається "Кава зі львова" :Prapor2:

А якщо брати натуральну то мені подобається червона і синя (нажаль рікто є на полицях) упаковки, домашнім і зелена подобається :rotate:Тут вже кому що подобається.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #37 : Січня 29, 2015, 07:23:00 19:23 »
.. а що виробляють? для орієнтиру
"наприклад чай Тес, кава Жокей"
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #38 : Січня 29, 2015, 07:25:43 19:25 »
Якщо дійсно захотіти, можна відмовитись від москальських товарів.
Ми для домашніх потреб абсолютно нічого не купуємо з росії.
Для мене була величезною проблемою звичайна Поліроль, звикла до Проктал енд Гембл, але не купувала російського виробництва. Нічого, три місяці кожен тиждень ходила в наші магазини і говорила, щоб привезли НЕросійську Поліроль. Сама зробила "домашню" і користувалась нею, хоч і не дуже вона якісна вийшла.
Зате два тижні тому у нас з'явилась Поліроль харківського виробництва, нічим не гірша Проктал енд Гембл. І вчора мені сказали в магазині, що після завозу харківської російську практично перестали купувати.

Зауважте, що ми живемо в маленькому райцентрі, де вибір товарів і на половину не такий, як у великих містах.

П.С. В тему, дочка в Києві сьогодні купила рідину для миття посуду Діксі українського виробництва. Всього за 7 грн, а каже не гірша за Фейрі нічим, склад навіть більш натуральний.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #39 : Січня 29, 2015, 07:27:59 19:27 »
Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:
Питання було щодо розчинної кави і таки дійсно вона називається "Кава зі львова" :Prapor2:

А якщо брати натуральну то мені подобається червона і синя (нажаль рікто є на полицях) упаковки, домашнім і зелена подобається :rotate:Тут вже кому що подобається.
"Кава зі Львова" натуральна мелена - мій наркотик... :smilie1:
Особливо підсіла на синю упаковку, такого глибокого синього кольору, називається "Вірменська". Вона заварюється з чудовою пінкою і дуууже смачна мені. Вже місяців 5 не можу перейти на іншу.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #40 : Січня 29, 2015, 07:28:15 19:28 »
.. а що виробляють? для орієнтиру
"наприклад чай Тес, кава Жокей"

Тес фасують десь біля Броварів чи Борисполю.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Irisha

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #41 : Січня 29, 2015, 07:28:54 19:28 »
.. а що виробляють? для орієнтиру
"наприклад чай Тес, кава Жокей"
.....Гріндфілд

Але в Україні у компанії певне лише представництво та зареєстрована торгова марк, звідси, наприклад Грінфілд на полицях є з українським штрих-кодом......а так треба читати не лише штрих-код а й адресу потужностей виробництва

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #42 : Січня 29, 2015, 07:32:16 19:32 »

Зате два тижні тому у нас з'явилась Поліроль харківського виробництва, нічим не гірша Проктал енд Гембл. І вчора мені сказали в магазині, що після завозу харківської російську практично перестали купувати.


а яка назва поліролю?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #43 : Січня 29, 2015, 07:34:21 19:34 »
Відносно чаю.
Раджу спробувати "SUN GARDENS", розфасовка в Броварах. Правда, він трохи дорожчий, ніж Ліптон європейського виробництва. Але дуже якісний. Є в пачках, а я купую в пірамідках, вони прозорі і їх вміст добре видно.
Чай чудовий, я піддсіла на суміш чороного та зеленого з волошками і зелений з жень-шенем.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #44 : Січня 29, 2015, 07:35:51 19:35 »

Зате два тижні тому у нас з'явилась Поліроль харківського виробництва, нічим не гірша Проктал енд Гембл. І вчора мені сказали в магазині, що після завозу харківської російську практично перестали купувати.


а яка назва поліролю?

Domo, білі баночки з прозорою кришечкою. Дочка говорила в Києві є в супермаркетах.
Написано - виробник м. Харків.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #45 : Січня 29, 2015, 07:37:38 19:37 »
Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:
Питання було щодо розчинної кави і таки дійсно вона називається "Кава зі львова" :Prapor2:

А якщо брати натуральну то мені подобається червона і синя (нажаль рікто є на полицях) упаковки, домашнім і зелена подобається :rotate:Тут вже кому що подобається.
"Кава зі Львова" натуральна мелена - мій наркотик... :smilie1:
Особливо підсіла на синю упаковку, такого глибокого синього кольору, називається "Вірменська". Вона заварюється з чудовою пінкою і дуууже смачна мені. Вже місяців 5 не можу перейти на іншу.
І мені вірменська до смаку припала :smiley15: я вже випив чорну, на роботу забрав червону, а дома п'ю синю
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #46 : Січня 29, 2015, 07:39:52 19:39 »
Спробуйте "Кава зі Львова" (по памяті, здається так назва). Червона упаковка. Заварна. Три чайних ложки з гіркою на 2 ранкові чашки. Потім у кожну чашку по 8-10 крапель соку лимона. Цукор за смаком (я без цукру, дружина 1,5 ч.л). Ніякий розчинний і поруч не лежав. :smilie1:
Да, трішки більше мороки з приготуванням, але воно того варте. Готую щоранку сам.  :smiley24:
Питання було щодо розчинної кави і таки дійсно вона називається "Кава зі львова" :Prapor2:

А якщо брати натуральну то мені подобається червона і синя (нажаль рікто є на полицях) упаковки, домашнім і зелена подобається :rotate:Тут вже кому що подобається.
"Кава зі Львова" натуральна мелена - мій наркотик... :smilie1:
Особливо підсіла на синю упаковку, такого глибокого синього кольору, називається "Вірменська". Вона заварюється з чудовою пінкою і дуууже смачна мені. Вже місяців 5 не можу перейти на іншу.

В нас невеличке місто. В продажу бачив червону, чорну, та зелену.
Як побачу синю - обов'язково спробую.
Дякую!
 :Prapor2:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #47 : Січня 29, 2015, 07:40:29 19:40 »

"Кава зі Львова" натуральна мелена - мій наркотик... :smilie1:
Особливо підсіла на синю упаковку, такого глибокого синього кольору, називається "Вірменська". Вона заварюється з чудовою пінкою і дуууже смачна мені. Вже місяців 5 не можу перейти на іншу.
І мені вірменська до смаку припала :smiley15: я вже випив чорну, на роботу забрав червону, а дома п'ю синю
:smiley15:
А я вже ніяку не сприймаю крім "Вірменьскої". Аж цікаво, скільки ще буду лише на ній сидіти?...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #48 : Січня 29, 2015, 07:47:03 19:47 »

Зате два тижні тому у нас з'явилась Поліроль харківського виробництва, нічим не гірша Проктал енд Гембл. І вчора мені сказали в магазині, що після завозу харківської російську практично перестали купувати.


а яка назва поліролю?

Domo, білі баночки з прозорою кришечкою. Дочка говорила в Києві є в супермаркетах.
Написано - виробник м. Харків.


дякую! і відгуки в мережі позитивні
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #49 : Січня 29, 2015, 08:07:44 20:07 »
Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46

Я от не дуже цього розумію. Велика кількість товарів західних фірм виробляється в раіссе. Здається, Проктор анд Гембл - вся побутова хімія, Wrigley та багато іншого, індезіт-арістон ітд. Я мию посуд з Феррі, що мені робити, купляти галу? Я не хочу.

Замість тупого бойкоту треба на урядовому рівні пропонувати цим фірмам перенести виробництво в Україну.

Сегодня "Фейри" он берет, а завтра - Путин у ворот!  :Ganba:  :smilie5:
Слушай, ну какая "Фейри", когда война идет? Нужно чем-то жертвовать.
Люди бросают работу, дела, переживают разлуку с родными и близкими, идя на войну, а мы не можем отказаться от российских товаров?
Нельзя торговать принципами - это ничем хорошим не заканчивается.

Мы российские товары почти не покупали уже давно, а с прошлого года - не покупаем вообще и ничего не потеряли. Более того, по возможности покупаем украинского производства вместо импортного, даже если качество чуть хуже, но приемлемо. Просто потому, что маленький шаг каждого украинца - это большой шаг для всей Украины.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #50 : Січня 29, 2015, 08:12:34 20:12 »
Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46

Я от не дуже цього розумію. Велика кількість товарів західних фірм виробляється в раіссе. Здається, Проктор анд Гембл - вся побутова хімія, Wrigley та багато іншого, індезіт-арістон ітд. Я мию посуд з Феррі, що мені робити, купляти галу? Я не хочу.

Замість тупого бойкоту треба на урядовому рівні пропонувати цим фірмам перенести виробництво в Україну.

Сегодня "Фейри" он берет, а завтра - Путин у ворот!  :Ganba:  :smilie5:
Слушай, ну какая "Фейри", когда война идет? Нужно чем-то жертвовать.
Люди бросают работу, дела, переживают разлуку с родными и близкими, идя на войну, а мы не можем отказаться от российских товаров?
Нельзя торговать принципами - это ничем хорошим не заканчивается.

Мы российские товары почти не покупали уже давно, а с прошлого года - не покупаем вообще и ничего не потеряли. Более того, по возможности покупаем украинского производства вместо импортного, даже если качество чуть хуже, но приемлемо. Просто потому, что маленький шаг каждого украинца - это большой шаг для всей Украины.

 :smiley24: :smiley15:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #51 : Січня 29, 2015, 08:13:42 20:13 »
Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46

Я от не дуже цього розумію. Велика кількість товарів західних фірм виробляється в раіссе. Здається, Проктор анд Гембл - вся побутова хімія, Wrigley та багато іншого, індезіт-арістон ітд. Я мию посуд з Феррі, що мені робити, купляти галу? Я не хочу.

Замість тупого бойкоту треба на урядовому рівні пропонувати цим фірмам перенести виробництво в Україну.

Сегодня "Фейри" он берет, а завтра - Путин у ворот!  :Ganba:  :smilie5:
Слушай, ну какая "Фейри", когда война идет? Нужно чем-то жертвовать.
Люди бросают работу, дела, переживают разлуку с родными и близкими, идя на войну, а мы не можем отказаться от российских товаров?
Нельзя торговать принципами - это ничем хорошим не заканчивается.

Мы российские товары почти не покупали уже давно, а с прошлого года - не покупаем вообще и ничего не потеряли. Более того, по возможности покупаем украинского производства вместо импортного, даже если качество чуть хуже, но приемлемо. Просто потому, что маленький шаг каждого украинца - это большой шаг для всей Украины.

 :smiley24: :smiley15: :Prapor2:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #52 : Січня 29, 2015, 08:19:40 20:19 »
Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46

Я от не дуже цього розумію. Велика кількість товарів західних фірм виробляється в раіссе. Здається, Проктор анд Гембл - вся побутова хімія, Wrigley та багато іншого, індезіт-арістон ітд. Я мию посуд з Феррі, що мені робити, купляти галу? Я не хочу.

Замість тупого бойкоту треба на урядовому рівні пропонувати цим фірмам перенести виробництво в Україну.

вот могу предложить смесь порошка горчицы и соды пищевой, прекрасно отмывает

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #53 : Січня 29, 2015, 08:21:58 20:21 »
Львівяни, а Ашані, на праврму вході, той що далі від Практікера, є ятка у вигляді воза від шоколадної майстерні, там купив їх каву, дорогувато правда, але кава на те заслуговує. :smiley24:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #54 : Січня 29, 2015, 09:15:16 21:15 »
Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46

Я от не дуже цього розумію. Велика кількість товарів західних фірм виробляється в раіссе. Здається, Проктор анд Гембл - вся побутова хімія, Wrigley та багато іншого, індезіт-арістон ітд. Я мию посуд з Феррі, що мені робити, купляти галу? Я не хочу.

Замість тупого бойкоту треба на урядовому рівні пропонувати цим фірмам пепенести виробництво в Україну.

А мій фейрі зроблений в дніпропетровській області (Ордженікідзе) ... може варто починати з себе, а потім вимагати урядових рішень?

ЗІ: всі побутові і не тільки речі російського виробництва ми змогли (не одразу, але ...) замінити на вітчизняні аналоги, нашого виробництва, виробництва дружніх країн
Так кажуть недалекі люди або щоб від них від'ї*алися. Якщо людині це невигідно, а прямих аналогів нема - цього ніколи не зроблять.

високопарний ляп.

прочитайте уважно, якщо стане сил і "далекості" мій пост. Я писав про не те, що навіть прямий аналог, а про конкретний виріб такий самий.
Не треба на мене кидатися. Я не про конкретний виріб, я про підхід. Без державного втручання такий "тренд" не ефективний. Москалі роблять  фіктивну фірму в с. Дальні Забугрища і будуть спокійно ввозити сюди товари з написом 482 прямо з росії. А держстат буде радісно кричати як ми відфутболили москалів. Бо великий бізнес - це великі хабарі. А боротьба з корупцією у нас показушна. От якби поставили додаткове мито на ввіз з росії, а мито з європи зменшили - був би результат. Хай стрижуть долари з агресора.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #55 : Січня 29, 2015, 10:04:07 22:04 »

Не треба на мене кидатися. Я не про конкретний виріб, я про підхід. Без державного втручання такий "тренд" не ефективний. Москалі роблять  фіктивну фірму в с. Дальні Забугрища і будуть спокійно ввозити сюди товари з написом 482 прямо з росії. А держстат буде радісно кричати як ми відфутболили москалів. Бо великий бізнес - це великі хабарі. А боротьба з корупцією у нас показушна. От якби поставили додаткове мито на ввіз з росії, а мито з європи зменшили - був би результат. Хай стрижуть долари з агресора.

ок.

Справа в тім, що це вже працює. те, що потрібен державний підхід - питань нема. Але доки він буде - треба брати до своїх рук зброю самостійно. До того ж це не дуже важко насправді :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #56 : Січня 30, 2015, 01:39:56 01:39 »
Дуже хороша тенденція. Тим більше, що Росія не виробляє аж особливо чогось такого критичного

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #57 : Січня 30, 2015, 02:28:02 02:28 »

Не треба на мене кидатися. Я не про конкретний виріб, я про підхід. Без державного втручання такий "тренд" не ефективний. Москалі роблять  фіктивну фірму в с. Дальні Забугрища і будуть спокійно ввозити сюди товари з написом 482 прямо з росії. А держстат буде радісно кричати як ми відфутболили москалів. Бо великий бізнес - це великі хабарі. А боротьба з корупцією у нас показушна. От якби поставили додаткове мито на ввіз з росії, а мито з європи зменшили - був би результат. Хай стрижуть долари з агресора.

ок.

Справа в тім, що це вже працює. те, що потрібен державний підхід - питань нема. Але доки він буде - треба брати до своїх рук зброю самостійно. До того ж це не дуже важко насправді :)
Дійсно, українських харчів завались. Шмоток більш-менш. Я ніколи не куплю російську шоколадку, але не завжди є вибір. Ось мені минулого року потрібен був перфоратор. Розклад такий - китаєць з українською наліпкою - 2 тисячі, москальсько-китайський - 2 тисячі, німець бош - 10 тисяч. При цьому я знаю що "тіпа український" - гівно(моя болгарка згоріла на другий тиждень, шестерні зі силуміну), а у сусіда москаль працює вже другий рік день в день(він будівництвом займається). І що робити? Так що я тепер як в анекдоті з поручиком ржевським - "Їбу і плачу, їбу і плачу" :smilie9:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #58 : Січня 30, 2015, 09:01:07 09:01 »
Розклад такий - китаєць з українською наліпкою - 2 тисячі, москальсько-китайський - 2 тисячі, німець бош - 10 тисяч. При цьому я знаю що "тіпа український" - гівно(моя болгарка згоріла на другий тиждень, шестерні зі силуміну), а у сусіда москаль працює вже другий рік день в день(він будівництвом займається). І що робити?

Купуйте китайський Bosch  за бугром. Наприклад:
http://www.boormachinestore.nl/product/207110/category-101495/bosch-psb-850-2-re.html

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Справжній бойкот російських товарів
« Reply #59 : Січня 30, 2015, 10:56:28 10:56 »
А мій фейрі зроблений в дніпропетровській області (Ордженікідзе) ... може варто починати з себе, а потім вимагати урядових рішень?

ЗІ: всі побутові і не тільки речі російського виробництва ми змогли (не одразу, але ...) замінити на вітчизняні аналоги, нашого виробництва, виробництва дружніх країн

ну я купляю те що є в магазинах. Може фері виробляється і в рашці і в Дніпропетровську, але в мене нема змоги вибирати - купляю той що є. Може купляю саме дніпропетровський, я не знаю, піду на кухню та подивлюся. Я не проти бойкоту, тварину треба не фінансувати, але потрібна якась заміна.

А вы попробуйте напрячся... Привычки можно поменять на новые...

неужели так трудно выбрать то, что не производится в РФ?

Ну и что, что по лицензии???  В интересах Украины - все лицензионные предприятия РФ должны подохнуть, их сотрудники - стать бомжами.

Спасибо многим киевским сетям, что они стали крупными флажками отмечать "сделано в РФ".

Таким образом всякие жилеты, сникерсы, фейри, прочая кацапохерня - автоматически идет нахрен. Видишь флажок - и идешь выбирать аналоги. Даже если они дороже.  :smiley24: