Автор Тема: Кацапы осознали , что такое недоразумение, только очутившись в Николаеве  (Прочитано 26906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
зря вы так про ментов, господа

ко мне вот
даже симпатией прониклись :gigi:


Тіпа таку сімпатію відчували що не втриимались і повязали?

"Добрый, а ведь мог бы и бритвой полоснуть"(с)

повязали-разобрались-отпустили

я уважаю "разобрались"
а не "запретили"
или "разрешили"  :smilie7:

Ну ХЗ вам там на місці видніше, я ж всіх розкладів не знаю що там у вас і як було.
Хоча нафіга було затримувати і пакувати в воронок незрозуміло.

Так я ж со своим сценарием припёрся  :lol:

З яким сценарієм?  :smilie10:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
зря вы так про ментов, господа

ко мне вот
даже симпатией прониклись :gigi:


Тіпа таку сімпатію відчували що не втриимались і повязали?

"Добрый, а ведь мог бы и бритвой полоснуть"(с)

повязали-разобрались-отпустили

я уважаю "разобрались"
а не "запретили"
или "разрешили"  :smilie7:

Ну ХЗ вам там на місці видніше, я ж всіх розкладів не знаю що там у вас і як було.
Хоча нафіга було затримувати і пакувати в воронок незрозуміло.

Так я ж со своим сценарием припёрся  :lol:

З яким сценарієм?  :smilie10:
йопт, модер, изучай мои труды
это долго, но полезно :lol:
Mocsia delenda est

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Николаев, браво! Не ожидала. Честно говоря из всех южных областей больше всего сомневалась именно в Николаевской. Уж больно он "ментовская" была с покон веку. :smiley24: :smiley15:

Можливо саме це і стало причиною.
Своково-Путінский режим дуже і дуже добрий для ментів, і надзвичайно поганий для людей.
Судячи з усього ментовський беспредел просто дістав там людей до краю, вони хочуть змін.

аскольд, мягче нужно быть
ибо каждый мыслит в силу своей распущенности

это ятебе, как модеру говорю :smilie7:

З чим саме зі сказаного ви не згодні?
А що до м'якше то хіба я такий злий модер?  :smilie2:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
зря вы так про ментов, господа

ко мне вот
даже симпатией прониклись :gigi:


Тіпа таку сімпатію відчували що не втриимались і повязали?

"Добрый, а ведь мог бы и бритвой полоснуть"(с)

повязали-разобрались-отпустили

я уважаю "разобрались"
а не "запретили"
или "разрешили"  :smilie7:

Ну ХЗ вам там на місці видніше, я ж всіх розкладів не знаю що там у вас і як було.
Хоча нафіга було затримувати і пакувати в воронок незрозуміло.

Так я ж со своим сценарием припёрся  :lol:

З яким сценарієм?  :smilie10:
йопт, модер, изучай мои труды
это долго, но полезно :lol:

От нефіг мені робити крім як лазити по форуму і шукати твої труди.
А потім ще виявиться що там якась фігня написана нецікава, а час потрачу.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Кирилл Фролов23 мин. · Звонок из Новороссии.Позвонили из Николаева!Более 10 раненых, хунта ведет массовый отстрел русских, Есть первые убитые.Ребята просили передать: "Мы умираем за Веру Православную, :moskali: :moskali: :moskali: :moskali: :moskali:

Між іншим це не смішно. Ці дебіли завтра почнуть стріляти в Харкові, або Донецьку зі словами "ето вам за наших в Ніколаєвє"

А тіпа так якщо в них буде найменша можливість то тіпа не будуть?
Що у вас ботансько-віктімна психологія?
Ніхто і ніколи не зупинив гопніка демонстрциєю слабкості і трусості, навпаки це лише провокує агресію.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Captain молодець. Деморалізував ватників.  :super:

Виписати йому + 100500 в карму авансом.  :smiley15:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Цитувати
Taras Berezovets ‏@TarasBerezovets 26m

Сегодня город нашей славы, уж простите, не Севастополь, а Николаев.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Кирилл Фролов23 мин. · Звонок из Новороссии.Позвонили из Николаева!Более 10 раненых, хунта ведет массовый отстрел русских, Есть первые убитые.Ребята просили передать: "Мы умираем за Веру Православную, :moskali: :moskali: :moskali: :moskali: :moskali:

Між іншим це не смішно. Ці дебіли завтра почнуть стріляти в Харкові, або Донецьку зі словами "ето вам за наших в Ніколаєвє"

А тіпа так якщо в них буде найменша можливість то тіпа не будуть?
Що у вас ботансько-віктімна психологія?
Ніхто і ніколи не зупинив гопніка демонстрциєю слабкості і трусості, навпаки це лише провокує агресію.

Ні, я радію за Миколаїв. Втім, як на мене, святкувати перемогу зарано навіть у Миколаїві. Дивлячись як москалі протиставляють себе у боротьбі проти українців, констатую, вони тупо копіюють все, що ми робимо, правда у збоченій формі.
Це почалося у 2004 році з помаранчових стрічок - після цього вони додали на помаранчові стрічки чорні смужки, вийшли типу георгієвські з тих пір так і носяться з ними.
Мітинги та наметові містечка після Помаранчової революції у русофілів також перетворились на якийся фетиш.

А після останніх революційних подій подивіться як діють контрреволюціонери. Йде збочене копіювання: тотальні балаклави, закриті обличча в бойовиків; захоплення адмінбудівель "так само як у Києві та на Західній"; бігом позвозити шини (навіщо?), навіть демонстративно столи ставлять та бутерброди мажуть через 20 хвилин після захоплення будівлі (втім чогось на вулиці).

Таке враження, що в русофілів спрацьовує внутрішня установка: "раз вони так роблять, то і  ми так будемо робити".

Тому я просто застерегаю, завтра ці русофіли почнуть стріляти "за ребят в Николаеве".
І саміх Миколаївців я б теж застеріг, розслаблятись зарано. Гастролери днями можуть нагрянути, щоби вбивати "бандерівців", "правосеків", а такі для них будуть усі хто за Україну, у кого буде жовто-блакитна стрічка, чи той хто розмовлятиме українською.

Просто будьте готові. От і все. І хай береже нас всіх Господь.

... і хай Росія згине як держава

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тому я просто застерегаю, завтра ці русофіли почнуть стріляти "за ребят в Николаеве".

перший пост. і це - бабйо.

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
погані фото, дуже погані  :smilie2:
... і хай Росія згине як держава

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
нормальні фото. Україна - це наш дім. і коли в твій дім вривається якась потвора, яка виштовхує тебе на вулицю і заявляє, що "тут тєпєрь будут жить русскіє" (чи чукчи, чи німці, чи африканці) - ти маєш повне право вбити таку потвору.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Цікаве співпадіння, в Миколаїві скинули Леніна і люди відстояли місто від колорадів.
А там де Леніни полишались лютують колоради та інша нечисть.
От і не вір після цього в містику.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
+++ і я гадаю, що кацапам там нічого не світить і в подальшому. так, буде складно, бо будуть ще спроби захоплень, але нічого не вийде
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Патріоти України очищають Микоїв від сепаратиської наволочі


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
По поводу милиции.
Если я не прав, пусть Capitain Cubs меня поправит - ему с места событий вид неё.
Рядовые милиционеры выполняли приказ ничего не делать, пока народ не пошёл убирать сепаратистов, потом оказали посильную помощь на волне эмоционального порыва.

Руководство милиции дало приказ не вмешиваться, когда захватывали ОГА, а потом самоустранилось.

По итогам событий нужно проанализировать по горячим следам, кто отдавал какие распоряжения на местах и какие распоряжения приходили из Киева. Думаю, что для принятия кадровых решений этого будет достаточно 100%.

Кроме того, в рамках расследования уголовного дела по факту попыток захвата государственной власти СБУ (желательно, киевская) должна проанализировать мобильные телефонные разговоры руководства областной милиции - с кем и о чем говорили. Могут выясниться интересные подробности

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Кирилл Фролов23 мин. · Звонок из Новороссии.Позвонили из Николаева!Более 10 раненых, хунта ведет массовый отстрел русских, Есть первые убитые.Ребята просили передать: "Мы умираем за Веру Православную, :moskali: :moskali: :moskali: :moskali: :moskali:

Між іншим це не смішно. Ці дебіли завтра почнуть стріляти в Харкові, або Донецьку зі словами "ето вам за наших в Ніколаєвє"

А тіпа так якщо в них буде найменша можливість то тіпа не будуть?
Що у вас ботансько-віктімна психологія?
Ніхто і ніколи не зупинив гопніка демонстрциєю слабкості і трусості, навпаки це лише провокує агресію.

Ні, я радію за Миколаїв. Втім, як на мене, святкувати перемогу зарано навіть у Миколаїві. Дивлячись як москалі протиставляють себе у боротьбі проти українців, констатую, вони тупо копіюють все, що ми робимо, правда у збоченій формі.
Це почалося у 2004 році з помаранчових стрічок - після цього вони додали на помаранчові стрічки чорні смужки, вийшли типу георгієвські з тих пір так і носяться з ними.
Мітинги та наметові містечка після Помаранчової революції у русофілів також перетворились на якийся фетиш.

А після останніх революційних подій подивіться як діють контрреволюціонери. Йде збочене копіювання: тотальні балаклави, закриті обличча в бойовиків; захоплення адмінбудівель "так само як у Києві та на Західній"; бігом позвозити шини (навіщо?), навіть демонстративно столи ставлять та бутерброди мажуть через 20 хвилин після захоплення будівлі (втім чогось на вулиці).

Таке враження, що в русофілів спрацьовує внутрішня установка: "раз вони так роблять, то і  ми так будемо робити".

Тому я просто застерегаю, завтра ці русофіли почнуть стріляти "за ребят в Николаеве".
І саміх Миколаївців я б теж застеріг, розслаблятись зарано. Гастролери днями можуть нагрянути, щоби вбивати "бандерівців", "правосеків", а такі для них будуть усі хто за Україну, у кого буде жовто-блакитна стрічка, чи той хто розмовлятиме українською.

Просто будьте готові. От і все. І хай береже нас всіх Господь.

Саме в гірше в тому всьому що місцеві менти явно підтримують сепаратистів.
Незнаю як рядові співробітники, але місцеве начальство однозначно.
Чи це їх особста ініциатива, чи це команада з Київа, точно не відомо.
Але в любому випадку абсолютно незрозуміло чим взагалі займається мінстр МВС.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Кроме того, в рамках расследования уголовного дела по факту попыток захвата государственной власти СБУ (желательно, киевская) должна проанализировать мобильные телефонные разговоры руководства областной милиции - с кем и о чем говорили. Могут выясниться интересные подробности

Особливо по Харкову хай перевірять, тому що вже підтверджується інфа, що харківський беркут перейде на сторону сепаратистів, як тільки рос. війська рушать до українського кордону.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Кроме того, в рамках расследования уголовного дела по факту попыток захвата государственной власти СБУ (желательно, киевская) должна проанализировать мобильные телефонные разговоры руководства областной милиции - с кем и о чем говорили. Могут выясниться интересные подробности

Особливо по Харкову хай перевірять, тому що вже підтверджується інфа, що харківський беркут перейде на сторону сепаратистів, як тільки рос. війська рушать до українського кордону.

Харьковская милиция уже давно превратилась в ОПГ, одной из первых в стране. Нужно вызывать ещё руководство в Киев на совещание и избирать меру пресечения - арест. Думаю, что материала уже достаточно. Сразу назначать и.о. из проверенных кадров, пока не опомнились, те кто остался в Харькове и прессовать среднее звено тем, что на них уже дали показания (а они повязаны все) - чтобы не дергались и чётко выполняли все, что говорят. По одному поменять и среднее звено, затем переаттестация.
К сожалению, милиция прогнила настолько, что большую часть личного состава придётся набирать по новой

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
По поводу милиции.
Если я не прав, пусть Capitain Cubs меня поправит - ему с места событий вид неё.
Рядовые милиционеры выполняли приказ ничего не делать, пока народ не пошёл убирать сепаратистов, потом оказали посильную помощь на волне эмоционального порыва.

Руководство милиции дало приказ не вмешиваться, когда захватывали ОГА, а потом самоустранилось.

По итогам событий нужно проанализировать по горячим следам, кто отдавал какие распоряжения на местах и какие распоряжения приходили из Киева. Думаю, что для принятия кадровых решений этого будет достаточно 100%.

Кроме того, в рамках расследования уголовного дела по факту попыток захвата государственной власти СБУ (желательно, киевская) должна проанализировать мобильные телефонные разговоры руководства областной милиции - с кем и о чем говорили. Могут выясниться интересные подробности

Старина, ты не поверишь
У нас нач.обл.УВД до сих пор донецкий Седнев, которого Захарченко еще назначал
так шо всё кошерно :Prapor2:

Его в в августе 2013 го назначили
я так понимаю, что николаевские пацаны(с)  :Prapor2: держат его пока как демпфер
так как еще не отработали программу по бизнесу
поэтоиу у Седнева и получается малой кровью с колорадами разбираться.
Повторюсь. Николаев - тихий город. Тут всем нужно "работать".
А колорады и нахуй не сдались  со своим хуйлом путиным:smiley14::smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Вот, кстати, и расклады по уничтожению колорадов
текста много на ПН
Штypмoвaть Hикoлaeвcкyю OГA людeй пpизывaли гacтpoлepы, нaзывaвшиe oблcoвeт «дyмoй»
https://news.pn/ru/public/101176

а это то хуйло, которое пыталось со мной драться, пока меня мусора под руки выводили


кацап, оказался.
ну да, "путин-хуйло" только кацап и не смог бы стерпеть  :moskali: :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Вот, кстати, и расклады по уничтожению колорадов
текста много на ПН
Штypмoвaть Hикoлaeвcкyю OГA людeй пpизывaли гacтpoлepы, нaзывaвшиe oблcoвeт «дyмoй»
https://news.pn/ru/public/101176

а это то хуйло, которое пыталось со мной драться, пока меня мусора под руки выводили


кацап, оказался.
ну да, "путин-хуйло" только кацап и не смог бы стерпеть  :moskali: :smiley14:
це буде наш пароль
відгук - ла-ла-ла-ла
 ;D
Ник зарезервирован

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Николаев, браво! Не ожидала. Честно говоря из всех южных областей больше всего сомневалась именно в Николаевской. Уж больно он "ментовская" была с покон веку. :smiley24: :smiley15:
Вы, одесситы, всегда нас недолюбливаете и поплёвываете с высока, хе-хе :shuffle:
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
уже убирают говно кацапское
с могил героев-ольшанцев  :smiley24:



Цитувати
09:46    8 Апреля 2014 г.   
[ФОТО] Утро без антимайдана: газон в сквере перекапывают, 11 человек в больнице
Прочитали: [61]
После событий сегодняшней ночи, когда Николаевское Народное ополчение снесло лагерь антимайдана у мемориала героев-ольшанцев, утром от кучи мусора на ул.Адмиральской не осталось и следа. Коммунальщики не только убрали то, на чем и под чем еще недавно спали и ели пророссийски настроенные граждане, но и помыли асфальт :hot: :hot: :hot:. Кроме этого, начали перекапывать газон, вытоптанный антимайданом.
:Prapor2:

http://www.mukola.net/news.php?id=60053
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Николаев, браво! Не ожидала. Честно говоря из всех южных областей больше всего сомневалась именно в Николаевской. Уж больно он "ментовская" была с покон веку. :smiley24: :smiley15:
Вы, одесситы, всегда нас недолюбливаете и поплёвываете с высока, хе-хе :shuffle:

надо же
я столько лет проработал в одессе и не заметил

хотя, да есть такая присказка - поскот - это в районе николаева  :smiley15:
а дрейк - вообще крыжановская лена  :lol:
Mocsia delenda est

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395