Автор Тема: На всепропало і в Верхах козли  (Прочитано 1954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #30 : Лютого 19, 2015, 12:27:43 12:27 »
Я ж не "делатель королей" щоб когось критикуючи зразу пропонувати альтернативу і за когось агітувати. І так само як і ти "не попав" з самопоміччю і не знаю конкретних призвіщ в нашій засмальцьованій колоді які здатні не красти навіть під страхом смерті.
Коли на дорозі попадаеш колесом в числені ями я як і ти просто матюкаюсь і думаю - ну чого ці козли не можуть зробити нормальну дорогу, порозганяти їх нахрін, а не сідаю писати технологію укладки асфальту з конкретними призвіщами перевірених виконавців.
Батя, мы стараемся ...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #31 : Лютого 19, 2015, 12:35:55 12:35 »
Я ж не "делатель королей" щоб когось критикуючи зразу пропонувати альтернативу і за когось агітувати. І так само як і ти "не попав" з самопоміччю і не знаю конкретних призвіщ в нашій засмальцьованій колоді які здатні не красти навіть під страхом смерті.
Коли на дорозі попадаеш колесом в числені ями я як і ти просто матюкаюсь і думаю - ну чого ці козли не можуть зробити нормальну дорогу, порозганяти їх нахрін, а не сідаю писати технологію укладки асфальту з конкретними призвіщами перевірених виконавців.
Тоді ти маєш розуміти, що без конкретних пропозицій такі камлання лайна варті. Не ображайся.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #32 : Лютого 19, 2015, 12:38:58 12:38 »
Надеюсь, все понимают, что таким способом рашистов не отогнать???


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #33 : Лютого 19, 2015, 12:46:35 12:46 »
Надеюсь, все понимают, что таким способом рашистов не отогнать???


 :laugh:

Я так живенько себе представил как это происходило

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #34 : Лютого 19, 2015, 01:04:13 13:04 »
Я ж не "делатель королей" щоб когось критикуючи зразу пропонувати альтернативу і за когось агітувати. І так само як і ти "не попав" з самопоміччю і не знаю конкретних призвіщ в нашій засмальцьованій колоді які здатні не красти навіть під страхом смерті.
Коли на дорозі попадаеш колесом в числені ями я як і ти просто матюкаюсь і думаю - ну чого ці козли не можуть зробити нормальну дорогу, порозганяти їх нахрін, а не сідаю писати технологію укладки асфальту з конкретними призвіщами перевірених виконавців.
Тоді ти маєш розуміти, що без конкретних пропозицій такі камлання лайна варті. Не ображайся.
Я навыть  більше розумію - навіть з конкретними пропозиціями результат буде той же, хто я такий щоб до моїх пропозицій хтось дослухався. Але коли молоток влучає по пальцю логіка десь зникає.
Батя, мы стараемся ...

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #35 : Лютого 19, 2015, 01:09:54 13:09 »
Конкрэтни пропозиции вжэ булы :( 


Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #36 : Лютого 19, 2015, 01:21:53 13:21 »
Я навыть  більше розумію - навіть з конкретними пропозиціями результат буде той же, хто я такий щоб до моїх пропозицій хтось дослухався. Але коли молоток влучає по пальцю логіка десь зникає.
Дарма ти так. Залежить від пропозицій. Ти так наполегливо доводиш усім про пиз*ець, що мимоволі цікаво дізнатись, що саме пан пропонує і до чого кличе.
А так Бєня знаєт за облаву про пиз*ець усім відомо. Але саме тільки декларування "ми в лайні, лайно навколо!" ситуацію аж ніяк не рятує.
Критикуючи пропонуй - не зараз вигадано  :br

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: На всепропало і в Верхах козли
« Reply #37 : Лютого 19, 2015, 01:36:47 13:36 »
Не знаю що пропонувати, у нас зараз така ситуація - що не роби буде погано. І з Пєтєй ніяк і без Пєті ніяк.
А кричати  "ми в лайні" починаю тільки тоді коли чую - та в нас все зашибісь, все по плану, пи..ць був неминучий і от він стався - все по плану, не переймайтесь мудре керівництво веде нас до чергових перемог. Про Дебальцево навіть згадувати не хочу. Ось Єфремов - затриманий - у всіх істерика  -ось почалося. новий прокурор зараз покаже, в Борисполі не проштовхнутись від ригів. чого ви скиглили бачите невідворотність покарань діє - і так добу. Єфремова випустили - той же хор - а що ви хотіли, таке законодавство, влада безсила щось зробити з виродками, але все по плану, посажено аж три тітушки. Як тут не кричати -лайно.
Батя, мы стараемся ...