Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 20885 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
(click to show/hide)

Цитувати
щоб почати наступ , кремлю не потрібно нічого від нас - вони це зроблять в будь якому випадку.  Але ваша наївність якось.. посміхає

Одно дело они получат санкции, совок и железный занавес (совок все равно долго не протянет в современных условиях), другое дело - они не получат нихрена, потому что "виновата" будет Украина.
И да, если сместить сейчас законную власть, то чем потом воевать?! Чем зарплату платить, чем кормить солдат, где бензин брать?...  :smilie11:
Prosperity is based on people and ideas

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
хто і як буде давати по зубах армії хуйла? які такі країни? ця війна їм в йух не вперлась - навіть протитанкове не надали. Це вже навіть не армія хуйла, а армія новоросії - ага, саме так.  Хуйло там вже ні при чому..  отака хуйня виходить наразі

Действия ПС упрощают ситуацию?

дії ПС пішли у відповідь на дії влади.  Особисто я не хочу нового Майдана, але навіщо було владі зараз блокувати ту базу ПС?  Якось напрошуються паралелі з побиттям студентів, яких можна було тоді взагалі і не бити і навіть не чіпати

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Одно дело они получат санкции, совок и железный занавес (совок все равно долго не протянет в современных условиях), другое дело - они не получат нихрена, потому что "виновата" будет Украина.
И да, если сместить сейчас законную власть, то чем потом воевать?! Чем зарплату платить, чем кормить солдат, где бензин брать?...  :smilie11:
Беня нас спасет :super: :fp2

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
на УП забанили
за нарушение конституции и законов Украины :smiley24: скоро тебя ублюдка и тебе подобных и в реале забанят лет на 10 :smiley24:
После Кернеса и Добкина, ага.

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
хто і як буде давати по зубах армії хуйла? які такі країни? ця війна їм в йух не вперлась - навіть протитанкове не надали. Це вже навіть не армія хуйла, а армія новоросії - ага, саме так.  Хуйло там вже ні при чому..  отака хуйня виходить наразі

Действия ПС упрощают ситуацию?

дії ПС пішли у відповідь на дії влади.  Особисто я не хочу нового Майдана, але навіщо було владі зараз блокувати ту базу ПС?  Якось напрошуються паралелі з побиттям студентів, яких можна було тоді взагалі і не бити і навіть не чіпати
ты блядь совсем что ли идиот. это НЕЗАКОННОЕ ВООРУЖЕННОЕ ФОРМИРОВАНИЕ, которое не раз арестовывали в разных местах нашей страны с арсеналами тяжелого оружия, которым эти ублюдки нашпиговывали Украину.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для zedd

вже пробували
х...й вам у всі місця
тепер на спробу стріляти ми будемо відповідати
і якщо влада думає, що можна взяти все під контроль, то

більше не буде мирних протестів

ситуація вимагає швидких і конкретних дій
від влади і від суспільства

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
для gremlin

ми такими були і на Грушевьского, і на Інституцькій, і в Пісках
про групку - насмішили

тому і настав, з моєї точки зору, момент вивести на вулиці Києва 30-50 тисяч озброєних людей
і попросити
прийняти закон про зброю
прийняти закон про організацію аналогічну http://www.kaitseliit.ee/en

дати відповідь на ряд запитань

Вибачайте, але в такому випадку ви або ідіоти або підлий ворог, який вдарив у спину моїй країні.

І я, напевне, трохи ідіот, бо рік підтримувала ПС.


Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399

більше не буде мирних протестів
я СБУ так и сказал. тобой УЖЕ занимаются, "патриот" :smiley24:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
для zedd

вже пробували
х...й вам у всі місця
тепер на спробу стріляти ми будемо відповідати
і якщо влада думає, що можна взяти все під контроль, то

більше не буде мирних протестів

ситуація вимагає швидких і конкретних дій
від влади і від суспільства

добре кажуть, що краще з мудрим загубити , аніж з дурнем - знайти.


Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
І я, напевне, трохи ідіот, бо рік підтримувала ПС.
не корите себя, вы просто повелись на псевдопатриотическую личину. Беня знает толк в пропаганде, это единственное что он умеет делать хорошо.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
(click to show/hide)

Цитувати
щоб почати наступ , кремлю не потрібно нічого від нас - вони це зроблять в будь якому випадку.  Але ваша наївність якось.. посміхає

Одно дело они получат санкции, совок и железный занавес (совок все равно долго не протянет в современных условиях), другое дело - они не получат нихрена, потому что "виновата" будет Украина.
И да, если сместить сейчас законную власть, то чем потом воевать?! Чем зарплату платить, чем кормить солдат, где бензин брать?...  :smilie11:

це вже будуть подвійні стандарти, бо ми жертва агресії і в нас анексували території.  Стосовно совка - ще 70 років або навіть менше життя можливого утворення ви вважаєте це замало?! 

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
(click to show/hide)

Вибачайте, але в такому випадку ви або ідіоти або підлий ворог, який вдарив у спину моїй країні.

І я, напевне, трохи ідіот, бо рік підтримувала ПС.

швидше - ідіоти, яких використовує підлий ворог.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
для reema

ну я не верхушка
а скажемо так
третя-четверта лінія

хто мутний, конкретні фамілії і в чому мутність?
там всі повоювали
повторюю всі

блін

все знову, як 19 го січня 2014 р.
чи 21-го лютого 2014 р.

знову ми провокатори, знову план хуйла і т.д.
дуже не шановні тролики
змініть методичку
задовбало

або будуть конкретні дії від влади, або ми починаємо діяти
і йдіть всі до дупи
а краще на Майдан з ліхтариками, не забудьте Руслану покликати і мантру про Майдан без політики

згадайте домовленості з яником і його досиджуванням
чи вже забули?

Не в курсе всех подробностей, но когда Парасюк вылез на сцену со своим "ультиматумом", Янык давно уже спаковал чемоданы.
А реформы в последние действительно стали идти живее, впереди еще много всего, смена конституции, децентрализация, только слепой этого не видит.
Власть не защищаю, и тоже покритиковать люблю, но делать сейчас шантаж и угрожать вооруженным переворотом - это уже перебор.
Методичка - у вас, а не у меня  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
хто і як буде давати по зубах армії хуйла? які такі країни? ця війна їм в йух не вперлась - навіть протитанкове не надали. Це вже навіть не армія хуйла, а армія новоросії - ага, саме так.  Хуйло там вже ні при чому..  отака хуйня виходить наразі

Действия ПС упрощают ситуацию?

дії ПС пішли у відповідь на дії влади.  Особисто я не хочу нового Майдана, але навіщо було владі зараз блокувати ту базу ПС?  Якось напрошуються паралелі з побиттям студентів, яких можна було тоді взагалі і не бити і навіть не чіпати

Впевнена, що похід на Київ ПС задумав не вчора. Влада діяла на випередження, щоб обмежити кількість озброєних людей, які намагатимуся "взяти Київ" з тилу.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для zedd

легалізовуйте
схему ми запропонували
що заваджає?

приймайте закон про зброю
в чому проблема?

в тому, що хочеться повного контролю, так х..й вам шановні, вже не вийде

дуже хочеться спробувати, давайте
тільки потім не треба плакатись про плани хуйла і іншу фігню

ситуацію, що склалась, свідомом спровокувала влада

чому в Естонії може існувати подібна організації, а в Україні ні, чому в Молдавії можна вільно купляти та носити зброю, а в Україні ні?

шановні, ми не рвемося до влади, ми не просимо грошей і статусів, ми вимагаємо

закону, який нормально легалізує ПС за європейським зразком
закону, який дозволить українцям захищати себе, родину і майно з допомогою легальної зброї
назвати і притягнути до відповідальності винних у злочинах

крапка

що хоче влада?
поясніть

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
(click to show/hide)

Цитувати
щоб почати наступ , кремлю не потрібно нічого від нас - вони це зроблять в будь якому випадку.  Але ваша наївність якось.. посміхає

Одно дело они получат санкции, совок и железный занавес (совок все равно долго не протянет в современных условиях), другое дело - они не получат нихрена, потому что "виновата" будет Украина.
И да, если сместить сейчас законную власть, то чем потом воевать?! Чем зарплату платить, чем кормить солдат, где бензин брать?...  :smilie11:

це вже будуть подвійні стандарти, бо ми жертва агресії і в нас анексували території.  Стосовно совка - ще 70 років або навіть менше життя можливого утворення ви вважаєте це замало?!
"виновата" Украина будет в срыве договоренностей и эскалации конфликта

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
для zedd

легалізовуйте
схему ми запропонували
що заваджає?
ни один преступник не ставит власти условия. и не будет делать этого впредь.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821


дії ПС пішли у відповідь на дії влади.  Особисто я не хочу нового Майдана, але навіщо було владі зараз блокувати ту базу ПС?  Якось напрошуються паралелі з побиттям студентів, яких можна було тоді взагалі і не бити і навіть не чіпати
ты блядь совсем что ли идиот. это НЕЗАКОННОЕ ВООРУЖЕННОЕ ФОРМИРОВАНИЕ, которое не раз арестовывали в разных местах нашей страны с арсеналами тяжелого оружия, которым эти ублюдки нашпиговывали Украину.

ти , по перше тут не ображай нікого, бо буде тобі ДОПОВІДЬ
по друге - хто сказава офіційно, що ПС це НЗФ?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
для zedd

держава - це ми
і єдиним носієм влади є народ

а всі інші - наймані працівники, яких народ може звільнити нах

подивимось кого підтримає народ

А они не народ уже?

Деление на мы и они сейчас внутри Украины - это только заказ хуйла может быть.
То, что народ не поддержит никаких силовых конфликтов внутри Украины - это 100%.
А сколько ПС на выборах набрал, несмотря на все заслуги, мы (все) тоже знаем.

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
по друге - хто сказава офіційно, що ПС це НЗФ?
ЗАКОН блядь сказал! любое вооруженное формирование существующее вне государственных ведомств - НЕ ЗАКОННО

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

по друге - хто сказава офіційно, що ПС це НЗФ?

якому центральному органу влади України підпорядкований ПС?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
(click to show/hide)

Цитувати
щоб почати наступ , кремлю не потрібно нічого від нас - вони це зроблять в будь якому випадку.  Але ваша наївність якось.. посміхає

Одно дело они получат санкции, совок и железный занавес (совок все равно долго не протянет в современных условиях), другое дело - они не получат нихрена, потому что "виновата" будет Украина.
И да, если сместить сейчас законную власть, то чем потом воевать?! Чем зарплату платить, чем кормить солдат, где бензин брать?...  :smilie11:

це вже будуть подвійні стандарти, бо ми жертва агресії і в нас анексували території. Стосовно совка - ще 70 років або навіть менше життя можливого утворення ви вважаєте це замало?!

"Жертва" решила сама себя добить? :smilie10:  Жертва должна мозги включать хоть немного, а не истерить и баламутить себе во вред.
Еще раз, в условиях глобализации совок долго не протянет, это невозможно (другое дело Сев Корея, но там очень компактно все).

Prosperity is based on people and ideas

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Вобщем, ПС хочет получать матобеспечение от Украины, но быть вне её правового поля.
Где-то я уже подобный подход слышал...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821

по друге - хто сказава офіційно, що ПС це НЗФ?

якому центральному органу влади України підпорядкований ПС?

 я розумію ваш натяк, але тоді як так сталося що ПС не був НЗФ весь минулий рік?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для reema

а яке відношення Парасюк має до ПС?
поясніть

пакував то пакував, а тікати думав?
чи сподівався пересидіти президентом до вересня
згідно домовленостей

давайте почнемо з початку
16 січня 2014р.
голосування законів
жодна парламенська сила не закликала до силового протистояння, а закони вступили таки в силу
чи можна було їх оскаржити в КС? не смішіть мене

так може ті хлопці з Грушевського, що з вогнегасника дали по Кличкові і пішли в наступ мутні?
а може ті, що криком кричали, що похід до ВР 18-го лютого дурня? може ті хто отримав кулю, коли прикривав 18-го лютого відхід людей з Маріїнського парку і від ВР?

чи ті, що в ніч з 19-го на 20-те з автоматною стрільбою проривались через житомирське КП у Київ?

і побіг беркут та яник саме тому, що прорвались і всі знали, що зброя є, у великій кількості?

може мутні ті хлопці, що голими руками брали 18-го і 19-го зброю у Тернополі та Львові?

а може ті з ДАПу? чи з Пісків?

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
для gremlin

ми такими були і на Грушевьского, і на Інституцькій, і в Пісках
про групку - насмішили

тому і настав, з моєї точки зору, момент вивести на вулиці Києва 30-50 тисяч озброєних людей
і попросити
прийняти закон про зброю
прийняти закон про організацію
аналогічну http://www.kaitseliit.ee/en

дати відповідь на ряд запитань

А депутат Ярош не может от имени ПС попросить с трибуны ВР и внести законопроекты про это все?

Нахрена вооруженные люди на улицах? В Киеве побили студентов опять, или вы совсем придурки?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Вобщем, ПС хочет получать матобеспечение от Украины, но быть вне её правового поля.
Где-то я уже подобный подход слышал...
угу.

і потім верески в інеті - чому добровольцям не дають танків та бтрів.

та тому і не дають - що некеровані - хочуть - поїхали у бій, хочуть - до тещі на вареники.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821


це вже будуть подвійні стандарти, бо ми жертва агресії і в нас анексували території. Стосовно совка - ще 70 років або навіть менше життя можливого утворення ви вважаєте це замало?!

"Жертва" решила сама себя добить? :smilie10:  Жертва должна мозги включать хоть немного, а не истерить и баламутить себе во вред.
Еще раз, в условиях глобализации совок долго не протянет, это невозможно (другое дело Сев Корея, но там очень компактно все).

ну і скільки років ви даєте нью совку в разі чого.. :smilie2:?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для noxious

задовбали
підкажіть
куди йти за грошима
а то жінка свариться, що купа грошей іде з хати
де можна отримати

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде

по друге - хто сказава офіційно, що ПС це НЗФ?

якому центральному органу влади України підпорядкований ПС?

 я розумію ваш натяк, але тоді як так сталося що ПС не був НЗФ весь минулий рік?

був. і не він один був. але іншим стало клепки не ставити власні амбіції вище державних інтересів і вони ввійшли або в МВС або в МО