Автор Тема: Кицюню, а що тоді ти тут робиш? (переношу з тематичної гілки розмову)  (Прочитано 18954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
[
Хатинки - це не вишиватництво. Це спосіб вкиду, який використовує Кицюня.

пару гілок в стилі калина-малина-хатинка, одна в стилі "всі нездари". Такий собі троль, але не всі чомусь бачать як він працює ). Я ніби п
остарався сьогодні відкрити очі. Хто хотів - побачив

Дякую.  :smilie1: Це ваша особиста думка, я її поважаю.
Але мені подобаються гілки "в стилі калина-малина-хатинка", неважливо, хто їх відкриває, Кіт чи не Кіт.
А в тих гілках, які не подобаються, я просто не спілкуюсь.
Кота тролем не вважаю, ну має людина час та натхнення. Крім того у всіх емігрантів трохи повчальний тон, я на те не зважаю.

Astronaut

  • Гість
Шановна Одмєнєстрация™, ви будєтє ещо "трєбовать доказатєльств" как Чуркинд?  :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 17, 2015, 07:12:49 19:12 від Astronaut »

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
[
Хатинки - це не вишиватництво. Це спосіб вкиду, який використовує Кицюня.

пару гілок в стилі калина-малина-хатинка, одна в стилі "всі нездари". Такий собі троль, але не всі чомусь бачать як він працює ). Я ніби п
остарався сьогодні відкрити очі. Хто хотів - побачив

Дякую.  :smilie1: Це ваша особиста думка, я її поважаю.
Але мені подобаються гілки "в стилі калина-малина-хатинка", неважливо, хто їх відкриває, Кіт чи не Кіт.
А в тих гілках, які не подобаються, я просто не спілкуюсь.
Кота тролем не вважаю, ну має людина час та натхнення. Крім того у всіх емігрантів трохи повчальний тон, я на те не зважаю.

24години на добу має натхнення? - ну дай Бог кожному в його теоретичному віці )
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Astronaut

  • Гість
Кацапи, ідіть нахуй!
Ви не є форум - ви просто троє їбанутих дрейкодрочерів.
Я не починаю розборок і не відкриваю персональні гілки.

У вас кацапські замашки - насрати на стіл і казати, що це робить хтось інший.
Нас вже четверо  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?
І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:

Хатинки - це не вишиватництво. Це спосіб вкиду, який використовує Кицюня.

пару гілок в стилі калина-малина-хатинка, одна в стилі "всі нездари". Такий собі троль, але не всі чомусь бачать як він працює ). Я ніби постарався сьогодні відкрити очі. Хто хотів - побачив

Шерлок Холмс, б..дь. :lol: :lol: :lol:

Хатинки сподобоалися мені - тому й закинув. Бо сам влітку в дитинстві в таких жив.
Не про політику ж весь час писати - та й нема там про кого в тій політиці писати.

Я вам ще півроку тому писав, що не дадуть американці зброї. І не тому, що я песиміст чи “ворог-агент Хуйла“, а тому що я дуже добре знаю американську політику. Краще від того Сілентіо, яий десь там на ФУПі писав.

А ви все агентів, тролів, ольгінських шукаєте.
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню, ти знову матюкаєшся? Чому вас тільки вчать на тих Брайтонах
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Кацапи, ідіть нахуй!
Ви не є форум - ви просто троє їбанутих дрейкодрочерів.
Я не починаю розборок і не відкриваю персональні гілки.

У вас кацапські замашки - насрати на стіл і казати, що це робить хтось інший.
Нас вже четверо  :smilie7:

Астронавт,облиш,це безперспективно,ібо...
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Люди, може всетаки не будем сваритись?  :shuffle: Обом сторонам варто припинити кидатись ла..ном.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Кицюню, ти знову матюкаєшся? Чому вас тільки вчать на тих Брайтонах

Схоже їх вчити сенсу немає,тупі одначе.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Астронавт,облиш,це безперспективно,ібо...

Панове, чого ви домагаєтеся? Бану Коту? Якого, довічного, чи тимчасового? У будь-якому випадку, пошліться будь ласка на пункт Правил.

Знаю, там десь є таке, що персональні гілки заборонені. Я б взагалі не втручався, але доки нема Аскольду, адмін мусить якось реагувати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Люди, може всетаки не будем сваритись?  :shuffle: Обом сторонам варто припинити кидатись ла..ном.

Процитую себе :smilie8::

Я вже писав сотню разів - мене не цікавить, хто пише, звідки пише, а лише - що пише. І якщо я хочу щось сказати з приводу того - кажу, якщо ні - мовчу.

Чому інші не можуть так робити - не моя проблема, а їхня.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?

І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:




Більшість населення - тупа, продажна худоба (Котяра)
http://ukrpravda.net/index.php?topic=24645.msg669038#msg669038

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Астронавт,облиш,це безперспективно,ібо...

Панове, чого ви домагаєтеся? Бану Коту? Якого, довічного, чи тимчасового? У будь-якому випадку, пошліться будь ласка на пункт Правил.

Знаю, там десь є таке, що персональні гілки заборонені. Я б взагалі не втручався, але доки нема Аскольду, адмін мусить якось реагувати.

Особисто я не домагаюсь нічого,він в мене в ігнорі,щеб не цитували дану особу,булоб чудово.Адмін,але поклавши руку на серце,вас не обурює,коли емігрант закликає когось в Україні йти у військомати,вказує на нашу вторинність іт.д. і т.п.?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Я особисто готовий понести відповідальність за персональну гілку.

Тут багато тих, хто думає: "ну може це тільки мене так Кицюня дратує". Так от не тільки вас  :Prapor2:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Пункт: Українофобія.
2 Українофобія, та інші різновиди ксенофобії та нетерпимоті.
прикладів - море
« Останнє редагування: Березня 17, 2015, 07:24:37 19:24 від finli »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?

І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:




Більшість населення - тупа, продажна худоба (Котяра)
http://ukrpravda.net/index.php?topic=24645.msg669038#msg669038
Знову...Це вже обговорювалось ще при Дрейк, і не один день, вже набридло...
Тоді зрозуміло...дехто вирішив довести справу до кінця.  :smiley16:
Немає про що говорити...Продовжуйте...

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я особисто готовий понести відповідальність за персональну гілку.

Тут багато тих, хто думає: "ну може це тільки мене так Кицюня дратує". Так от не тільки вас  :Prapor2:

Дратує і то дуже сильно,але то таке.А українофоб він знатний.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Астронавт,облиш,це безперспективно,ібо...

Панове, чого ви домагаєтеся? Бану Коту? Якого, довічного, чи тимчасового? У будь-якому випадку, пошліться будь ласка на пункт Правил.

Знаю, там десь є таке, що персональні гілки заборонені. Я б взагалі не втручався, але доки нема Аскольду, адмін мусить якось реагувати.
Правила пункт 1. Мат. Этого не достаточно?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Я особисто готовий понести відповідальність за персональну гілку.

Тут багато тих, хто думає: "ну може це тільки мене так Кицюня дратує". Так от не тільки вас  :Prapor2:

Дратує і то дуже сильно,але то таке.А українофоб він знатний.

саме так. А "хатинками" прикривається як фіговим листочком
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Astronaut

  • Гість
Астронавт,облиш,це безперспективно,ібо...
Панове, чого ви домагаєтеся? Бану Коту? Якого, довічного, чи тимчасового? У будь-якому випадку, пошліться будь ласка на пункт Правил.
Знаю, там десь є таке, що персональні гілки заборонені. Я б взагалі не втручався, але доки нема Аскольду, адмін мусить якось реагувати.
А що, образи і матюки на адресу формучан вже не канають? Я бачу що навіть антиукраїнські тексти вже по барабану  :smilie10:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я особисто готовий понести відповідальність за персональну гілку.

Тут багато тих, хто думає: "ну може це тільки мене так Кицюня дратує". Так от не тільки вас  :Prapor2:

Дратує і то дуже сильно,але то таке.А українофоб він знатний.

саме так. А "хатинками" прикривається як фіговим листочком

Ностальжі,панємаєш.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я щось пропустила?!  :smilie11:
Чому травлять Кота?

І чому тема про укранські хатинки записана в вишиватництво? Я - вишиватниця, бо мені такі теми подобаються?

Бачу в гілці є адекватні дописувачі, особливо поважаю автора гілки. То хоч поясніть, в чому справа?  :shuffle:




Більшість населення - тупа, продажна худоба (Котяра)
http://ukrpravda.net/index.php?topic=24645.msg669038#msg669038
Знову...Це вже обговорювалось ще при Дрейк, і не один день, вже набридло...
Тоді зрозуміло...дехто вирішив довести справу до кінця.  :smiley16:
Немає про що говорити...Продовжуйте...

Обов'язково. Українофобам - під сраку коліном.Згідно п2 правил СУПу.

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Ця гілка мала бути знесена з першого проста, і прийняті відповідні мірі до того хто порушує правила з відкриттям персональних гиляк в загальному форумі.

monach мало не в кожному пості до кота щось має, і 0 реакції на це. Тепер дочекались коли до травлі вже більше підключилось.

Тримайся котяра, ціною мінусів тре відстоювати свою точку зору  :smiley24:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ця гілка мала бути знесена з першого проста, і прийняті відповідні мірі до того хто порушує правила з відкриттям персональних гиляк в загальному форумі.

monach мало не в кожному пості до кота щось має, і 0 реакції на це. Тепер дочекались коли до травлі вже більше підключилось.

Тримайся котяра, ціною мінусів тре відстоювати свою точку зору  :smiley24:

Перепрошую,точку зору на що?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Astronaut

  • Гість
Ця гілка мала бути знесена з першого проста, і прийняті відповідні мірі до того хто порушує правила з відкриттям персональних гиляк в загальному форумі.
monach мало не в кожному пості до кота щось має, і 0 реакції на це. Тепер дочекались коли до травлі вже більше підключилось.
Тримайся котяра, ціною мінусів тре відстоювати свою точку зору  :smiley24:
Нагадаю, пан viarof  колись відстоював Злату  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Ця гілка мала бути знесена з першого проста, і прийняті відповідні мірі до того хто порушує правила з відкриттям персональних гиляк в загальному форумі.

monach мало не в кожному пості до кота щось має, і 0 реакції на це. Тепер дочекались коли до травлі вже більше підключилось.

Тримайся котяра, ціною мінусів тре відстоювати свою точку зору  :smiley24:
Перепрошую,точку зору на що?
:smilie5: :smiley24:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Емігрант не має право засуджувати українців. Нам важко зараз. Робим, що можем. Хтось іде в Ато, хтось стає у чергу у військомат, хтось допомагає грошима. 
Коте, чому Ви зневажаєте українців? Заробляєте в Америці, то перераховуйте гроші. Щось робіть, а не розказуйте, що українці недонарод!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Мені здається треба терміново викликати місію ОБСЄ, може та зафіксує хоч якесь застосування заборонених дій  :gigi:
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Емігрант не має право засуджувати українців. Нам важко зараз. Робим, що можем. Хтось іде в Ато, хтось стає у чергу у військомат, хтось допомагає грошима. 
Коте, чому Ви зневажаєте українців? Заробляєте в Америці, то перераховуйте гроші. Щось робіть, а не розказуйте, що українці недонарод!
 

 :smiley24:

Astronaut

  • Гість
Мені здається треба терміново викликати місію ОБСЄ, може та зафіксує хоч якесь застосування заборонених дій  :gigi:
Це неприпустимо. Терміново скликати РадБез! Я глибоко занепокоєний!  :smilie7: