Автор Тема: Зрадили рідну землю? -отримуйте. Думка росіянки  (Прочитано 657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052


сподіваюсь ніхто ще не постив
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
розумна, приємна жінка.
Зрада країни - це як зрада рідної матері! :Prapor2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Зрада країни починається із зради мови свіїх дідів.  :smilie9:

(Так, так, я знаю, ті, хто виїхав з України - найбільші зрадники  :weep: :weep: :weep:)
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Зрада країни починається із зради мови свіїх дідів.  :smilie9:

(Так, так, я знаю, ті, хто виїхав з України - найбільші зрадники  :weep: :weep: :weep:)


Кицюню, вишиватники - то не обов"язково зрадники. Навіть якщо вони ольгінські
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Зрада країни починається із зради мови свіїх дідів.  :smilie9:

(Так, так, я знаю, ті, хто виїхав з України - найбільші зрадники  :weep: :weep: :weep:)


Кицюню, вишиватники - то не обов"язково зрадники. Навіть якщо вони ольгінські

Слово вишиватники вживається будівничими ліберального варіанту кацапії на теренах нинішньої України.
І мене не дивує, що багатомільйонна маса хохлів у цьому будівництві завсято бере участь, копаючи могилу Україні.
Тільки цього разу вже жодного відродження не буде, бо не буде вже ніяких шістдесятниклів, а на місці “міфічного українського П“ємонту“ буде провінційна баюра під назвою Львов, де кацапствующіє з решти Малоросії будть восхіщаться польской архітєктурой і вкусним кофє.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кіт! за скіко долярів Україну проміняв на Гамериков?

 :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Кіт! за скіко долярів Україну проміняв на Гамериков?

 :laugh:

Захмарна цифра. Просто захмарна.  :smilie7:

Як там, вже готові до нової ініціативи зі Львова - Давайтє завтрашній дєнь гаваріть на русскам йазикє, штоб нас Васток зауважал і пратянул нам руку?  :lol:

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Жіночка саму суть сказала про тих  хто міняє рідний дім на хавчик...російський чи то гамериканській..

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Та відома та цифра котику ...вона класична...30 монет    :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Жіночка саму суть сказала про тих  хто міняє рідний дім на хавчик...російський чи то гамериканській..

В рідному домі панують кацапські сраколизи, які називають себе політічєской украінской нациєй. Які чмирять мовнюков, свідомітов, мовноозабочєнних. І це зрозуміло - кацапський йазик і українська мова в одній хаті не вживуться.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Та відома та цифра котику ...вона класична...30 монет    :laugh:

Звиачйно, що ви всі в Україні чесні, порядні, патріотичні, допомагаєте одне одному.

Ти вже хлєб-соль Хуйлу приготував? І не забудь рюмашку водочкі с огурчіком на підносі Моторолі піднести. Це буде в типово твоєму стилі.   :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так ти від кацапомови втік? А от англійська йде тобі як у суху землю...Феномен  :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Так ти від кацапомови втік? А от англійська йде тобі як у суху землю...Феномен  :lol:
Звичайно що йде. Треба поважати мову країни, в якій живеш. Ну і додам - без англійської в Америці праці не знайдеш.
Зате в Україні не знайдеш без кацапського нарєчія.

А от кацапською в Україні можуть спілкуватися лише покручі із українськими прізвищами. Їхні діди українською говорили, а вони, продали ту мову за шмат гнилої ковбаси. Зате запроданцями вважають тих, хто не хоче бути поряд із ними і чути з їхніх вуст те, що вони називають русскім язиком.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Але я не схиляюся до "патріотично-мовної" версії ....твого ісходу з України.
Тут чисто гамериканські піастри зіграли роль рушійної сили, золотий телець .... :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Але я не схиляюся до "патріотично-мовної" версії ....твого ісходу з України.
Тут чисто гамериканські піастри зіграли роль рушійної сили, золотий телець .... :laugh:

Ну чому ж?
В США значно легше почувати себе чужинцем ніж в Україні. Ніхто не витріщається на тебе коли чує з твоїх вуст українську мову. Я до кацапів в Україні претнзій не мав - вони є такі які є. Тому завжди обминав їх десятою дорогою. А от хахли - то інша річ. Немає більш падлючної братії в Україні ніж скацаплені землячки.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Але я не схиляюся до "патріотично-мовної" версії ....твого ісходу з України.
Тут чисто гамериканські піастри зіграли роль рушійної сили, золотий телець .... :laugh:

Ну чому ж?




Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Але я не схиляюся до "патріотично-мовної" версії ....твого ісходу з України.
Тут чисто гамериканські піастри зіграли роль рушійної сили, золотий телець .... :laugh:

Ну чому ж?





Цей ватник - твій кумир, наскільки я розумію. Не дивно... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не цей ватник фізіономічно - вдало передає почуття "довіри" до твоїх слів .  :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Не цей ватник фізіономічно - вдало передає почуття "довіри" до твоїх слів .  :lol:

Мені до дупи твоя довіра. Так само як і ти з твоїми ватними акторами.  :smiley14:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не цей ватник фізіономічно - вдало передає почуття "довіри" до твоїх слів .  :lol:

Мені до дупи твоя довіра. Так само як і ти з твоїми ватними акторами.  :smiley14:

Ти точно йопнувсі кошак...але це зовсім не дивно  :laugh: