Автор Тема: Продукт Минстеця - ответ на "Русского оккупанта"  (Прочитано 456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
типу спочатку іде фрагмент оригіналу, а потім робота мінстеця?

якщо так, то слабенько
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
я бы даже сказала топорненько

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
я бы даже сказала топорненько

умгу. відчувається рука "сина пашинського"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Стець назвав дату відставки та ліквідації Мінінформполітики

Юрій Стець пояснив, чому до кінця року він зможе подати у відставку з посади очільника міністерства інформполітики.
Про це міністр Юрій Стець заявив на круглому столі на тему: "Як виграти інформаційну війну?", повідомляє кореспондент Укрінформу.

Стець сподівається, що на свій день народження, а саме 29 грудня, він подасть у відставку з поста, оскільки такий важливий документ, як Концепція інформаційної безпеки України буде не лише розроблений, а й зможе запрацювати.
«Виконавши усі покладені перед собою завдання, я сподіваюся, що 29 грудня у мене з'явиться така можливість - на свій День народження подарувати собі відставку і ліквідацію Міністерства інформаційної політики, як інструментарію, який виконав свою функцію», - сказав Юрій Стець.

Він висловив впевненість, що за цей час в Україні відбудеться чимало важливих змін.

«Сподіваюся, що до кінця роки закінчиться військова агресія РФ у тому вигляді, в якому вона була увесь цей час. Ми зробимо документ, який буде називатися Концепція інформаційної безпеки, ми створимо канал іномовлення, запрацюють інтернет-платформи і органи влади навчаться говорити правду, пояснюючи свою позицію з тих чи інших дій та реформ до того, як вони почнуть це робити, сорі, ми почнемо це робити, а не після того, коли треба виправдовуватися», - додав міністр.

При цьому він назвав конкретні етапи розробки та запровадження Концепції.
«Ми долучимо міжнародних експертів та журналістів до розробки документу Концепція інформаційної безпеки України, який у травні представимо на обговорення суспільства і який, сподіваюся, до вересня вивчать народні депутати. У вересні вони  починають розглядати у першому читанні і до кінця року приймають у другому читанні», - підсумував Юрій Стець.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/stets_nazvav_datu_vidstavki_ta_likvidatsiii_mininformpolitiki_2030524

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
ну тут два варианта - или Моисея - после нас хоть потоп
или Насреддина - до конца срока или ишак сдохнет или падишах
вот даже не знаю, к какому склоняюсь больше - то что от минстеця пользы нуль целых шиш десятых эт понятно, больше пользы было бы, если б они прям щас самораступустились, а сэкономленное бабло в че-нить полезное вложили