Автор Тема: Як довго протримається режим Путіна після вбивства Нємцова?  (Прочитано 3729 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Як довго протримається режим Путіна після вбивства Нємцова? Чи є в нього шанси взагалі?..

https://viktorkaspruk.wordpress.com/

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Там ну дууууже багато букв ... Нє асіліл :/

Дайте короткий зміст тезово
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Ви серйозно?Навіть вбивство Нємцова вас не переконує,що це не так?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.
Она ему нада?
Его же народ за просто так любит...
85% поддержка электората...
 :moskali:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

тобто нємцова таки вбили вороги хуйла?
альтернативне угрупування спецслужб?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Ви серйозно?Навіть вбивство Нємцова вас не переконує,що це не так?

Не можу зрозуміти, звідки така впевненність, що це зробив Путін? Тобто спершу треба переконати себе що це точно зробив Путін, бо в нього абсолютна влада, а потім говорити, мовляв, він навіть легко вбив Нємцова, бачите, яка в нього сильна влада? Маячня якась.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Ви серйозно?Навіть вбивство Нємцова вас не переконує,що це не так?

Не можу зрозуміти, звідки така впевненність, що це зробив Путін? Тобто спершу треба переконати себе що це точно зробив Путін, бо в нього абсолютна влада, а потім говорити, мовляв, він навіть легко вбив Нємцова, бачите, яка в нього сильна влада? Маячня якась.

Ні,це зробив госдеп при підтримці ПС,такий варіант вас влаштовує?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Ви серйозно?Навіть вбивство Нємцова вас не переконує,що це не так?

Не можу зрозуміти, звідки така впевненність, що це зробив Путін? Тобто спершу треба переконати себе що це точно зробив Путін, бо в нього абсолютна влада, а потім говорити, мовляв, він навіть легко вбив Нємцова, бачите, яка в нього сильна влада? Маячня якась.

Ні,це зробив госдеп при підтримці ПС,такий варіант вас влаштовує?

Мене влаштовує правда. Тому я вважаю нерозумним робити будь-які висновки, коли нічого не зрозуміло. Хоча, я розумію, що ті, хто думати не хоче, хапає ті ідеї, що їм особисто подобаються найбільше. Це не дивина.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.

Ви серйозно?Навіть вбивство Нємцова вас не переконує,що це не так?

Не можу зрозуміти, звідки така впевненність, що це зробив Путін? Тобто спершу треба переконати себе що це точно зробив Путін, бо в нього абсолютна влада, а потім говорити, мовляв, він навіть легко вбив Нємцова, бачите, яка в нього сильна влада? Маячня якась.

Ні,це зробив госдеп при підтримці ПС,такий варіант вас влаштовує?

Мене влаштовує правда. Тому я вважаю нерозумним робити будь-які висновки, коли нічого не зрозуміло. Хоча, я розумію, що ті, хто думати не хоче, хапає ті ідеї, що їм особисто подобаються найбільше. Це не дивина.

Так поїздіть в кацабонію,влашуйтесь в хуйловський ск і відшуковуйте правду.Однозначно можу сказати,тут,на форумі, ви її не знайдете
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.
Тоді виникає питання скільки влади втратило хуйло, коли було вбито:
Ганну Політковську
Олександра Литвиненка,
Сергія Магницького,
Валерію Новодворську?
Відповідь очевидна.


Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.
Тоді виникає питання скільки влади втратило хуйло, коли було вбито:
Ганну Політковську
Олександра Литвиненка,
Сергія Магницького,
Валерію Новодворську?
Відповідь очевидна.

З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Тоді виникає питання скільки влади втратило хуйло, коли було вбито:
Ганну Політковську
Олександра Литвиненка,
Сергія Магницького,
Валерію Новодворську?
Відповідь очевидна.

З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.

а в ЧОМУ різниця?
можна ще додати
галину старовойтову
олександра лебідя
михайла євдокимова

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Так поїздіть в кацабонію,влашуйтесь в хуйловський ск і відшуковуйте правду.Однозначно можу сказати,тут,на форумі, ви її не знайдете

Зе дуже добре, що хтось щось тут може однозначно сказати. Для мене нічого однозначним зараз не виглядає. І не треба мені казати, що мені потрібно робити, коли потрібна буде порада, я сам запитаю.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.
І я не бачу.
І тут на СУПі тільки ти вважаєш, що Б.Н. вбив не Путін. Особоє мнєніє, тасазать, але маєш право. :smilie7:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ну, я думаю, що смерть Нємцова тільки посилила владу Путіна. Згадайте, слова Нємцова, про те що Путіна може скинути тільки російський народ. Це означало одне - санкції повинні зачепити простих кацапів, бо інакше діла не буде. Його почули і на Заході і на Сході. Одні почали розробляти комплекс мір, який мав спричинити невдоволення владою, а інші розробляти сценарії згідно яких навіть погіршення добробуту росіян не призведе до втрати влади.

 Смерть Нємцова вписується в сценарій гебні по закручуванню гайок. Розуміючи, що наступні санкції будуть проти народу, вирішили той народ загнати в 1937 рік. Поки, що все у них получається.



« Останнє редагування: Березня 04, 2015, 04:15:33 16:15 від OlegSky »

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Не читаючи статтю запитаю,а що хуйлу загрожує?

Поступова втрата влади.
Тоді виникає питання скільки влади втратило хуйло, коли було вбито:
Ганну Політковську
Олександра Литвиненка,
Сергія Магницького,
Валерію Новодворську?
Відповідь очевидна.

З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.
Я не відповідаю, я запитую.
Але на мій погляд режим хуйла лише зміцнився.
Може ви думаєте, шо за Немцова хтось дасть відповідь?
Буде як завжди - безкінечні розмови, бла бла бла і все таке.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.
І я не бачу.
І тут на СУПі тільки ти вважаєш, що Б.Н. вбив не Путін. Особоє мнєніє, тасазать, але маєш право. :smilie7:

Я так не вважаю. Я вважаю, що це менш ймовірно, судячи з доводів, що я чув звідусіль. Але можливо, що у Путіна були інші, невідомі мені, мотиви.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Буде правити поки не здохне. Як Сталін. Хіба що раніше приберуть
Але Нємцов тут ні до чого. Про нього забудуть за тиждень-два. Та й кацапи ще що небудь замутять при потребі відвернути увагу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Я не відповідаю, я запитую.
Але на мій погляд режим хуйла лише зміцнився.
Може ви думаєте, шо за Немцова хтось дасть відповідь?
Буде як завжди - безкінечні розмови, бла бла бла і все таке.

Справа в тому, що відповіді бувають дуже різні. Наприклад, знайомий американець, який ніколи не цікавився Росією чи Україною взагалі, мене вчора запитав, хто такий Нємцов, і висловив незадоволення м'якістю Обами по відношенню до Путіна. Як вважаєш, чи це є результатом вбивства?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
З твоєї відповіді очевидно лише те, що ти не бачиш різниці між переліченими вбивствами та вбивством Нємцова.
І я не бачу.
І тут на СУПі тільки ти вважаєш, що Б.Н. вбив не Путін. Особоє мнєніє, тасазать, але маєш право. :smilie7:

Я так не вважаю. Я вважаю, що це менш ймовірно, судячи з доводів, що я чув звідусіль. Але можливо, що у Путіна були інші, невідомі мені, мотиви.
Ну, да, мотивы Путина - это тайна за семью печатями. :smilie5:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774

Ну, да, мотивы Путина - это тайна за семью печатями. :smilie5:

Ну в мене люди, що впевнені в своїй повній обізнанності, викликають жаль.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396

Я не відповідаю, я запитую.
Але на мій погляд режим хуйла лише зміцнився.
Може ви думаєте, шо за Немцова хтось дасть відповідь?
Буде як завжди - безкінечні розмови, бла бла бла і все таке.

Справа в тому, що відповіді бувають дуже різні. Наприклад, знайомий американець, який ніколи не цікавився Росією чи Україною взагалі, мене вчора запитав, хто такий Нємцов, і висловив незадоволення м'якістю Обами по відношенню до Путіна. Як вважаєш, чи це є результатом вбивства?
Звичайно є, але як від цього постраждав режим хуйла.
Констатую: вбивав-вбиває-вбиватиме.
Бо - це злодій. В нього мислення злодія: "А чьо ани мне сделают? Йопта!".

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Звичайно є, але як від цього постраждав режим хуйла.

Щоб вести більш жорстку політику, Заходу потрібна підтримка виборців. Виборці повинні вимагати таких дій. Вони повинні ненавидіти Путіна. При цьому ці слова не означають, що це зробив Захід. Це можуть бути, наприклад, його конкуренти з іншого крила КГБ, які очікують, що тиск Захода може поставити Путіна в таке становища, що він буде вимушений звільнити трон.

Бо - це злодій. В нього мислення злодія: "А чьо ани мне сделают? Йопта!".
Не треба спрощувати. Якщо він робить такий вигляд, то це ще не значить, що він так думає. Медведчук в 2004 теж казав про сильну, як ніколи, владу.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
Ситуація зміниться, но вбивство Немцова - це збиття 100 Боїнгів...

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Звичайно є, але як від цього постраждав режим хуйла.

Щоб вести більш жорстку політику, Заходу потрібна підтримка виборців. Виборці повинні вимагати таких дій. Вони повинні ненавидіти Путіна. При цьому ці слова не означають, що це зробив Захід. Це можуть бути, наприклад, його конкуренти з іншого крила КГБ, які очікують, що тиск Захода може поставити Путіна в таке становища, що він буде вимушений звільнити трон.

Бо - це злодій. В нього мислення злодія: "А чьо ани мне сделают? Йопта!".
Не треба спрощувати. Якщо він робить такий вигляд, то це ще не значить, що він так думає. Медведчук в 2004 теж казав про сильну, як ніколи, владу.

І де цей Захід візьме цю підтримку? Тебе дуже хвилюють долі сирійських дітей? Путін буде вимушений звільнити трон? Ти це серьозно?

Порівнювати Медведчука з Путіним, це як Махатму Ганді з яким-небудь Пол Потом.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
І де цей Захід візьме цю підтримку? Тебе дуже хвилюють долі сирійських дітей? Путін буде вимушений звільнити трон? Ти це серьозно?
Цілком. Уявляти російську владу монолітною — це дуже примітивно. «Газпром» змагається з КГБ, наприклад. Той же Мєдвєдєв — людина «Газпрома». Тощо. Навіть радянська влада була далеко не монолітна. Були і перевороти, і реванші.

І моє ставлення до сирійських дітей тут ні до чого. А ось реакція амеріканців на іракську кампанію республіканців привела до влади демократів. Бачиш?

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
І де цей Захід візьме цю підтримку? Тебе дуже хвилюють долі сирійських дітей? Путін буде вимушений звільнити трон? Ти це серьозно?
Цілком. Уявляти російську владу монолітною — це дуже примітивно. «Газпром» змагається з КГБ, наприклад. Той же Мєдвєдєв — людина «Газпрома». Тощо. Навіть радянська влада була далеко не монолітна. Були і перевороти, і реванші.

Раджу прочитати "Московский процесс" Володимира Буковського. Радяньска влада була досить монолітна. Казочки про "консерваторів" та "лібералів" у Політбюро - це були байки, які саме Політбюро та КГБ запускали, щоб дурити легковірних західних лібералів. Логічно припуститти, що в сучасній російскій владі так само, і навіть гірше. Бо радянське Політбюро попри все було колективним органом, а в сучасній Росії все вирішує Хуйло.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373

Ну, да, мотивы Путина - это тайна за семью печатями. :smilie5:

Ну в мене люди, що впевнені в своїй повній обізнанності, викликають жаль.
(click to show/hide)