Автор Тема: А где подевались все критики Правого Сектора? Давайте их послушаем сейчас.  (Прочитано 5999 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Вот тех, которые больше всех радовались убийству Сашка Белого. Тех, кто все причитал как бы Путин чего не подумал про нас плохого из-за ПС. А то вдруг из-за ПС на Донбасс нападет или Харьков.
Ау-у, вы где?
Кто тут больше всех причитал чтобы оружие все сдали поскорее, уж не под Луганским СБУ они сейчас?
Сепаратисты  показывают свой огнестрел не стесняясь и никого это сейчас не травмирует? А как же , может быть Путин-сука, расстроится?
Где вы суки были со своим пид..ом Аваковым когда вся эта шваль которая повылазила готовилась и вооружалась?
Понимаю, что никто не ответит.
 :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 04:52:13 16:52 від woodbridge »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Та чо. Вони й зараз вважають, що вбити Білого було правильно...
А на сході - нє нагнєтать.
Юльки...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
 :love:

Люди у комуфляжі, переважно представники Правого сектора та Самооборони, не дозволили провести з'їзд суддів. Активісти вимагають негайної люстрації







Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
  А где подевались все критики Правого Сектора? Давайте их послушаем сейчас.



Пішли допомагати штурмувати ВАСу.

Якраз на часі , в світлі сьогоднішніх подій на Сході

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Фігасобі форма на останній фотці! Кисельов зайдеться в екстазі!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34334
  • Стать: Чоловіча
Авакови скоро брататись будуть з сепарастами, бо 'ето ж наші люді, ані харошіє'.  :love:

А Сашко Білий був 'апасний бандіт, он на міністра громко ругался'.

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
  А где подевались все критики Правого Сектора? Давайте их послушаем сейчас.



Пішли допомагати штурмувати ВАСу.

Якраз на часі , в світлі сьогоднішніх подій на Сході

Так это критики подались или ПС?

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Слухайте, ну не треба ж змішувати грішне з праведним!
Гасати по Рівненщині зі зброєю, тягати на камеру прокурора (нехай і хабарника) за краватку, розганяти рок-концерт, віджимати бізнес (нехай він і належить рейдерам) — це зовсім не comme il faut.
А от завадити продажним суддям пролізти до КС з метою реставрації Януковича — гідна справа.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Авакови скоро брататись будуть з сепарастами, бо 'ето ж наші люді, ані харошіє'.  :love:

А Сашко Білий був 'апасний бандіт, он на міністра громко ругался'.

 :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Авакову нужно было в каждом из этих городов организовать сотню вооруженных бойцов,которые в любой момент должны были ждать команды, и больше ничего не делать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Слухайте, ну не треба ж змішувати грішне з праведним!
Гасати по Рівненщині зі зброєю, тягати на камеру прокурора (нехай і хабарника) за краватку, розганяти рок-концерт, віджимати бізнес (нехай він і належить рейдерам) — це зовсім не comme il faut.
А от завадити продажним суддям пролізти до КС з метою реставрації Януковича — гідна справа.
Поддерживаю полностью.Если бы получился переворот пошло бы все прахом.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
1. з власною зареєстрованою зброєю можна було гасати, але щоразу штраф 50 грн.
2. прокурора потрібно було пиздити, а не тільки тягати. люди на вулиці прийшли з вилами, кончати потвору.
3. хз що там за рок-концерт, але це тягне на розстріл?
4. по бізнесу немає інформації. було лише "сашко білий тижнями не годує бійців і тому вони злі і будуть всіх рвати" - тут всі посміялися
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Theorist

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Сашко Белый сам себя застрелил, это совершенно ясно.

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Аваков, сука! Где ты? Почему в Донецкой ОГА люди с автоматами и гранатометами? Они из Правого Сектора?
Что это продажное чмо делало на посту МВД больше месяца?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Люди у комуфляжі, переважно представники Правого сектора та Самооборони, не дозволили провести з'їзд суддів. Активісти вимагають негайної люстрації

А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?

певно бидлу не зрозуміти, що в донецьку проти терористів повинен працювати державний спецназ.

і потім. "Один законник с портфелем в руках награбит больше, чем сто невежд с автоматами."
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
До ПС є свої запитання. Партизанити в Рівному якось дійсно смішно. Вони б ще в Тернополі партизанили.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Фігасобі форма на останній фотці! Кисельов зайдеться в екстазі!

А шо не так с формой?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?

Что бы их потом объявили провокаторами и под арест?
В Харькове уже воевали. Результаты - известны.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
До ПС є свої запитання. Партизанити в Рівному якось дійсно смішно. Вони б ще в Тернополі партизанили.

так то БАЗА, ДІМ. до речі, Рівне - на кордоні єдіново союзново государства РФ і білорусі
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Люди у комуфляжі, переважно представники Правого сектора та Самооборони, не дозволили провести з'їзд суддів. Активісти вимагають негайної люстрації

А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?

Вы уж определитесь - или отстреливать ПС или дать им возможность защищать Украину.
Я писал на ФУП еще месяц назад - тем кто в то время поливал грязью покойного Сашка- когда русские десантники будут на улицах Киева такие как Сашко не выйдут с хлебом солью, а насчет БЮТ и Авакова я не уверен.
По поводу фотографии - в ваши планы входит восстановление Януковича? Вы ЗА или ПРОТИВ?

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?
певно бидлу не зрозуміти, що в донецьку проти терористів повинен працювати державний спецназ.

і потім. "Один законник с портфелем в руках награбит больше, чем сто невежд с автоматами."
:smiley24:

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Доречі той зїзд сьогодні - не спроста . Я не знаю яким чином , але ті судді могли б якось легалізувати заваруху на Сході . Так що добре , що їм не дали сьогодні зібратись.

ПС. Аваков - встанови спостереження за Лавриновичем . Він дуже багато знає про дєлішкі синяків , шкода , якщо втече в Росію.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Я писал на ФУП еще месяц назад - тем кто в то время поливал грязью покойного Сашка- когда русские десантники будут на улицах Киева такие как Сашко не выйдут с хлебом солью, а насчет БЮТ и Авакова я не уверен.

Думаю, что и не драпанут.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Люди у комуфляжі, переважно представники Правого сектора та Самооборони, не дозволили провести з'їзд суддів. Активісти вимагають негайної люстрації

А чего они с тётками воюют, а не в Донецке под ОГА? Или там ответить могут, а тут безопаснее?

У Харкові вони теж воювали - застрелили двох кацапів
за це їх мусора Авакова пов'язали

Offline ДежаВю

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Павло Петренко каже, шо сьогодні проросійські сили зірвали засідання суддів, використовуючи ПС і Самооборону, за що вони, ПС і Самооборона,  будуть відповідати по закону, это была провокация, завтра огласят весь список, и всех накажут, во как !
Путин **йло - Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Доречі той зїзд сьогодні - не спроста . Я не знаю яким чином , але ті судді могли б якось легалізувати заваруху на Сході . Так що добре , що їм не дали сьогодні зібратись.

ПС. Аваков - встанови спостереження за Лавриновичем . Він дуже багато знає про дєлішкі синяків , шкода , якщо втече в Росію.

Яким чином?
Обрали б нових членів КС, синячих і той КС міг би одним рішенням повернути все взад...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Павло Петренко каже, шо сьогодні проросійські сили зірвали засідання суддів, використовуючи ПС і Самооборону, за що вони, ПС і Самооборона,  будуть відповідати по закону, это была провокация, завтра огласят весь список, и всех накажут, во как !

Він ..банувся. чмошник? Чи теж вражина? Все судитись обіцяє з москалями. Де ті позови, казьол?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Доречі той зїзд сьогодні - не спроста . Я не знаю яким чином , але ті судді могли б якось легалізувати заваруху на Сході . Так що добре , що їм не дали сьогодні зібратись.
Пост из серии "Не читал, но осуждаю!" :weep:

Offline ДежаВю

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 88
Токо шо, по зомбоящику, пришлось аж в инет вернуться от новости такой, дали буде...
Путин **йло - Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла