Автор Тема: Нарешті. Рада позбавила Коломойського контролю над "Укрнафтою"  (Прочитано 25680 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Помните эту историю

сотню лет назад одну шотладскую бабусю спросили журналисты - вот у вас было трое мужей - какого мнения вы о каждом из них.

И она ответила - первых двух я очень уважаю, они были ответственные и воспитанные люди, любили меня и детей, в доме было достаток и уважение, к сожалению, первого повесили за грабежи, а второго за казнокрадство...

А третий муж был козел, так и умер нищим на своем соломенном матрасе от старости... И за что мне бог его послал?

---

Это я к тому, что процесс отрывания свиней от корыта бывает очень тяжелым и болезненным, в том числе для родственников, друзей и знакомых свиней, а так же их подчиненных. Так же глупо думать, что свиньи не окажут сопротивления в процессе.

Кажется, слышали, нас еще ожидает битва за ЮЗЖД, где "менеджмент" присосался очень плотно...

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/23/7062354/

Не надо все смешивать в кучу, заслуги отдельно, грехи отдельно. Если в предприятии больше половины - доля государства - то государство имеет полное право решать, что с ним будет.

Точно так же государство не имеет права лезть в дела законно работающих частных предприятий.

Для внеочередной смены государственной власти в Украине существует Майдан, только вот я не верю в Майдан за интересы менеджмента ЮЗЖД или господина Коломойского.

Революция была все так достоинства, а не колбасная.
« Останнє редагування: Березня 23, 2015, 03:54:35 15:54 від Anreal68 »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
А вот и ушки ослиные выглянули :smilie7:
http://www.rg.ru/2015/03/22/kolomoisky-site.html

Ну а что они еще напишут? Сейчас будут раздувать и смаковать

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Демчишин сподівається, що людей Коломойського усунуть з "Укрнафти" вже скоро


Цитувати
Акціонери "Укрнафти" на наступних загальних зборах зможуть розглянути питання зміни керівництва компанії.
Про це журналістам заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Кроки, щоб провести засідання наглядової ради "Укрнафти" зроблені, процес запущений... протягом 40 днів після зборів наглядової ради буде проведено загальні збори", – сказав він.
Демчишин також додав, що питання зміни менеджменту може бути підняте.
"Я думаю, це адекватне питання. Вого може бути підняте одним з перших", – сказав він.
Як відомо, в даний момент "Укрнафтою", яка на 50%+1 акція належить державі, керує менеджмент олігарха Ігоря Коломойського, якому належить близько 42% акцій.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/23/7062408/

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Начинать борьбу с олигархами следует с посадки Бойко, Бакулина, разрушение схем "семьи" в бизнесе.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook написал народный депутат от фракции "Народный фронт" Андрей Левус.

"Кто-то очень хочет развертывания масштабного конфликта между Президентом и Коломойским. Этот конфликт, замаскированный под "борьбу с олигархами", может разрушить государство. Начинать борьбу с олигархами следует с посадки Бойко, Бакулина, разрушение схем "семьи" в бизнесе, наведением порядка с Еремеевым, Фирташем и тому подобное. В противном случае это все напоминает банальный распил собственности, спецзаказ, разборку, которой может воспользоваться Москва. Мне легко об этом искренне писать - я все разы голосовал за законопроекты по "Укрнафте", - написал он.

Источник: http://censor.net.ua/n329630

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Министр энергетики и угольной промышленности Владимир Демчишин поручил перевести депозиты и текущие счета всех компаний, которые находятся в подчинении министерства, в государственные банки.

Об этом он сказал на брифинге, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости.

"Частично после ситуации с "Киевской Русью" я поручил всем компаниям, которые находятся в моем подчинении, перевести все депозитные и текущие счета в государственные банки", - сказал он.

Демчишин также выразил сомнение, что министерство сможет без особых трудностей получить доступ, в частности, к депозитному счету нефтетранспортной компании "Укртранснефть", который открыт во входящем в группу крупнейших Приватбанке.

Ранее Демчишин подтвердил блокирование предназначенных для зарплаты шахтерам 200 млн гривен на счетах банка "Киевская Русь".

Источник: http://censor.net.ua/n329629

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·

Моя реакція на заяву Валентина Наливайченка про причетність керівництва Дніпропетровської ОДА до вбивства співробітника СБУ в Волновасі і про те, що відбулись допити в цій справі, така:

Я в п'ятницю сам особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника в СБУ. Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який взагалі був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по ""міліцейській" 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади.

Вбивства, дахування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді. Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через 2 дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда дахується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій.

Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні.

Знаючи скільки зробило для збереження державності керівництво Дніпропетровської області, як рішуче воно бореться з нащадками режиму Януковича, можу заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка.

Зі свого боку, як правозахисник, я бачу, що Президент Порошенко:
1. Не виконав своїх передвиборчих обіцянок з продажу бізнесу - Ліпецької фабрики та 5-го каналу.
2. Увійшов у змову з антидержавними олігархами і надав вказівку не розслідувати злочини режиму Януковича як злочинної організації.
3. Разом зі своєю ставленицею - головою НБУ Гонтаревою нажив мільярди на нестабільності грошової системи.
4. Покриванням нефахового керівництва Генштабу і держзради в СБУ сприяв загибелі наших бійців на Донбасі.
5. В угоду Путіну порушив міжнародні зобов'язання України перед Європейським Союзом і зупинив процес ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, щоб не сісти самому за грати за масові вбивства мирного населення на Донбасі.
6. Провалив реформу правоохоронних органів, податкової системи, та сприяв ухваленню антинародного бюджету і зниженню соціальних стандартів.
7. Затягує створення незалежного Антикорупційного бюро.
8. Протиправно впливає на правосуддя в резонансних кримінальних справах. У справі "Гонгадзе" заблокував процес розсекречення матеріалів справи щоб надати можливість замовникам вбивства уникнути покарання.
9. Заблокував процес реабілітації політв'язнів режиму Януковича та створив прецедент кримінального переслідування учасників мирних протестів, які критикують владу.
10. Підтримує принцип "вибіркового правосуддя" та бездіє у випадках очевидного порушення прав людей.
Порошенко lдо сих пір продовжує обманювати український народ. За таких причин, я змушений вийти з фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитись до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах!

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·


Ви особисто згодні з усіма тезами?
« Останнє редагування: Березня 23, 2015, 04:51:55 16:51 від Anreal68 »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·

Моя реакція на заяву Валентина Наливайченка про причетність керівництва Дніпропетровської ОДА до вбивства співробітника СБУ в Волновасі і про те, що відбулись допити в цій справі, така:

Я в п'ятницю сам особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника в СБУ. Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який взагалі був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по ""міліцейській" 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади.

Вбивства, дахування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді. Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через 2 дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда дахується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій.

Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні.

Знаючи скільки зробило для збереження державності керівництво Дніпропетровської області, як рішуче воно бореться з нащадками режиму Януковича, можу заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка.

Зі свого боку, як правозахисник, я бачу, що Президент Порошенко:
1. Не виконав своїх передвиборчих обіцянок з продажу бізнесу - Ліпецької фабрики та 5-го каналу.
2. Увійшов у змову з антидержавними олігархами і надав вказівку не розслідувати злочини режиму Януковича як злочинної організації.
3. Разом зі своєю ставленицею - головою НБУ Гонтаревою нажив мільярди на нестабільності грошової системи.
4. Покриванням нефахового керівництва Генштабу і держзради в СБУ сприяв загибелі наших бійців на Донбасі.
5. В угоду Путіну порушив міжнародні зобов'язання України перед Європейським Союзом і зупинив процес ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, щоб не сісти самому за грати за масові вбивства мирного населення на Донбасі.
6. Провалив реформу правоохоронних органів, податкової системи, та сприяв ухваленню антинародного бюджету і зниженню соціальних стандартів.
7. Затягує створення незалежного Антикорупційного бюро.
8. Протиправно впливає на правосуддя в резонансних кримінальних справах. У справі "Гонгадзе" заблокував процес розсекречення матеріалів справи щоб надати можливість замовникам вбивства уникнути покарання.
9. Заблокував процес реабілітації політв'язнів режиму Януковича та створив прецедент кримінального переслідування учасників мирних протестів, які критикують владу.
10. Підтримує принцип "вибіркового правосуддя" та бездіє у випадках очевидного порушення прав людей.
Порошенко lдо сих пір продовжує обманювати український народ. За таких причин, я змушений вийти з фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитись до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах!

Молодець хлопака! (Навіть якщо він конкретно перейшов до Бєні.)

Пєтя може отримати протилежне до своїх наполеонівських планів  :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·

Моя реакція на заяву Валентина Наливайченка про причетність керівництва Дніпропетровської ОДА до вбивства співробітника СБУ в Волновасі і про те, що відбулись допити в цій справі, така:

Я в п'ятницю сам особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника в СБУ. Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який взагалі був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по ""міліцейській" 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади.

Вбивства, дахування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді. Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через 2 дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда дахується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій.

Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні.

Знаючи скільки зробило для збереження державності керівництво Дніпропетровської області, як рішуче воно бореться з нащадками режиму Януковича, можу заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка.

Зі свого боку, як правозахисник, я бачу, що Президент Порошенко:
1. Не виконав своїх передвиборчих обіцянок з продажу бізнесу - Ліпецької фабрики та 5-го каналу.
2. Увійшов у змову з антидержавними олігархами і надав вказівку не розслідувати злочини режиму Януковича як злочинної організації.
3. Разом зі своєю ставленицею - головою НБУ Гонтаревою нажив мільярди на нестабільності грошової системи.
4. Покриванням нефахового керівництва Генштабу і держзради в СБУ сприяв загибелі наших бійців на Донбасі.
5. В угоду Путіну порушив міжнародні зобов'язання України перед Європейським Союзом і зупинив процес ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, щоб не сісти самому за грати за масові вбивства мирного населення на Донбасі.
6. Провалив реформу правоохоронних органів, податкової системи, та сприяв ухваленню антинародного бюджету і зниженню соціальних стандартів.
7. Затягує створення незалежного Антикорупційного бюро.
8. Протиправно впливає на правосуддя в резонансних кримінальних справах. У справі "Гонгадзе" заблокував процес розсекречення матеріалів справи щоб надати можливість замовникам вбивства уникнути покарання.
9. Заблокував процес реабілітації політв'язнів режиму Януковича та створив прецедент кримінального переслідування учасників мирних протестів, які критикують владу.
10. Підтримує принцип "вибіркового правосуддя" та бездіє у випадках очевидного порушення прав людей.
Порошенко lдо сих пір продовжує обманювати український народ. За таких причин, я змушений вийти з фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитись до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах!

Поет с РашаСМИ в унисон  :smiley23:
И что теперь, развал коалиции? Противно все это...
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·


Ви особисто згодні з усіма тезісами?

Хоч не мене питаються, але висловлю свою думку. Непевні пункти 3 і 5, але вони - не головні. Дискусійний - 6 (про антинародний бюджет). Інші - залізобетонні.
« Останнє редагування: Березня 23, 2015, 04:55:25 16:55 від convex »

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Цікаво, а пан Віталій Купрій не знав про Липецьку фабрику і 5 канал коли він йшов на вибори від БПП.
Щось він згадав про це лише коли прижали його спонсора. Який послідовний політик.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Віталій Купрій (нардеп)
49 хв. · Змінено ·


Ви особисто згодні з усіма тезісами?

Хоч не мене питаються, але висловлю свою думку. Непевні пункти 3 і 5, але вони - не головні. Інші - залізобетонні.

Прийнято.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
З такими захисниками і такими заявами, як от оця від Купрія, Бєні і ворогів не треба. Набір гасел, не кажучи вже про перекручування фактів, зводять вартість таких гучних заяв до нуля.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
З такими захисниками і такими заявами, як от оця від Купрія, Бєні і ворогів не треба. Набір гасел, не кажучи вже про перекручування фактів, зводять вартість таких гучних заяв до нуля.

Доводиться всі сили в бій кидати. Навіть таких Купріїв.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
З такими захисниками і такими заявами, як от оця від Купрія, Бєні і ворогів не треба. Набір гасел, не кажучи вже про перекручування фактів, зводять вартість таких гучних заяв до нуля.

По моєму, дуже корисна для Бєні заява з двох причин:

1) звинувачення СБУ в брехні про допит Олійника;

2) погроза розтягти Петіну фракцію.

Кого цікавить особа Купрія?

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
На 112 пресуха Денисенко

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
ЄвроМайдан – EuroMaydan
В Дніпропетровській ОДА прямо зараз народні депутати Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віталій Купрій та Андрій Денисенко роблять заяву, що по їх інформації з надійних джерел між Порошенко та Путіним в Мінську була досягнута домовленість про:
1) Зняття Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА
2) Розформування добровольчих батальйонів
3) Розпущення батальйону "Правий сектор"
Посмотреть перевод
7 мин.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=787768024652870

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
З такими захисниками і такими заявами, як от оця від Купрія, Бєні і ворогів не треба. Набір гасел, не кажучи вже про перекручування фактів, зводять вартість таких гучних заяв до нуля.

По моєму, дуже корисна для Бєні заява з двох причин:

1) звинувачення СБУ в брехні про допит Олійника;

2) погроза розтягти Петіну фракцію.

Кого цікавить особа Купрія?
тоді нафіга вставляти в перший же пункт брехливу інформацію? Порох неодноразово заявляв, що 5-ий продавати не буде і всім е прекрасно відомо. відразу ж виникають сумніви і в усх інших звинуваченнях.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
На 112 пресуха Денисенко

Коментуйте хто має можливість. В мене на роботі комп'ютер без звуку   :smilie2:
Дуже б хотілося послухати.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Денисенко говорит, что боец ПС препятствовал трафику контрабандной водки из ДНР.
Гордеев остановил 3 фуры со стеклотарой, которые шли в ДНР для разлива водки от продажи которой финансируется ДНР, крышует контрабанду СБУ.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Водители позвонили какому то Юре, после этого в гражданке приехали представитель СБУ и прокуратуры, требовали пропустить фуры, в ходе скандала работник СБУ был убит из своего же автомата, которым угрожал Гордееву.
 СБУ крышует поставки алкоголя, сигарет в ДНР и оттуда...

Величко который якобы был украден  это вор, который расхищал имущество Украины, об этом никто не говорит, но говорят о похищении Величка..
"СИЧ" не один раз выполнял задания СБУ в зоне АТО...

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Антинациональные действия происходят по указанию порошенко - Денисенко выходит из фракции БПП...

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
До речі зараз ця пресконференція і інші події чітко демонструють, що Правий  Сектор - проект Коломойського.
Якщо хтось ще в цьому сумнівався.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
В невдалий час Пєтя поліз підгребти всю владу і видерти власність і загрозу з боку Бєні...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
До речі зараз ця пресконференція і інші події чітко демонструють, що Правий  Сектор - проект Коломойського.
Якщо хтось ще в цьому сумнівався.

Як і Дніпро-1. Треба визнати, корисні для України проекти.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А зачем он в БПП входил ? :shuffle: Как и Куприй не знал про Липецкую фабрику и 5й канал ?..
« Останнє редагування: Березня 23, 2015, 05:23:54 17:23 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
До речі зараз ця пресконференція і інші події чітко демонструють, що Правий  Сектор - проект Коломойського.
Якщо хтось ще в цьому сумнівався.

Як і Дніпро-1. Треба визнати, корисні для України проекти.

Корисні для Бені. Щоб зрозуміти наскільки корисні для України треба знати багато чого, що я впевнений ні я ні більшість людей тут на форумі не знають.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
До речі зараз ця пресконференція і інші події чітко демонструють, що Правий  Сектор - проект Коломойського.
Якщо хтось ще в цьому сумнівався.

Як і Дніпро-1. Треба визнати, корисні для України проекти.

Корисні для Бені. Щоб зрозуміти наскільки корисні для України треба знати багато чого, що я впевнений ні я ні більшість людей тут на форумі не знають.

Не пускають кацапів на Сході - тим однозначно корисні, навіть з побічними ефектами.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Бійці організації "Січ", які перебувають в "Укрнафті", отримували зброю як табельну, бо вони були бійцями батальйону "Дніпро-1".
Про це у Дніпропетровську у ОДА заявив депутат Андрій Денисенко.
За його словами, бійці "Січі" раніше залучались до спецоперацій СБУ в зоні АТО.
"І зброя у них табельна – отримана офіційно як табельна зброя "Дніпра-1", і хай тепер правоохоронні органи не вихваляються нею", - заявив Денисенко.
Сам Денисенко є засновником "правозахисної" організації "Січ".
Він розповів, що охоронне агентство "Січ", люди якого і стоять в "Укрнафті", раніше були бійцями спецпідрозділу "Січ" "Правого сектора".

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/23/7062423/