Автор Тема: пішут ...тойво.. сошол огонь  (Прочитано 11421 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #60 : Квітня 13, 2015, 08:22:47 08:22 »
1. Ответьте себе, что такое "огонь" вообще. Как физическое явление. И "сполохи", кстати, тоже :)

2. Кусочек белого фосфора растворяют в летучей ядовитой жидкости — сероуглероде, в полученный раствор макают фитиль свечи или растворяют белый фосфор в бензола или диэтиловом эфира и заливают в лампады.

Делают это при температуре не более 10–15 градусов тепла. Затем обработанную свечу и лампады с белым фосфором переносят в то место, где намечено «явить чудо», например, помещают перед какой–либо иконой. И вот, как только сероуглерод на фитиле или растворитель в лампаде испарится, фосфор возгорается и зажигает свечу.

Аллилуйя!

Это вообще все технологии не то что дохристианские, а использовались и в Египте, и в Греции и т.д. Да и вообще в мире никто кроме православных, некоторых, и телевидения РФ это чудом не считает. Скорее, ценится просто ритуал как традиция...

Хотя от целующих мумии и собирающих миро с икон - спрос невелик. Зато предстать перед Богом им будет очень интересно  :hot:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #61 : Квітня 13, 2015, 08:23:44 08:23 »

[/quote]
Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
[/quote]
Безголосий, ти можеш зрозуміти різнцю між змінами в межах виду і міжвидовими мутаціями. Не може представник одного виду, з одним набором хромосом, ні з того ні з сього з часом змінити цей набір хромосом і стати зовсім іншим видом.
Де ви бачили, щоб собака сама по собі еволюціонувала у коня. Так само і мавпа залишається мавпою й не може стати людиною.
Та Ви, я бачу, "застигли" у розвитку на рівні дрозофіли! :laugh: :lol: Й занадто взяли близько до серця теорію Дарвіна, яку прочитали у школі. У Вас зашкаралубле мислення.
Та вчені мусили якось пояснити походження людини, раз Бога відкинули. Робота у них така!
Це приблизно, як колись давно вони вважали, що Земля пласка. Вони всього лиш люди. Даруйте їм це!

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #62 : Квітня 13, 2015, 08:29:10 08:29 »
Это вообще все технологии не то что дохристианские, а использовались и в Египте, и в Греции и т.д. Да и вообще в мире никто кроме православных, некоторых, и телевидения РФ это чудом не считает. Скорее, ценится просто ритуал как традиция...
Хотя от целующих мумии и собирающих миро с икон - спрос невелик. Зато предстать перед Богом им будет очень интересно  :hot:

То на Вашу думку церква займається дешевими трюками? А як же "не збреши"?
Залишайтесь при своїй думці. Деякі люди "занадто розумі" зарозумілі, щоб помітити прості, очевидні речі.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #63 : Квітня 13, 2015, 09:25:12 09:25 »
Ну ладно, хрен с ним. Объясните мне только одну вещь: кроманьонцев и неандертальцев не было или их бог создал отдельно, а "человека" отдельно, или они не обезьяны?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #64 : Квітня 13, 2015, 09:38:11 09:38 »
То на Вашу думку церква займається дешевими трюками?

Саме так. І це доводять, зокрема, люди, що були священиками, і в яких совість взяла верх над корпоративним інтересами, внаслідок чого вони визнали, що вся релігійна догматика - вигадки і відверте маніпулювання.  Наприклад, Осіпов:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #65 : Квітня 13, 2015, 09:42:43 09:42 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?
[/quote]
От вас торкнули те шимпанзе. Смотрите какой красавец и ведь даже не предок человека - бог!

Или вот:
Особенно сильным божеством считается Бог Обезьяна, он же Великий Мудрец, он же Путешественник и Сун Вуконг. Этому божеству поклоняются в буддизме и даосизме.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BD%D1%8C_%D0%A3%D0%BA%D1%83%D0%BD
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD
И это люди религии которых намного древнее Вашей.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2015, 09:49:46 09:49 від voiceless »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #66 : Квітня 13, 2015, 09:46:43 09:46 »
Это вообще все технологии не то что дохристианские, а использовались и в Египте, и в Греции и т.д. Да и вообще в мире никто кроме православных, некоторых, и телевидения РФ это чудом не считает. Скорее, ценится просто ритуал как традиция...
Хотя от целующих мумии и собирающих миро с икон - спрос невелик. Зато предстать перед Богом им будет очень интересно  :hot:

То на Вашу думку церква займається дешевими трюками? А як же "не збреши"?
Залишайтесь при своїй думці. Деякі люди "занадто розумі" зарозумілі, щоб помітити прості, очевидні речі.

Да. К сожалению. Хотя Церковь - по определению - просто община верующих, их совокупность.Объеденяться должна бы Верой и Служением.

а это да - дешевые трюки. Увы

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #67 : Квітня 13, 2015, 10:08:00 10:08 »
У випадку церемонії Святого Світла ( правильна назва) згідно чиновника Єрусалимської Церкви ,вогонь запалюється в звичайний спосіб . Вся істерія навколо це типова ватна хуєта . Схождєніє Благодатного Огня це типова російська мистифікація , яку вони спеціально тримають на плаву для споживання ідіотами .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #68 : Квітня 13, 2015, 10:10:00 10:10 »
Да. К сожалению. Хотя Церковь - по определению - просто община верующих, их совокупность.Объеденяться должна бы Верой и Служением.
а это да - дешевые трюки. Увы
КОЖЕН ПРО ІНШОГО ДУМАЄ В МІРУ власної розбещеності.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #69 : Квітня 13, 2015, 10:15:44 10:15 »
У випадку церемонії Святого Світла ( правильна назва) згідно чиновника Єрусалимської Церкви ,вогонь запалюється в звичайний спосіб . Вся істерія навколо це типова ватна хуєта . Схождєніє Благодатного Огня це типова російська мистифікація , яку вони спеціально тримають на плаву для споживання ідіотами .
Чешунт, у Вас якісь проблеми. Вам скрізь ввижається вата. Навіть у сходженні Благодатного вогню.
Не вірите - не вірте. Навіщо матюкатись, ще й на свято.

А взагалі, панове, мені вас усіх шкода.  :smilie2: Вузьколобі, замшілі, не здатні бачити й помічати нічого крім шкільної програми. Сказали, що пішли від мавпи - значить від мавпи!
Якраз таке недалеке мислення і є продуктом виховання в радянсь. союзі. Де замість людини думала партія.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #70 : Квітня 13, 2015, 10:25:31 10:25 »
У випадку церемонії Святого Світла ( правильна назва) згідно чиновника Єрусалимської Церкви ,вогонь запалюється в звичайний спосіб . Вся істерія навколо це типова ватна хуєта . Схождєніє Благодатного Огня це типова російська мистифікація , яку вони спеціально тримають на плаву для споживання ідіотами .
Чешунт, у Вас якісь проблеми. Вам скрізь ввижається вата. Навіть у сходженні Благодатного вогню.
Не вірите - не вірте. Навіщо матюкатись, ще й на свято.

А взагалі, панове, мені вас усіх шкода.  :smilie2: Вузьколобі, замшілі, не здатні бачити й помічати нічого крім шкільної програми. Сказали, що пішли від мавпи - значить від мавпи!
Якраз таке недалеке мислення і є продуктом виховання в радянсь. союзі. Де замість людини думала партія.
Ну, надо отдать должное советской школьной программе, она таки ориентировалась на современные для того времени взгляды науки, а не на мистификации тысячелетней давности.
И к стати, про "міру власної розбещеності" - если я Вас или кого-то ещё в этой ветке оскорбил, то прошу прощения, я это сделал не намеренно, в отличии от Вас.

P.S. Вот я бы скорее "уверовал" если бы мне сказали, что эволюция это и есть чудесный божественный замысел. Разве это не чудо?
Как моллюски научились охотиться на рыб

В новом исследовании ученые восстановили эволюционную историю приспособления моллюсков конусов к охоте на рыб. Это — редкий пример реконструкции молекулярных изменений, которые привели к возникновению новых видов с необычной специализацией.
http://elementy.ru/news/432453
« Останнє редагування: Квітня 13, 2015, 10:31:16 10:31 від voiceless »

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #71 : Квітня 13, 2015, 10:31:16 10:31 »
Мій любий друже, вище - це не образи, це констатація факту, на жаль!  :laugh:
Адже людина, якій подобається радянська програма, у мене викликає співчуття.
Не ображайтесь, критикувала я не Вас, а ваші погляди.  :smilie3:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #72 : Квітня 13, 2015, 10:33:31 10:33 »
Мій любий друже, вище - це не образи, це констатація факту, на жаль!  :laugh:
Адже людина, якій подобається радянська програма, у мене викликає співчуття.
Не ображайтесь, критикувала я не Вас, а ваші погляди.  :smilie3:
Мои "узколобые" взгляды позволяют мне каждое мгновение радоваться познанию и удивляться сложности мироздания и я очень рад, что они у меня есть. Но Ваш ход мысли абсолютно прям и прогнозируем. Это удручает.

P.S. Вот чудо достойное бога, а не тот мрак, что Вы пытаетесь навязать:
"Иногда в ходе эволюции происходят процессы, которые сложно представить себе растянутыми во времени. Забавный пример — это расположение глаз камбалы, плоской рыбы, которая ведет придонный образ жизнь и чьи глаза находятся на одной стороне тела. Долгое время не было известно о промежуточной эволюционной форме между «обычными» рыбами (у которых глаза находятся по разные стороны) и камбалообразными. Но несколько лет назад ученые обнаружили ископаемые остатки предков современной камбалы, у которых глаза располагаются несимметрично (см.: Ископаемые рыбы в очередной раз подтвердили правоту Дарвина, «Элементы», 18.06.2008). Так что, как бы трудно ни было это себе представить, но один из глаз камбалы постепенно переполз на другую сторону, так что рыба смогла комфортно вести свою жизнь на боку у  самого дна (благодаря этому рыба может замечательно маскироваться, притворяясь частью субстрата)."
« Останнє редагування: Квітня 13, 2015, 10:35:29 10:35 від voiceless »

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #73 : Квітня 13, 2015, 10:50:43 10:50 »
Це пристосування до навколишнього середовища. Але ж дико було б уявити, щоб ця камбала зненацька стала птахом (чи ще якимось ін. видом) "у процесі якоїсь еволюції".
А щодо Вед, саме з відти Ви притягли фотку з богом-мавпою, я визнаю і ці давні знання, а також буддизм, мусульманство, християнство. Усі давні провірені часом релігії, бо вважаю, що БОГ-ТВОРЕЦЬ один, а шляхи до нього - різні!
Крім того, Ви знаєте, що на території України багато тисяч років тому була ведична культура (Трипільці. Порівняйте знаки на глиняному посуді й індійською свастикою, також знак нам відомий, як янь і інь, знали трипільці), потім мігрували до Індії, Ірану та ін.
І, перш ніж наводити такі приклади, мали б знати, що Веди говорять про триєдину Верховну Сутність Бога, (нагадує Святу Трійцю в християнстві). На цьому схожість не обмежується, там є розповідь про всесвітній потом, тільки не Ной а ін. праведник, але суть та ж сама і про вигнання з раю.
І всі світові релігії дуже подібні, бо містять правдиві свідчення, історію розвитку давнього світу.
І тільки вузьколобе радянське виховання сприймає релігію, як забобони.
Ось до чого ж я Вас і закликаю - відкиньте шори шкільного виховання і мисліть ширше.

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #74 : Квітня 13, 2015, 11:05:59 11:05 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

Ну, эти оценки уже сильно поменялись, во всяком случае похоже на то, что в показателе степени как минимум два нуля лишние :)

По материалам

 ...
[/quote]
Приведенная мною оценка принадлежит одному из крупнейших специалистов по эволюционной биологи Е Кунину. В работе, восторженный (и очень приблизительный) пересказ которой Вы приводите, речь идет о гипотетической возможности синтеза некоторых строительных материалов живой клетки. И вероятностные оценки возникновения жизни не приводятся.
Так что ожидаю Вашей публикации с оценкой этой вероятности в 1/10. Поделитесь ссылкой, когда напечатаете?

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #75 : Квітня 13, 2015, 11:09:02 11:09 »
Це пристосування до навколишнього середовища. Але ж дико було б уявити, щоб ця камбала зненацька стала птахом (чи ще якимось ін. видом) "у процесі якоїсь еволюції".
А щодо Вед, саме з відти Ви притягли фотку з богом-мавпою, я визнаю і ці давні знання, а також буддизм, мусульманство, християнство. Усі давні провірені часом релігії, бо вважаю, що БОГ-ТВОРЕЦЬ один, а шляхи до нього - різні!
Крім того, Ви знаєте, що на території України багато тисяч років тому була ведична культура (Трипільці. Порівняйте знаки на глиняному посуді й індійською свастикою, також знак нам відомий, як янь і інь, знали трипільці), потім мігрували до Індії, Ірану та ін.
І, перш ніж наводити такі приклади, мали б знати, що Веди говорять про триєдину Верховну Сутність Бога, (нагадує Святу Трійцю в християнстві). На цьому схожість не обмежується, там є розповідь про всесвітній потом, тільки не Ной а ін. праведник, але суть та ж сама і про вигнання з раю.
І всі світові релігії дуже подібні, бо містять правдиві свідчення, історію розвитку давнього світу.
І тільки вузьколобе радянське виховання сприймає релігію, як забобони.
Ось до чого ж я Вас і закликаю - відкиньте шори шкільного виховання і мисліть ширше.
Скажите как называется бог творец в буддизме? Обезьяна - сарказм.  :smilie1: Извините еслиВам это было сложно понять.

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #76 : Квітня 13, 2015, 11:09:47 11:09 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

От вас торкнули те шимпанзе. Смотрите какой красавец и ведь даже не предок человека - бог!
....
Или вот:
Особенно сильным божеством считается Бог Обезьяна, он же Великий Мудрец, он же Путешественник и Сун Вуконг. Этому божеству поклоняются в буддизме и даосизме.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BD%D1%8C_%D0%A3%D0%BA%D1%83%D0%BD
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD
И это люди религии которых намного древнее Вашей.
Понятно. Ответить на мои вопросы Вы не можете.

P. S. Это Вас "торкнули" шимпанзе. Меня же вовсе не задело обращение "глинянный".
« Останнє редагування: Квітня 13, 2015, 11:12:05 11:12 від yg10 »

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #77 : Квітня 13, 2015, 11:13:58 11:13 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

От вас торкнули те шимпанзе. Смотрите какой красавец и ведь даже не предок человека - бог!
....
Или вот:
Особенно сильным божеством считается Бог Обезьяна, он же Великий Мудрец, он же Путешественник и Сун Вуконг. Этому божеству поклоняются в буддизме и даосизме.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BD%D1%8C_%D0%A3%D0%BA%D1%83%D0%BD
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD
И это люди религии которых намного древнее Вашей.
Понятно. Ответить на мои вопросы Вы не можете.

P. S. Это Вас "торкнули" шимпанзе. Меня же вовсе не задело обращение "глинянный".
Вот тут ВЕРЮ! :lol: :weep:

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #78 : Квітня 13, 2015, 11:15:50 11:15 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

От вас торкнули те шимпанзе. Смотрите какой красавец и ведь даже не предок человека - бог!
....
Или вот:
Особенно сильным божеством считается Бог Обезьяна, он же Великий Мудрец, он же Путешественник и Сун Вуконг. Этому божеству поклоняются в буддизме и даосизме.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BD%D1%8C_%D0%A3%D0%BA%D1%83%D0%BD
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD
И это люди религии которых намного древнее Вашей.
Понятно. Ответить на мои вопросы Вы не можете.

P. S. Это Вас "торкнули" шимпанзе. Меня же вовсе не задело обращение "глинянный".
Вот тут ВЕРЮ! :lol: :weep:
Слив засчитан.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #79 : Квітня 13, 2015, 11:16:29 11:16 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

От вас торкнули те шимпанзе. Смотрите какой красавец и ведь даже не предок человека - бог!
....
Или вот:
Особенно сильным божеством считается Бог Обезьяна, он же Великий Мудрец, он же Путешественник и Сун Вуконг. Этому божеству поклоняются в буддизме и даосизме.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%BD%D1%8C_%D0%A3%D0%BA%D1%83%D0%BD
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD
И это люди религии которых намного древнее Вашей.
Понятно. Ответить на мои вопросы Вы не можете.

P. S. Это Вас "торкнули" шимпанзе. Меня же вовсе не задело обращение "глинянный".
Вот тут ВЕРЮ! :lol: :weep:
Слив засчитан.
Да спасибо, я выполнил то, что наметил. :smiley24:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #80 : Квітня 13, 2015, 11:20:34 11:20 »
Ой, чуть не забыл
Мир Вам!

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #81 : Квітня 13, 2015, 11:23:30 11:23 »
Скажите как называется бог творец в буддизме? Обезьяна - сарказм.  :smilie1: Извините еслиВам это было сложно понять.
:laugh: :lol: Ви або розділові знаки сплутали, або щось не дописали, але зрозуміти дійсно важко.
Помітно, що Ви з усіх сил намагаєтесь біти оригінальним і загадковим.  :smilie5:
Перепрошую, якщо чимось Вас зачіпила.  :shuffle: Хотілося б, щоб ми "ширше" дивились на світ. Все не так банально, як здається.
Узяти хоча б історію про Трою. Один німецький дослідник-аматор, узявся її шукати, орієнтуючись у своїх пошуках на легенду. З нього всі сміялись. Але він розкопав давню Трою.
Виявляється, що то була не побрехенька, а історичні свідчення, що передавались з покоління в покоління.
Десь така історія й з Біблією, Ведами, Кораном та ін. поважними джерелами.

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #82 : Квітня 13, 2015, 11:26:25 11:26 »

Да спасибо, я выполнил то, что наметил. :smiley24:

Ну и слава Богу. Ваши благоглупости становились уже несколько утомительными.
Надеюсь их больше не читать.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #83 : Квітня 13, 2015, 12:34:30 12:34 »
Скажите как называется бог творец в буддизме? Обезьяна - сарказм.  :smilie1: Извините еслиВам это было сложно понять.
:laugh: :lol: Ви або розділові знаки сплутали, або щось не дописали, але зрозуміти дійсно важко.
Помітно, що Ви з усіх сил намагаєтесь біти оригінальним і загадковим.  :smilie5:
Перепрошую, якщо чимось Вас зачіпила.  :shuffle: Хотілося б, щоб ми "ширше" дивились на світ. Все не так банально, як здається.
Узяти хоча б історію про Трою. Один німецький дослідник-аматор, узявся її шукати, орієнтуючись у своїх пошуках на легенду. З нього всі сміялись. Але він розкопав давню Трою.
Виявляється, що то була не побрехенька, а історичні свідчення, що передавались з покоління в покоління.
Десь така історія й з Біблією, Ведами, Кораном та ін. поважними джерелами.

 :smiley24:
Молодець, а то цей Безголосий дістав мене вночі. Навіть заснула перед компом :pooh_lol:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #84 : Квітня 13, 2015, 01:03:41 13:03 »

 :smiley24:
Молодець, а то цей Безголосий дістав мене вночі. Навіть заснула перед компом :pooh_lol:
Та я помітила, що Ви вчора одна від них відбивались!  :smilie5: :smilie1:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #85 : Квітня 13, 2015, 01:33:16 13:33 »
 :gigi: :lol: :laugh: :weep: :laugh: :lol: :gigi:
Дівчата, які ви дурненькі!  ;D :ax

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #86 : Квітня 13, 2015, 01:51:20 13:51 »
Агрессивное невежество всегда было для меня одной из характеристик "ватников" и русского мира вообще. Жаль, что оно прижилось на украинской почве. Все равно кажется мне чужеродным, наносной заразой.
 :smilie7:
Sapere aude

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #87 : Квітня 13, 2015, 03:22:11 15:22 »
:gigi: :lol: :laugh: :weep: :laugh: :lol: :gigi:
Дівчата, які ви дурненькі!  ;D :ax

Ні, ну вміють же люди компліменти говорити. Атас. :pooh_lol: :lol:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #88 : Квітня 13, 2015, 04:11:28 16:11 »
:gigi: :lol: :laugh: :weep: :laugh: :lol: :gigi:
Дівчата, які ви дурненькі!  ;D :ax

Ні, ну вміють же люди компліменти говорити. Атас. :pooh_lol: :lol:
Я просто представил Вас заснувшую возле компа из-за узколобого тролляки, неоднократно слившего тему. Так трогательно. :smilie8: :smiley24:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: пішут ...тойво.. сошол огонь
« Reply #89 : Квітня 13, 2015, 09:48:07 21:48 »

Простите господа глиняные, но вы ведь не поверите в наблюдаемую в лабораторных условиях эволюцию дрозофил, да?
http://evolbiol.ru/evidence01.htm
Простите, уважаемый потомок шимпанзе, а что доказывает или опровергает эволюция дрозофил в лабораторных условиях?

P. S. Не могли бы Вы прокомментировать оценку вероятности возникновения жизни на земле за 0.7 млрд лет в 10^(-100)?

Ну, эти оценки уже сильно поменялись, во всяком случае похоже на то, что в показателе степени как минимум два нуля лишние :)

По материалам

 ...
Приведенная мною оценка принадлежит одному из крупнейших специалистов по эволюционной биологи Е Кунину. В работе, восторженный (и очень приблизительный) пересказ которой Вы приводите, речь идет о гипотетической возможности синтеза некоторых строительных материалов живой клетки. И вероятностные оценки возникновения жизни не приводятся.
Так что ожидаю Вашей публикации с оценкой этой вероятности в 1/10. Поделитесь ссылкой, когда напечатаете?

[/quote]

Ну, естественно, я не специалист. У вас и замашки. С мнением Кунина я ознакомлюсь, конечно, в контексте жаль, что у вас своего мнения нет. Следование авторитетам хорошо в ученичестве, а в разумном поиске - не очень. Как говорится, среди проф. философии нет ни одного философа :).  Ничего я печатать не буду, естественно. Но все, что я знаю о процессе познания в других областях, убеждает меня в том, что даже не 1/10, а твердая, железная единица...

Хотя бы потому, что вероятность осуществившегося события = 1 по факту, на всей оси времени, тут уже и статей писать не надо.

Если мы говорим о Боге, как о создателе жизни, например, мы вообще проблему никак не решаем, а просто заменяем одни слова другими. А как возник этот Бог и какова вероятность его появления? Тоже 10 в минус сотой?  Ну вот и приехали.

А обзор статьи а привел исключительно для того, что бы показать, что поиск решения проблемы, в том случае, когда достоверно известно, что оно существует, идет нормально и закончится успешно.

Во всяком случае, химический уровень будет понят и осознан - как, со временем, и внутриатомный и биологический уровни.

Это просто неизбежно. Другое дело - доживем мы или нет. И, учтите, христианство через тысячелетия, с неизбежностью станет такой же экзотикой, как для нас - египетские или римские пантеоны богов. Предметом не веры, а чисто академического интереса кучки узких спецов-историков. Любой адекватный христианин прекрасно это понимает. И призыв Ильфа и Петрова "Не делайте из религии культа" - на самом деле совсем и не шутка. Если немного подумать. 
« Останнє редагування: Квітня 13, 2015, 09:50:50 21:50 від Anreal68 »