Автор Тема: #байкєривоєвалі  (Прочитано 6768 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #60 : Травня 03, 2015, 11:25:05 23:25 »
Пропутинских байкеров, которых в колоне сопровождали российские дипломаты, в Германии на автобане задержала полиция.

Об этом байкеры написали в своем блоге.

"Нас с автобана завернули в "карман" и окружили более 20 полицейских с собаками. Пока проверяют документы!" - сообщили участники колоны на подъезде к Мюнхену.

"Дальше был досмотр под предлогом террористической угрозы", - добавили они.

В колонне ехала одна машина сопровождения, в которой находились двое несовершеннолетних детей и трое взрослых. Так же, в колонне, двигался один мотоцикл. На нем - гражданин Австрии. Сзади шли две машины с дипномерами, в которых находились российские дипломаты.

Мотоцикл оцепили, документы забрали у всех, даже у дипломатов.

Среди заблокированных в автомобилях дипломатов на подъезде к Мюнхену, находится российский консул Дмитрий Захаров, также сообщили пропутинские "волки".

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #61 : Травня 03, 2015, 11:34:32 23:34 »


В колонне ехала одна машина сопровождения, в которой находились двое несовершеннолетних детей и трое взрослых. Так же, в колонне, двигался один мотоцикл. На нем - гражданин Австрии. Сзади шли две машины с дипномерами, в которых находились российские дипломаты.


Дві машини з російськими діпломатами , машина супроводу з малолітніми дітьми і один мотоцикл , ОДІН МОТОЦИКЛ , КАРЛ !


Це точно колона ? Як на мене це просто АРМАДА , нах !
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Astronaut

  • Гість
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #62 : Травня 03, 2015, 11:41:00 23:41 »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #63 : Травня 04, 2015, 03:18:12 03:18 »
Бескорыстный патриотизм мотоциклистов-байкеров всего за 7 млн. рублей
http://ivan-ushenin.livejournal.com/50502.html

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #64 : Травня 05, 2015, 12:09:51 00:09 »
Суд в Германии принял решение отпустить задержанного ранее участника "Ночных волков" Юрия Васильева.

Об этом РИА Новости рассказал руководитель пресс-службы мотоклуба Анатолий Вилыковский.
По словам представителя "Ночных Волков", Юрия Васильева, задержанного ранее в Германии, депортируют в Россию через Финляднию.
"Я на свободе, депортационной тюрьмы удалось избежать. Теперь буду ждать финнов и кортеж сопровождения по Финляндии", - привел Вилковыский агентству слова Васильева.
Васильева задержали в минувшее воскресенье после прибытия в порт Травемюнде из Финляндии. Предлогом задержания стало "несоответствие действительной цели визита и цели, которая указана в визе".

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #65 : Травня 05, 2015, 03:07:08 03:07 »
Русские байкеры обещали развесить во Львове георгиевские ленты.

Львовяне обещали развесить на георгиевских лентах русских байкеров :smiley24: :laugh:



Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #66 : Травня 05, 2015, 07:09:13 07:09 »
Русские байкеры обещали развесить во Львове георгиевские ленты.

Львовяне обещали развесить на георгиевских лентах русских байкеров :smiley24: :laugh:

 :smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #67 : Травня 05, 2015, 08:49:42 20:49 »

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #68 : Травня 06, 2015, 07:52:59 19:52 »
 Административный суд в Берлине 6 мая отменил принятое 30 апреля решение федеральной полиции об отказе во въезде в Германию двум членам российского байкерского клуба "Ночные волки". "Они являются гражданами России и имели действительные шенгенские визы, выданные Италией", - пояснил суд, признавший доводы федеральной полиции несостоятельными.

http://www.dw.de/%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D1%83%D0%B4-%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B2%D1%8A%D0%B5%D1%85%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%B2-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8E/a-18432155

Вот такие пироги.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #69 : Травня 15, 2015, 01:22:11 13:22 »
PR-акція ФСБ з нічними собаками вовками закінчилася тож можна потеревеніти про них "взагалі".
Акція вдалася на славу: всі з захопленням слідкували маршрути цих двоколісних москалів, весело обговорювали їхні косметички та спогади про балет. Мало не "а що там у вовків?"
Серед спостерігачів цього цирку був і я.
Багато з цього приводу в мене було думок, тож поділюся з ними на цьому форумі.

Що я взагалі думаю про "Нічних вовків" - вони як і більшість росіян знаходяться у важкому стані когнитивного дисонансу. Тут я Америку не відкрив нікому. Але чому я так вважаю, гадаю можна написати.

Почну з незначного. По-перше. Русские мотоциклисты, як вони себе називають, клеймлять західні цінності. Що не дивно. Певний час вони пижились із руським мотоциклом (на базі Уралу - онука німецького БМВ), але росіяни не німці і путнього в них нічого не вийшло. Тож, як і всі звичайні росіяни зараз вони продовжують їздити виключно на "поганих" американських харлеях, або ще гірше, на німецько-фашистських БМВ чи японсько-фашистських Хондах та Ямахах із Судзуками.


Друге (більш цікаве). "Нічні вовки" мавпуючи в усьому західні мотоклуби давно є їхніми ворогами. Роблять вигляд, що вони зовсім інші та клеймлять західні мотоклуби, і в першу чергу "Хелс енджелс" (як уособлення всесвітнього байкерського руху).
Звинувачення різні, зокрема, те що "всі ці Бандідос, ХелсЕнджелс чи Монголс є бандитьскими картелями". Хоча "Нічні вовки" відпочатку було засновано не як МС (мото клуб), а саме як MG (мото ганг), тобто як мото банда. "Нічні вовки" і зараз, час від часу потрапляють у скандали зі стріляниною та бійками.
Звинувачують вовки західні клуби й у сатанизмі, відстоюючи христіянські традиції руського народу. Головним поборником у цьому є президент вовків - Хірург (Залдастанов). Хоча, татарин Залдастанов - поборник руських христіянських традицій, вже звучить як повний сюр.

І по-третє, найбільш цікаве у світлі недавньої вовчої істерії щодо "дєдиваєвалі", "почтіть память вєтєранов" та "вспомніть всєх кто ваєвал протів фашизма" у Другу світову війну.
Нічні вовки одночасно є палкими поборниками проти фашизму та почітатєлями вєтєранов війни. Але з іншого - є запеклими ворогами "Хелс енджелс", клеймлять їх коли лише є можливість.
Але весь прикол в тому, що Hells Angels, які фактично стали найбільшими популяризаторами байкерського руху у сучасному розумінні, ледь не самим своїм заснуванням зобов'язані ветеранам другої світової війни. Навіть така ненависна православним мопедистам назва "Янголи пекла" була взята від військової ескадрильї, яка воювала у 2Світову.

... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #70 : Травня 15, 2015, 01:47:52 13:47 »

Але весь прикол в тому, що Hells Angels, які фактично стали найбільшими популяризаторами байкерського руху у сучасному розумінні, ледь не самим своїм заснуванням зобов'язані ветеранам другої світової війни. Навіть така ненависна православним мопедистам назва "Янголи пекла" була взята від військової ескадрильї, яка воювала у 2Світову.

Я когдато читал что собственно байкерское движение основали бывшие вояки, в осносвном летчики, после войны

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #71 : Травня 15, 2015, 02:06:13 14:06 »

Але весь прикол в тому, що Hells Angels, які фактично стали найбільшими популяризаторами байкерського руху у сучасному розумінні, ледь не самим своїм заснуванням зобов'язані ветеранам другої світової війни. Навіть така ненависна православним мопедистам назва "Янголи пекла" була взята від військової ескадрильї, яка воювала у 2Світову.

Я когдато читал что собственно байкерское движение основали бывшие вояки, в осносвном летчики, после войны

Я теж про це багато читав свого часу. Якось врізалась у пам'ять розповідь про те, що ветеранів після WW2 масово демобілізовували, і багато хто з них ніяк не міг вже звикнути до спокійного життя без щоденного ризику, або життя не заради якоїсь великої мети, що об'єднує усіх навколо. Тож гуртувались вони навколо пабів та якихось спільних інтересів. Одним з них виявились мотоцикли (ніби в той час їх дешево розпродавала армія), на яких вони намагались наздогнати відчуття адреналіну. Особливо цим відрізнялись ті, хто в недалекому минулому був військовим льотчиком.

Зараз це більше схоже на легенду. Але легенда дуже гарна. І москалям нема чого їй протиставити.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: #байкєривоєвалі
« Reply #72 : Травня 15, 2015, 02:14:13 14:14 »
До речі, це фотка "сатанистів" (за логікою нічних вовків), на честь яких було названо найвідоміший мотоклуб у світі. Саме проти цього клубу зараз активно виступають "дєдивоєватєлі" вовки.
... і хай Росія згине як держава