Автор Тема: zyalt  (Прочитано 2237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
zyalt
« : Лютого 25, 2015, 09:49:13 09:49 »
Може хто знає, є такий блогер в ЖЖ - zyalt

Він робить найрізноманітніші фоторепортажі - с різних виставок, шоу, є декілька з луганди... дуже якісних, в подробицях. Коли я побачив це, подумав - а хто його туди пустив? Мабуть він агент ФСБ чи має зв'язки з сепарами.

І от черговий його репортаж... з Абу-Дабі .... http://zyalt.livejournal.com/1284200.html

Цитувати
И тут какая-то сволочь хватает меня за бейджик и шипит на ухо: «Ар ю э пресс?» Я немного растерялся. Последний раз со мной такое было в Махачкале, когда меня хотели схватить дагестанские менты. Я вежливо объяснил бритоголовому господину, что я не пресса, а простой турист из далекой России.

Як думаєте, може  "простой турист из России" "випадково" опинитися точно в тому місці і в той час, коли там знаходиться Президент України? Та ще тоді, коли мова буде йтися про постачання зброї Україні? Отож ... і СБУ хай зверне увагу - як так стался, що "простой турист из далекой России" впритул підійшов до Президента..
« Останнє редагування: Лютого 25, 2015, 09:54:15 09:54 від svit »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: zyalt
« Reply #1 : Лютого 25, 2015, 10:07:40 10:07 »
Илья Варламов, бабушка его живет в Крыму. Он к ней ездил в гости и фоткался под парламентом в Симферополе когда там терористы сидели... И вообще, он к Украине неравнодушен. Майдан поснимать несколько раз приезжал. 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: zyalt
« Reply #2 : Лютого 25, 2015, 10:13:04 10:13 »
Илья Варламов, бабушка его живет в Крыму. Он к ней ездил в гости и фоткался под парламентом в Симферополе когда там терористы сидели... И вообще, он к Украине неравнодушен. Майдан поснимать несколько раз приезжал.

Неравнодушен в якому сенсі? Репортажі в нього нейтральні, важко зрозуміти на чиєму він боці.
Але ці два випадки - якісний репортаж з луганди, а особливо оцей, з Порошенко - мені здається, він не "простой туріст"  :smilie11:

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: zyalt
« Reply #3 : Лютого 25, 2015, 10:16:27 10:16 »
Илья Варламов, бабушка его живет в Крыму. Он к ней ездил в гости и фоткался под парламентом в Симферополе когда там терористы сидели... И вообще, он к Украине неравнодушен. Майдан поснимать несколько раз приезжал.

Неравнодушен в якому сенсі? Репортажі в нього нейтральні, важко зрозуміти на чиєму він боці.
Але ці два випадки - якісний репортаж з луганди, а особливо оцей, з Порошенко - мені здається, він не "простой туріст"  :smilie11:
Ну и что? На такой выставке процент агентов среди "туристов" стремится к 100. Или ты думаешь, что открыл Америку для специалистов по вопросам безопасности?
Ник зарезервирован

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: zyalt
« Reply #4 : Лютого 25, 2015, 10:18:31 10:18 »
Илья Варламов, бабушка его живет в Крыму. Он к ней ездил в гости и фоткался под парламентом в Симферополе когда там терористы сидели... И вообще, он к Украине неравнодушен. Майдан поснимать несколько раз приезжал.

Неравнодушен в якому сенсі? Репортажі в нього нейтральні, важко зрозуміти на чиєму він боці.
Але ці два випадки - якісний репортаж з луганди, а особливо оцей, з Порошенко - мені здається, він не "простой туріст"  :smilie11:

Ну так отож. Зато у него всегда много комментариев, можно почитать 10 страниц полюбоваться на заповедник уродов.

Но некоторые симпатичны

Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с наследным принцем эмирата Абу-Даби, заместителем верховного главнокомандующего Объединенных Арабских Эмиратов, генерал-полковником Мухаммедом бен Заидом аль Нахайяном и фотоблоггером вся Руси Ильей Варламовым

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: zyalt
« Reply #5 : Лютого 25, 2015, 10:18:54 10:18 »
Варламов - переконаний Кримнаш і Дедивоєвалі....
Так... модерновий ватник-хіпстер

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: zyalt
« Reply #6 : Лютого 25, 2015, 10:29:31 10:29 »
Але ці два випадки - якісний репортаж з луганди, а особливо оцей, з Порошенко - мені здається, він не "простой туріст"  :smilie11:

Вполне вероятно, что он попал в поле зрение ФСБ в свете пресловутого закона о блоггерах.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: zyalt
« Reply #7 : Лютого 25, 2015, 10:37:14 10:37 »
Ну и что? На такой выставке процент агентов среди "туристов" стремится к 100. Или ты думаешь, что открыл Америку для специалистов по вопросам безопасности?

Та не америку звісно... просто якось дивно та неприємно, що от стоїт президент, навколо люди, фотографують, і серед них агент ФСБ що прикидається просто туристом.
Треба просто щоб цього кудлатого хлопчика СБУ взяло до уваги, і якщо він десь буде з'являтися, то хай стежать.


Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: zyalt
« Reply #8 : Лютого 25, 2015, 12:20:05 12:20 »
Та не думаю я, що він агент якийсь. Путіна не полюбляє, просто останнім часом перестав це явно демонструвати - щоб уникнути проблем. Так, неявно проскакує, але путіністам придраться немає до чого. Правда, по Криму висловився в стилі "Кримнаш". Щодо виставок - там без проблем можна випадково кого завгодно зустріти, це не проблема в цивілізованому світі. Це у совкових країнах з педрилами типу Путіна чи Янука все за кілька кілометрів зачищається навколо, коли "цар" десь появляється. В інших країнах такого немає, навіть в азійських. Це суто совкова фішка.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: zyalt
« Reply #9 : Лютого 25, 2015, 12:23:43 12:23 »
Я сам пару раз випадково зустрів в різних місцях Ющенка, коли він був президентом. Причому щось навіть охорони не побачив ніякої - чи вона надто якісно зашифрувалася, чи її не було взагалі (що нонсенс).

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: zyalt
« Reply #10 : Лютого 25, 2015, 12:38:31 12:38 »
мутний тип цей Варламов. Не виключаю, що підхарчовується у
Кремлі. Згадайте хоча б цей твіт :) https://twitter.com/varlamov/status/531484357828308992
... і хай Росія згине як держава

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: zyalt
« Reply #11 : Лютого 25, 2015, 12:46:48 12:46 »
Вот такой шкандаль получился...
Цитувати
I refund donations from Russian and other people who knew me from this famous guy. I do not need money from Russian and this way. I am not a rich traveler, but I do not need money from this nonsense way. Money is important, but it can not be everything. There is some word "Money does not have smell." In my philosophy "It is important where money is from"
I will not get any money from this way. But I will sue him. He must have thought and asked me first.
Самое смешное, что об этом мегапутешествии я узнал именно из блога Варламова.  :laugh:
« Останнє редагування: Лютого 25, 2015, 12:48:23 12:48 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: zyalt
« Reply #12 : Лютого 25, 2015, 03:23:27 15:23 »
мутний тип цей Варламов. Не виключаю, що підхарчовується у
Кремлі. Згадайте хоча б цей твіт :) https://twitter.com/varlamov/status/531484357828308992

Возможно и так. Тематику своего блоггерства определяет самостоятельно, но иногда из Кремля могут подсказывать какую информацию очень рекомендуется вбросить в народные массы.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: zyalt
« Reply #13 : Лютого 25, 2015, 03:39:32 15:39 »
Він штатний пропагандон кремля, і цьому є документальні підтвердження.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: zyalt
« Reply #14 : Лютого 25, 2015, 03:47:21 15:47 »
Та давно все про нього відомо:

Рейтинг самых дорогих кремлевских шлюх ЖЖ