Автор Тема: Офіційно до (!) ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 15319 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
(click to show/hide)

О!
Наконец-то. Толоько может "ввиду отсутствия достоверной информации о событии" будет работать в два конца?
Ну я думал у нас тут так сложились по умолчанию, что каждый отстаивают СВОЮ точку зрения. А Вы предлагаете отстаивать Вашу, которая тоже как бы не в "два конца". :bk

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для server error

дякую побачив

шановні

по перше
українською мовою
Потопальский

по друге
подивіться на адресу
 Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
    Офіційний веб-портал КМДА
http://podil.kievcity.gov.ua/content/strukturni-pidrozdily.html
Відділ по роботі зі зверненнями громадян

 04070, м. Київ-70, Контрактова площа ,2, каб. 2,4, 425-14-91, 417-67-46

по третє
наберіть номер телефону
мені не відповідають

по четверте

так виглядає справжнє посвідчення

друге посвідчення я прочитати не зміг

на жаль дуже погана якість
звертаюсь до Fesun Anna
пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 10:00:52 22:00 від Nik02121971 »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
(click to show/hide)

О!
Наконец-то. Толоько может "ввиду отсутствия достоверной информации о событии" будет работать в два конца?
Ну я думал у нас тут так сложились по умолчанию, что каждый отстаивают СВОЮ точку зрения. А Вы предлагаете отстаивать Вашу, которая тоже как бы не в "два конца". :bk

Нет, я не про "свою позицию".
Я про голословные обвинения законно избранной народом власти (про соучастников банды януковича речь не идет) - зрада, коррупция, "ничего не далают" - от ПС их было несть числа. И никакой "видеофиксации", обоснования и "по закону". Просто потому, что так хочется сказать. Это не правильно.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
:smiley24:
Да, в общем то, по большому счету, никто и не сомневался. Но... Как минимум это должны были сказать вы, а не мы догадываться.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
зараз важлива кількість активних та боєздатних членів організації
важливо в кожному районному центрі та селі створити осередок, хоча б на пару десятків чоловік
озброїти їх (бажано легально) і через ротацію дати бойовий досвід
надважливо працювати з молоддю
дуже багато 14-17 річних прийшли в наші лави і це наше майбутнє

Да-да-да.

Зы: У вас есть СБ как в УПА?
Судя по медиохуйне что твориться, что действия ПС временами ахуенно совпадают с прямыми желаниями кремля (это практически факт), т.е. вами путин крутит на хую, уж пардон, -и  нихуя у вас ее нет.

В любой интересующей кгб структуре  всегда было минимум 3% (от фонаря) агентов. уж пардоньте...
Т.е. создавая "структуры" вы плодите "фсб в законе". нахуй надо.

Кстати, ну блин, меня удивляют иногда украинцы... как будто при совдепе не жили...
Опять же, прямым текстом, и это не секрет, говорили, что все службы после янука  кишели фсбэшниками.

Сколько ржали и/или возмущались (с подачи или при поддержке кремля) над Гелетеем.
Ну неужели так трудно понять, блять, что Порох в цейтноте (а вспомните те времена - бардак полный и хз ху есть ху) назначил первого попавшегося "100% не фсбэшника" (главный его "талатнт" для того поста в то время) - ну неужели ж это так трудно понять, блять?


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А я про що? Зараз таких артистів, що понашивають нашивки ПС і підуть по базарах, кафе і т.п., буде де чорта.
Что за детский лепет...

пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
:smiley24:
Да, в общем то, по большому счету, никто и не сомневался. Но... Как минимум это должны были сказать вы, а не мы догадываться.

 :lol:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
якщо ми йдемо у ЄС чи просто хочемо жити в цивілізованому суспільстві, то треба просто захищати свої права
бажано в рамках закону

ПС допускає дії, що виходять за межі законодавчого поля
але тільки в наступних випадках

- спроба узурпування влади
- посягання на незалежність та цілісність України
- порушення закону зі сторони правоохоронних органів (наприклад ігнорування закликів до порушення територіальної цілісності, чи хода під прапором країни агресора) чи третіх осіб (наприклад при припиненні незаконної забудови)
- захист життя, здоров*я та свободи громадян України після вичерпання всі законних методів захисту

гілка дуже показова
згоден, що реакція служби звязків з громадскістю ПС була повільна і дуже слабенька
ми не чарівники, а тільки вчимося
будемо робити висновки і кадрові в тому числі

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для ВУКЕР

підкажіть
де ПС офіційно виступав з заявами про зраду і звинувачував обрану владу?
нагадаю, що
п. Б. Береза вже не представляє ПС, з його ж слів

всі офіційні заяви ПС є на офіційному сайті

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А я про що? Зараз таких артистів, що понашивають нашивки ПС і підуть по базарах, кафе і т.п., буде де чорта.
Что за детский лепет...

пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
:smiley24:
Да, в общем то, по большому счету, никто и не сомневался. Но... Как минимум это должны были сказать вы, а не мы догадываться.

 :lol:

Идиот... что возьмешь с дурака.
Касательно цитаты один. Попробуй одень другую форму. например милиции или нацгвардии. и ходи по улицам. и что с тобой будет. Поэтому "кто угодно может одеть" - детский лепет. типа как хуйло "в любом супермаркете можно купить".

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А я про що? Зараз таких артистів, що понашивають нашивки ПС і підуть по базарах, кафе і т.п., буде де чорта.
Что за детский лепет...

пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
:smiley24:
Да, в общем то, по большому счету, никто и не сомневался. Но... Как минимум это должны были сказать вы, а не мы догадываться.

 :lol:

Идиот... что возьмешь с дурака.
Касательно цитаты один. Попробуй одень другую форму. например милиции или нацгвардии. и ходи по улицам. и что с тобой будет. Поэтому "кто угодно может одеть" - детский лепет. типа как хуйло "в любом супермаркете можно купить".

Несповідимі викрутаси мислі в затуманеній голові  :smilie5: Для чого писати про іншу форму - офіційної структури, носіння якої заборонено законом? А того, що ПС не має юридичного права вломити мудаку, який начепить їх відзнаки, а, якщо вломлять, то провладні сраколизи перші завиють про порушення закону.

Які галімі відмазки... Звільнять без виходного пособія  :Ganba:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
А я про що? Зараз таких артистів, що понашивають нашивки ПС і підуть по базарах, кафе і т.п., буде де чорта.
Что за детский лепет...

пишіть заяву в міліцію та прокуратуру
обіцямо максимальну підтримку
ми дуже зацікавлені знайтих цих громадян
:smiley24:
Да, в общем то, по большому счету, никто и не сомневался. Но... Как минимум это должны были сказать вы, а не мы догадываться.

 :lol:

Идиот... что возьмешь с дурака.
Касательно цитаты один. Попробуй одень другую форму. например милиции или нацгвардии. и ходи по улицам. и что с тобой будет. Поэтому "кто угодно может одеть" - детский лепет. типа как хуйло "в любом супермаркете можно купить".

Несповідимі викрутаси мислі в затуманеній голові  :smilie5: Для чого писати про іншу форму - офіційної структури, носіння якої заборонено законом? А того, що ПС не має юридичного права вломити мудаку, який начепить їх відзнаки, а, якщо вломлять, то провладні сраколизи перші завиють про порушення закону.


 :lol:
И какое это отношение этот набор букв имеет отношение к реальной жизни?




Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для convex

вломимо по повній, до слова, тут чітка підробка докуменів, бо є партія ПС і є ГО ПС, які офіційно зареєстровані

для цього і вводили посвідчення

в принципі у нас не прийнято ходити у формі з нашивками
як правило у формі і з відснаками ПС бійці, що повертаютсья з передової, або організовані групи, що висуваються на певну акцію

сподіваюсь, що процес легалізації збройного крила буде йти швидше

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Я говорю в першу чергу про реакцию ПС на події.
Вам не здається що подібна реакция не добавить популярності до ПС серед підприємців?
Ну задайте собі питання нафіга нам новітні комуняки, якщо ми ще від старих не позбавились?
Чи може ви думаєте що подібні люди можуть принести хоч якусь користь Україні, змість повністю її знищити?

Не вплине. Якщо ті ПСи фальшиві, що найвірогідніше, то реакцію ПС я розумію як бажання взути провокаторів у хвіст і гриву, щоб інші задумались, чи варте бабло за шоу наступних проблем. І так це зрозуміє більшість.

Тому не заминати справу, а , навпаки, надати найбільшого розголосу. Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон. До того ж, мабуть, ПС з радістю підтримає закони про прибрання 1001 шкуродерської інстанції проти підприємців - і це теж варто оголосити.

Отлично ПС отреагировал на проблему: вместо того, чтобы разбираться с поддельными ПСовцами, будут разбираться с предпринимателями:
>>>>> Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон.
Это для того, чтобы в следующий раз боялись жаловаться?

P.S. Кстати, мне пока не удалось найти в законодательстве ничего о том, что покупатель имеет право требовать санитарные книжки.
Цитирую то, что удалось найти:
35. Суб'єкт господарювання зобов'язаний забезпечити наявність
у  працівників,  що  здійснюють   продаж   продовольчих   товарів,
особистих  медичних  книжок  установленого  зразка,  організацію і
своєчасність проходження ними  медичних  оглядів  та  контроль  за
допуском їх до роботи за наявності необхідного медичного висновку.
Медичні    книжки    пред'являються    на    вимогу    працівників
санітарно-епідеміологічної служби.
« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 10:35:11 22:35 від Sarumyan »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
для ВУКЕР

підкажіть
де ПС офіційно виступав з заявами про зраду і звинувачував обрану владу?
нагадаю, що
п. Б. Береза вже не представляє ПС, з його ж слів

всі офіційні заяви ПС є на офіційному сайті

О как официально все стало.
А войска окружили правый сектор и хотят их "растрелять" (я гиперболизирую - для доходчиваости (с)) - это ж не официально... ультиматумы... ну на сайте нету - значит не было. угу.

И вообще классная позиция. Как страну на уши ставить (как минимум 3 раза. может не все 3 раза ПС, не буду врать. добробаты и около) - так это мы про справедливость пагаврить. а потом если че - а официально мы на уши никого не ставили.

« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 10:41:53 22:41 від ВУКЕР »

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В коментарах на лист  найшов


Татьяна Дячук Ань:  второй это Борис Карпук, удостоверение ДНД. На них 2 заявление и пиши
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Отлично ПС отреагировал на проблему: вместо того, чтобы разбираться с поддельными ПСовцами, будут разбираться с предпринимателями:
>>>>> Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон.
Это для того, чтобы в следующий раз боялись жаловаться?

Чого боятись? Якщо не повинна показувати, то чому не дзвонить у міліцію?

До речі, дивний момент:

Цитувати
Сергій Потопальскій не надав жодних документів, які б посвідчували його особу та повноваження, на підставі яких він звертається до нас з вимогами (його візитку мені надали громадські активісти Подолу).

Якщо хтось поб'є вікна у ресторані, а потім громадські активісти нададуть мою візитку (звідки вона у них?), то це доводить, що вікна побив я? Навіть якщо хуліган має зліплене у  Фотошопі  посвідчення з моїм прізвищем?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для server error

дякую
завтра наш юрист підійде до підприємців
і будемо разом писати заяву та надамо
безкоштовну юридичну підтримку підприємцям

також буде лист від народного депутата України Яроша Д. А. до відповідних чиновників МВС з вимогою розслідувати даний інцедент

також ми гарантуємо, що будемо контролювати процес розслідування

ще раз звертаємось до всіх

тут контактні телефони
http://pravyysektor.info/contacts/

якщо ви стали свідком, як люди називають себе ПС, чи носять відзнаки ПС і порушують закон, чи просто порушують норми поведінки та спокій громадян - телефонуйте
Керівник Інформаційного центру «Правого сектора»

Артем Скоропадський

+38 (097) 416-84-68

 

Контактні номери телефонів з питань мобілізації:
 +38 (096) 388-35-11
 +38 (066) 297-76-38
 +38 (063) 899-78-15

 

Контактні номери телефонів антикорупційного комітету:
 +38 (044) 221-16-31
 +38 (044) 338-26-67

 

Контактні номери телефонів громадської приймальні Дмитра Яроша:
 +38 (096) 009-99-38

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Отлично ПС отреагировал на проблему: вместо того, чтобы разбираться с поддельными ПСовцами, будут разбираться с предпринимателями:
>>>>> Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон.
Это для того, чтобы в следующий раз боялись жаловаться?

Чого боятись? Якщо не повинна показувати, то чому не дзвонить у міліцію?


Потому что от милиции толку нет, непонятно что ли?
А доверие к ПС пока есть, вот люди и пытаются искать справедливость у Яроша, а не у ментов.
А ПС вместо того, чтобы заявить: "эти люди не имеют к ПС никакого отношения, обращайтесь в милицию. А если мы их вдруг сами найдем, то сдадим ментам согласно закону", - начали угрожать предпринимателям, что сами придут к ним и начнут проверки, не являются ли предприниматели агентами хуйла, януковича или марсиан.

Это адекватная реакция, по-вашему?
Вы серьезно предполагаете, что мелкие предприниматели, написавшие это письмо, сделали это с целью очернить ПС, и поэтому их нужно давить?

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
для server error

дякую
завтра наш юрист підійде до підприємців
і будемо разом писати заяву та надамо
безкоштовну юридичну підтримку підприємцям

також буде лист від народного депутата України Яроша Д. А. до відповідних чиновників МВС з вимогою розслідувати даний інцедент

також ми гарантуємо, що будемо контролювати процес розслідування

ще раз звертаємось до всіх

тут контактні телефони
http://pravyysektor.info/contacts/

якщо ви стали свідком, як люди називають себе ПС, чи носять відзнаки ПС і порушують закон, чи просто порушують норми поведінки та спокій громадян - телефонуйте
Керівник Інформаційного центру «Правого сектора»

Артем Скоропадський

+38 (097) 416-84-68

 

Контактні номери телефонів з питань мобілізації:
 +38 (096) 388-35-11
 +38 (066) 297-76-38
 +38 (063) 899-78-15

 

Контактні номери телефонів антикорупційного комітету:
 +38 (044) 221-16-31
 +38 (044) 338-26-67

 

Контактні номери телефонів громадської приймальні Дмитра Яроша:
 +38 (096) 009-99-38

Оце вже інша справа  :smiley24:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Sarumyan

уважно читайте гілку

прийдемо і якщо будемо разом писати заяву і шукади дебілів, то спочатку ми повинні бути впевнені, що у наших партнерів все в межах законів

хоча дана справа яйця виїденого не коштує
просто ми вчимося працювати у медіапросторі

пізно побачили посилання на фото посвідчення
як тільки побачили відпали останні сумніви, що маємо справу з самозванцями

не було вільних толкових людей,  які б відразу під*їхали на місце і розібрались, сьогодні всі були задіяні, а частина на виїзді, наприклад в Одесі

не переживайте
ми розберемося і ми вчимося

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Це не він  на посвідченні ?
Борис Карпук 28 лет, Киев, Украина

Родился 7 августа. Город проживания – Киев, Украина.
19 школа 1993—2003
ОМУРЧ "Украина", Открытый международный университет развития человека "Украина" 2003—2007

http://ok.ru/profile/229925213209



19 школа - на Подолі  - вроді збігається потроху

з інших джерел

КАРПУК   БОРИС   ТИХОНОВИЧ   тел4161038   1986-08-07   М.КИЇВ   МЕЖИГІРСЬКА   дім 22   кв11
« Останнє редагування: Травня 01, 2015, 11:28:06 23:28 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Отлично ПС отреагировал на проблему: вместо того, чтобы разбираться с поддельными ПСовцами, будут разбираться с предпринимателями:
>>>>> Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон.
Это для того, чтобы в следующий раз боялись жаловаться?

Чого боятись? Якщо не повинна показувати, то чому не дзвонить у міліцію?


Потому что от милиции толку нет, непонятно что ли?

Там все незрозуміло: документ не показують, бо "па фармальним прізнакам" не зобов'язані, але до міліції не дзвонять, бо "не довіряють", хоча "па фармальним прізнакам" подзвонити треба.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Потому что от милиции толку нет, непонятно что ли?
А доверие к ПС пока есть, вот люди и пытаются искать справедливость у Яроша, а не у ментов.
А ПС вместо того, чтобы заявить: "эти люди не имеют к ПС никакого отношения, обращайтесь в милицию. А если мы их вдруг сами найдем, то сдадим ментам согласно закону", - начали угрожать предпринимателям, что сами придут к ним и начнут проверки, не являются ли предприниматели агентами хуйла, януковича или марсиан.

Это адекватная реакция, по-вашему?
Вы серьезно предполагаете, что мелкие предприниматели, написавшие это письмо, сделали это с целью очернить ПС, и поэтому их нужно давить?

ВІДКРИТИЙ лист, який розлетівся по Інтернету - це вияв довіри до ПС? Чи це Ярош поширив такий лист?

Тому я не впевнений, що підприємці такі вже безневинні. А якщо ні, то завтра дякуватимуть ПС за допомогу у викритті шахраїв  :gigi:

Тепер ПС має можливості маневру в різні боки  :smiley24:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
для всіх

якщо до Вас приходять люди і представляються членами ПС вимагайте посвідчення
перепишіть чи запам*ятайте номер посвідчення
всі члени ПС повинні мати посвідчення
виключенням є участь у бойових діях, там, я думаю, всі розуміють чому не беруть документів
якщо особи відмовляються показати посвідчення та порушують закон - викликайте міліцію і пишіть на офіційний сайт ПС

по суті
переглянув всі посилання - ні відео, ні фото посвідчення чи стоп кадрів не знайшов
дуже шкода, якщо я щось пропустив, закиньте в особисті

рекомендую зателефонувати
+38 (099) 900-14-12
 +38 (063) 523-54-48

Контактні номери телефонів громадської приймальні Дмитра Яроша:
 +38 (096) 009-99-38
А если у них есть удостоверения - они не нарушают закон?
Напомните мне, какие особые права дает гражданину удостоверение ПС?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
для всіх

якщо до Вас приходять люди і представляються членами ПС вимагайте посвідчення
перепишіть чи запам*ятайте номер посвідчення
всі члени ПС повинні мати посвідчення
виключенням є участь у бойових діях, там, я думаю, всі розуміють чому не беруть документів
якщо особи відмовляються показати посвідчення ТА порушують закон - викликайте міліцію і пишіть на офіційний сайт ПС

по суті
переглянув всі посилання - ні відео, ні фото посвідчення чи стоп кадрів не знайшов
дуже шкода, якщо я щось пропустив, закиньте в особисті

рекомендую зателефонувати
+38 (099) 900-14-12
 +38 (063) 523-54-48

Контактні номери телефонів громадської приймальні Дмитра Яроша:
 +38 (096) 009-99-38
А если у них есть удостоверения - они не нарушают закон?
Напомните мне, какие особые права дает гражданину удостоверение ПС?

Тут слово ТА двозначне - можна розуміти як АБО чи ОДНОЧАСНО З, тому юристи вживають ",а равно".

Як я розумію, якщо не показує АБО порушує - дзвоніть і мєнтам, і в ПС.

Не шукайте зловживань у неточностях.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Старый Грек

ніяких
такі ж, як членський квиток спілки риболовів та мисливців

навпаки
наявність такого посвідчення накладає певні зобов*язання, якщо простий громадянин може пройти і не помітити порушення закону, то член ПС зобов*язаний втрутитись

якщо член ПС порушує закон, то крім відповідальності адміністративної чи кримінальної, він підпадає ще й під партійну відповідальність і я сподіваюсь, що реакція партії чи ГО на дії чи бездіяльність свого члена буде швидшою за реакцію правоохоронних органів

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Я говорю в першу чергу про реакцию ПС на події.
Вам не здається що подібна реакция не добавить популярності до ПС серед підприємців?
Ну задайте собі питання нафіга нам новітні комуняки, якщо ми ще від старих не позбавились?
Чи може ви думаєте що подібні люди можуть принести хоч якусь користь Україні, змість повністю її знищити?

Не вплине. Якщо ті ПСи фальшиві, що найвірогідніше, то реакцію ПС я розумію як бажання взути провокаторів у хвіст і гриву, щоб інші задумались, чи варте бабло за шоу наступних проблем. І так це зрозуміє більшість.

Тому не заминати справу, а , навпаки, надати найбільшого розголосу. Гадаю, завтра дурепу будуть інтерв'ювати, чому вона не зробила того, що вимагає закон. До того ж, мабуть, ПС з радістю підтримає закони про прибрання 1001 шкуродерської інстанції проти підприємців - і це теж варто оголосити.
Реакция ПС - классическая чиновничья реакция, в первую очередь, защитить честь мундира любой ценой, не взирая на факты.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
для server error

дякую
завтра наш юрист підійде до підприємців
і будемо разом писати заяву та надамо
безкоштовну юридичну підтримку підприємцям


 :smiley24:

Оце діло.
Справа в тому що проблеми і виклики можуть виникнути в кого завгодно Але назва інституції - будь це хоч ПС, президент, уряд чи ВР - не може бути відмазкою.  Не можно казати - о це ПС, Порх, Ющ, Юля, чи Яценюк - то не чіпайте, то "святе" і непогрішиме, відчіпіться, або гірше одни винні у всьому, а інші непогрішимі (саме це я мав не увазі про однакове ставелення до 2х сторін). Буває різне.  Ну не може Порох, Ярош чи Яценюк проконтролювати всіх до нижчої ланки, буває розпиздяйство, буває бардак, а буває тупо зовнішня провокація. Справа не в проблемі чи провокації (це - неуникненнеі, нажаль)- а в реакції на них.
Це - адекватна реакція. Що тут скажеш? А нічого, окрім  :smiley24:

зі: і обережніше будь ласка з інфою що розгоняєте в інеті, бо "помічників" знайдеться... казали ж що можливі на свята провокації і наступ, а тут, блін, ПС висувається на Київ, можливо зі зброєю  - аж волосся дибки стало. Не треба так людей лякати. Незалежно від того, хто спричинив цю ситуацію.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
для Старый Грек

ніяких
такі ж, як членський квиток спілки риболовів та мисливців

навпаки
наявність такого посвідчення накладає певні зобов*язання, якщо простий громадянин може пройти і не помітити порушення закону, то член ПС зобов*язаний втрутитись

якщо член ПС порушує закон, то крім відповідальності адміністративної чи кримінальної, він підпадає ще й під партійну відповідальність
Если никаких, то их можно посылать также как и членов общества охотников и рыболовов если они превышают права обычного гражданина?
Я правильно вас понял?
Тогда к чему эти вопли пресс-службы?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
за останні два дні пішов накат на ПС по всім інформаційним фронтам, а в нас багато людей зараз задіяні у охороні правопорядку і на виїздах, тому реакція і сповільнена

чітке відчуття, що все координується з одного центру
зайдіть на ФУП і подивіться