Автор Тема: Нарешті. Рада позбавила Коломойського контролю над "Укрнафтою"  (Прочитано 26187 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Навіть і не пробую його ідеалізувати,всього лиш хочу сказати,що зараз йти з ним на конфронтацію,щонайменше нерозумно.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Отставка Коломойского и его уголовное преследование было условием перемирия в Минске - источник
20 марта 2015

Одним из условий заключения перемирия между украинскими властями и боевиками в зоне АТО была отставка Игоря Коломойского и его дальнейшее уголовное преследование. Такое требование в ходе переговоров в Минске 11 февраля выдвинул Владимир Путин. Об этом сообщил один из членов украинской делегации.

«Путин выдвинул президенту Порошенко требование немедленно после завершения переговоров отправить в отставку Игоря Коломойского и открыть против него уголовное дело. Порошенко попросил у Путина месяц, чтобы создать почву и формальные основания для такой отставки и уголовного преследования. Сегодня мы видим, что этот план выполняется» - говорит источник.

По словам дипломата, Порошенко не слишком упирался такому требованию Путина, так как у него с Коломойским сложился серьезный конфликт.

«Порошенко изначально хотел выбить почву из-под ног Коломойского. Но теперь у него есть «железный» повод. Перед тем же Коломойским он всегда сможет выставлять требование Путина как то, чему упираться не мог в целях мира» - делится дипломат.

Напомним, Игорь Коломойский неоднократно высказывался против развязанной Кремлем войны в Украине. Также в последнее время участились сообщения в СМИ о том, что у Порошенко пытается снять с руководящих должностей приближенных к Коломойскому людей.
Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2015/266957/

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Навіть і не пробую його ідеалізувати,всього лиш хочу сказати,що зараз йти з ним на конфронтацію,щонайменше нерозумно.
А з ним ніхто і не йде на конфронтацію, я навіть не знаю як можна було спробувати вирішити питання з Укртранснафтою делікатніше.
Інше питання, що він сам бикує.
Але він розумний, думаю, сьогодні охолоне.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Бені краще вибачитися. Може половина особливо голосних шавок при цьому перестане гавкати.

Просто не можу уявити, як він перед кимось буде вибачатися. Дуже б цікаво було це побачити.

Ви вже якось з приорітетвми цікавості визначіться,бо вам то цікаво як у Бєні щось віджимають,то йоо вибачення вам цікаві.А перепрошення фаріон з приводу комуняцького минулого,вам не цікаві?

Ніхто у нього нічого не віджимав. Поки що намагаються повернути те, що завжди де-юре належало державі, а де-факто контролювалося Коломойським, щорічні збитки від чого для України становили мільярди гривень.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Отставка Коломойского и его уголовное преследование было условием перемирия в Минске - источник
20 марта 2015

Одним из условий заключения перемирия между украинскими властями и боевиками в зоне АТО была отставка Игоря Коломойского и его дальнейшее уголовное преследование. Такое требование в ходе переговоров в Минске 11 февраля выдвинул Владимир Путин. Об этом сообщил один из членов украинской делегации.

«Путин выдвинул президенту Порошенко требование немедленно после завершения переговоров отправить в отставку Игоря Коломойского и открыть против него уголовное дело. Порошенко попросил у Путина месяц, чтобы создать почву и формальные основания для такой отставки и уголовного преследования. Сегодня мы видим, что этот план выполняется» - говорит источник.

По словам дипломата, Порошенко не слишком упирался такому требованию Путина, так как у него с Коломойским сложился серьезный конфликт.

«Порошенко изначально хотел выбить почву из-под ног Коломойского. Но теперь у него есть «железный» повод. Перед тем же Коломойским он всегда сможет выставлять требование Путина как то, чему упираться не мог в целях мира» - делится дипломат.

Напомним, Игорь Коломойский неоднократно высказывался против развязанной Кремлем войны в Украине. Также в последнее время участились сообщения в СМИ о том, что у Порошенко пытается снять с руководящих должностей приближенных к Коломойскому людей.
Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2015/266957/

Джерело не заслуговує довіри,як на мене.Якщо це правда,то "свято" наближається.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Беню ніхто не ідеалізує.
Але якщо його знімуть з губернатора - побачите дуже скоро, яка територія залишиься від держави Україна.
Зараз справа навіть не в Бені. Беня виїде в Ізраїль і спокійно там житиме.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Беню ніхто не ідеалізує.
Але якщо його знімуть з губернатора - побачите дуже скоро, яка територія залишиься від держави Україна.
Зараз справа навіть не в Бені. Беня виїде в Ізраїль і спокійно там житиме.
А як можна казати, що справа не в Бені і прив"язувати майбутне держави до нього особисто?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Беню ніхто не ідеалізує.
Але якщо його знімуть з губернатора - побачите дуже скоро, яка територія залишиься від держави Україна.
Зараз справа навіть не в Бені. Беня виїде в Ізраїль і спокійно там житиме.

Йому і в Швейцарії буде не пагано,а от бізнес привата закриє,тоті крім війни,додасться ще і економічна жопа.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Отставка Коломойского и его уголовное преследование было условием перемирия в Минске - источник
20 марта 2015

Одним из условий заключения перемирия между украинскими властями и боевиками в зоне АТО была отставка Игоря Коломойского и его дальнейшее уголовное преследование. Такое требование в ходе переговоров в Минске 11 февраля выдвинул Владимир Путин. Об этом сообщил один из членов украинской делегации.

«Путин выдвинул президенту Порошенко требование немедленно после завершения переговоров отправить в отставку Игоря Коломойского и открыть против него уголовное дело. Порошенко попросил у Путина месяц, чтобы создать почву и формальные основания для такой отставки и уголовного преследования. Сегодня мы видим, что этот план выполняется» - говорит источник.

По словам дипломата, Порошенко не слишком упирался такому требованию Путина, так как у него с Коломойским сложился серьезный конфликт.

«Порошенко изначально хотел выбить почву из-под ног Коломойского. Но теперь у него есть «железный» повод. Перед тем же Коломойским он всегда сможет выставлять требование Путина как то, чему упираться не мог в целях мира» - делится дипломат.

Напомним, Игорь Коломойский неоднократно высказывался против развязанной Кремлем войны в Украине. Также в последнее время участились сообщения в СМИ о том, что у Порошенко пытается снять с руководящих должностей приближенных к Коломойскому людей.
Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2015/266957/
Медіавійна найближчими днями нас чекає жорстока.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Всіх, всіх олігархів потрібно змусити нарешті грати за цивілізованими правилами. Хто опиратиметься - під арешт. Інших варіантів немає. Ну тобто вони є але для економіки України дуже і дуже невдалі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Взагалі, оптимістчина гілочка: без Коломойського - не буде України.
От що значить гарний піар!

Елс,а Ви гадаєте,що без Бєні через тиждень не почнуться заворушення і вибухи як в Одесі,там в Кривому Розі сидить той,хто це дуже швидко організує,до ворожки не ходи.
Почнуться.
Але це не значить, що України через це не стане.
Я просто кажу, що не треба Беню ідеалізувати.
І дозволяти йому забагато теж не треба.

Беню ніхто не ідеалізує.
Але якщо його знімуть з губернатора - побачите дуже скоро, яка територія залишиься від держави Україна.
Зараз справа навіть не в Бені. Беня виїде в Ізраїль і спокійно там житиме.
А як можна казати, що справа не в Бені і прив"язувати майбутне держави до нього особисто?
На превеликий жаль, обставини сьогодні критичні настільки, що майбутнє збереження суверенітету над більшою частиною території України пов"язані з політичним становищем і політичною і бізнесовою кар"єрою Коломойського в Україні.

... Як можна не розуміти цю абсолютно очевидну розстановку сил на сьогодні ???

Можна Беню відправити у відставку з губерів хоч сьогодні й навіть позбавити його громадянства.
Але знайте: в Україні нема нікого іншого, хто б політично замінимв би Коломойського і його команду в плані контролю над ситуацією в 5-ти областях.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Якщо Порошенко почне серйозну війну проти Коломойського на догоду Путіну, то не пробуде після того Президентом і півроку.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона

На превеликий жаль, обставини сьогодні критичні настільки, що майбутнє збереження суверенітету над більшою частиною території України пов"язані з політичним становищем і політичною і бізнесовую кар"єрою Коломойського в Україні.

... Як можна не розуміти цю абсолютно очевидну розстановку сил на сьогодні ???

Можна Беню відправити у відставку з губерів хоч сьогодні й навіть позбавити його громадянства.
Але знайте: в Україні нема нікого іншого, хто б політично замінимв би Коломойського і його команду в плані контролю над ситуацією в 5-ти областях.
Не вистачає "імхо".
Якщо що, я не підтрімию ідею "зняття" (і думаю, що губернатором він залишиться).
Але вибудова образа Бені як єдиної людини, від якої залежить все-все-все, це очевидна перемога його піарників, в першу чергу. І не привід віддавати йому Укртранснафту. Нам і бюджет треба чимсь наповнювати, взагалі-то.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Всіх, всіх олігархів потрібно змусити нарешті грати за цивілізованими правилами. Хто опиратиметься - під арешт. Інших варіантів немає. Ну тобто вони є але для економіки України дуже і дуже невдалі.

А як будти з Порошенком, він олігарх чи ні ? Критерії тих кого вже можна віднести до олігархату ви маєте ? Списки якісь ?


Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Всіх, всіх олігархів потрібно змусити нарешті грати за цивілізованими правилами. Хто опиратиметься - під арешт. Інших варіантів немає. Ну тобто вони є але для економіки України дуже і дуже невдалі.

А як будти з Порошенком, він олігарх чи ні ? Критерії тих кого вже можна віднести до олігархату ви маєте ? Списки якісь ?

Так, звичайно ж. Він обіцяв все продати але не зробив цього і відповідно залишається олігархом.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча

На превеликий жаль, обставини сьогодні критичні настільки, що майбутнє збереження суверенітету над більшою частиною території України пов"язані з політичним становищем і політичною і бізнесовую кар"єрою Коломойського в Україні.

... Як можна не розуміти цю абсолютно очевидну розстановку сил на сьогодні ???

Можна Беню відправити у відставку з губерів хоч сьогодні й навіть позбавити його громадянства.
Але знайте: в Україні нема нікого іншого, хто б політично замінимв би Коломойського і його команду в плані контролю над ситуацією в 5-ти областях.
Не вистачає "імхо".
Якщо що, я не підтрімию ідею "зняття" (і думаю, що губернатором він залишиться).
Але вибудова образа Бені як єдиної людини, від якої залежить все-все-все, це очевидна перемога його піарників, в першу чергу. І не привід віддавати йому Укртранснафту. Нам і бюджет треба чимсь наповнювати, взагалі-то.

Хе-хе, ну вважайте, що це моє осбисте "імхо" )))
Можливо я й помиляюсь. Я ж не пророк ))).
.
Згадуючи самого себе в 2010 році, як тільки обрали Янука, я зразу сказав: це перший крок до втрати Україною суверенітету. Мені ніхто з моїх знайомих не хотів вірити, вони сказали, що є несу дурниці і що все це - моє "імхо".

Але пройшло декілька років і Україна справді втратила свій суверенітет над частиною своєї території.

Буде дуже добре, якщо я помиляюсь в оцінці сьогоднішнього масштабу такого політика як Коломойський )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

На превеликий жаль, обставини сьогодні критичні настільки, що майбутнє збереження суверенітету над більшою частиною території України пов"язані з політичним становищем і політичною і бізнесовую кар"єрою Коломойського в Україні.

... Як можна не розуміти цю абсолютно очевидну розстановку сил на сьогодні ???

Можна Беню відправити у відставку з губерів хоч сьогодні й навіть позбавити його громадянства.
Але знайте: в Україні нема нікого іншого, хто б політично замінимв би Коломойського і його команду в плані контролю над ситуацією в 5-ти областях.
Не вистачає "імхо".
Якщо що, я не підтрімию ідею "зняття" (і думаю, що губернатором він залишиться).
Але вибудова образа Бені як єдиної людини, від якої залежить все-все-все, це очевидна перемога його піарників, в першу чергу. І не привід віддавати йому Укртранснафту. Нам і бюджет треба чимсь наповнювати, взагалі-то.

http://www.ukrtransnafta.com/ua/
Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Поясніть, причому тут Коломойський ? Там менеджмент його ( по слухам) тому ніхто нікому нічого не віддає.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Отбеливать Беню - напрасный труд.
 Черного кота не отмоешь до бела.
 Тут дело в другом.
 Государство, в лице Нацкомиссии и Кабмина, решило сыграть с Беней приписываемыми ему методами.
 На минуточку забыв, что то, чему они сейчас только учатся, Беня высрал 20 лет тому назад.
 И фраза "хуле ты тут делаешь" как нельзя лучше характеризует то, что собирались там сделать Бенины оппоненты.
 Хуле там делал Беня поздно вечером - вопрос, на который будет дан ответ, раз Беня произнес слово Прокуратура.
 Но вопрос куда важнее - хуле там поздно вечером делал министр?
 Хуле там делало вооруженное формирование, которое разные источники называли то СБУ, то Альфой, то вообще какой-то киевской самообороной.
 Хуле там делал кугут в плохом костюме с плохим галстуком, которого из Луганского СБУ хотели усадить в кресло главы подобной организации.
 Хуле сбушник, который приехал из региона, который они без боя сдали бандитам, террористам и иностранеым наемникам, собирался сесть в высокий киевский кабинет, вместо того, чтобы пройти полиграф, получить берцы и попиздавать особистом в всу?
 И конечно команда фас, по которой отработали журналисты, долгое время работающие в сми, принадлежащем одной бизнес группе, ездящие модерировать швейцарские завтраки, организованный другой бизнес группой, и обе эти группы НЕ Бенины.
 Совпадение? Не думаю!(с)
 Отдает ли себе отчет государство, что если бы не Беня, не важно какие интересы он преследует, Днепропетровск был бы уже Донецком и наша нацгвардия бы уже окапывалась бы под Полтавой?
 Очень очень надеюсь, что вчерашний листик А4 с наказом министра, уже торчит из чей-то задницы.
 И практически не сомневаюсь, что вопрос "хуле ты тут делаешь" вчера Беня задал и Порошенко, и главе президентской фракции в ВР.
 И для них же лучше, если они нашли, что Бене ответить.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Отбеливать Беню - напрасный труд.
 Черного кота не отмоешь до бела.
 Тут дело в другом.
 Государство, в лице Нацкомиссии и Кабмина, решило сыграть с Беней приписываемыми ему методами.
 На минуточку забыв, что то, чему они сейчас только учатся, Беня высрал 20 лет тому назад.
 И фраза "хуле ты тут делаешь" как нельзя лучше характеризует то, что собирались там сделать Бенины оппоненты.
 Хуле там делал Беня поздно вечером - вопрос, на который будет дан ответ, раз Беня произнес слово Прокуратура.
 Но вопрос куда важнее - хуле там поздно вечером делал министр?
 Хуле там делало вооруженное формирование, которое разные источники называли то СБУ, то Альфой, то вообще какой-то киевской самообороной.
 Хуле там делал кугут в плохом костюме с плохим галстуком, которого из Луганского СБУ хотели усадить в кресло главы подобной организации.
 Хуле сбушник, который приехал из региона, который они без боя сдали бандитам, террористам и иностранеым наемникам, собирался сесть в высокий киевский кабинет, вместо того, чтобы пройти полиграф, получить берцы и попиздавать особистом в всу?
 И конечно команда фас, по которой отработали журналисты, долгое время работающие в сми, принадлежащем одной бизнес группе, ездящие модерировать швейцарские завтраки, организованный другой бизнес группой, и обе эти группы НЕ Бенины.
 Совпадение? Не думаю!(с)
 Отдает ли себе отчет государство, что если бы не Беня, не важно какие интересы он преследует, Днепропетровск был бы уже Донецком и наша нацгвардия бы уже окапывалась бы под Полтавой?
 Очень очень надеюсь, что вчерашний листик А4 с наказом министра, уже торчит из чей-то задницы.
 И практически не сомневаюсь, что вопрос "хуле ты тут делаешь" вчера Беня задал и Порошенко, и главе президентской фракции в ВР.
 И для них же лучше, если они нашли, что Бене ответить.

Зараз не стоїть завдання відбілювати Беню.
Але (імхо) без губернатора- Бені швидко ляже 5 областей. І Київ їх не втримає.

А потім ляже й Центр.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона


http://www.ukrtransnafta.com/ua/
Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Поясніть, причому тут Коломойський ? Там менеджмент його ( по слухам) тому ніхто нікому нічого не віддає.
Це питання треба адресувати самому Бені, а не мені.
Причому він там, чого ночей не спить.
Власне, вчора його вже спитали, відео всі бачили.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Всіх, всіх олігархів потрібно змусити нарешті грати за цивілізованими правилами. Хто опиратиметься - під арешт. Інших варіантів немає. Ну тобто вони є але для економіки України дуже і дуже невдалі.

А як будти з Порошенком, він олігарх чи ні ? Критерії тих кого вже можна віднести до олігархату ви маєте ? Списки якісь ?

Так, звичайно ж. Він обіцяв все продати але не зробив цього і відповідно залишається олігархом.

Ще раз спитаю, які відрізнити олігарха від бізнесмена. Бо ваші однодумці в 20-х роках обізвавши всіх селян куркулями вивезли їх в Сибір в кращому випадку. От я наприклад для бомжа - олігарх. То що й мене треба арештувати ?
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 01:10:06 13:10 від OlegSky »

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757


http://www.ukrtransnafta.com/ua/
Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Поясніть, причому тут Коломойський ? Там менеджмент його ( по слухам) тому ніхто нікому нічого не віддає.
Це питання треба адресувати самому Бені, а не мені.
Причому він там, чого ночей не спить.
Власне, вчора його вже спитали, відео всі бачили.

Він же пояснив. Відбивав атаку російських шпигунів, які хотіли поставити бувшого керівника СБУ з Луганська на посаду державного підприємства через рейдерство. Мені абсолютно підходить таке роз'яснення. Чому не підходить Вам ?


Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона


http://www.ukrtransnafta.com/ua/
Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Поясніть, причому тут Коломойський ? Там менеджмент його ( по слухам) тому ніхто нікому нічого не віддає.
Це питання треба адресувати самому Бені, а не мені.
Причому він там, чого ночей не спить.
Власне, вчора його вже спитали, відео всі бачили.

Він же пояснив. Відбивав атаку російських шпигунів, які хотіли поставити бувшого керівника СБУ з Луганська на посаду державного підприємства через рейдерство. Мені абсолютно підходить таке роз'яснення. Чому не підходить Вам ?
Єєєє...
Один з тих випадків, коли і не знаєш, що відповісти.
У якості кого відбивав? Які у нього на то повноваження?
Те, що перед тим було усунуто його людину, лише співпадіння?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Всіх, всіх олігархів потрібно змусити нарешті грати за цивілізованими правилами. Хто опиратиметься - під арешт. Інших варіантів немає. Ну тобто вони є але для економіки України дуже і дуже невдалі.
Согласен. А Пеця как?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757


http://www.ukrtransnafta.com/ua/
Засновником і єдиним акціонером Товариства є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Поясніть, причому тут Коломойський ? Там менеджмент його ( по слухам) тому ніхто нікому нічого не віддає.
Це питання треба адресувати самому Бені, а не мені.
Причому він там, чого ночей не спить.
Власне, вчора його вже спитали, відео всі бачили.

Він же пояснив. Відбивав атаку російських шпигунів, які хотіли поставити бувшого керівника СБУ з Луганська на посаду державного підприємства через рейдерство. Мені абсолютно підходить таке роз'яснення. Чому не підходить Вам ?
Єєєє...
Один з тих випадків, коли і не знаєш, що відповісти.
У якості кого відбивав? Які у нього на то повноваження?
Те, що перед тим було усунуто його людину, лише співпадіння?

А коли він почав формувати добробати для відбиття атаки кацапської, тоді в нього які були повноваження ?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

Ще раз спитаю, які відрізнити олігарха від бізнесмена. Бо ваші однодумці в 20-х роках обізвавши всіх селян куркулями вивезли їх в Сибір в кращому випадку. От я наприклад для бомжа - олігарх. То що й мене треба арештувати ?

Все дуже просто. Якщо Ви для свого бізнесу активно користуєтеся зв'язками у органах влади, силових структурах, судах, створюєте таким чином собі нечесні преференції, знищуєте конкурентів, захоплюєте чужий бізнес то Вас можна назвати локальним олігархом. І за це потрібно Вам дати по руках зазначивши, що пора починати працювати в рамках закону. Якщо не зрозумієте з першого разу то потрібно заарештовувати.
Якщо ж все описане вище Вас не стосується, то Ви простий бізнесмен і Вашій діяльності потрібно лише сприяти.

Ну а як свій бізнес ведуть Ахметов, Коломойський, Пінчук, Фірташ і так, Порошенко ми всі добре знаємо. На жаль вони не спішать змінюватися. Пора їм помогти.

P.S. Я не вважаю, що фрази на зразок "ваші однодумці в 20-х роках обізвавши всіх селян куркулями вивезли їх в Сибір" є доречними в цивілізованих дискусіях.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона

А коли він почав формувати добробати для відбиття атаки кацапської, тоді в нього які були повноваження ?
Це тіпа "якщо патріот - то все можна"? Я так не думаю.
У даному випадку він не інтереси України захіщає, Україна цих грошей все одно не отримує.
А виправдати можна все, було б бажання.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Ще раз спитаю, які відрізнити олігарха від бізнесмена. Бо ваші однодумці в 20-х роках обізвавши всіх селян куркулями вивезли їх в Сибір в кращому випадку. От я наприклад для бомжа - олігарх. То що й мене треба арештувати ?

Все дуже просто. Якщо Ви для свого бізнесу активно користуєтеся зв'язками у органах влади, силових структурах, судах, створюєте таким чином собі нечесні преференції, знищуєте конкурентів, захоплюєте чужий бізнес то Вас можна назвати локальним олігархом. І за це потрібно Вам дати по руках зазначивши, що пора починати працювати в рамках закону. Якщо не зрозумієте з першого разу то потрібно заарештовувати.
Якщо ж все описане вище Вас не стосується, то Ви простий бізнесмен і Вашій діяльності потрібно лише сприяти.

Ну а як свій бізнес ведуть Ахметов, Коломойський, Пінчук, Фірташ і так, Порошенко ми всі добре знаємо. На жаль вони не спішать змінюватися. Пора їм помогти.

P.S. Я не вважаю, що фрази на зразок "ваші однодумці в 20-х роках обізвавши всіх селян куркулями вивезли їх в Сибір" є доречними в цивілізованих дискусіях.

Гаразд, але я працюю в реальному секторі і хочу вам сказати, що:

"користуєтеся зв'язками у органах влади, силових структурах, судах, створюєте таким чином собі нечесні преференції, знищуєте конкурентів, захоплюєте чужий бізнес "

змушені робити всі в Україні. Адже навіть якщо ви продаєте молоко на базарі і даєте хабар інспектору, то  цей інспектор уже створює з вами те, що ви називаєте: " зв'язками у органах влади".

Крім того, сам знаю випадки коли конкуренти по ринку, один на одного писали жалоби в міліцію і санепідемстанцію щоби усунути один одного з ринку. Причому, вони обидвоє продають мід який вирощують самі. Це до питання про "створюєте таким чином собі нечесні преференції, знищуєте конкурентів, захоплюєте чужий бізнес " "

Ці критерії що Ви написали не підходять. Може є якісь інші ?
« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 01:50:11 13:50 від OlegSky »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Стаття на УП про Укртранснафту.

http://www.pravda.com.ua/articles/2015/03/20/7062141/

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

А коли він почав формувати добробати для відбиття атаки кацапської, тоді в нього які були повноваження ?
Це тіпа "якщо патріот - то все можна"? Я так не думаю.
У даному випадку він не інтереси України захіщає, Україна цих грошей все одно не отримує.
А виправдати можна все, було б бажання.

Звичайно можна. Тому має бути ЗАКОН, а не всяка юхня незрозуміла, яку творить Демчишин.
 Але це не до Коломойського питання.  Я не виправдовую Коломойського, я навіть не маю рахунку в його банку, хоча
їх менеджмент уже рік мене штормить щоб я його відкрив.

Але вся ця заказна істерія в пресі і методи якими діють його противки - це  :at

« Останнє редагування: Березня 20, 2015, 02:18:26 14:18 від OlegSky »