Автор Тема: Садоводство на СУПе  (Прочитано 38099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #330 : Березня 22, 2015, 11:19:01 11:19 »
Ясно, що вимочили . Це воно з першого погляду " біг- плакав - срав - балакав " .
Ми тренувались спочатку на гарячому копченні . Риба вийшла - бомба . Коптили в діжці з під вина .  В середені був елемент з термостатом , цифровий термометр , вентилятор малої потужності . Братело завіз ящик молдаванам на магазин , вони його вмаслали з пивом за 20 хвилин , казали " давай ще" .
Проглоти . " Ще" буде по 9 євро за кіло ....  :smilie7:

О, так у Вас, можно сказать, профессиональный подход. А ведь можно еще и сало коптить  :smilie8:
У нас скумбрию х/к по 102 грн/кг в последний раз покупал, в районе 3 евро получается.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #331 : Березня 23, 2015, 09:09:07 09:09 »
Минимальная температура сегодня ночью была минус 5,5. Многовато.
Будем надеяться, что почки только начали просыпаться и не сильно пострадали.

Упреждая вопросы, виноград и прочие укрывные пока не открывал, планирую это сделать, начиная со среды, когда закончатся заморозки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #332 : Березня 25, 2015, 06:25:03 18:25 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #333 : Березня 26, 2015, 12:10:01 12:10 »
Сегодня с утра прилетел аист.
Посидел на столбе, с которого осенью свалилось гнездо и куда-то полетел, то ли за стройматериалами, то ли дальше по маршруту.

По опыту прошлых лет. Первые аисты обычно летят дальше на север, а где-то через неделю появляются наши.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #334 : Березня 28, 2015, 04:00:40 16:00 »
Немного весенних цветов напоследок.
Жизнь продолжается, несмотря ни на что:









Пусть у Вас в сердце всегда будет весна  :smilie1:

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #335 : Березня 28, 2015, 04:37:53 16:37 »
Старина Z,
1. Вы много вложили в этот форум.
2. Обижаться стоит на того, чье мнение для Вас важно. На остальных не стоит. Глупо.
3. Лучше СУПа места для общения, все равно, не найдете.

Поэтому уходить не стоит.
А отдохнуть от виртуала - святое дело.

Тем более, что ВЕСНА!
ну и ладно...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #336 : Березня 28, 2015, 05:50:25 17:50 »
Старина Z,
1. Вы много вложили в этот форум.
2. Обижаться стоит на того, чье мнение для Вас важно. На остальных не стоит. Глупо.
3. Лучше СУПа места для общения, все равно, не найдете.

Поэтому уходить не стоит.
А отдохнуть от виртуала - святое дело.

Тем более, что ВЕСНА!

Давайте не будем оффтопить в этой ветке  :smilie1:
И вложил много, и обиды нет, даже на тех, чье мнение важно.
И мест других искать не буду. Просто время поставить троеточие.
 :smiley15:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #337 : Березня 29, 2015, 10:33:37 10:33 »
може своїх пару фоток скинути?...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #338 : Березня 29, 2015, 10:35:48 10:35 »
 :smiley24: Скидайте

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #339 : Березня 29, 2015, 11:07:10 11:07 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #340 : Березня 29, 2015, 11:09:50 11:09 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #341 : Березня 29, 2015, 11:11:56 11:11 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #342 : Березня 29, 2015, 11:13:01 11:13 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #343 : Березня 29, 2015, 11:13:46 11:13 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #344 : Березня 29, 2015, 11:15:08 11:15 »
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #345 : Березня 29, 2015, 11:15:48 11:15 »
ну, десь так...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #346 : Березня 29, 2015, 11:17:32 11:17 »
а, іще ящички під фрукти і овочі... оце фактично з будівельного сміття зроблене...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #347 : Березня 29, 2015, 11:36:58 11:36 »
Гарненькі хризантемки  :smiley24: Це у Вас квіти на городі, чи капуста в квітнику? :smilie1:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #348 : Березня 29, 2015, 11:46:36 11:46 »
Гарненькі хризантемки  :smiley24: Це у Вас квіти на городі, чи капуста в квітнику? :smilie1:

скажу так, в мене квіти скрізь, де є вільних пару квадратних сантиметрів...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #349 : Березня 29, 2015, 01:05:02 13:05 »

Яка краса!!! Скажіть будь ласка ці хризантеми ви викопуєте на зиму, чи вкриваєте? Зимують на вулиці?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #350 : Березня 29, 2015, 01:19:48 13:19 »

скажу так, в мене квіти скрізь, де є вільних пару квадратних сантиметрів...

 :weep: Зразу видно " наша людина "  :weep: І капустка росте і інша корисна рослинність .
Моя дружина вже розпланувала на дачі : засіяти травою і  потім оту траву косити мотокосяркою щоб було " вері найс " .
А я думаю,  що треба хуч якого кактуса вкопати у баговиння , або редиски накрайняк насіяти.
Бо трава то взагалі дурне , накосити а потім на " компостер" складати . Англію  , типу ,ізображать  :laugh:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #351 : Березня 29, 2015, 03:27:53 15:27 »

скажу так, в мене квіти скрізь, де є вільних пару квадратних сантиметрів...

 :weep: Зразу видно " наша людина "  :weep: І капустка росте і інша корисна рослинність .
Моя дружина вже розпланувала на дачі : засіяти травою і  потім оту траву косити мотокосяркою щоб було " вері найс " .
А я думаю,  що треба хуч якого кактуса вкопати у баговиння , або редиски накрайняк насіяти.
Бо трава то взагалі дурне , накосити а потім на " компостер" складати . Англію  , типу ,ізображать  :laugh:
А що ж ви хтіли від тих з Марлебону? Вони отого нашого "а це на помідори" не доганяють.  :smilie5:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #352 : Березня 29, 2015, 06:59:42 18:59 »
Яка краса!!! Скажіть будь ласка ці хризантеми ви викопуєте на зиму, чи вкриваєте? Зимують на вулиці?

частина викопується, частина ні - залежно від сорту. от ті що на фотках в основному викопуються. хоча цього року можна було цього не робити, благо зима була геть тепла. зазвичай обрізаємо майже під корінь у горщик і в погріб...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #353 : Березня 29, 2015, 07:50:10 19:50 »
на рахунку кожний сантиметр... альтанка зараз в ці сантиметри якось не вписується, тому мусив зробити от такий переносний економ варіант...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #354 : Березня 29, 2015, 10:11:13 22:11 »
А що ж ви хтіли від тих з Марлебону? Вони отого нашого "а це на помідори" не доганяють.  :smilie5:

А шо я можу хотіти ? Відпалив косярку і косив , 10 хвилин як у хату зайшов . Але ... :gigi:
За траву я виторгував  посадку огірків .
Також поступила  настирлива пропозиція посадити .... посадити два ( ДВА ! ) гарбуза  :suicide2: ( вері найс то хев фор Хелоуін ) . За це будуть торгуватись помідори . Ну на білих португальских динях ми зійшлися . Я думаю, що за горошок   :suicide2: виторгувати або баклажани , або перець . Скоріше це будуть баклажани , бо за  перець було вже заявлено рішучє " ноу вей " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #355 : Квітня 10, 2015, 01:53:25 13:53 »
Вчора я вирішив присвятити день дачі, бо вже тепло, заморзків не буде, попереду затяжні свята.

Я відкривав виноград.
Чесно скажу, - з трепетом ;))))))
Бо ж перша зимовка, чи всі там залишились живі ;)))

1. Поклінгтон. Білий, середній, лабруска. З усіх виглядав найкраще. НУ він таким був і восени, міцненький. Під пластиковим бутелем навіть конденсат трохи зібрався. Я так розумію, конденсат - значить він вже почав "дихати".
2. Кишмишний сорт №342.
Торік був найслабшим. але вижив. теж над ним на стелі пластикового бутля був конденсат. І ще - на одному місці між глазками була тріснувша кора ( вдовжину, між глазками).
3. Аркадія. Конденсату над ним не було, тріщин на корі теж не було. Зберігся майже як лабруски, тобто добре.
4. Кодрянка. Цей зберігся ніби нормально. Конденсату над ним не було. І так само як і на кишмишному між глаками є тріснувша по довжині кора. Кора ніде не відслоїлась повністю чи багато, але помітна.
5. Мускат-Блау. Той сорт, який минулого літа прийшлось обрізати ще в липні, бо я вчасно не знищив мілдью. аАле я його все літо поливав, потім укрив, обрізавши восени залишив 3 глазки. І коли розкрив , стовбур був дуже маленький, короткий, але конденсату над ним було найбільше порівняно з іншими кущами.
дуже хочеться сподіватися, що він живий і дасть пагони.
6. Екстра. Складний сорт амер. селекції. Але на основі лабруски. Сітлорозовий. Зберігся добре. Конденсат над ним був, розслоєння кори майже ніде не було помітно.
..........

Всю цю красоту я полив по 2-є відер в кожен кущ і оприскав мідним купоросом.
Приїду ще в вівторок 14 квітня, подивлюся як вони і зроблю першу підкормку ( нітрофоскою). Поливати не буду.
Єдине-не знаю чи варто їм всім зробити маленьку обрізку ( по 5 мм. зверху стовбура).
А далі поливать ( але вже не так часто як минулого літа) і оприскувати, не чекаючи коли з"являться перші болячки. Ну і інші агротехнічні операції, само собою.
« Останнє редагування: Квітня 10, 2015, 01:55:12 13:55 від Бумеранг »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #356 : Квітня 28, 2015, 01:28:49 01:28 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #357 : Травня 03, 2015, 01:22:33 13:22 »
У меня ландыши вышли


Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #358 : Травня 03, 2015, 08:01:11 20:01 »
Повстанцю , а давай розказуй,  що то в тебе за квіти , як садиш , коли і коли цвітуть ітд .
В мене є рівчачок невеликий треба засадити . Показав дружині , їй сподобалось . Це айстри чи хризантеми ? Я щось не втну.
« Останнє редагування: Травня 03, 2015, 08:07:00 20:07 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: Садоводство на СУПе
« Reply #359 : Травня 03, 2015, 08:06:13 20:06 »
Повстанцю , а давай розказуй,  що то в тебе за квіти , як садиш , коли і коли цвітуть ітд .
В мене є рівчачок невеликий треба засадити . Показав дружині , їй сподобалось . Це айстри чи хризантеми ? Я щось не втру .

він у довгому бані та як результат пішов звідси, якщо я вірно його зрозумів.