Автор Тема: Найвідоміша молитва Матері Терези  (Прочитано 2115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Найвідоміша молитва Матері Терези
« : Квітня 10, 2015, 12:51:20 00:51 »
†...Коли я голодна,
пришли мені того, кого я можу нагодувати

†...Коли я спрагла,
пришли мені того, кого я можу напоїти

†...Коли мені холодно,
пришли мені того, кого я можу зігріти

†...Коли я в печалі,
пришли мені того, кого я можу втішити

†...Коли мені буде заважко нести свій хрест,
пришли мені того, кому я зможу послужити

†...Коли мені буде потрібен час,
пришли мені того, кому буде потрібна моя увага

†...Коли мені буде важко на серці,
пришли мені того, кого я змусила б посміхнутися

†...Коли я відчую невпевненість,
прийшли мені того, кого я можу похвалити

†...Коли мені буде потрібна підтримка,
пришли мені того, про кого я можу подбати

†...Коли мені буде потрібно розуміння,
пришли мені того, хто потребує розуміння з мого боку

†...Коли я буду думати тільки про себе,
приверни мої думки до тих, хто добрий

†...Коли я збіднію, прийшли мені нужденного

†...Коли очі мої перестануть бачити святе,
дозволь мені побачити Христа в очах кожного,
кому я подаю їжу
If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Найвідоміша молитва Матері Терези
« Reply #1 : Квітня 10, 2015, 01:23:28 01:23 »
В інтернеті є багато інформації щодо святості Матері Терези. Не так багато українською але англійською досить.

"Учені проаналізували близько 300 документів, які розповідають про життя знаменитої монахині, і дійшли висновку, що образ матері Терези створений пресою і не витримує перевірки фактами - як і її зарахування до лику блаженних.

Зокрема, вчені кажуть про "її доволі сумнівні способи догляду за хворими, її сумнівні політичні контакти, її підозріле управління величезними сумами грошей, які вона отримала, і її надмірно догматичні погляди, що стосуються, зокрема, абортів, контрацепції та розлучень".

На момент своєї смерті, Мати Тереза відкрила 517 місій у більш ніж 100 країнах світу. Утім, лікарі, які відвідували ці місця, називали їх "будинками для вмираючих". Там була повна відсутність гігієни, недостатнє харчування та знеболення, а також непридатні для життя умови.

"Всі ці чинники не можна було пояснити відсутністю грошей, адже вона отримувала гроші з усього світу", - йдеться у виданні.

Автори дослідження також зазначають, що після численних стихійних лих в Індії вона запропонувала постраждалим молитви і медальйони Діви Марії, але жодної прямої і грошової допомоги.

В той же час, вона підтримувала дружні зв'язки з диктаторським режимом Гаїті і навіть отримала орден Легіону Слави з рук президента Жан-Клода Дювальє. Через секретні банківські рахунки, якими вона курувала, проходили величезні суми, призначення яких залишається невідомим.

Доктор Ларівьє також стверджує, що образ "святої" був створений в 1968 році журналістом Бі-бі-сі Малкольмом Маггеріджем, який поділяв жорсткі погляди матері Терези відносно заборони абортів, і провів її блискучу рекламну кампанію. "

http://life.pravda.com.ua/person/2013/03/4/122519/