Автор Тема: Петро затролив кацапів - у них ступор  (Прочитано 4361 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9430
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #30 : Лютого 27, 2015, 01:30:38 13:30 »
Цитата: наяа
Не тягніть сюди цю муру! Що це за нова мулька пішла робити з Володимира єврейку???

О! То воно ще й було трансвеститом?! :smilie10:
Ваша верся не витримує жодної критики. Чому, скажіть, тоді Володимир - єврей, як Ви його називаєте, не прийняв іудаїзм, а ненависне для євреїв християнство?

Моя версія? Ви фільм дивились? Автор на підставі писемного джерела (зауважте!) стверджує, що Володимир - рабичич не тому, що син рабині, а тому, що син рабина. Може тому він і не став іудеєм, бо вже  ним був? :smilie1: І я не можу стверджувати, що Володимир - єврей, бо ще навіть донедавна в Україні не знали, що це таке, не кажучи про часи кагана Володимира. Зате всі знали , де в Києві Жидівські ворота.

Що дійсно є моєю версією, так це твердження про те, що Русь на українських землях (хоча правильніше казати, на волинських) з'явилась з появою емігрантів з прикаспійських степів. Причому ця версія з'явилась задовго до знайомства з цим фільмом.

А ще у жодному з першоджерел, з якими вдалось ознайомитись, мені нічого не зустрілось про гареми у германців.

До речі, слово лЮдина, схоже, теж з'явилось з появою Рус(ш)і. :smilie3:

Повна нісенітниця. Княжили тоді тільки воїни, а юдеї на Русі такими тоді не були. І навряд чи Княжий двір визнав би тоді Володимира за княжича. Бо наслідувалась чоловіча лінія, якщо чоловіків не було з княжого роду - тоді правили жінки.
До речі, й юдеєм його визнати неможливо - мати була неєврейка.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #31 : Лютого 27, 2015, 01:45:06 13:45 »
Цитувати
До речі, слово лЮдина, схоже, теж з'явилось з появою Рус(ш)і. :smilie3:
Задорнов от зависти бьется головой об стену :fp
Батя, мы стараемся ...

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #32 : Лютого 27, 2015, 01:55:05 13:55 »
Ваша верся не витримує жодної критики. Чому, скажіть, тоді Володимир - єврей, як Ви його називаєте, не прийняв іудаїзм, а ненависне для євреїв християнство?

Моя версія? Ви фільм дивились? Автор на підставі писемного джерела (зауважте!) стверджує, що Володимир - рабичич не тому, що син рабині, а тому, що син рабина. Може тому він і не став іудеєм, бо вже  ним був? :smilie1: І я не можу стверджувати, що Володимир - єврей, бо ще навіть донедавна в Україні не знали, що це таке, не кажучи про часи кагана Володимира. Зате всі знали , де в Києві Жидівські ворота.

Що дійсно є моєю версією, так це твердження про те, що Русь на українських землях (хоча правильніше казати, на волинських) з'явилась з появою емігрантів з прикаспійських степів. Причому ця версія з'явилась задовго до знайомства з цим фільмом.

А ще у жодному з першоджерел, з якими вдалось ознайомитись, мені нічого не зустрілось про гареми у германців.

До речі, слово лЮдина, схоже, теж з'явилось з появою Рус(ш)і. :smilie3:

Повна нісенітниця. Княжили тоді тільки воїни, а юдеї на Русі такими тоді не були. І навряд чи Княжий двір визнав би тоді Володимира за княжича. Бо наслідувалась чоловіча лінія, якщо чоловіків не було з княжого роду - тоді правили жінки.
До речі, й юдеєм його визнати неможливо - мати була неєврейка.

Ви жили в той час чи це Вам радянські підручники підказали?

Бо тут один розумник стверджував, що всі хрестові походи закінчувались під Константинополем, бо хрестоносці пхались через усю Європу аби лишень когось пограбувати, ну чи тому що ані тупиє.
Але дехто небезпідставно засумнівався:
Три ИЕРУСАЛИМА

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #33 : Лютого 27, 2015, 02:19:08 14:19 »
не затролив кацапам це все пох. від Петі такий випад вони стерплять.
петя їм по любому зараз потрібен.
бо як не петя - то хто ж їм саме зараз введе в укр. конституцію  рос. мову як офіційну ?

Судя по тому, что кацапов и тебя от этой новости плющит, все сделано правильно!

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #34 : Лютого 27, 2015, 02:30:16 14:30 »
Цитата: наяа

Що дійсно є моєю версією, так це твердження про те, що Русь на українських землях (хоча правильніше казати, на волинських) з'явилась з появою емігрантів з прикаспійських степів. Причому ця версія з'явилась задовго до знайомства з цим фільмом.

:smilie5: Дуст, ви комік!  :lol: :laugh: Що за каша у вашій голові. Сунете мені якісь фільми з душком. Який каган?!! Після походу Святослав і розгрому Білої Вежі Хазарський каганат з часом зник. Володимир був язичником і виховувався за традицією: волхвом та воєводою (Добринею). Потім хрестився. Який єврей? Ви виводите слово "рус" від від єврейського " руш" так це підгонка заднім числом і так можна вивести будь-яке слово з будь-чого. Що повашому, до Володимира населення на території Київської Русі не називало себе русами? А лише коли прийшов каган Володимир?  :lol:
 А про гареми, почитайте історичні свідчення, хоч би "повість времянних лет", скільки у Володимира було офіційних дружин і скільки наложниць!
Питання: Ви хоч щось читали? Чи так, фантазія розгулялась після перегляду маразматичних фільмів?!! :lol:
« Останнє редагування: Лютого 27, 2015, 02:32:22 14:32 від наяа »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #35 : Лютого 27, 2015, 02:55:53 14:55 »
Ще вам цікавинку підкину (десь в інтернеті є скан цієї книжки, але лінь шукати):

Ханаан и ханаанский язык

Из книги:

О языке иудеев
 ЖИВШИХ В ДРЕВНЕЕ ВРЕМЯ НА РУСИ
 и
 О СЛАВЯНСКИХ СЛОВАХ
 ВСТРЕЧАЮЩИХСЯ У ИУДЕЙСКИХ ПИСАТЕЛЕЙ
 (Из исследований об истории иудеев в России)

А. Я. Гаркави
 САНКТПЕТЕРБУРГ
 Типография императорской академии наук
 1865

Переходим теперь к подробному рассмотрению главного нашего материала — к славянским словам, встречающимся у иудейских писателей средних веков. Эти славянские, или ханаанские, слова до сих пор, за исключением попытки Цунца, не обращали на себя должного внимания. Причиной этому служит то обстоятельство, что германские ученые иудеи, которым средневековая иудейская письменность обязана критической разработкой, незнакомы со славянскими языками.

Когда Цунц в первый раз заметил их в биографии комментатора Ицхаки (Раши, жившего в 1040-1105), он даже не догадался, что это славянские слова. «Как нечто замечательное, пишет он, считаю я ханаанский язык (финикийский?), о котором он (Ицхаки) упоминает несколько раз: не знаю, надобно ли искать этот язык в Азии или в Германии». При этом он приводит три ханаанских слова, о первом из которых Ицхаки говорит: «на германском и ханаанском языках»; следовательно Цунц уже мог бы заметить, что под названием «Ханаан» нельзя разуметь тут Германию. Даже ученый переводчик этой биографии на иудейский язык, С. Блох, несмотря на то, что жил в Галиции и более Цунца имел случаев познакомиться со славянскими языками, ничего не прибавил от себя по этому поводу. Но вскоре сам Цунц, в примечаниях к английскому изданию путешествия Вениамина Тудельского, сопоставляя другие места иудейских писателей о ханаанской земле, пришел к заключению, что под словами «Ханаан» и «ханаанский язык» разумеются Славяне и их язык.


До речі, Ханаан ніяких звукових асоціацій не викликає? Мені чомусь згадується Хан-Hun-Гун-гуни. Куди вони добігли? Аж до Панонії (а мо' й ганонії-ханонії-ханаанії?)
А хто ж їх гнав, цікаво? Кому  б-г пообіцяв землю ханаанську?
І хто вперше вчинив  опір отим гонителям? Якийсь Амалек. Через що його підданим був винесений смертний вирок.
Хто такий Амалек, богообрані точно пояснити не можуть (чи не хочуть: «Помни, Что сделал тебе Амалек…»Литературный генезис Амалека как главного врага Израиля).
Зате я знаю, хто такий Амал. Це предок Германаріха:http://uk.wikipedia.org/wiki/Готи  http://pravitelimira.ru/biograf/bio_g/goty.php   http://gugukaran.narod.ru/europa1000/ostgot.html.

Как сказано в мидраше: «Все то время, что семя Амалека существует в мире, ни имя Б-жье, ни престол Б-жий не могут обрести полноту. Когда же семя Амалека будет уничтожено, имя Б-жье и престол Б-жий обретут полноту»
Після цього вже не здаються випадковістю 4 війни і 3 голодомори за останнє століття на українських етнічних землях. :smilie7:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #36 : Лютого 27, 2015, 02:59:27 14:59 »
Опаньки а вот и Мередиан (в гриме). Доигрались? Сейчас на сову пойдете кричать в богемскую рощу.
Батя, мы стараемся ...

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #37 : Лютого 27, 2015, 03:32:48 15:32 »
То гуни - теж євреї?!! :smilie10:  :lol:
Гуни - це об'єднані слов'янські племена. Їх називали гунами, бо "unire" ,  на латинській - об'єднувати (виправте, якщо помилилась з закінченням, бо ліньки перевіряти). Тобто гуни - об'єднані. Так нас тоді називав Рим.  Почитайте "Меч Арея" Білика. Гатило - Атілла, київський князь і автор наводить там безліч доказів. Твір був заборонений рад. цензурою.
А то у вас, прямо, якісь іторичні фантазії, що скрізь одні євреї.
Ви що, теж єврей? :lol:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #38 : Лютого 27, 2015, 03:56:39 15:56 »

 :smilie5: Дуст, ви комік!  :lol: :laugh: Що за каша у вашій голові. Сунете мені якісь фільми з душком. Який каган?!! Після походу Святослав і розгрому Білої Вежі Хазарський каганат з часом зник. Володимир був язичником і виховувався за традицією: волхвом та воєводою (Добринею). Потім хрестився. Який єврей? Ви виводите слово "рус" від від єврейського " руш" так це підгонка заднім числом і так можна вивести будь-яке слово з будь-чого.

Ні, у цьому питанні я цілком покладаюсь на дослідження самих "рушів". :smilie5:

Що повашому, до Володимира населення на території Київської Русі не називало себе русами? А лише коли прийшов каган Володимир?  :lol:
 А про гареми, почитайте історичні свідчення, хоч би "повість времянних лет", скільки у Володимира було офіційних дружин і скільки наложниць!
Питання: Ви хоч щось читали? Чи так, фантазія розгулялась після перегляду маразматичних фільмів?!! :lol:

Нда! Дитина, схоже, щойно здала випускний екзамен з історії і подєлкі катериненської доби вважає одкровенням, а я тут з нею сперечаюсь.
Руський Каганат

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #39 : Лютого 27, 2015, 04:11:20 16:11 »

Нда! Дитина, схоже, щойно здала випускний екзамен з історії і подєлкі катериненської доби вважає одкровенням, а я тут з нею сперечаюсь.
Руський Каганат

Шановний(на), це всього лиш "гіпотетично офіційна назва Давньоруської держави". Ви не можете стверджувати напевно.
 Я бачу, що розмовляю з підлітком-фантезером. Мені шкода на Вас часу.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9430
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #40 : Лютого 27, 2015, 04:23:39 16:23 »
Ваша верся не витримує жодної критики. Чому, скажіть, тоді Володимир - єврей, як Ви його називаєте, не прийняв іудаїзм, а ненависне для євреїв християнство?

Моя версія? Ви фільм дивились? Автор на підставі писемного джерела (зауважте!) стверджує, що Володимир - рабичич не тому, що син рабині, а тому, що син рабина. Може тому він і не став іудеєм, бо вже  ним був? :smilie1: І я не можу стверджувати, що Володимир - єврей, бо ще навіть донедавна в Україні не знали, що це таке, не кажучи про часи кагана Володимира. Зате всі знали , де в Києві Жидівські ворота.

Що дійсно є моєю версією, так це твердження про те, що Русь на українських землях (хоча правильніше казати, на волинських) з'явилась з появою емігрантів з прикаспійських степів. Причому ця версія з'явилась задовго до знайомства з цим фільмом.

А ще у жодному з першоджерел, з якими вдалось ознайомитись, мені нічого не зустрілось про гареми у германців.

До речі, слово лЮдина, схоже, теж з'явилось з появою Рус(ш)і. :smilie3:

Повна нісенітниця. Княжили тоді тільки воїни, а юдеї на Русі такими тоді не були. І навряд чи Княжий двір визнав би тоді Володимира за княжича. Бо наслідувалась чоловіча лінія, якщо чоловіків не було з княжого роду - тоді правили жінки.
До речі, й юдеєм його визнати неможливо - мати була неєврейка.

Ви жили в той час чи це Вам радянські підручники підказали?

Бо тут один розумник стверджував, що всі хрестові походи закінчувались під Константинополем, бо хрестоносці пхались через усю Європу аби лишень когось пограбувати, ну чи тому що ані тупиє.
Але дехто небезпідставно засумнівався:
Три ИЕРУСАЛИМА

Ви серйозно довіряєте авторам, що навіть не знають, як правильно пишеться прізвище кошового отамана Сірко?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #41 : Лютого 27, 2015, 04:24:54 16:24 »
Єслі в кранах нєт води...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #42 : Лютого 27, 2015, 06:15:16 18:15 »
То гуни - теж євреї?!!

Тяжкий випадок... Хотілось відправити до Пріска з Йорданом, але там забагато букв, не кажучи про германський та скандинавський епос.

Гатило - Атілла, київський князь

А от угорці, котрі з Hungary, їздять шукати сліди свого предка Мундзука в Казакстан ( там нащадки племені маджар ще й досі живуть).Стільки зайвих кілометрів! А все тому, що  Білика не читали.

А ось тут які смаколики!. Мучаться люди, виясняють, хто ж такі россомони і звідки взялися?

Цитувати
В подтверждение этой точки зрения Г. Нойман приводит ряд свидетельств из германской средневековой традиции о бытующем в народе недоверии к «красным» («рыжим»), собранных Е. Швентнером еще почти сто лет назад. По его мнению, этот цвет в различных древнегерманских языках маркировал смертельный страх и ужас. В этом смысле «росомоны» могло быть германским иноназванием какого-то враждебного готам племени или рода.
Недоверие к «рыжим» - это не только черта германцев.

Цитувати
..... позволим хотя бы напомнить, что в германском героическом эпосе Хамдир, Серли и их сводный брат Эрп выделяются не рыжими, а черными волосами , а их сестра Сванхильд – светлыми.

Які там були хазари за свідченням арабського історика? Чорні та рижі? (А як справжні грузини виглядають? Рижі та голубоокі. А чеченців як називають? Рижі бороди. А де найгустіша гаплогрупа J, крім Еритреї та Сауд. Аравії? Правильно! У Грузії, Чечні та Дагестані. :smilie5:)

Цитувати
Вместе с тем братья-росомоны в самый драматический момент истории остроготов находились в окружении короля, что и позволило им, судя по всему, беспрепятственно совершить заговор против Эрманариха.

Інститут єврєйскіх нєвєст живе і процвітає тисячі років. Недарма Пурім - найшанованіше свято. :gigi:

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #43 : Лютого 27, 2015, 06:47:22 18:47 »
"моцний троллінг" вдався, батхерт у бідолаг дуже сильний. Вибачаюсь за "Россия 1", але зацінити результат варто


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9430
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #44 : Лютого 27, 2015, 07:00:36 19:00 »
"моцний троллінг" вдався, батхерт у бідолаг дуже сильний. Вибачаюсь за "Россия 1", але зацінити результат варто



Ну й вчені в них - грамотії. Вони навіть не підозрюють, що в 18-19 сторіччях вже була українська література, тобто й мова.
А якщо їм про це розказати? Когнітивний дисонанс виникне у більшості вчьоних.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Петро затролив кацапів - у них ступор
« Reply #45 : Лютого 27, 2015, 08:38:10 20:38 »
Кацапи не підозрюють про існування Михайла Грушевського і його Історії України-Руси, з якої вони списували цілі абзаци в свої дисертації..?  :lol:

Шкода, що Ющ в 2005 не видав такий указ.   :smilie2:
Але там була проблема - юльки б почали гавкати голосніше від кремлінів.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.