Автор Тема: У Києві з'явилися 17 білбордів з висловами пророка Мухамеда  (Прочитано 5849 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
У столиці України з'явилися 17 білбордів з висловами ісламського пророка Мухамеда. На них наведено хадиси про ставлення мусульман до інших людей з метою відповіді на запитання «Що про це говорить іслам», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.com.ua.

 

На білбордах написано: «мене послано лише для того, щоб довести моральність до досконалості», «будь милостивий до тих, хто на землі — і змилується над тобою Той, Хто на небі», «...а найкращим з вас є той, хто найкраще ставиться до своєї сім'ї».

У пострадянських суспільствах існує безліч стереотипів про мусульман, про їх ставлення до сім'ї і суспільства. Крім того, людей турбує питання «чому ж насправді навчає іслам» після трагічних інцидентів, у яких фігурують люди, які маскують свої наміри і вчинки ісламськими гаслами. Так трапилося і після трагедії в редакції журналу «Шарлі Ебдо».

Поширюючи правдиву інформацію про Мухамеда і його вчення керувалася одна з мусульманських громад Києва, замовляючи вищезгадані білборди.

"Більшість українців-немусульман ніколи всерйоз не замислювалися, чим живуть їхні співвітчизники-мусульмани — і ось хвиля національного єднання руйнує сформовані раніше бар'єри байдужості між людьми, які починають усвідомлювати, наскільки спільними були їх цінності протягом усього часу", - пише сайт "Іслам в Україні".

Подібна ініціатива вже реалізовувалася в Україні: кілька років тому асоціація «Альраід» організувала розміщення подібних білбордів у Сімферополі, а громада мусульман Дніпропетровська оплатила розміщення декількох білбордів і лайтбоксів з хадисом «Рай знаходиться під ногами ваших матерів» у своєму місті.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
 В интернете появилось видео, на котором видно, что иорданец в оранжевой робе находится в клетке, которую боевики поджигают. По этическим соображениям “Евроньюс” не демонстрирует эти кадры. В то же время телевидение Иордании сообщило, что казнь состоялась еще 3 января.

Иорданский пилот попал в плен к исламистам в конце декабря. Истребитель “Ф-16”, которым он управлял, потерпел крушение над сирийским городом Ракка. Это был один из воздушных рейдов иорданских ВВС против позиций исламистов в рамках ударов международной коалиции.
В стране случившееся вызвало настоящий шок, а некоторые оппозиционные политики требовали от властей покинуть организованный США антиисламистский альянс.

Власти Иордании заявляли, что сделают все возможное, чтобы освободить пилота. Боевики в обмен на освобождение летчика требовали от Аммана выдать им террористку Саджиду ар-Ришауи. Исламисты пообещали, что если та не будет доставлена для обмена к турецкой границе до захода солнца 29 января, они убьют иорданца.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Вот интересно, а кто-нибудь заплатит за цитаты из той же книги, которыми оправдывают сожжения и убийства?
Пусть даже с комментариями
Может скинуться?
 :smilie9:
Sapere aude

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Медвед, вы понимаете, что ваши картинки не имеют ни малейшего отношения к высказываниям из Корана...

:(

Если не понимаете, то - очень жаль.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Вот интересно, а кто-нибудь заплатит за цитаты из той же книги, которыми оправдывают сожжения и убийства?
Пусть даже с комментариями
Может скинуться?
 :smilie9:

Тогда и Билию не цитируйте.  И Бхагават-Гиту тоже...

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
В Киеве много бордов с такими цитатами?
Приверженцы Библии сожгли и обезглавили  за последний год много "отступников"?


Мудак?
 :smiley23:
Sapere aude

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
В Киеве много бордов с такими цитатами?
Приверженцы Библии сожгли и обезглавили  за последний год много "отступников"?


Мудак?
 :smiley23:

Вообще то, погибших в ЕС за последние 10 лет от рук христианских фанатиков (например, броцов с абортами, которые взрывают клиники) - куда больше, чем от мусульманских. К примеру


Вы зря не изучаете статистику.

 

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Проблема не в исламе, христианстве или какой другой вере.


По честному, если, все они - отображают архетипичные верования человечества, и одинаковы по сути.


Проблема в том, что подонки и терористы всех мастей используют священные учения для оправдания своих преступлений.

Акцентируйте ваше внимание на преступниках, а не на религиозных концепциях. :super:

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
...Акцентируйте ваше внимание на преступниках, а не на ... концепциях. :super:
Прелестно! когда на нас прёт орда, нам советуют вглядываться в лица.
 :smiley23:
Sapere aude

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
У столиці України з'явилися 17 білбордів з висловами ісламського пророка Мухамеда. На них наведено хадиси про ставлення мусульман до інших людей з метою відповіді на запитання «Що про це говорить іслам», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.com.ua.

 

На білбордах написано: «мене послано лише для того, щоб довести моральність до досконалості», «будь милостивий до тих, хто на землі — і змилується над тобою Той, Хто на небі», «...а найкращим з вас є той, хто найкраще ставиться до своєї сім'ї».

У пострадянських суспільствах існує безліч стереотипів про мусульман, про їх ставлення до сім'ї і суспільства. Крім того, людей турбує питання «чому ж насправді навчає іслам» після трагічних інцидентів, у яких фігурують люди, які маскують свої наміри і вчинки ісламськими гаслами. Так трапилося і після трагедії в редакції журналу «Шарлі Ебдо».

Поширюючи правдиву інформацію про Мухамеда і його вчення керувалася одна з мусульманських громад Києва, замовляючи вищезгадані білборди.

"Більшість українців-немусульман ніколи всерйоз не замислювалися, чим живуть їхні співвітчизники-мусульмани — і ось хвиля національного єднання руйнує сформовані раніше бар'єри байдужості між людьми, які починають усвідомлювати, наскільки спільними були їх цінності протягом усього часу", - пише сайт "Іслам в Україні".

Подібна ініціатива вже реалізовувалася в Україні: кілька років тому асоціація «Альраід» організувала розміщення подібних білбордів у Сімферополі, а громада мусульман Дніпропетровська оплатила розміщення декількох білбордів і лайтбоксів з хадисом «Рай знаходиться під ногами ваших матерів» у своєму місті.

Ідіоти. Що можна сказати.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
У столиці України з'явилися 17 білбордів з висловами ісламського пророка Мухамеда. На них наведено хадиси про ставлення мусульман до інших людей з метою відповіді на запитання «Що про це говорить іслам», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.com.ua.

 

На білбордах написано: «мене послано лише для того, щоб довести моральність до досконалості», «будь милостивий до тих, хто на землі — і змилується над тобою Той, Хто на небі», «...а найкращим з вас є той, хто найкраще ставиться до своєї сім'ї».

У пострадянських суспільствах існує безліч стереотипів про мусульман, про їх ставлення до сім'ї і суспільства. Крім того, людей турбує питання «чому ж насправді навчає іслам» після трагічних інцидентів, у яких фігурують люди, які маскують свої наміри і вчинки ісламськими гаслами. Так трапилося і після трагедії в редакції журналу «Шарлі Ебдо».

Поширюючи правдиву інформацію про Мухамеда і його вчення керувалася одна з мусульманських громад Києва, замовляючи вищезгадані білборди.

"Більшість українців-немусульман ніколи всерйоз не замислювалися, чим живуть їхні співвітчизники-мусульмани — і ось хвиля національного єднання руйнує сформовані раніше бар'єри байдужості між людьми, які починають усвідомлювати, наскільки спільними були їх цінності протягом усього часу", - пише сайт "Іслам в Україні".

Подібна ініціатива вже реалізовувалася в Україні: кілька років тому асоціація «Альраід» організувала розміщення подібних білбордів у Сімферополі, а громада мусульман Дніпропетровська оплатила розміщення декількох білбордів і лайтбоксів з хадисом «Рай знаходиться під ногами ваших матерів» у своєму місті.

Ідіоти. Що можна сказати.

Вибачте,а в чому полягає ідіотизм?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
...Акцентируйте ваше внимание на преступниках, а не на ... концепциях. :super:
Прелестно! когда на нас прёт орда, нам советуют вглядываться в лица.
 :smiley23:

На нас прет не халифат, а типичные христиане (ортодоксальные)

Причем тут цитаты из Корана? Они Вас напрягают?.

Сходите в мечеть Аль-Рахма (Киев, Лукьяновская ул.) поговорите со служителями.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
послушайте, муслимы, Украина - свитська держава, вобще-то
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
послушайте, муслимы, Украина - свитська держава, вобще-то

И что? Поэтому нельзя разместить цитаты из Корана на билбордах? А что еще нельзя?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
послушайте, муслимы, Украина - свитська держава, вобще-то

Паслушай, адаробла, ніхто і не збирається зазіхати на твої атеіситчні надбання.Тим не менше, що ти маєш проти фраз наведених у стартовому пості, чи тобі привести приклади висловів совкової атеістичної пропаганди.І ще, Україна світська держава, в якій є свобода віросповідання, тому твої закидони як мінімум недоречні.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Проблема в тому, що всі ті святі книги написані, м'яко кажучи, трохи по-дебільному.
В тому ж Корані є багато суперечливих моментів, як вигідно, так і трактуєш.
І всілякі релігійні авторитети дуже вміло цим користуються для зомбування віруючих.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
послушайте, муслимы, Украина - свитська держава, вобще-то

И что? Поэтому нельзя разместить цитаты из Корана на билбордах? А что еще нельзя?

 :smiley24:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Проблема в тому, що всі ті святі книги написані, м'яко кажучи, трохи по-дебільному.
В тому ж Корані є багато суперечливих моментів, як вигідно, так і трактуєш.

І всілякі релігійні авторитети дуже вміло цим користуються для зомбування віруючих.

Вы лично читали эти книги???

Прошу, с цитатами и конкретными ссылками, покажите нам, что там "дебильного"???

Ждем!

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
послушайте, муслимы, Украина - свитська держава, вобще-то

Предлагаете кресты с церквей снять и бигборды "С пасхой" закрасить???  :super:

Умничка

« Останнє редагування: Лютого 04, 2015, 02:42:48 14:42 від Anreal68 »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Это то, что я всегда "христианам" говорю.

Успокойтесь, Украина = светская страна. Клейте плакаты какие угодно, но, идите со своим мнением в свою церковь.  :super:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Дивуюсь собі, але погоджуюсь зі скайнет в тому плані що у всіх без вийнятку релігійних книгах вільне трактування, тому все залежить від читаючого її, нормальні люди бачать в них добро, а ненормальні, протилежне.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Дивуюсь собі, але погоджуюсь зі скайнет в тому плані що у всіх без вийнятку релігійних книгах вільне трактування, тому все залежить від читаючого її, нормальні люди бачать в них добро, а ненормальні, протилежне.

Я уверен, что дело не в книгах, а в ненормальных.

Вот не религиями займитесь, а ненормальными  :smiley24:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Проблема в тому, що всі ті святі книги написані, м'яко кажучи, трохи по-дебільному.
В тому ж Корані є багато суперечливих моментів, як вигідно, так і трактуєш.

І всілякі релігійні авторитети дуже вміло цим користуються для зомбування віруючих.

Вы лично читали эти книги???

Прошу, с цитатами и конкретными ссылками, покажите нам, что там "дебильного"???

Ждем!

Біблію і Коран читала. Коран прочитала спеціально, щоб знати, що там дійсно написано і якими словами, а що трактовка.
Дебільного там дуже багато.
Шукати зараз посилання в Корані не буду,бо я його з собою не ношу, він у мене вдома, і крім того, це дуже довго.
Можу написати, які там є суперечливі моменти, а вам треба, ви і шукайте.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Проблема в тому, що всі ті святі книги написані, м'яко кажучи, трохи по-дебільному.
В тому ж Корані є багато суперечливих моментів, як вигідно, так і трактуєш.

І всілякі релігійні авторитети дуже вміло цим користуються для зомбування віруючих.

Вы лично читали эти книги???

Прошу, с цитатами и конкретными ссылками, покажите нам, что там "дебильного"???

Ждем!

Біблію і Коран читала. Коран прочитала його спеціально, щоб знати, що там дійсно написано і якими словами, а що трактовка.
Дебільного там дуже багато.
Шукати зараз посилання в Корані не буду,бо я його з собою не ношу, він у мене вдома, і крім того, це дуже довго.
Можу написати, які там є суперечливі моменти, а вам треба, ви і шукайте.

Так напишите. Не для меня, я историю религиозных течений, в частности, Леванта, знаю великолепно.

Напишите читателям. И покажите свою квалификацию.  :smiley24:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Анрієл, для мене не існує паганих релігій, чи гарних, окрім мп, але вони до релігії відношення мають як балерина до танка, я 15 років пропрацював в мусульманських країнах, тому можу судити про іслам більш адекватно ніж дехто з присутніх.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча

Так напишите. Не для меня, я историю религиозных течений, в частности, Леванта, знаю великолепно.

Напишите читателям. И покажите свою квалификацию.  :smiley24:

Немає в мене ніякої кваліфікації, не треба передьоргувати, я просто цікавлюсь різними релігіями, типу хоббі.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо

Так напишите. Не для меня, я историю религиозных течений, в частности, Леванта, знаю великолепно.

Напишите читателям. И покажите свою квалификацию.  :smiley24:

Немає в мене ніякої кваліфікації, не треба передьоргувати, я просто цікавлюсь різними релігіями, типу хоббі.

Ну і дякуємо, цікавтесь далі.

Сподіваюсь, Ви розумієте, що ЖОДНА світова цивілізаційна релігія не має жодного стосунку до тероризму.

Так, терористи намагаються подати себе як віруючих. Але це - проста маніпуляція.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Якщо ви все читали, в такому випадку чому вас обурила поява тих бордів?
« Останнє редагування: Лютого 04, 2015, 02:57:05 14:57 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Якщо ви все читали, в такому випадку вас обурила поява тих бордів?

 :smiley24: