Автор Тема: Отаке от вчорашнє відео (американський поліціянт) 18+  (Прочитано 665 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Це просто піздєц...  :smilie2:
Чоловік був у базі даних за несплату аліментів. І просто вирішив утекти...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Живий чі ні?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Живий чі ні?

Помер на місці - вісім пострілів у спину.
Поліцаєві висунули звинувачення у вбивстві. Світить або довічне або страта.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Помер на місці - вісім пострілів у спину.
Поліцаєві висунули звинувачення у вбивстві. Світить або довічне або страта.

І це лише завдяки випадковим перехожім, що зняли відео. Здається, про це сьогодні по ТБ казали.

А так би знову списали на "загрозу життю поліцейського".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Там важко було б довести загрозу життю - всі кулі потрапили в спину і на відстані. Вбивство настільки брутальне, що слів нема. Я думаю, що адвокати будуть наполягати на дурці поліцая.
If you are going through hell, keep going.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
коп пропав.там вся історія так звучить-вони зупинили машину за розбиті задні світла а водій був у розшуку за несплату аліментів і ще щось дрібне.вони хотіли його арештувати .той почав відбиватись і побіг.копи його тейзером але не взяло.чорний підірвався бігти і тут його і застрілили.
Комуно здохни

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Це просто піздєц...  :smilie2:
Чоловік був у базі даних за несплату аліментів. І просто вирішив утекти...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

(click to show/hide)
[/spoiler]

Я також була шокована цим вбивством. Поліцейський навіть наручники мертвому наклав і тазера положив поруч, щоб виглядало ніби у нього його хотіли відібрати. Поліцейський сказав, що він почувався у небезбеці і тому і вистрілив. Люди шоковані, що він почувався у небезпеці від утікаючого 50-річного. У свої 33 поліцейський міг запросто наздігнати 50-річного але вибрав інше.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Я також була шокована цим вбивством. Поліцейський навіть наручники мертвому наклав і тазера положив поруч, щоб виглядало ніби у нього його хотіли відібрати. Поліцейський сказав, що він почувався у небезбеці і тому і вистрілив. Люди шоковані, що він почувався у небезпеці від утікаючого 50-річного. У свої 33 поліцейський міг запросто наздігнати 50-річного але вибрав інше.

А, он воно як. Ну тоді капец фараону.

Показовий суд має трохи заспокоїти негрів.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Два генія зустрілися: один з дурного дива вирішив бігати від арешту за дрібну хуйню, інший - стріляти тому в спину.  :fp Один заробив премію Дарвіна, другий - Шнобелівку.