Автор Тема: Сходняк...  (Прочитано 1446 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Сходняк...
« : Березня 02, 2015, 11:21:01 23:21 »
Я тащусь від їхніх тачок!!!  :hot:
Це прямо Монте-Карло якесь!!!   :eyes:

Яка багата країна, блядь!!!   :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

[ Invalid YouTube link ]
« Останнє редагування: Березня 03, 2015, 12:29:24 00:29 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходняк...
« Reply #1 : Березня 03, 2015, 12:17:43 00:17 »
Я тащусь від їхніх тачок!!!  :hot:
С этого надо начинать. по-нормальному –

1. перестрелять всех кто там собрался

2. перестрелять всех кто придет к ним на похороны

3. наблюдать как постепенно расцветает страна

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сходняк...
« Reply #2 : Березня 03, 2015, 12:40:05 00:40 »
Наше життя дедалі більше схоже на детективний фільм про кінець мафії. В цьому відео все затьмарює частина про українського бійця. Як же сумно, як больно. Якими дрібними робить всі ті мерси справжня людина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходняк...
« Reply #3 : Березня 03, 2015, 06:32:44 06:32 »
Голливуд отдыхает...
А вы что думали, что товарищи... на трамвае или рейсовом автобусе приедут?
В самом деле, нужно было Шохину... прям на кладбище всю эту ПРативную шайку-лейку за шиворот и автозак на допрос - пока "тепленькие"...
 :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Сходняк...
« Reply #4 : Березня 03, 2015, 06:47:35 06:47 »
Хоч би підкинули пораненого, йому важко ходити, а то познімали і бувай! :smilie2:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Сходняк...
« Reply #5 : Березня 03, 2015, 08:11:51 08:11 »
Хоч би підкинули пораненого, йому важко ходити, а то познімали і бувай! :smilie2:

ФБ
Bohdan Kutiepov
9 год. · Змінено ·
- А ви тут лікувались?
- Операцію на хребті робили... А тепер в Ірпені лікуватимусь, на батьківщині малій.
- І зараз в Ірпінь?
- Машина чекає?
- Ні, на маршрутці, потім на метро, і знов маршрутка до Ірпеня.
І покульгав... Здається, Міша його звати. Впевнений на 95%. Можу плутати, стільки Міш там було - Добкін, Чечетов... Побоявся підписати в тексті до відео. А через 5 хвилин подумав: який же я дурак! Я сам був на машині! Міг підвезти, міг у крайньому разі таксі викликати (в кишені було 200 грн)... Балбєсище я, блін... Він же ледве йшов, травми хребта, а його ірпінський земляк - ректор податкової академії Мельник - мабуть з водієм приїхав. Може хто знає цього хлопця? Знайдіть контакти! Саме він головний герой цього відео. Не "галавєшкі", а цей воїн. Він озвучив головну мораль. Який би він не був той Чечетов - хай його душу Бог береже. Стільки смерті навколо, шо самогубство Чечетова - це зрештою лише ще одна трагедія...

Я триста разів неправий, і мені дуже соромно, шо я запізно схаменувся. Це навіть не ота сама хрестоматійна дилема кінооператора: коли тоне людина - знімати чи плисти рятувати? Це просто злочинна неуважність. Знайдемо його - і я поїду до нього, зафільмую його історію. Вам же правда хотілося б дізнатись про нього більше?
UPD. Таки Михайло! Знайшовся за лічені хвилини! Михайло Саєнко, боєць батальйону "Київська Русь". Днями чекайте продовження історії)))))) ДЯКУЮ!
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Сходняк...
« Reply #6 : Березня 03, 2015, 08:22:49 08:22 »
"Какие отвратительные рожи" (с) Цей солдат, це промінь світла серед тієї гнилої трухи.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сходняк...
« Reply #7 : Березня 03, 2015, 08:25:24 08:25 »
Кутєпов — тормоз. Зняв шедевр, а зрозумів це тільки назавтра  :lol:

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Сходняк...
« Reply #8 : Березня 03, 2015, 09:06:30 09:06 »
Кутєпов — тормоз. Зняв шедевр, а зрозумів це тільки назавтра  :lol:

Кутєпову було влом підвезти пораненого бійця.

А зробити на пораненому передачу, щоби заробити собі бонуси - це він готовий.
Нічого особистого - просто бізнес

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Сходняк...
« Reply #9 : Березня 03, 2015, 09:24:40 09:24 »
Прочитавши цю гілку захотілося дізнатися, який автомобіль був у самого Чечетова. Але не зміг швидко знайти в інтернеті. Хтось знає відповідь на це питання?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Сходняк...
« Reply #10 : Березня 03, 2015, 09:41:40 09:41 »
хрестоматійна дилема кінооператора: коли тоне людина - знімати чи плисти рятувати?

Это он серьезно написал??? Тогда - редкая скотна, однако...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Сходняк...
« Reply #11 : Березня 03, 2015, 09:47:38 09:47 »
хрестоматійна дилема кінооператора: коли тоне людина - знімати чи плисти рятувати?

Это он серьезно написал??? Тогда - редкая скотна, однако...

воно ще й малограмотне...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Сходняк...
« Reply #12 : Березня 03, 2015, 09:49:35 09:49 »
Прочитавши цю гілку захотілося дізнатися, який автомобіль був у самого Чечетова. Але не зміг швидко знайти в інтернеті. Хтось знає відповідь на це питання?
Цитувати
.....В последнюю неделю он сам за руль не садился, я видел, что постоянно жена его куда-то увозила и привозила. А за год после Майдана они три машины сменили: Ауди был, потом джип "Прадо" и БМВ....
Последняя - BMW X-6
Батя, мы стараемся ...

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сходняк...
« Reply #13 : Березня 03, 2015, 11:11:36 11:11 »
Чого це ви не Кутєпова накинулись? Він на роботі. Кожен повинен займатися своєю справою. Кутєпов — знімати відео, енріели неписемні — писати в інтєрнєтіках. Той, хто такий вумний, що вважає себе гідним осуджувати Кутєпова — бігом в Фєофанію на своєму авто, там ще багато таких бійців! Чи, може, ви на роботі і не можете? А Кутєпов?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Сходняк...
« Reply #14 : Березня 04, 2015, 04:53:37 16:53 »
Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
2 hrs · Edited ·

Ну от, а кажуть - нема українського кіно! ))
Та от же воно, живісіньке, розкошуйте, кінознавці, - розбирайте, як досконало стилістика Копполи (чистий "Хрещений батько"!) схрещується з архетипами "Народного Малахія" Курбаса-Куліша, де в фіналі з'являється обідраний народ (Агапія Савчиха) і шукає "дороги на Єрусалим" (у версії Т.Абуладзе в "Покаянні" 1980-х - "дороги до Храму": нагадую, через посередництво Ахметелі "вичищений" з України Курбас зміг перелити "свою кров" - у Грузію, тамтешньому театру й кіно, але після Юрія Шевельова про це ніхто з українців так і не написав до ладу...)
І ні разу це не "дві України" - це все та сама, що й тоді, у 1920ті, мучена-дурена-стріляна, до якої присмоктались ті, що й тоді, - за точною формулкою Хвильового, "МОСКОВСЬКІ ЗАДРИПАНКИ" (с).

Тільки важлива відмінність: у Курбаса-Абуладзе "народ" - це заблукала в пошуках "свого Єрусалиму" стара жінка (Україна чи Грузія - не суть...). А в нас сьогодні - це "Христовий воїн": поранений, але живий.
Аплодую стоячи.
(там ще багато укритих смислів можна "порозгортати", ледь не покадрово пройтися, але то вже не моя робота, - на те в нас є кінофакультет)))
If you are going through hell, keep going.