Автор Тема: Так звані “російськомовні українські журналісти“ - звичайна ватна мерзота  (Прочитано 6150 раз)

0 Користувачів і 19 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Тупа і нахабна. А що продажна - так це аксіома.
Бо якщо ти зараховуєш себе до “українських журналістів“, то ти МУСИШ КОРИСТУВАТИСЯ ЛИШЕ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ В УКРАЇНІ.

Інакше - ти або тупий рагуль, кугут, нездатний до володіння українською, або звичайний ватник на підсосі у Хуйла.
Або ж просто - падлюка.

If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Я вперше почула слово кугут як щось дерогативне від свого чоловіка. Щось я йому розповідала про деякі аксесуари з малюнком в квіточку і він відповів, що вони (хоча він їх і не бачив) кугутські, простенькі.  :smilie11:  Коли запитала чи знає він, що кугут це півник то він не знав. Кугут в Росії вживавається як насмішка. Але ж слово не російське і українців росіяни часто вважали за провінціалів-простачків.
Чомусь я не розумію до чого тут кугут в темі Кота. Може хтось дасть чітке тлумачення  слова. Як я написала зверху я ніколи не чула слово кугут від українців як щось інше ніж півень. На інтернеті є різні варіанти.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я вперше почула слово кугут як щось дерогативне від свого чоловіка. Щось я йому розповідала про деякі аксесуари з малюнком в квіточку і він відповів, що вони (хоча він їх і не бачив) кугутські, простенькі.  :smilie11:  Коли запитала чи знає він, що кугут це півник то він не знав. Кугут в Росії вживавається як насмішка. Але ж слово не російське і українців росіяни часто вважали за провінціалів-простачків.
Чомусь я не розумію до чого тут кугут в темі Кота. Може хтось дасть чітке тлумачення  слова. Як я написала зверху я ніколи не чула слово кугут від українців як щось інше ніж півень. На інтернеті є різні варіанти.

Кугути - це сільські хлопаки, які по переїхді до міста швиденько переходять на рускій йазик, і активно видають себе за русскойязичних городсіх житєлєв, щоб ніхто не дай Боже не подумав, што ані із дєрєвні.

З приводу вживання в Кацапії слова ніц не знаю.

Знаю лише, одне, що “журналіст український“ в Україні ме повинен послуговуватися кацапською. Якщо він  не “кугут“ звичайно..
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Я вперше почула слово кугут як щось дерогативне від свого чоловіка. Щось я йому розповідала про деякі аксесуари з малюнком в квіточку і він відповів, що вони (хоча він їх і не бачив) кугутські, простенькі.  :smilie11:  Коли запитала чи знає він, що кугут це півник то він не знав. Кугут в Росії вживавається як насмішка. Але ж слово не російське і українців росіяни часто вважали за провінціалів-простачків.
Чомусь я не розумію до чого тут кугут в темі Кота. Може хтось дасть чітке тлумачення  слова. Як я написала зверху я ніколи не чула слово кугут від українців як щось інше ніж півень. На інтернеті є різні варіанти.
Не заважайте патріотствувати  :smilie7:

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Я вперше почула слово кугут як щось дерогативне від свого чоловіка. Щось я йому розповідала про деякі аксесуари з малюнком в квіточку і він відповів, що вони (хоча він їх і не бачив) кугутські, простенькі.  :smilie11:  Коли запитала чи знає він, що кугут це півник то він не знав. Кугут в Росії вживавається як насмішка. Але ж слово не російське і українців росіяни часто вважали за провінціалів-простачків.
Чомусь я не розумію до чого тут кугут в темі Кота. Може хтось дасть чітке тлумачення  слова. Як я написала зверху я ніколи не чула слово кугут від українців як щось інше ніж півень. На інтернеті є різні варіанти.

Петух - кОгут.

Кугутам называли недалеких, но нагловатых жителей деревень, переехавших в город.

Опять же, в каждом городе свои диалекты. Тремпель, кугут, маланец - многие подобные слова где-то употребляются, а где-то - нет.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Зрозуміло щодо кугута. В студентські роки довелося мені навчатися в переважно російськомовному середовищі. Студенти з міста відділялися від студентів з села (не всі але більшість) хоча кугут і тощо не пам'ятаю. Як україномовній не скажу, що мені було легко з спілкуванням. Деякі перепитували, а декілька навіть попросили розмовляти в їхньому колі російською, щоб їм не було ніяково бо українська це для села. І я часто переходила на російську тому, що хотілося спокійно навчатися без зайвого стресу і не було того досвіду у такі молоді роки як себе захищати в таких ситуаціях.
Якщо кугути є наглі і недалекі жителі з села у місті то як тоді називати отих наглих з якими мені довелось провести декілька років? Бо вони ж також недалекі але кугут не відноситься до людей з міста як я розумію чи вони просто вата? Коли навідувалась до Києва то з українською не було проблем. :)

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
є дуже гарнє українське визначення "рагуль", а кіт все патріотствує з далеких берегів американщини :)
є в мене канадійські друзі, в минулому вінничани - так от.. "ностальгія, те, се - як приїхали - ой у вас тут пилюка, ой у вас гарячої води немає (літом діло було) - ой.. знову хочемо відчувати ностальгію - пробули вони тут два тижні, і більше ні ногою (от такий патріотизм) - і взагалі їм з-за океану відніше, як нам жити, яко. мовою розмовляти, кого куди обирати.. якось так
я завжди кажу - приїзжайте і будуйте!!!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
(click to show/hide)
Не заважайте патріотствувати  :smilie7:
Это только мне кажется, что у нашего супер-пупер патриота ФК украинский язык какой-то нарочитый?
В Одессе кугутами называли людей, которые заимев достаток ну никак не хотели к нему присовокупить хоть чуточку образования и умения себя вести. Причем на каком языке данные персонажи изъяснялись значения не имело
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Предлагаю переименовать Feral Cat в Ferion Cat

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Десь зустрічала дослідження, що ті, хто на території України розмовляють українською, менше хворіють, ніж ті, хто російською. Нібито, з точки зору енергетичних резонансів (чи чогось такого дуже розумного :smilie3:), сприятливіше говорити мовою, яка склалась історично на цій місцевості, а не прийшлою.
Як на мене, дійсно просто сором якщо іноземець Шеремет (і наші грузинські міністри) вивчають українську мову, хоч їм і складно, а ми українці і знаєм її, але нам - ліньки!!! (чи це комплекс меншовартості)!! :Prapor2:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Мова для українця річ мегаважлива ...тут без базару.

Але закиди з боку емігів, які у реалі триндять інглішем на вашингтонщині -  то лютий пи..ць емігського мозку  :laugh:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі. Сам термін російськомовний українець...то є оксюморон, на кшталт - суха вода.

Українець не може бути російськомовним, він може не володіти рідною мовою.Але то  вже - вада ...виховання.
Або вада середовища, яке не сприяло ...
« Останнє редагування: Квітня 07, 2015, 12:41:45 12:41 від finli »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Зі. Сам термін російськомовний українець...то є оксюморон, на кшталт - суха вода.

Українець не може бути російськомовним, він може не володіти рідною мовою.Але то  вже - вада ...виховання.
вражаюча концентрація дурниць...  :fp

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Зі. Сам термін російськомовний українець...то є оксюморон, на кшталт - суха вода.

Українець не може бути російськомовним, він може не володіти рідною мовою.Але то  вже - вада ...виховання.
вражаюча концентрація дурниць...  :fp

Прошу...
аргументуйте Ваш варіант...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
2/3 тих, хто воює - російськомовні. Включно з Азовом. Вважаєте, що вони не українці? Ну то йдіть, розкажіть Білецькому, що він оксюморон.

Не володіти рідною мовою можуть лише глибокі імбецили (це медичний термін). Звичайні люди завжди володіють рідною мовою, просто у даному випадку це - не українська.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
2/3 тих, хто воює - російськомовні. Включно з Азовом. Вважаєте, що вони не українці? Ну то йдіть, розкажіть Білецькому, що він оксюморон.

Не володіти рідною мовою можуть лише глибокі імбецили (це медичний термін). Звичайні люди завжди володіють рідною мовою, просто у даному випадку це - не українська.

У українця одна рідна мова. Здогадайтесь  яка?

Зі. Не думаю, що Білецький вважає російську мову своєю рідною .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
2/3 тих, хто воює - російськомовні. Включно з Азовом. Вважаєте, що вони не українці? Ну то йдіть, розкажіть Білецькому, що він оксюморон.
Не володіти рідною мовою можуть лише глибокі імбецили (це медичний термін). Звичайні люди завжди володіють рідною мовою, просто у даному випадку це - не українська.

Все вірно. Безглуздо вимагати від мільонів громадян Украіни, що вирісли в російськомовному середовищі, щоб вони от прямо зараз визнали украінську мову рідною. І так ясно, що іх діти і онуки будуть відчувати чим далі більшу відразу до мови нападників. Але зараз, коли нація має єднатися перед навалою, педалювати мовне питання можуть лише провокатори чи ідіоти. "Корисні ідіоти" в термінологіі КДБстів.
 :Prapor2:
Sapere aude

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Стоп стоп...Ми про громадян чи про українців?

Зі...Від українців якраз і треба вимагати згадати хто вони є.Бо сором і ганьба, вважати рідною мовою, мову чужого народу.
А громадянином, патріотом, Героєм України...може бути і грузин, і єврей, і білорус ...За що їм велика шана і безмежна повага від всього українського народу.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Українець - це громадянин України.
Так само як німець це громадянин Німеччини, австралієць Австралії.
В кожного з них може бути різне походження і якась своя рідна мова, але це аж ніяк не відбивається на іх правах і обов'язках відносно держави. Одним із яких, до речі, є володіння в необхідному обсязі державною мовою тої країни, громадянами якоі вони є.

Дивними для мене є вирази поваги від "українського народу" громадянам України, що за неї воюють. Вони що, не народ? Нігоян, громадянин України - не українець? не частина - притому краща частина - народу?
Далеко так можна зайти.
  :Prapor2:
Sapere aude

Astronaut

  • Гість
(click to show/hide)
Не заважайте патріотствувати  :smilie7:
Это только мне кажется, что у нашего супер-пупер патриота ФК украинский язык какой-то нарочитый?
В Одессе кугутами называли людей, которые заимев достаток ну никак не хотели к нему присовокупить хоть чуточку образования и умения себя вести. Причем на каком языке данные персонажи изъяснялись значения не имело
1+1 :smiley24:

Astronaut

  • Гість
Предлагаю переименовать Feral Cat в Ferion Cat
Фарион кэт.  :smilie7:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
До речі Білецький володіє обома мовами на високому рівні, та думаю ще якісь знає.
Але то таке. А мовне питання дуже дражливе.
Нам варто зрозуміти, що влаштовувати гоніння на російськомовних - нерозумно, але й не провадити захист і просування національних, державних інтересів - безвідповідально!!! :smilie3:
Спокійно, впевнено, без істерик переводити населення на українську мову. Телебачення, музика, книги, офіційне спілкування - укр. мова. Національні меншини - будь-ласка, але офіційна державна мова  - українська! :Prapor2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Вибираючи між Аваковим і Тягнибоком з Фаріон, я обираю двох останніх.  :smilie7:
Кліп спочатку подивіться, радєтєлі кацапські. Там вашого президента сєльодкой по пиці тернули. Він втерся...
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Вибираючи між Аваковим і Тягнибоком з Фаріон, я обираю двох останніх.  :smilie7:
Кліп спочатку подивіться, радєтєлі кацапські. Там вашого президента сєльодкой по пиці тернули. Він втерся...
Еще один "патриот" "вашого"
одна зудит "ваша страна", другой "ваш президент"

ну так чего сюда таскаешься? Иди на американские форумы и там проповедуй :smilie9:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Але по факту опускання президента Украіни русскойазичним укрАінскім журналістом, якому удобнєє на русскам (а як удобнєє президенту - журналісту просто похуй), у вас зауважень нема?
Нічо шо Петі плюнули в писок, а він просто захіхікав і втерся? Ясна річ, це ж так типово і нормально...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Вибираючи між Аваковим і Тягнибоком з Фаріон, я обираю двох останніх.  :smilie7:
Кліп спочатку подивіться, радєтєлі кацапські. Там вашого президента сєльодкой по пиці тернули. Він втерся...
Еще один "патриот" "вашого"
одна зудит "ваша страна", другой "ваш президент"

ну так чего сюда таскаешься? Иди на американские форумы и там проповедуй :smilie9:

Вашого - в сенсі вашого улюбленого.
А ти чому сюда таскаєшься???, іде в свій засцяний адєсскій дворік і там проповєдуй...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
На сороковой день со дня убийства Бориса Немцова, 7 апреля, на телеканале "Дождь" проходит марафон его памяти под названием "Немцов Мост". Он продлится с 16:00 до 23:00 часов. В память о Борисе Немцове украинская группа "Океан Ельзи" исполнила русскую песню "Надежда".

Ну и комментарий к этому -
"Океан Эльзы" исполнили песню "Надежда" в память о Немцове. На русском языке. Зря Славик подставился, сейчас в студию ворвутся правосеки–фарионовцы и отрежут ему язык."

Это так.. мимоходом

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Славік - це галицький варіант Іванушкі-Дурачка. У нього всі пордюсери - з кацапстану.
А слухати його, а тим паче дивитися -  це треба мати імунітет від блювотного рефлексу.   :lol:
If you are going through hell, keep going.