Автор Тема: Нарешті. Рада позбавила Коломойського контролю над "Укрнафтою"  (Прочитано 25734 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча


Послухайте стенограми пороха, там і про агресора і про війну, про все є.На рахунок гімноконвоїв, скажіть, як би діяли ви? Літом наші наступали, кацапи тупо фігарили зі свого стойла.ЗЗараз знов потрібно покласти тисячі людей безрезультатно? Про ганчірку не зрозумів, якщо чесно.

ще рік назад я почав би розпродувавти всі свої активи на території РФ.
А ставши Президентом вже на другий день ініціював би розрив дип. відносин з РФ

Все інше - це демагогія й лицемірство
Ну так в чём вопрос? Становись президентом и покажи как надо?

Дурень - це людина не на своєму місці.
Але я  не дурень. А от Порошенко сьогодні - дурень
Президентство - це не його. Боягуз і пристосуванець Президентом бути не повинен.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Не знаю, можете мене шоколадом називати чи як там, але порох, на свому місці і це єдиний серед тих кандитатів, що були, хто найбільше підходив до викликів часу.

Вам буде дуже важко підтримувати і Пороха і Беню. Пора уже визначатися

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча
Когда вбе юлькашня перестанет срать нам на головы?
Тошнит уже от одного упоминания про матькивщину

Камандавать будіш в моргє!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча


Послухайте стенограми пороха, там і про агресора і про війну, про все є.На рахунок гімноконвоїв, скажіть, як би діяли ви? Літом наші наступали, кацапи тупо фігарили зі свого стойла.ЗЗараз знов потрібно покласти тисячі людей безрезультатно? Про ганчірку не зрозумів, якщо чесно.

ще рік назад я почав би розпродувавти всі свої активи на території РФ.
А ставши Президентом вже на другий день ініціював би розрив дип. відносин з РФ

Все інше - це демагогія й лицемірство

Тільки врахуйте той момент, що рік тому, Порох не був ще презом, хіба в досить туманних проектах.
Рівно рік назад вже Крим був анексований і Севастополь теж.

Хіба було не зрозуміло куди йде ??? До війни з Росією. Якщо ти українець - то значить забирай поки можна свої гроші з РФ і тікай.
Інакше ти будеш платникм податків в хуйлостані ( ким і є Порошенко сьогодні).

А ставши Президентом( 07.06. 2014) Порох розірвати дип. відносини повинен був негайно

Можливо і повинен був, але, невже ви думаєте, що там сидять дурніші люди за нас і не знають , що їм робити? Порох презом став в чевні, поки призначення, поки формальності...

7 червня - інагурація. Все, крапка. Команду він повинен був формувати ще до виборів. Бо вже в травні було зрозуміло, що Презом стане тільки він.
І не треба іллюзій.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, можете мене шоколадом називати чи як там, але порох, на свому місці і це єдиний серед тих кандитатів, що були, хто найбільше підходив до викликів часу.

Вам подобається Пороха захищати? ну захищайте, заважати Вам не буду.
Принаймні , йому сьогодні й так нічого не загрожує.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Когда вбе юлькашня перестанет срать нам на головы?
Тошнит уже от одного упоминания про матькивщину

Камандавать будіш в моргє!
Таки нельзя обезьянами показывать зеркало
Сразу впадают в агрессию
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
7 червня - інагурація. Все, крапка. Команду він повинен був формувати ще до виборів. Бо вже в травні було зрозуміло, що Презом стане тільки він.
І не треба іллюзій.
Сколько понадобилось времени овощу, что бы Терминатора и бабцю усадить? Кто ща ответил за то, что ща в Неньке?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
7 червня - інагурація. Все, крапка. Команду він повинен був формувати ще до виборів. Бо вже в травні було зрозуміло, що Презом стане тільки він.
І не треба іллюзій.
Сколько понадобилось времени овощу, что бы Терминатора и бабцю усадить? Кто ща ответил за то, что ща в Неньке?

За те що сьогодні відбувається в Україні - вже ніхто ніколи відповідати не буде.
Як завжди.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, можете мене шоколадом називати чи як там, але порох, на свому місці і це єдиний серед тих кандитатів, що були, хто найбільше підходив до викликів часу.

Вам буде дуже важко підтримувати і Пороха і Беню. Пора уже визначатися

Та я вже якось розберусь сам з собою, вельми вдячний за турботу.Ви також вже якось з фаріон і тягнибоками розберіться, бо таки краще бути олігархом, ніж брати в нього гроші і виконувати всі його захцянки.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Все нормально???

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8120
  • Стать: Чоловіча
Все нормально???
Беня плюне на все це, поїде в Ізраїль і тоді все стане суперчудово. Нє ?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Все нормально???
Беня плюне на все це, поїде в Ізраїль і тоді все стане суперчудово. Нє ?

Якщо Беня "плюне на все це, поїде в Ізраїль", його фінансові втрати становитимуть мільярди доларів. Не для того він роками накопичував майно (через рейдерські захоплення більше, ніж іншими методами), не для того через підконтрольні ЗМІ створював образ великого патріота і рятівника України, щоб отак просто "плюне на все це, поїде в Ізраїль".

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
"Как сказал Ю.Мирошник в комментарии журналистам, ранее он работал в СБУ"
 
"Охрана "Укртранснафты" заблокировала вход на предприятие и не пропускает нового руководителя Юрия Мирошника, который прибыл с подкреплением из бойцов спецподразделения группы "Альфа" СБУ." :Sho_za:

Astronaut

  • Гість
Лайном це все смердить. А Коломойський тільки додав підозр своїм полум'я ним наіздом на того репортера на відео. Мені пригадалася огида від спостерігання виступів Гепи, як не дивно.  :Sho_za:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19240


Фу, так втратити обличча, та ще й на камеру... В народі це називається "бомбануло пукан".

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Я тільки уявивив собі як вони розмовляють між собою, як перетирають справи, ділять сфери впливу
 :at

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я тільки уявивив собі як вони розмовляють між собою, як перетирають справи, ділять сфери впливу
 :at
Гроші не міняють людей. Хам є хам.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я тільки уявивив собі як вони розмовляють між собою, як перетирають справи, ділять сфери впливу
 :at
Даже бандиты на стрелках (в 80-90...) так не лабзали...
Это уже после... появились базар..., по понятиям..., лапша на уши...
Беня... во всей своей красе...
Я себе представляю, как он командует Плюсами- что показывать, а что - нет...
На кого наехать, а кого не трогать...
"Я щас еду к Президенту...".
Ох, не нравится мне Бенчик, не нравится...
Если так дальше пойдет, оставит нас тов. Коломойский и не будет кому на  АТО мульярды сливать...
 :upa
 

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

"Я щас еду к Президенту...".
Ох, не нравится мне Бенчик, не нравится...
Если так дальше пойдет, оставит нас тов. Коломойский и не будет кому на  АТО мульярды сливать...
 :upa

Впевнений, що президент йому відповів достойно - порох вміє матюкатися
А от Андрушко не вміє. Тим огідніше сцена.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Я тільки уявивив собі як вони розмовляють між собою, як перетирають справи, ділять сфери впливу
 :at
Даже бандиты на стрелках (в 80-90...) так не лабзали...
Это уже после... появились базар..., по понятиям..., лапша на уши...
Беня... во всей своей красе...
Я себе представляю, как он командует Плюсами- что показывать, а что - нет...
На кого наехать, а кого не трогат
ь...
"Я щас еду к Президенту...".
Ох, не нравится мне Бенчик, не нравится...
Если так дальше пойдет, оставит нас тов. Коломойский и не будет кому на  АТО мульярды сливать...
 :upa

А що там уявляти. Ось наприклад

http://news.bigmir.net/ukraine/829687-Informacionnaja-vojna--Kolomojskij-prikazal-1-1--travit---Ljashko---audio-

Там є аудіо.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Що,свободівці,не подобається вам,розвели виття,отримали чергове замовлення від хуйла?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Що,свободівці,не подобається вам,розвели виття,отримали чергове замовлення від хуйла?

Це Ви Радіо Свобода маєте на увазі? Вони давно славляться своєю роботою на хуйла.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Що,свободівці,не подобається вам,розвели виття,отримали чергове замовлення від хуйла?

Це Ви Радіо Свобода маєте на увазі? Вони давно славляться своєю роботою на хуйла.

Ні,не радіо.А кореспондент чому не відповідав Бєні нічого,чи по завданню було лишень одне запитання?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дивився вiдео...
Нащо було РС прикриватися?
Беня - такий самий бандос, як i iншi, тому його "культурна" лексика... то його "вiзитка"...
Не ясно, чого вiн домогаеться: що б УТН передали на його баланс?
Чого таки нерви, такий галас?..
Мо, Бенчику вже пора з Шохiним поспiлкуватися?..
 :upa
 

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Дивився вiдео...
Нащо було РС прикриватися?
Беня - такий самий бандос, як i iншi, тому його "культурна" лексика... то його "вiзитка"...
Не ясно, чого вiн домогаеться: що б УТН передали на його баланс?
Чого таки нерви, такий галас?..
Мо, Бенчику вже пора з Шохiним поспiлкуватися?..
 :upa

Для мене Бєня,це людина,не дивлячись на його минуле і теперішнє,яка протистояла і протистоїть хуйлу,в незалежності від мети цього протистояння,на відміну від голослівної і популістської свободи.Ще раз кажу,чому кореспондент нічого не відповідав?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Для мене Бєня,це людина,не дивлячись на його минуле і теперішнє,яка протистояла і протистоїть хуйлу,в незалежності від мети цього протистояння,на відміну від голослівної і популістської свободи.Ще раз кажу,чому кореспондент нічого не відповідав?
Так Беня його так втомив... про що мова?
Беня - як той бульдозер - не стой поруч, бо расчавить...
Та й журналicт... такий собi...
 :upa

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Для мене Бєня,це людина,не дивлячись на його минуле і теперішнє,яка протистояла і протистоїть хуйлу,в незалежності від мети цього протистояння,на відміну від голослівної і популістської свободи.Ще раз кажу,чому кореспондент нічого не відповідав?
Так Беня його так втомив... про що мова?
Беня - як той бульдозер - не стой поруч, бо расчавить...
Та й журналicт... такий собi...
 :upa

Ну то якщо серйозна редакція,навіщо засилати такого собі журналіста?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Так це Андрушко під роздачу попав? Він же фрілансер, і на Укрправду працює більше, ніж на РС. Думаю, що Коломойського і прорвало, коли Андрушко прикрився іменем "Радіо Свободи". Міг би ще Лещенко вискочити, і сказати: "Радіо Свобода".

Я не захищаю Коломойського (емоції потрібно контролювати), але ефект провокації тут був присутній. Всі знають, що Беня і УкрПравда, як "бик на червоний колір". Трохи вже дратує, що з журналістикою така біда в Україні. Більшість тільки провокаціями і живуть (а потім радісно біжать і викладають результати в ютуби/фейсбуки).

От теж така думка

Цитувати
Тим Златкин

Вы как хотите, а Беня мне импонирует более Серёжи. И вовсе не потому, что я гомофоб и еврей)) Погодите с возмущением, ща объясню глубоко сокровенное.

Первое. Серёжу перестал Тима читать на Укрправде где-то после третьего прочтения его блога. Слишком много воды, причём большей частью из лужи. И запашок такой джинсовый (специалисты из сферы медиа поймут меня). Мустафу Тима больше читал, ибо работоспособность, профессионализм и главное КПД его работы считаю до сих пор в сотни раз больше Серёжиного.
Опять же сравнивая с Мустафой (прости, дружище) работу Серёжи в Парламенте... Вспоминаю лишь его истерику по поводу одного регионала-кнопкодавца. VS - результат работы Найема в том же сессионном зале можно перечислять хоть до утра. Моё личное мнение о Сереже сформулировалось в простое "эгоцентричный балабол-паникёр"

Теперь о дорогом Бене. ИМХО, человек, который задавил на корню сепаратню в своём регионе и наводит там (пускай порою и свой! Но!!!) ПОРЯДОК... Таки имеет право иногда на крепкое словцо в адрес журналиста, который его чем-то допёк.
Да, не сдержался мужик, хоть и должен был. Не прав, что нахамил чем-то. Но прав, что своё слово сказал! И донёс конкретными тезисами.
Ой, только не рассказывайте мне о тонкой душевной организации репортёров!.. Я и сам такой, что могу обидеться и закрыться в себе.
Но когда с тобой явно говорят по мужски - молчать в ответ и пару раз чегой-та промямлить... Уж извините. Сразу возникает вопрос, а не спроста ли Беня на взъелся на того журика? Раз язык проглотил, значит шота имеется, а?..

Одно обидно.
Раскачка вражды меж украинскими биг-боссами идёт к своему пику. Если б не война - было б Тиме плевать. А здесь вынужден с крайней осторожностью присматриваться к каждому, кто её провоцирует. К Серёже, например.
И пофигу, творит он это сознательно или его используют в тёмную. Результат налицо - прямая выгода Кремлёвскому ботексному недорослю.

п.с.: ещё раз подчеркну. Беню не оправдываю, но респект мужику за откровенность и смелость. Серёжу перестал читать давно, не интересна его игра на публику, уж очень она смахивает на прикрытие каких-либо личных интересов.
Учтите в комментах: всё сказанное Тимой выше - сугубо личное мнение.
Спорить не буду, заявляю сразу.


« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 08:54:25 08:54 від Nortaga »